Červen 2012

Italský styl, sofistikovanost, kouzlo i italské loto

21. června 2012 v 15:41
S Itálií se spojuje všechno stylové, ať už se jedná o stylový nábytek, elegantní lodě, rychlá auta, starobylou architekturu či šik módu, italský šmrnc prýští ze všeho.
Dokonce i jejich slavné italské loto - SuperEnaLotto - není absolutně nikdy nudnou záležitostí. Mají okouzlující moderátory či slavné hosty, mezi zúčastněné celebrity patří George Clooney, Paris Hilton či Madonna. Okouzlující jsou také masivní jackpoty této slavné loterie.

Itálie se také zasloužila o velkou řadu ikonických předmětů, které by se dali pořídit z výhry jackpotu SuperEnaLotto. Co je k tomu třeba? Stačí uhodnout vítězná čísla SuperEnaLotto a aktuální výsledky SuperEnaLotto najdete vždy na stránkách MegaLoto.cz.

Podívejme se nyní blíže na některé z oněch mnoha ikon:
Ferrari 250 GTO California Spyder - tento klasický krasavec byl vyráběn v letech 1958 až 1960 a byl původně určen pro americký trh. Auto má opravdu výkon super auta a stalo se vysoce žádaným vzhledem ke své omezené dostupnosti a populárním autem všech nadšených sběratelů veteránů.

online loterie na megaloto.cz

Vespa - nejklasičtější ze všech skútrů. Ten první byl vyroben v roce 1946 společností Piaggio, která byla založena ji v 1884, a pomohla Itálii osvobodit se ze zničující války. Sídlí v Toskánsku a nadále vyrábí své stylové skútry oblíbené po celém světě. Každoročně přímořské městečko Civitavecchia pořádá závody historických motocyklů Vespa. K 60. letému výročí společnost uvedla v březnu 2005 nový model Vespa LX.

loto online na megaloto.cz

Villa del Balbianello - tato majestátní vila postavená na malém zalesněném poloostrově v roce 1787 u smaragdového jezera Como. Tato skvostná vila je proslulá svými terasovitými zahradami plných cizokrajných dřevin, anglickým parkem, nádherným interiérem s velikou knihovnou a plným sbírek čínského, afrického či evropského umění. Villa del Balbianello byla použita k natáčení některých slavných filmů, např. James Bond 007 v roce 2006 či Hvězdných válek II. v roce 2002.

Hrát loto online na megaloto.cz

SuperEnaLotto - super italské loto plné stylu. Bez pochyb patří k nejpopulárnějším loteriím na světě. Má snadný herní systém 6/90 a hraje se 3x týdně. K popularitě mezi svými fanoušky přispívá jistě i účast slavných celebritami, ale především masivní jackpoty, které toto italské loto nabízí. Zatím nejvyšší jackpot v této loterii přinesla vítězná čísla SuperEnaLotto přinesla hráči, který si domů odnesl v říjnu 2010 €177 800 000. Hrát SuperEnaLotto můžete na MegaLoto.cz kdykoliv a odkudkoliv a pravidelně zkontrolovat vaše výsledky SuperEnaLotto.

Hrát SuperEnaLotto na Megaloto.cz

Stírací Losy Pomohly Švédskému Hráči Porazit Pravděpodobnost

15. června 2012 v 16:01 | komunikace
Švédský loto hráč, Rolant Christensen, porazil neuvěřitelně pravděpodobnosti, když si zakoupil ne jeden, ale DVA vítězné stírací losy.


Již jsme v minulosti mluvili o těchto neuvěřitelně šťastných lidech, kterým se podařilo vyhrát v loterii dvakrát. No a toto je něco trošku jiného, jelikož šťastný Švéd, Rolant Christensen, neuhodl svá šťatná čísla; zakoupil si dva vítězné stírací losy loterie Triss. Ještě více neobvyklá byla těsná blízkost jeho vítězství - stalo se tak v průběhu tří dní.

Šťastný švédský loterijní hráč…
Swedish lottery winner

Stírací losy byly pro hru 'najdi tři stejné' nabízené švédskými loterijními organizátory Svenska Spel. Hráči musí setřít los a odhalit tři stejné stejná množství devíti. Jestliže hráčovo los ukáže tři obrázky 'televizní obrazovky', objeví se na švédské TV4 loterijní show 'Nyhetsmorgon'. Během show je odhalena vítězná částka výhry, jež může být kdekoliv mezi 50 000 SEK až po 5 milionů SEK.

Zvojnásobte svoje štěstí

Rolant měl dost štěstí, že si zakoupil stírací losy Triss, které zobrazily 3 televizní obrazovky. To znamená, že půjde do TV4 pro možných 5 milionů SEK. Ale to nebylo vše! O pouhé tři dny později setřel Rolant DALŠÍ vítězný los. Objevil by se tedy ve stejné loterijní show, dvakrát! To by bylo poprvné v historii, kdyby se něco takového stalo.

V případě, že si říkáte, jaká je šance k zakoupení dvou vítězných stíracích losů Triss, je to úžasných 1 ku 160 miliardách. To je pěkně fenomenální statistika.

Rolant šel a objevil se v živé televizní show a vyhrál 100 000 SEK na svůj první los a 2 miliony na ten další, což mu celkem přineslo výhru 2, 1 milionu SEK ($300 000).

zdvojená vize, dva vítězné Triss losy…
Triss lotto ticket

Švédské loterijní štěstí

Rolant tušil, že mohl použít veškeré své "loterijní štěstí" ve svém životě, ale řekl, že bude pokračovat a zkoušet dál své štěstí v loterii.

"Rozhodně budu pokračovat v hraní, nemohu vědět, zda bude moje štěstí pokračovat či ne, ale kupování losů je zábava a kdo ví co se stane?"

Tento šťastný švédský loto hráč prozradil, že použije své výhry na následující:

- Nový dům ve svém rodném Högsby, Švédsko
- Zbrusu nové auto
- Bagr
- Dovolenou v Thajsku

Skvělá práce, Rolante Christensene, že jste potvrdil, že úžasné věci se mohou stát, když je nejméně očekáváte, a někdy i dvakrát týdně! Zkuste sami něco úžasného na MegaLoto.cz!

Oslavte Euro 2012 Se Soutěží "Hádejte, kde je míč!"

13. června 2012 v 15:22 | MegaLoto.cz

Oslavte Euro 2012 Se Soutěží "Hádejte, kde je míč!"


Mezi 8. červnem a 1. červencem 2012 bude šestnáct z nejlepších fotbalových národností Evropy zápasit v UEFA Euro 2012. MegaLoto.cz se připojuje k zábavě s napínavou interaktivní soutěží 'Hádejte, kde je míč!'.


Jakoby už vzrušení z utkání šestnácti nejlepších evropských fotbalových národů bojujících o největší pocty nebylo dost, MegaLoto.cz se přidali k oslavám se svou originální soutěží 'Hádejte, kde je míč!'.

Co je 'Hádejte, kde je míč!' za soutěž?

MegaLoto.cz vytvořili unikátní fotbalovou scénu… a pak odstranili z obrázku míč. Cílem této hry je správně hádat, kde je míč! Je to tak snadné - pokud se domníváte, že je najít 'neviditelný' míč tak jednoduché.

Dne 25. června 2012 bude vybrána osoba, která odhadla bod na obrázku nejblíže k místu, kde se míč 'schovává' a vyhraje cenu!

Této soutěže se může zúčastnit zcela ZDARMA, nevyžaduje to vůbec žádný nákup za hotovost. Zde je způsob, jak získat vstupy do této soutěže:

• Za registraci herního účtu na MegaLoto.cz se získá 5 vstupů (registrace je rychlá a zdarma)

• Pokud jste již členem, nedělejte si starosti, protože můžete získat 4 vstupy za aktualizaci vašich údajů (pokud se vaše údaje vůbec nezměnily, prostě stiskněte tlačítko 'aktualizovat', aniž byste udělali jakékoliv změny)

• Můžete se přihlásit na váš účet denně a pokaždé získáte další vstup (limit je jeden vstup na den)

Jak můžete vidět, příležitost k výhře cen už nemůže být snadnější!
A jaké ceny jsou k mání?

Samozřejmě, že od vás neočekáváme, že najdete míč a nebudete za to odměněni. Ta osoba, která odhadlo bod na obrázku nejblíže k místu, kde je samotný míč, vyhrává fantastický systém domácího kina v hodnotě £2 000! Pokud doma máte již domácí kino, nedělejte si starosti, můžete to namísto toho vyměnit za hotovost!

Pokud vám to zní dobře, ujistěte se, že otestujete svoje dovednosti na MegaLoto.cz a najdete míč! Nezapomeňte, že registrace na stánkách MegaLoto je ZDARMA a každý den se hraje o obrovské jackpoty loterií z celého světa.

Báječné italské loto - SuperEnaLotto

11. června 2012 v 12:50
Snad všichni milujeme italské víno, italské jídlo, ale co takhle italské loto?
Hrát SuperEnaLotto na www.megaloto.cz

MegaLoto.cz nabízí na svých internetových stránkách loterie z celého světa - americké, evropské, australské, brazilské a také italské loto - SuperEnaLotto.
Z Itálie údajně slovo loto/loterie také pochází. Základ slova "lot" znamená los, jakožto písemný doklad o vstupu do hry. Existuje ale i další výklad tohoto slova, jež prý pochází z holandského "loterij", což znamená osud.

Nicméně italské loto bylo zaznamenáno už v době Římské říše, kdy sloužilo jako prostředek k rozdělení majetku nebo dokonce válečné kořisti. Aby César pobavil své hosty, obdaroval je tak, že si tahali lístky s názvy darů.
Ale ze 16. století pochází záznamy, kde se hrálo italské loto poprvé v moderním smyslu slova.
Nejmodernějším způsobem, tedy online, vám přináší italské loto - SuperEnaLotto, váš populární zástupce bezpečného nákupu losů www.MegaLoto.cz.
Hrát SuperEnaLotto můžete celkem 3krát týdně - v úterý, čtvrtek a sobotu. Výsledky SuperEnaLotto jsou vždy k dispozici na www.MegaLoto.cz.
Hrát italské loto.na www.megaloto.cz

Toto loto z Itálie náleží k těm s velmi jednoduchým herní systémem. Hráč musí uhodnout 6 čísel z 90, z toho šesté číslo je tak zvané "šťastné" číslo, a pak vyhrává jackpot. Minimálním počáteční jackpot je nastaven na 1 300 000. Níže je uvedená tabulka výherních kategorií:
Shoda
Šance
6
1 : 622 614 630
5 + šťastné číslo
1 : 103 769 105
5
1 : 1 250 230
4
1 : 11 907
3
1 : 327


Zatím rekordní vyhraný jackpot v SuperEnaLotto byl v hodnotě 177 800 000. Hrát SuperEnaLotto můžete na MegaLoto.cz z pohodlí vašeho domova.


Vzrušení z Euro 2012 Je Již Na Dohled

6. června 2012 v 14:27
16 nejlepší národních fotbalových týmů z Evropy se tento měsíc utkajíí, aby se určil ten nejlepší z nejlepších na Euro 2012. Přidejte se tento červen k MegaLoto.cz a vyhrajte při tom fantastické ceny.


Napětí již dosahuje vrcholu vzrušení po celém evropském kontinentu, jelikož se fotbalové týmy připravují na slávu nebo porážku v pořadí 14-tém UEFA evropském fotbalovém šampionátu. 16 zemí se utká v Polsku a Ukrajině, aby se rozhodlo, který z nich se automaticky zařadí na Mistrovství světa 2014 v Brazílii a bude korunován za krále evropského fotbalu.

Fotbaloví fandové můžou sledovat napínavé zápasy od 8. června, kdy se v úvodní hře utká Řecko s Polskem ve Varšavě. To co se bude dít po několik příštích týdnů, bude zajisté jedním z nejnapínavějších fotbalových utkání histori!
Sláva patří vítězům
Za uplynulých 13 turnajů bylo mnoho zklamání, ale ať už si domů odnesou trofej smolaři či favorité, do historie se zapisují všichni vítězové.

Zde je seznam vítězů za uplynulých třináct turnamentů:

2008 - Španělsko
2004 - Řecko
2000 - Francie
1996 - Německo
1992 - Dánsko
1988 - Nizozemí
1984 - Francie
1980 - Německo
1976 - Československo
1972 - Německo
1968 - Itálie
1964 - Španělsko
1960 - USSR

Kdo si tento rok odnese domů titul? Která země se zapíše do historie jako vítěz šampionátu Euro 2012?

Předvede Řecko další výhru? Předvede Dánsko další neočekávaný výkon a odnese si domů trofej? Nebo půjde titul k poražených šampionům a současnému světovému šampionovi - Španělsku? To je hodně otázek a co takhle dát nám na ně odpověď?

Kdo si myslíte, že vyhraje Euro 2012? V případě, že nevíte, které země se účastní, podívejte se níže:

SKUPINA A
Polsko
Řecko
Rusko
Česká republika

SKUPINA B
Nizozemí
Dánsko
Německo
Portugalsko

SKUPINA C
Španělsko
Itálie
Irsko
Chorvatsko

SKUPINA D
Ukrajina
Švédsko
Francie
Anglie
Zanechte komentář na našich stránkách a sdělte nám svoji předpověď? Všechny komentáře zaslané před 8. červnem se správným jménem vítězného týmu získají losy do loterie SuperEnaLotto ZDARMA (a budou přidány na váš účet 2. července).

Pravidla pro komentáře:

Povolen je pouze jeden hlas na osobu. V případě, že bude odesláno několik komentářů, pouze ten první bude přijat jako platný.

Mnohonásobné komentáře od stejné osoby z více než jednoho účtu nejsou povoleny.

Prosím nezaškrtávejte "Oznamte mi", pokud si nepřejete být obeznámeni s komentáři ostatních.

Jelikož nějakou dobu trvá, než jsou všechny komentáře schváleny, nezasílejte prosím vaše komentáře znovu, pokud se okamžitě nezobrazí.

Uzávěrka komentářů je půlnoc SEČ 7. června 2012.

Italské loto SuperEnaLotto

5. června 2012 v 18:20


MegaLoto.cz online loterijní zástupce, nabízí 12 z největších loterií na světě, od amerických (MegaMillions, US Powerball, SuperLotto Plus) přes australské (OzPowerball, Oz Lotto) až po evropské (EuroJackpot, EuroMillions a SuperEnaLotto). A nyní se blíže seznámíme s italskou loterií.
Hrát SuperEnaLotto na www.MegaLoto.cz

Italské loto SuperEnaLotto


Populární SuperEnaLotto z Itálie začala svoji loterijní existenci jako 'EnaLotto' zpět v 50. letech. Loterijní organizátoři SISAL předělali 'EnaLotto' v roce 1997 a vytvořili SuperEnaLotto.

Do 2009 byla
vítězná čísla SuperEnaLotto tažena z prvního vítězného čísla z regionálního loto losování pořádaného Lottomaticou v 7 různých italských městech (Bari, Florencii, Milánu, Neapoli, Palermu, Římě, Benátkách - pro bonusové "šťastné" číslo)

Od roku 2009 jsou vítězná čísla SuperEnaLotto zvolena z jediného nezávislého Lottomatica losování.

Jak a kdy hrát SuperEnaLotto

SuperEnaLotto má velice snadný 6/90 selekční proces. Hráči si musí zvolit 6 čísel mezi 1 a 90. Hráč vyhrává SuperEnaLotto jackpot, když uhodne všech 6 hlavních losovaných čísel. Bonusový míček ("šťastné" číslo) je také losováno a dává těm, kdo uhodli 5 míčků další šanci odnést si domů větší cenu.
SuperEnaLotto se hraje celkem třikrát týdně, a to v úterý, čtvrtek a sobotu - ve 20:00 SEČ v Římě, Itálii.
Nezapomeňte si vsadit svá čísla na MegaLoto.cz ještě dnes.

SuperEnaLotto a gigantické jackpoty

Vítězné jackpoty loterie SuperEnalotto jsou jedny z největších na světě, poněvadž zde není limit na výši jackpotu a ani jeho snížení. Proto není žádným překvapením, že je to jedna z nejatraktivnějších loterijních her na světě.

V loterii SuperEnaLotto byly vyhrány opravdu kolosální jackpoty. Zde jsou uvedeny nejvyšší vyhrané jackpoty:

- €71 767 565,57 - vyhráno 4. 5. 2005 na jediný los, který sdílelo deset zákazníků v Miláně
- €100 756 197,30 - vyhráno 3. 10. 2008 na jediný los v Catanii
- €147 807 299,08 - vyhráno 22. 8. 2009 držitelem losu z Bagnone
- €177 800 000 - bylo vyhráno držitelem losu 30. 10. 2010

Hodně štěstí ve hře na www.megaloto.cz