Červenec 2012

Euromillions jackpot dosáhl na €112 milionů

21. července 2012 v 10:15 | komunikace
Svět loterie tají znovu svůj dech, jelikož jackpot Euromillions jackpot dosáhl na €112 milionů. Kde až tento jackpot skončí?

Zpět až v roce 2009 se přehoupl jackpot italské SuperEnaLotto na nádherných €147 807 000 předtím, než byl vyhrán. Zeptali jsme se na vás, co si myslíte o velikosti vítězného jackpotu a osoba, která byla svým tipem nejblíže, vyhrála 3 měsíce předplatného do loto hry SuperEnaLotto!

No a tento čas opět nastal! Kde až skončí jackpot loteri Euromillions tentokrát? V současné době sedí na odhadovaném jackpotu €112 000 000 a další losování se koná 24. 7. večer. Bude jackpot Euromillions vyhrán nebo se opět přehoupne? Pokud bude vyhrán, jakou vítěznou částku očekáváte?

Zanechte svoje tipy níže v sekci komentářů na www.megaloto.cz a nejbližší odhad bude odměněn předplatným pro hru loterie Euromillions po celé 3 měsíce. V případě, že se více osob shodne na stejné částce, vyhrává osoba, která zaslala svůj tip jako první!

Tady je to bez otázek, kdo asi vyhrál v loterii Euromillions…

Euromillions jackpot winners

Nehádejte pouze jaký bude jackpot Euromillions, vyhrajte ho!


Samozřejmě, to není jenom ho hádání, jak skončí jackpot Euromillions, je to hlavně o jeho výhře! A jak se říká "musíte se přidat, abyste mohli vyhrát!"

MegaLoto.cz nabízí mnoho herních možností ke hře oblíbené evropské online loterie, a tak hráči mají rozhodně šanci vyhrát.

- Rychlý výběr
- Rychlá hra
- InteliHra
- Loterijní generátor

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak hrát o jackpot loterie Euromillions pomocí výše uvedených metod, klikněte jednoduše na "Herní možnosti" na pravé straně nabídky stránky www.megaloto.cz.

Hodně štěstí ve hře!
Láska Versus Peníze

21. července 2012 v 9:22 | komunikace
Žena zadá do vyhledávače Google jméno svého muže a zjistí, že vyhrát v loterii....jedná se o zápletku z filmu anebo je to realita? Přečtěte si další z bláznivých příběhů s loterijní zápletkou.
Až do roku 2007 by se manželství Donny a Arnima dalo označit za šťastné.


Donna Campbellová z Floridy, USA, ale začala podezřívat svého muže. Arnim se začal chovat velice podivně, neustále vypínal televizi, odpojil dokonce i telefonní linku. Její podezření narostlo ještě více, když objevila dokumenty o koupi domu.
Paní Campbellová neměla ani nejmenší tušení, že její manžel skrývá více než 10 milionové tajemství. Záhadu rozluštila, kdy jednoduše zadala jméno svého manžela a loterijní čísla do vyhledávače Google.

Smutná Donna Campbellová s rozvodovým právníkem...

Skupina 17 leteckých mechaniků vyhrála v loterii přes 10 milionů USD, což znamená více než 600 000 USD na hlavu před zdaněním. Podle slov spolupracovníků se od své výhry Arnin nedostavil do práce a vzal si volno. Nedostavil se ani domů, a tak podala Donna žádost o polovinu z výhry a taky žádost o rozvod.
Podle právního zástupce pana Campbella byl Arnim náruživým hráčem v kasinech, ale nikdy nevyhrál. Nyní, když vyhrál v loterii, schoval vše před svou manželkou, to je tedy ubohé.
Donna se se musela přestěhovat ke své sestře a pan Campbell není k zastižení, zmizel, aby se nemusel rozdělit o peníze se svou dříve milovanou ženou.

Vítěz £64 Milionového Jackpotu Měl Včera Poslední Šanci Na Uplatnění Výhry

9. července 2012 v 15:38 | komunikace
Vítěz £64 milionového jackpotu měl včera svou poslední šanci na uplatnění své výhry. Los byl zakoupen pro losování, které se konalo 8. června a nyní čekáme, zda se někdo přihlásil o tento masivní jackpot.
Jedná se o nejdelší dobu, kdy výherce neuplatnil svou výhru.
Dva losy udeřily na jackpot loterie EuroMillions z losování dne 8. června - jeden v Belgii a druhý ve Velké Británii.
Majitel britského losu jej koupil v oblasti Stevenage a Hitchin a má nárok na £63 837 543,60, což by z výherce okamžitě udělalo 5-tého nejbohatšího vítěze v loterii. Mohl se tak zařadit po bok Dave a Angely Dawesových, kteří vyhráli v Euromillions ve Velké Británii (£101 milionů) v říjnu 2011 poté, co zakoupili pouhé 3 losy za celý svůj život.

Anebo po bok Colin a Chrise Weirových, jež se zapsali do světové historie výhrou největšího Euromillions jackpotu, v hodnotě masivních £161 653 000 a jsou nyní 21. nejbohatšími obyvateli svého rodného Skotska.
Podle novin Sunday Times, by byl vítěz nyní bohatší než herec Daniel Radcliffe, který má odhadované jmění na £54 milionech a dokonce než princové William a Harry (£40 milionů).
Zatímco velikost jackpotu - £63 837 532,60 - narůstá na úrokách o £3 585,40 každý den od losování.
Podle Národní loterie by mohl vítěz svou výhru použít například k zakoupení Boeingu 737, 12 Diamond Rose iPhone 4s, vyrobeno z růžového zlata a vysázeno 500 diamanty; 60 Eurocopter EC120s, 90 647 párů bot od proslulého návrháře Christiana Louboutina či 2 520 kg káviáru Beluga.

boeing iphone 4s
Vítěz, který může být buď jedincem či syndikátem, se musel o los přihlásit do včerejšího dne, a to 17 hodin odpoledne.Pokud se tak nestalo, peníze poputují do charitativního fondu Národní loterie, který se jmenuje Good Causes.

Mluvčí společnosti Camelot sice prohlásil, že vítěze všemožně hledají, ale tady na www.megaloto.cz se nemůže v žádném případě stát, že byste promarnili svou výhru.
Kromě našich pravidelných emailů s výsledky losování, obdrží každý výherce nad 200 GBP v námi nabízených loteriích, telefonát od přátelského člena našeho týmu.
Při větších výhrách nabízí MegaLoto.cz také pomoc finančního poradce.

Momentálně jackpot loterie EuroMillions vyšplhal na OBROVSKÝCH € 60 000 000.
MegaLoto.cz přeje hodně štěstí všem svým loterijním hráčům!Svět loterií je vždy plný napětí, vzrušení, ale také kuriozit, náhod či hrátek osudu.

9. července 2012 v 9:43 | komunikace


Zde je uvedeno pár zajímavostí ze světa loterií !

Hrát loto online
Vítězova přítelkyně kontrolovala kapsy jeho džín předtím, než je dala do pračky, a našla v nich vítězný los v hodnotě kolem £1, 5 milionu.

Tři pánové nebyli vpuštěni do klubu, protože neměli adekvátní oblečení - košile a kravatu. Šli tedy do non-stop Tesco obchodu, aby si je zakoupili, a při té příležitosti si zakoupili také stírací losy. Vyhráli báječných £20 000, celou noc pak v klubu oslavovali.

Nejhorší oslavou vítězství £1, 5 milionového jackpotu zažila dvojice, když si domů přinesli láhev lahodného vína a zjistili, že nemají ani otevírák.

hrát loto na megaloto.cz

Marjorie Longdinová, vítězka loterijního jackpotu, si šla pro výhru a byla tak rozrušená, že si zapomněla vzít s sebou vítězný los.

Nejdelší oslava vítězství proběhla v Londýně, když vítězný syndikát hráčů oslavoval po téměř dva týdny.

Sousedé přivolali policii, když lidé žijící ve vedlejším domě rušili opravdu hlasitě. Ve skutečnosti oslavovali svoji výhru £2 milionového jackpotu.

70% britské populace hraje loterii pravidelně a celých 94% dospělé populace někdy hrálo Britskou národní loterii.

Více než 50% hlavních výherců v národních loterií se vrátí zpátky do práce.

Nejvyšší počet vítězů jackpotu v jediném losování byl 133.

Hrát o mega jackpoty na megaloto.cz
Mezi nejneobvyklejší nákupu uskutečněné vítězi loterie patřily - zvětšení poprsí, závodní kůň a hrad.

Vítěz loterie se tak radoval ze své výhry, tančil před svým domem, až si chudák zlomil nohu.

Kalifornská studie ukázala, že 40% amerických hráčů je nezaměstnaných.

Joan. R. Ginther vyhrála celkem 4 krát v různých multimilonoých loteriích. Tato pravděpodobnost je 1 : 18 000 000 000 000 000 000 000 000. Žije v Las Vegas, ale pokaždé, když vyhrála v loterii, tak byla ve státě Texas.

7x UNIKL SMRTI A PAK VYHRÁL 1 MILION USD V LOTERII

5. července 2012 v 9:44 | komunikace
Pan Frane Selak se narodil v roce 1928 v Chorvatsku a byl učitelem hudby. Jeho neuvěřitelnému štěstí v neštěstí se skoro nedá ani uvěřit. 5 krát se oženil, 7 krát unikl smrti a pak vyhrál celý milion dolarů v loterii. Kamarádi mu přezdívají "Pan Šťastný".
Jeden by si řekl, učitel hudby, jaký to poklidný život ve středomořském Chorvatsku. A opravdu také tak žil až do roku 1962, kdy jednoho studeného lednového dne nastoupil do vlaku do Dubrovníku. Vlak vykolejil a spadl do ledové řeky. Panu Selakovi se podařilo vyplavat z řeky. Byl podchlazený, měl zlomenou ruku a další menší zranění.O rok později pan Selak letěl ze Záhřebu do Rijeky, najednou se utrhly dveře a on vypadl z letadla. V neštěstí umřelo 19 lidí, ale on se probudil v nemocnici s menšími zraněními o několik dní později poté, co ho našli ve stohu slámy.


V roce 1966 jel náš učitel hudby v autobusu, který zase sjel do řeky. Zemřeli 4 lidé, "Pan Šťastný" utrpěl několik malých zranění.

To už je dost na každého otrlého jedince, ale pro pana Selaka to ještě nekončí. V roce 1970 řídil své auto, které se najednou vznítilo. Pan Selak naštěstí rychle zareagoval, vyskočil z auta ještě před tím, než explodovala nádrž s benzínem.

V roce 1973 řídil náš šťastlivec další auto, když najednou poškozený přívod benzínu vzplál přes ventily jeho pneumatik. Zachránil si život, ale přišel o většinu svých vlasů.


Pak následovalo 20-ti leté období klidu, ale v roce 1995 byl pan Selak sražen v Záhřebu autobusem. Jako zázrakem neutržil téměř žádná zranění. Následující rok, když řídil svou škodovku přes horskou cestu, když se najednou proti němu řítilo nákladní auto. Najel na zábradlí, vyskočil a pak jen pozoroval, jak jeho auto řítí dolů a vybouchlo několik stovek metrů níže.


V roce 2003 si pan Selak zakoupil poprvé po 40 letech loterijní los. Vše se obrátilo v neuvěřitelné štěstí, když vyhrál 1 milion dolarů. Výhrou oslavil své páté manželství, zaplatil si operaci kyčle a vtipně prohlásil: "Myslím, že i všechny ty předchozí manželství byly pořádnou katastrofou. Vše co potřebuji k štěstí, je moje Katarina".


Co si o tom myslíte VY, je pan Selak nejšťastnějším nebo nejnešťastnějším mužem na světě?

Zašlete nám svoje komentáře na našich stránkách www.megaloto.cz, ten nejlepší bude odměněn 5 losy ZDARMA loterie Euromillions. Nyní jackpot této populární loterie vyšplhal na úžasných 52 000 000 EURO. MegaLoto vám všem přeje hodně štěstí ve hře!