Září 2012

Šílenství kolem Super losování EuroMillions

26. září 2012 v 10:37 | komunikace
MegaLoto.cz vám opět přináší Super losování Euromillions a vy víte, co to znamená? Je čas na trochu šílenství!

Žádný loterijní hráč nemůže popřít, že rok 2012 byl mimořádný, dokonce i v mezinárodních loteriijních standartech. Pro začátek jsme všichni dostali chuť na největší loterijní losování v historii. $656 milionový jackpot loterie Mega Millions byl tak šílený, že pokud jste zadali do vyhledávače Google "bláznivé věci z 2012", objevil se ve výsledcích vyhledávaní.

Na obrázku můžete vidět hráče loterie Mega Millions, jak drží dva losy do největšího loto losování v historii!
crazy things from 2012

Sesterská americká loterie US Powerball zkouší držet krok s celým tím napětím a 7. největší jackpot v historii USA si domů odnesla šťastná vítězka, díky své nepřekonatelné chuti na duhový šerbet.

Na druhém břehu rybníka ve Velké Británii jsme viděli pana Bayforda, jak si domů odnáší rekordních €190 milionů z loterie Euromillions. Tato celoevropská loterie dosáhla svého maxima, když šťastná dvojice uhodla všech 7 šťastných vítězných čísel.

I když tato úžasná výhra nebyla dost na to, aby Adrian Bayford přestal kupovat losy Euromillions.

A tak je pravdou, že se pár šílených věcí zatím v roce 2012 stalo a nepochybně je pro nás ještě několik překvapení přichystaných. A v případě, že si říkáte, mně se to stát nemůže, pamatujte si, že vídět královnu Velké Británie, jak skáče z letadla padákem, jste taky nečekali, že někdy uvidíte.

"Její Veličenstvo" skáče padákem běhěm úvodního ceremoniálu Olympijských her 2012!
Královna skáče s padákem

Šílené věci se dějou každý den a můžou se stát doslova každému, včetně vás!

Pátek 28. září dává všem milovníkům šílenství perfektní šanci, aby se do něj ponořili. Proč čekat s blázněním, dokud nevyhrajete v loterii?

Vsaďte si svá čísla do velkého Super losování tento pátek a připravte se pro bláznivé utrácení, až budou vylosována vaše vítězná loto čísla!

100 milionové super losování EuroMillions se koná již 28. září 2012

25. září 2012 v 11:16 | komunikace
Loto organizátoři potvrdili, že Super losování nejpopulárnější evropské loterie EuroMillions se bude konat v pátek 28. září 2012. Jackpot je garantován - v závratné hodnotě 100 milionů EURO.

MegaLoto.cz jsou proto nadšeni, že mohou toto mega losování zprostředkovat i svým hráčům loterijních her.

Super losování EuroMillions

Speciální losování EuroMillions se liší od normálních super losování EuroMillions, ale může se přehoupnout do dalšího týdne. Jackpot Super losování funguje na pricipu, že se ke stávajícímu jackpotu přidají prostředky a doplní se na garantovaný 100 milionový jackpot. Ten se ale někdy může dostat až na masivních € 130 000 000.

Super losování se pořádají nepravidelně a nedají se dopředu odhadnout, ale obvykle se konají dvakrát do roka.

Mezi nedávná Super losování EuroMillions patří:

4. října 2011
Tento jackpot nebyl vyhrán a přehoupl se do dalšího losování. Poté dosáhl € 117 milionů a byl vyhrán dvojicí, Davem a Angelou Dawesovými z Wisbech, Cambridgeshire, Velká Británie.

10. května 2011
Jelikož nebyl vítěz € 100 milionového jackpotu, přehoupl se do dalšího týdne a vyšplhal na obrovských € 121 milionů, které vyhrál španělský držitel vítězného losu.

1. října 2010
Úvodní jackpot byl opět nastaven na € 100 000 000, přehoupl se po celý týden, což vedlo k vítězství anonymního hráče ze Španělska, který si nakonec domů odnesl úžasných € 121 milionů.

5. února 2010
I toto losování se přehoupl do dalšího týdne, kde vyhráli dva šťastní držitelé losů, z Velké Británie a Španělska, kteří si rozdělili krásných € 129,6 milionů.

Další data z historie Super losování:

- 18. září 2009 - € 100 000 000
- 6. březen 2009 - € 100 000 000
- 26. září 2008 - € 130 000 000
- 8. únor 2008 -€ 130 000 000
- 28. září 2007 - € 130 000 000
- 9. únor 2007 - € 100 000 000


Chcete-li se i hrát o € 100 000 000 v Super losování EuroMillions, můžete tak učinit na MegaLoto.cz.
MegaLoto.cz poskytuje bezpečnou službu nákupu losů od roku 1998. Registrace je zdarma.

Super losování EuroMillions

Americký sen - nová skvělá soutěž na MegaLoto.cz

18. září 2012 v 11:24 | komunikace
MegaLoto.cz je zpět se svou novou soutěží Zvolte si svou cenu. V loňském roce jste měli možnost výběru mezi Grand Prix, rugby a hotovostí. Tento rok mají všechny naše ceny americké téma a odtud také pochází jméno "Americký sen". A stejně jako étos za americkým snem, MegaLoto.cz pevně věří, že 'život by měl být lepším a bohatším pro každého.'
A tak se tedy hodí, že země, která je synonymem pro demokracii a svobodu, se stala tématem pro naší nejnovější soutěž Zvolte si svou cenu. Ve 21. století musíte mít možnost volby a v této soutěži máte 3:

Možnost ceny 1: 2 VIP vstupenky na Grand Prix Formule 1 v USA pro vás a vašeho partnera

Možnost ceny 2: 5 denní luxusní výlet za nákupy do New Yorku pro dva, včetně $2 000 peněz na útratu

Možnost ceny 3: $10 000 hotovost
USA Grand Prix

Spojené americké státy jsou známy jako 'země neomezených možností' a právě teď má každý hráč MegaLoto.cz fantastickou možnost vyhrát jednu z těchto úžasných cen.

To je o čem je "Americký sen" především - příležitost k vytvoření blahobytu. Ve skutečnosti, býti jen součástí toho pravého, člověk může dosáhnout prosperity! I vy se můžete stát součástí této skvělé soutěže Americký sen, a to následovně:

Vložte na svůj herní účet minimálně £40/€50 nebo $60 před 30. říjnem 2012

NEBO

Utraťte minimálně £40/€50 nebo $60 během propagačního období (17. září až 30. říjen 2012)

Nezapomeňte si nejdříve zvolit svou cenu a kliknout na tlačítko 'Zúčastnit se nyní'.
New York

Nejbohatší společnost na zemi

USA patří k nejbohatším společnostem na zemi. Rozhodně jim nic "velkého!" není cizí. Loterijní hráči vědí, že toto platí pro mnohá losování o jackpoty největších loterií na světě, které se konají právě ve Spojených státech. Ve skutečnosti se největší losování všech dob uskutečnilo právě v americké loterii Mega Millions.

Letos jsme zažili historické losování MegaMillions o $656 milionů, které se konalo v USA. Tento jackpot byl vyhrán na 3 vítězné losy a každý si domů odnesl svůj vlastní a nadměrný americký sen.
Cash Prize

Pokud máte rádi americké loterie, pak se ujistěte, že se podíváte blíže na 3 americké loterie dostupné na MegaLoto.cz: Mega Millions, Powerball a SuperLotto Plus. V současnosti dva největší dostupné jackpoty jsou právě v loteriích Powerball a SuperLotto Plus, jež by reprezentovali velmi moudré použití vaší £40 investice do soutěže.

Zvolte si svou cenu, umístěte svou sázku a vsaďte si na svůj vlastní "Americký sen", právě tady na MegaLoto.cz!

Blíží se Super losování EuroMillions o €100 milionů

14. září 2012 v 11:51 | komunikace
Ano, to by se hodilo, díky Euromillions! Kdo by nevěděl, co dělat s extra €100 miliony?
Loterijní funkcionáři oznámili, že bude zaručen €100 milionový jackpot v EuroMillions, v pátek 28. září 2012.

Několik loterií pořádá Super losování, ale když EuroMillions nabízí své Super losování znamená to, že je jackpot nastaven na minimum €100 milionů a v minulosti se vyšplhal díky přehoupnutím až na € 130 milionů.

Významné výhry v Super losování Euromillions

Naposledy se Super losování Euromillions konalo vloni v říjnu. Vítězná dvojice, Dave a Angela Dawesovi, si domů odnesla ze Super losování EuroMillions jackpot. Dvojice použila své peníze, mimo jiné na nákupy v Londýně a na intimní svatební obřad ve Skotsku. Hrdličky také nadchly své přátele a rodinu oznámením, že 20 z nich udělali milionáři!
Dave and Angela Dawes
Nikdy nezmeškejte Super losování

Jak si jistě umíte představit, Super losování umí probudit nadšení mezi loto hráči po celém světě. MegaLoto.cz opět očekává velký objem hráčů, kteří si budou chtít na poslední chvíli vsadit. Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste si rozvrhli své vstupy a zabránili tak zklamání!

Alternativně můžete využít naší velmi intelektuální možnosti IntelHry, jež vám umožňuje vytvořit vlastní pravidla pro automatickou hru loterie, a tak kdykoliv se dostane jackpot nad určitou výši, vy nezmeškáte Super losování. S InteliHrou se už nemusíte nikdy obávat, že byste si zapomněli vsadit.

Proč nezažít to vzrušení ze Super Losování EuroMillions? Registrace je zdarma a proces výběru čísel je opravdu snadný. Koneckonců, stačí na to jenom los!

Hrajte ještě dnes a jděte štěstí naproti!


Vaše poslední šance vyhrát roční zásobu piva zdarma

14. září 2012 v 11:50 | komunikace
Pátek 14. září 2012 je poslední den, kdy se můžete kvalifikovat do naší úžasné Oktoberfest soutěže. Jednoduše přejděte na stránky soutěže a zakupte si alespoň jeden los do loterie EuroJackpot před půlnocí GMT. Čím více losů si pořídíte, tím více šancí získáte na výhru!

V životě často platí, že čím více investujete, tím více se vám vrátí nazpět! A to samé platí o naší současné Oktoberfest soutěži. Za každý zakoupený los do loterie Eurojackpot, budete zařazeni do losování a jeden šťastný vítěz získá roční zásobu piva. Ano, čím více losů si zakoupíte, o to větší šanci máte na vyhrání naší hlavní ceny.

Samozřejmě ne každý má rád pivo, a to je proč necháme vítěze, aby si vybral(a) svůj oblíbený nápoj. Pokud sladový ječmen, chmel, kvasnice a voda není nic pro vás, pak si prostě zvolte něco jiného, je to čistě na vás.

Nezapomeňte, že pro vás máme ještě další dvě ceny, herní kredity v hodnotě € 250 a € 100.

Šťastní vítězové budou vyhlášeni 17. září.

Vyberte si své oblíbené pivo

Pokud JE pivo nápojem, který rádi pijete, pak se začněte prosím soustředit na úkol, který bude na začátku příštího týdne vyžadován:

Vybrat si značku piva, kterou byste rádi pili po celý rok!

Říkali jsme si, že bychom vám s tím trochu pomohli a zde je několik doporučení na nejlepší piva z celého světa:

Corona Extra - Mexiko

Jedno z nejprodávanějších piv v Mexiku je dostupné ve více než 170 zemích světa. 'Corona Extra' se často podává s kouskem citrónu nebo limetky v hrdle láhve.
Corona Extra

Kronenbourg 1664 - Francie

Toto pivo se vaří od roku 1959 a se 40% podílu na trhu ve Francii patří 'Kronenbourg 1664' mezi vedoucí pivní značky.
Kronenbourg 1664

Guinness Stout - Irsko

Jen jeden lok z tmavého, krémového moku (stout) vás okamžitě přepraví do dublinské hospody. Téměř polovina z celkového prodeje Guinnesse se uskuteční v samotném Irsku.
Guinness Stout

Skol - Brazílie

Pojmenované po populárním výrazu při připíjení si ve Skandinávii, 'Skol' ovládá téměř třetinu trhu v Brazílii. Mají také zajímavé reklamní konceptry.
Skol

Becks - Německo

V zemi se nachází více než 1 300 pivovarů, a tak si můžete být jisti, že co se piva týče, v Německu budete hýčkáni. Jejich nejprodávanější exportní pivo je Becks.
Becks

Tsingtao - Čína

Populace Číny je více než 1,3 miliardy lidí, a tak není překvapením, že má Čína největší trh piva na světě, ve smyslu objemu. Jejich nejpopulárnější pivovar je 'Tsingtao' a prodává se také v dalších 62 zemích po celém světě, což činí více než 50% z čínského exportu piva.
Tsingtao

Pilsner Urquell - Česká republika

Považováno za první světlý ležák na světě, jež se datuje až do roku 1842, činí Pilsner Urquell nepochybně nejslavnější značkou v České republice. Devět z deseti vyprodukovaných a skonzumovaných piv na světě, je odvozeno z originálního piva z Plzně v Čechách.
Pilsner Urquell

Żywiec - Polsko

Symbolem polské hrdosti je pivo 'Żywiec' a vaří se ve vesnici Żywiec, Polsku po více než 150 let. Zvnějšku má tančícího muže a ženu odděných do klasického polského kroje. Uvnitř zase chutě po jetelu, medu, chmelu a sladu.
Zywiec

Pripps Blå - Švédské

Pivovar Pripps byl založen v Gothenburgu ve Švédsku v roce 1828 a nyní je součástí pivovarů Carlsberg. Jedno z nejpopulárnějších piv ve Švédsku je jejich levná značka Pripps Blå.
Pripps

Asahi - Japonsko

Když Japonci zrovna nepijí sake, užívají si populárního piva 'Asahi Super Dry'. Založeno v 1889 Asahi pivovaru, jež se nachází v Tokiu a ovládá 40% podílu na japonském trhu s pivem.
Asahi

Ursus - Rumunsko

Dceřiná společnost pipovarnického gigantu SABMiller plc, je pivovar Ursus jeden z nejlepších pivovarů v Rumunsku. 'Ursus' je propagován jako "Král piv Rumunska" a podílel se na mnoha vysoko profilových sponzorováních, včetně expedice Mount Everest 2003.
Ursus

Baltika - Rusko

S možnou produkcí 52 milionů litrů měsíčně není žádným překvapením, že je Baltika po Heinekenu druhým největším pivovarem v Evropě. 'Baltika' je nejpopulárnějším pivem v Rusku a v současnosti si užívá téměř 41% podílu na trhu.

Baltika Beer


Perfektní seznam piv


Přátelé, pokud se vám z tohoto seznamu nesbíhají sliny... Je vaše oblíbené pivo na našem seznamu? Jaké pivo byste si vybrali na pití po celý rok?

Zakupte si svůj Eurojackpot los dnes a staňte se součástí vzrušení, obzvláště když se hraje o €12 000 000 a roční zásobu piva! Samozřejmě, s výhrou jackpotu v hodnotě €12 milionů byste si nejspíš mohli dovolit koupit celý pivovar a místo toho mít zásobu piva, ale na celý život!

Žijte si svůj loto sen - nezáleží na tom, jak zvláštní

12. září 2012 v 12:14 | komunikace
Být bohatý znamená, že nikdy nemusíte říci, já se omlouvám! Také to znamená, že máte prostředky k uskutečnění jakýchkoliv snů, koníčků či nápadů, jež vám připadají zajímavé. Vemte si příklad z Jonathana Vargase, loterijního vítěze s poměrně zajímavou vizí.

Mít nekonečnou zásobu peněz může jistě pomoci k realizaci lidských nadějí a snů. Věci mají tendenci materializovat se trochu rychleji, když je k dispozici zdravý zdroj peněz.

Zatímco si mnozí vítězové loterie mohou zvolit pro investování svého nově nabytého bohatství něco spolehlivého a stáleho, Jonathan Vargas měl jiné nápady. Nalil část ze svého $35,3 milionového jackpotu loterie Powerball, aby začal ženskou wrestlingovou ligu, Wrestlicious!

Mr. Vargas si žije svůj sen…
Jonathan Vargas - vítěz v loterii Powerball

Díky loterii Powerball se mu splnil sen z dětství


Jonathan se jako kluk často díval v televizi na své hrdiny z Wrestlemanie a snil o zapojení se do wrestlingovém průmyslu. Když v květnu 2008 vyhrál v USA Powerball, založil Wreslicious, ženskou verzi populární verzi wrestlingových zápasů, které si kdysi užíval jako chlapec.

Možná je to tím, že vyhrál v loterii v tak mladém věku (Jonathanovi bylo pouhých 19 let, když si do banky vložil $35 milionů) nebo si opravdu jen žije svůj sen! Nenechte se mýlit; Jonathan prostě nerozprášil celou výhru na svůj sen. Níže uvádí své odůvodnění, kolik dolarů zaplatil k uskutečnění svého snu:

"V nejlepším případě to bude obrovský hit. V nejhorším případě to odepíšu z daní. Rád bych také objasnil všechny mylné představy, že jsem do tohoto projektu investoval miliony dolarů. Jen tak pro pořádek, dal jsem rozvážně na projekt Wrestlicious méně než 10% z mého loterijního vítězství!"

K dnešnímu dni bylo v USA odvysíláno celkem 13 epizod Wrestlicious.

Investice do loteriního snu

Samotná show je více komedií, než skutečným zápasem a představuje "dobré holky" vs. "špatné holky" s obvyklým humbukem a podívanou spojenou s americkým WWF wrestlingem. Ať už se Jonathanovi investice vyplatí může každý jen hádat, ale rozhodně to vypadá, že si celý proces pěkně užíval.


A to je moc peněz. Z mladého stavebního dělníka jménem Jonathan Vargas se stala superstar, wrestlingový magnát, který vystupuje pod jménem "JV Rich".

Loterie vám umožňuje žít vaše sny, nezáleží na tom jak zvláštní či neobvyklé se mohou zdát. Žijte svůj sen teď na MegaLoto.cz!

Oslavte Oktoberfest s EuroJackpotem

7. září 2012 v 11:13 | komunikace
Oslava Oktoberfestu bez piva, je jako hraní loterie bez čísel! Naštěstí tady v MegaLoto.cz máme OBOJÍ! Hrajte loterii EuroJackpot před 14. zářím a můžete vyhrát roční zásobu piva.
Pivo se hodí k mnoha věcem: fotbalovým zápasům, preclíkům a samozřejmě Oktoberfestu. Tady v MegaLoto.cz jsme se rozhodli spárovat pivo s napínavou evropskou loterií - EuroJackpot.

Rozdáme roční zásobu piva jednomu šťastnému hráči, který hotovostně zakoupí vstup do loterie EuroJackpot. Pokud nemáte rádi pivo, nedělejte si starosti, můžete být stále součástí nadšení kolem Oktoberfestu. Můžete si prostě zvolit jiný druh nápoje dle vlastní chuti (v hodnotě maximálně €2 000).

Pamatujte si, že čím více losů loterie Eurojackpot si zakoupíte, tím více vstupů do této fantastické soutěže získáte!
oktoberfest competition

A proč zrovna EuroJackpot?

10. srpna 2012 si jeden šťastný loto hráč z Německa domů odnesl hlavní cenu loterie EuroJackpot…a to tak, že uhodl 6 čísel ze 7. Vzhledem k regulacím, které existují v této loterii, se může jackpot přehoupnost maximálně 12krát. Pokud není ani poté vyhrán, hlavní cena spadne do 2. úrovně (5+1 shoda).

Šťastný hráč ze severního Vestfálska v Německu, byl tím jediným v 2. úrovni, a tak si domů odnesl jackpot o velikosti €27 545 858. Je tak nyní 3. největším loto vítězem v historii Německa.

Otázkou tedy je: 'Proč EuroJackpot?' Zde je odpověď:

- 3. největší loterijní výhra, který byla kdy vyhrána v Německu, byla v loterii EuroJackpot
- Můžete vyhrát cenu jackpotu i bez uhodnutí všech 7 míčků
- Jedná se jedno z největších loterijních slosování v Evropě
- Stejně jako Oktoberfest, EuroJackpot je v Německu velmi populární

Tady to máte, alespoň 4 velice dobré důvody, proč se EuroJackpot hodí k Oktoberfestu!

Doufáme, že má los do loterie EuroJackpot, který se jí hodí k pivu!
Oslavování Oktoberfestu

Nepotřebujete tedy další důvod ke hře. Přejděte na stránku Oktoberfest soutěže, klikněte na tlačítko VSTOUPIT a zakupte si váš los do loterie EuroJackpot. Můžete si užívat roční zásobu piva zdarma - a to ani nezmiňujeme hlavní cenu v hodnotě €11 000 000, o kterou se hraje v loterii Eurojackpot, a ta by také mohla najít cestu k vašemu bankovnímu účtu.


Vítězná loto čísla nestačí

7. září 2012 v 11:12 | komunikace
Vítěz největšího jackpotu loterie Euromillions v historii, Adrian Bayford, byl nedávno spatřen, jak si kupuje více loterijních tiketů. Jeden se ptá, není €190 milionů dost?

Týden poté, co si domů odnesl život měnící jackpot loterie Euromillions v hodnotě €190 milionů, byl Adrian Bayfordzpozorován britskými paparazzi, jak si kupuje 2 Euromillions losy. Šťastný, 41letý otec 2 dětí tvrdí, že si stále potřebuje zvyknout na to, jak být vítěz v Euromillions. Vzhledem k jeho nedávnému nákupu loterijních losů se zdá, že má pravdu. Možná zapomněl, že má už v bance €190 milionů?

Adrian byl přistižen na kameru, jak zkouší vyhrát další velký jackpot v Euromillions...
Adrian Bayford

Losy na seznamu s nákupem

Ze všech možných nákupů, které byste od vítěze €190 milionového jackpotu mohli očekávat, nákup losů na seznamu rozhodně není. No, ale jaké druhy věcí bychom očekávali, že budou na nákupním seznamu výherce €190 milionového jackpotu?

- Nové sídlo s kompletním služebnictvem, aby se o něj staralo
- Nové auto nebo možná deset?
- Darovat velkou sumu peněz charitě
- Soukromý ostrov, bohužel super yachta, která by se k tomu hodila může být lehce mimo rozpočet
- Založení společnosti pro sebe či přítele
- Žít si svůj vlastní sen - ať už je divoký či excentrický

Adrian oslavil svou výhru v loterii výletem do obchodu s hračkami se svými dětmi, následováno obědem v McDonalds a nákupem 2 losů loterie Euromillions. Ale jak pronesl, zvyká si na myšlenku, že je nyní milionářem a může si koupit opravdu téměř vše, po čem jeho srdce touží.

Dvakrát šťastný

Pokud Adrianovo 2 Euromillions losy vyhrajou další cenu jackpotu, jistě se tím zapíše do historie. Nebylo by to poprvé, kdy hráč vyhrál v loterii dvakrát, ale nikdy se to předtím nestalo u takhle velké výhry.

Plně podporujeme Adriana Bayforda v jeho snech, aby si domů odnesl další výhru v loterii. Už se do historie zapsal jednou, a to jako vítěz největšího jackpotu loterie Euromillions, možná vytáhne z klobouku další překvapení?

Zkuste se sami překvapit na MegaLoto.cz a můžete dávat dohromady svůj vlastní seznam loterijního vítěze (ať zda-li si zvolíte přidat na něj i více losů, to už je jen na vás).

Co kdyby byly celebrity normální lidé

4. září 2012 v 14:27 | komunikace
Celebrity jsou znamé pro svou atraktivnost a stálým mládím, jež vzdoruje času. Když vaše kariéra závisí na vašem vzhledu, utratíte tolik peněz, kolik je jen třeba ke zdravému žití a zapojení se do zkrášlovací rutiny k udržení vzhledu, ať to stojí, co to stojí. Naštěstí pro většinu celebrit, které jsou také neuvěřitelně bohaté, peníze nejsou problém. Ale co kdyby byly tyto celebrity jen normální lidé?
Fotograf Danny Evans vytvořil v programu Photoshop obrázky nejoblíbenějších světových celebrit, jak by mohli vypadat bez zkrášlovacích rutin za miliony dolarů. Výsledek oterírá oči a jen ukazuje, co dělá trocha snahy, hodně peněz a možná někdy i plastická chirurgie.

Předělaný obrázek J-Lo, jako domácí žena středního věku…
J-Lo

Zkrášlovací rutiny pro loterijní vítěze

Není překvapením, že loterie Euromillions měla své nadměrné vítěze se svými masivně nadměrnými jackpoty. Dva největší jackpoty Euromillions byly vyhrány dvojicemi, které možná využijí svá nově nabyté bohatství k investování do nějakých zkrášlovacích procedur a hubnoucích rutin.

Mega bohatí mají často onen luxus (čas a peníze), a tak si mohou dopřát osobní trenéry, kosmetické výrobky, lázeňské procedury a pobyty v luxusních klinikách na hubnutí.

Kdybyste byli loterijní mega vítěz, zainvestovali byste nějaké z peněz k své transformaci v celebritu?

Mohli byste si dovolit vypadat jako Jennifer Anistonová?

Danny Evans nenechal ve svém díle žádnou z celebrit neprozkoumanou. Mezi jeho 'oběti' patří herečka Gwyneth Paltrowová, zpěvák Kanye West, lvice salónů Nicole Richieová a hollywoodská hvězda Jennifer Anistonová.

43-letá hvězda z 'Přátel', Jennifer Anistonová, se nedávno zasloužila o titulky v novinách, když odhalila své tajemství na krásu. Odhadované náklady na udržení svého těla se pohybují v oblasti $141 037,97. Tak pokud nemáte dobré geny a nejsou opravdu na vaší straně, možná si domů potřebujete odnést velký loterijní jackpot, než si budete moci dovolit 'Anistonovský vzhled'.

Celebrity minus glamour za miliony dolarů

Když byste odebrali procedury za miliony dolarů, nehorázně drahou garderóbu a drahé osobní trenéry a stylisty, co by z toho zbylo?

Podle Dannyho Evanse vám zbyde spolek běžných, normálních lidí, kteří by mohli žít klidně vedle vás.

Co kdyby nebyl David Beckham nejvíce placeným fotbalistou na světě?
Beckhams


Co kdyby Tom Cruise pracoval v McDonalds namísto v Hollywoodu?
Tom Cruise


Co kdyby byla Madonna obyčejnou 54-letou mámou?
Madonna


Co kdyby nebyla hvězda Stmívání, Kirsten Stewart, současnou nejvíce placenou herečkou v Hollywoodu?
Twilight

Někomu to může připadat ubohé, aby bohaté celebrity utrácely tolik peněz za svůj vzhled, ale buďme upřímní; kdyby vypadaly právě jako my, nebyly by nejspíš slavné v první řadě!

Odneste si domů pár milionů z některé z loterií nabízených na MegaLoto.cz a můžete si zarezervovat místo v nejposlednějších spa resortech celebrit nebo pro ty více dobrodružné povahy, trénink jeden na jednoho s osobním hollywoodským trenérem.

Babička vyhrává americký Powerball

4. září 2012 v 14:26 | komunikace
Zatímco trpělivě čekáme na odhalení totožnosti vítěze $320 milionů v loterii US Powerball z 15. srpna, podívejme se zatím na další velké vítěze v loterii USA Powerball roku 2012!

11. února 2012 si 81letá babička Louise Whiteová odnesla domů 7. největší americký jackpot v historii! Šťastná babka uhodla všech 5 čísel plus Powerball při 14 přehoupnutí losování loterie USA Powerball a vyhrála závratných $336,4 milionů amerických dolarů.

Nejstarší obyvatelka Newportu, Rhode Island, byla jen $30 milionů vzdálena od částky jackpotu, který by se jí postaral o zapsání do knihy rekordů, jako největší vítěz v loterii US Powerball. Rekord současného největšího vyhraného jackpotu činí $365 milionů. Tato neuvěřitelná suma peněz byla vyhrána v roce 2006 osmi pracovníky z masokombinátu ve státě Nebraska.

Šťastná babička, která potřebuje upravit svou závěť...
Louise White

Úžasná výhra, která se mále nestala

I když to může znít strašně, Louise Whiteová málem přišla o tento jackpot americké loterie Powerball. Louise strávila den čekáním na někoho, aby ji vzal do obchodu na roku a mohla si tak zakoupit nějaké Powerball losy. Každý byl ale velmi zaměstnán, aby jí tam vzal a ona téměř ztratila naději, že si bude moci zakoupit losy do její oblíbené loterie. Tu ale jeden z členů rodiny dostal chuť na 'duhový šerbet'.

Louise Whiteová může poděkovat slabosti pro zmražené dobroty, že se vypravila do obchodu, který vyvrcholil nákupem jejího ziskového Powerball losu! Mimochodem, toto je jen další důvod, proč doporučujeme hrát vaši oblíbenou loterii online - nemusíte čekat na výlety do obchodu, které by vás mohly stát vítězství jackpotu.

V tomto případě to naštěstí dopadlo velmi dobře ve prospěch Louise Whiteové! Zatímco si její příbuzný pomáhal s duhovou zmrzlinou, Louise využila rychlé hry svých Powerball losů.

Nejšťastnější zmrzlina na světě... duhový šerbet!
Rainbow Sherbet

Duhový šerbet si domů odnáší peníze

Louise Whiteová později kontrolovala svá rychle zvolená čísla online a nemohla uvěřit, že je vlastně uhodla všechna:

1, 10, 37, 52, 57 a červený Powerball - 11.

Skutečně uhodla všech 6 čísel v loterii Powerball!

"Stále jsme tomu nemohli uvěřit, tak jsme vypnuli počítač a znovu ho pustili a šli zpátky na webové stránky a moje čísla tam stále byla" řekla ve svém prohlášení paní Whiteová. "Objímali jsme se navzájem a skákali nahoru, dolů a křičeli !!"

Babička si ponechala los k vítězné ceně v bezpečí své Bible do té doby, než si šla oficiálně vyzvednout svou cenu. Cena byla vyzvednuta jejím jménem 'Fondem duhového šerbetu', fondem, který byl pro ní založen a pojmenován ku cti zmražené dobroty, která zažehla její štěstí.

"Ráda bych řekla, že jsem velice šťastná a velmi hrdá. Toto učiní mou rodinu velice šťastnou," dodává. "Jsme opravdu požehnaní. Děkujeme."
Powerball Quick Pick

MegaLoto.cz nepodniká se zmraženými dezerty, ale můžeme vám nabídnout prvotřídní služby nákupu losů a množství bezpečných herních možností, včetně oblíbené volby Louise Whiteové: Rychlý výběr! Nečekejte, až se vypravíte do obchodu, stačí jen hrát na www.megaloto.cz!


MegaLoto.cz soutěž - Oktoberfest 2012

4. září 2012 v 14:20 | komunikace
Nasaďte si lederhosen, šle a klobouk (doplňte ho o peříčko). Pokud jste žena (nebo prostě jen dobrodružní), je čas převléci se do kostýmu hostinské. Ano, je to tak, Oktoberfest se blíží! MegaLoto.cz oslavuje Oktoberfest s fantastickou soutěží. Ujistěte se, že jste součástí těchto oslav!
MegaLoto.cz daruje jednomu šťastnému hráči roční zásobu piva. Jsme si jisti, že tato slavnostní cena vás dostane do nálady. Oktoberfest vypukne již na konci září!

Klikněte zde a přejděte na soutěžní stránku nebo pokračujte ve čtení informací o tomto slavném pivním festivalu.

Přidejte se k zábavě Oktoberfestu a roční zásobě piva...
Oktoberfest Crowd

Každý rok vpluje do Mnichova více než 6 milionů lidí, aby navštívili slavný Oktoberfest! Pokud máte rádi pivo, pak je to to pravé místo, kde být, na oficiálně největším pivním festivalu. Zde jsou některé údaje, které ukazují, kolik jídla a pití se skonzumuje na Oktoberfestu:

• Pivo - více než 7 milionů litrů
• Víno - více než 89 tisíc litrů
• Voda a nealkoholické nápoje - více než 1 milion litrů
• Vepřové párky - 119 302 párků
• Vepřová kolena - 69 293 kousků
• Volů - 119

MegaLoto.cz vám nebudou schopni poskytnout 7 milionů litrů piva (nebo vepřová kolena), ale rozdáme roční zásobu piva, v maximální hodnotě €2 000! Pak si budete moci protáhnout tradičních 16 dní oslav na plných 365 dní!

"O' zapft ist!"

Organizátoři Oktoberfestu jsou velice specifičtí ohledně piva, které se na festivalu prodává. Prodává se pouze to nejlepší Märzen!
Pouze pivo splňující ty nejvyšší 'německé zákony čistoty piva' (Reinheitsgebot) a s minimálním obsahem alkoholu 6% se může točit na Oktoberfestu. A pak také pivo musí být vařeno ve městě Mnichov.

Nejkvalitnější německé pivo, již brzy...
Oktoberfest Beer

MegaLoto.cz není tak striktní a nechá vás vybrat pivo, kterému dáváte přednost. Pokud nepijete pivo, můžete si vybrat jakýkoliv nápoj, který preferujete, včetně whisky, vína, limonád či dokonce vody, ze zdravotních důvodů.

V několika příštích týdnech zvýšíme hlasitost německé dechovky, přineseme nadměrné pivní sklednice a připravíme vaše oblíbené pivo - můžete si domů odnést zásobu piva na celý rok!