Říjen 2012

Giganti z USA 1. část

31. října 2012 v 14:37 | komunikace
Amerika byla vždy nazývána zemí hojnosti. Je to místo, kde se sní ve velkém a stejně tak i vyhrává. A z dobrých důvodů je Amerika známá i tím, že dává světu všechny věci větší, až nadrozměrné. Je to ve skutečnosti země GIGANTŮ!

MegaLoto.cz se teď podívá na některé oblíbené americké giganty:

Gigantické jackpoty Mega Millions

Jako přední internetové stránky zprostředkovávající loterijní losy bychom byli povrchní, aniž bychom nespustili diskusi a nezmínili gigantickou loterii Mega Millions. Rozhodně jí nejsou cizí masivní částky jackpotů, dříve v letošním roce se zapsala loterie Mega Millions do historie, když nabídla rekord lámající jackpot, závratných $656 milionů. Tři šťastní držitelé vítězných losů si rozdělili tuto cenu snů.
mega millions

Gigantické klubko provázků

Malé město v Americe je známo jako domov pro mnoho velkých věcí. Cawker ve státu Kansas drží úctyhodný rekord pro největší (a nejtěžší) míč z vlákna rostliny sisal na světě. Každý srpen pořádá město "Vázání motouzů" a přidává více vláken k obří kouly.

V současnosti se odhadují rozměry klubka na: váha 8 111 kg, 12 metrů v obvodu a 2 377 978 metrů na délku. Tomu se tedy říká "Power ball".

giant ball of twine

New York Giants

NY Giants patří mezi nejdéle působící tým amerického fotbalu a do NFL byl přijat v roce 1925. Jsou na 3. pořadí mezi všemi týmy NFL s celkovým počtem osmi titulů NFL. Tento tým přináší přes prodej vstupenek velké peníze, společně se sponzory jako například Gatorade a Toyota.

Koncese Giants se v současnosti odhaduje na $1,3 miliardy. Toto pořadí z nich činí 4. nejhodnotnější koncesy v NFL a 9. nejhodnotnější profesionální sportovní koncesy na světě.

new york giants

They Might Be Giants

Populární americká alternativní skupina 'They Might Be Giants' je pravděpodobně nejznámější svým hitem z roku "Boss of Me", který se stal tématickou skladbou k populárnímu sitcomu 'Malcolm v nesnázích'. Skupina získala 2 ceny Grammy a prodala více než 4 milionů alb.

Gigantická mluvící kráva

Seznamte se s 'Chatty Belle', největší mluvící krávou na světě. Toto monstrum mezi skotem lze nalézt na šťastných pastvinách Neilsvillu, ve státě Wisconsin. Návštěvníkům kráva předvádí komplexní a informativní monolog, včetně doporučení místních sýrů.

chatty belle

Dobré skutky loterijních vítězů

31. října 2012 v 14:36 | komunikace
(Soutěž komentářů) MegaLoto.cz se podívá na některé loterijní vítěze, kteří použili svou výhru v loterii, aby pomohli ostatním zlepšit místní komunitu, darovat prostetické končetiny či podpořit místní sportovní zařízení.

Jedna z nejlepších věcí na výhře v loterii je luxusní životní styl, který budete moci vést. Ale extravagní dům, zaplatit dluhy a úžasná dovolená nejsou jediné věci, na něž lidé použili svá loterijní vítězství.

Kdo jsou tito novodobí svatí? Pojďme se na pár z nich podívat...

Colin a Chris Weirovi:

Síla maličkostí

Pravidelní čtenáři novinek na MegaLoto.cz jistě vědí, kdo je tato milá dvojice. Weirovi vybrali největší jackpot v historii Velké Británie, gigantických 161 milionů liber.

Tento manželský pár je pověstný tím, že dává své peníze nadacím, které jsou jim blízké. Nejnověji zakoupili úžasnou novou protézu pro mladíka, který ztratil nohu kvůli rakovině.

Přispěli také na několik atletických projektů, pomohli mladému skotskému tenistovi, aby dostal profesionální trénink a zaplatili nové zařízení pro historický kolesový parník.

To jen ukazuje, že mnoho malých projevů laskavosti může mít velký účinek.

£800 000 dar od Colina & Chris pomohl jejich místnímu fotbalovému stadionu.
soccer colin and chris

Anonymní dárce:

Vítězný loterijní los byl nalezen v kostelní sbírce

V roce 2011 obdržel farář v americkém městě Baltimore, v sotva přežívající farnosti, obrovský dar! Jeden šťastný farník anonymně zanechal v kostelní sbírce vítězný loterijní los v hodnotě $30 000.

Když farář odnesl los do ústředí Maryland Lottery, potvrdili mu výhru. Vděčný farář použil výhru k pokrytí nákladů na kostel a pomoci lidem v nouzi.
"Doufáme, že můžeme vrátit něco nazpět, obzvláště když jsme to obdrželi touto cestou."

Sheelah Ryanová:

Trvající odkaz

Když Sheelah Ryanová vyhrála $55 milionů v Florida Lottery, v září 1988, držela se při zemi. Sheelah založila charitativní nadaci, jež poskytovala prostředky pro chudé děti, které potřebovali operaci, podporovala nízko nákladové projekty na domy, asistenci pro svobovné matky a dokonce pomoc pro zaběhnuté kočky. Paní Ryanová zemřela v roce 1994, ale její nadace, The Ryan Foundation, funguje a pokračuje v charitativní práci pod jejím jménem dodnes. "Děkuji Bohu každy den, že mám tu možnost pomáhat ostatním, ne že jsem vyhrála" řekla paní Ryanová.

Allen a Violet Largeovi:

'Nechybí ti, cos nikdy neměl'

Jeden z nejsrdečnějších příběhů loterijních vítězů je Allena a Violet Largeových. V roce 2010 vyhrál tento starší pár $11,2 milionový jackpot. V té době byla Violet léčena s rakovinou a spolu se rozhodli, že rozdají většinu peněz a nechají si pro sebe jen $2 000.

Výhra putovala jejich rodině a přátelům, kostelům, nemocnicím, Armádě spásy, Červenému kříži a místním hasičům. Když se jich zeptali, proč vše rozdali, Violet odpověděla:
"Nechybí ti, cos nikdy neměl".

Jejich prostá logika pomohla ukázat, že nejlepší věci v životě nejsou o penězích.

Largeovi stále mají sami sebe.
allen and violet large

Les Robins:

Vášnivá investice

Les Robins vyhrál $111 milionový jackpot v loterii Powerball v roce 1993. "Když jsem si ta čísla srovnal, byl jsem trošku zaskočen" řekl. Robins byl učitel, když založil Camp Winnegator, denní kemp pro místní děti z Wisconsinu.

Kemp se rozkládá na pozemku o 226 akrech, který také koupil pan Robins. Camp Winnegator je stále v provozu a je svědectvím, že rychle získané bohatství může způsobit dlouho trvající laskavost.

Pokud existuje něco lepšího, než lidé, kteří rozdávají ze svého, jsou lidé, kteří rozdávají z toho, co bylo darováno jim samým. Jako loterijní hráč přispíváte charitě už tím, že si kupujete los. Mnoho lidí nicméně sní o rozdávání ve velkém měřítku - měřítku, kterého lze dosáhnout jen gigantickou výhrou v loterii!Felixovi se to povedlo – a tak může i vám!

31. října 2012 v 14:35 | komunikace
Rakouský parašutista Felix Baumgartner se zapsal do učebnic dějepisu jako první člověk, který prolomil rychlost zvuku volným pádem. A jako fanouškové napětí, lámání rekordů loterií na MegaLoto.cz, jsme si jisti, že oceníte tento velkolepý čin!
Rok 2012 je plný úžasných rekordů, jež byly pokořeny v loto světě, včetně $656 milionového jackpotu Mega Millions a zatím největšího jackpotu Euromillions - €190 milionů. Někdy se může zdát, že "reálný svět" nemůže prostě konkurovat vzrušení z velkých jackpotů dostupných na MegaLoto.cz.

No konečně, reálný svět se přiblížil velice blízko!

Stoupat vzhůru…


Odvážlivec Felix se na svůj významný skok, jež se zapsal do historie, připravoval po téměř 7 let. Mezi jeho předchozí adrenalinové skoky patří base jump z Petronas Towers v Kuala Lumpur a ze sochy Ježíše v Rio de Janeiru, Brazílii.

felix video

Jeho poslední skok byl totálně a doslova z jiného světa! Felix byl vynešenen do stratosféry v plastickém balónu v kapsuli, měl na sobě skafandr z ohnivzdorného a chladuvzdorného materiálu, který jej ochránil před extrémními podmínkami stratosféry.

Výškou, které Felix v balónu dosáhl, překonal rekord nejvyššího letu člověka balónem. Výška 39 kilometrů je třikrát více, než se pohybuje průměrná cestovní výška letadel.

Jakmile vystoupil Felix ze skafandru, pronesl tato legendární slova:
"Někdy musíte vystoupat opravdu vysoko, abyste zjistili, jak jste malí."

Užijte si jízdu!


Na rozdíl od hraní loterií, přestože jsou neuvěřitelně vzrušující, nenesou s sebou relativně žádné riziko, Felix čelil mnohačetným rizikům.

Kdyby se mu roztrhl skafandr při výskoku z kapsule, byl by vystaven nedostatku kyslíku a teplotě téměř mínus 70 stupňů Celsia. Skafandr bránil chorobě z dekomprese a ebulismu, což by zapříčinilo vaření pařašutistovo krve.

Největším rizikem ze všeho bylo, aby se nazačal nekontrolovatelně točit. To by mohlo vyvíjet přetížení a ztratil by tak vědomí.

Přestože byl skok natážen živě, organizátoři zpozdili přenášení záznamu o 20 sekund pro případ, že by skončil tragickou nehodou. Naštěstí pro Felixe vše dopadlo úspěšně.

Zdvyžená vítězná Felixova pěst!
felix

Felix dosáhl rychlosti Mach 1,24, když se řítil dolů směrem k poušti na jihovýchodě Nového Mexika. Jeho skok trval úžasných devět minut a tři vteřiny.

Chcete-li zažít napětí a vzrušení z loterijních jackpotů, které jsou jak z jiného světa, nemusíte vystoupat do stratosféry jako Felix. Můžete si užít adrenalinovou akci z pohodlí vašeho křesla.10 aut Jamese Bonda, 1. část

31. října 2012 v 14:28 | komunikace
Od té doby, kdy byl natočen první film James Bond, 'Dr No', v roce 1962, je svět v úžasu nad zdvořilým, Martini pijícím, mezinárodním špiónem. Podobně jako u mezinárodních loterií dostupných na MegaLoto.cz, se zdá, lidé ho prostě nemají pořád dost. Podívejme se blíže na deset z nejdůležitějších 'charakteristik' tohoto klasického snímku, Bondovo auta!

Je nejspíš snem každého mladého špióna, že to bude jednoho dne "válet" v autě Jamese Bonda. Možná také snili o jedné k nádherných Bondových dívek na sedadle v autě vedle nich, ale to si schováme pro některou z dalších novinek.

AskMen.com nedávno zveřejnili seznam deseti NEJ aut Jamese Bonda v očekávání nadcházejícího filmu 'Skyfall' s Danielem Craigem.

Daniel Craig Bond

Níže se podívejme na čísla 10 až 6 z jejich vyčerpávajícího seznamu.

10. Aston Martin DB5 - Goldfinger


Mnohými považován za nejkrásnější Aston Martin, který byl kdy vyroben. Toto je pravděpodobně auto, které se vám nejdříve vybaví jako klasické auto Bonda. Objevilo se ve filmech Goldfinger, Thunderball a v GoldenEye.

Auto bylo jedno z prvních, jež bylo vybaveno speciálními gadgety, včetně:

- Vyhazovací sedadlo
- Neprůstřelný štít
- Otáčivá poznávací značka
- Dvojitý kulomet
- Rozšiřitelné pneumatiky Slasher

V roce 2010, byl samotný model DB5 z filmu Goldfinger prodán v aukci za £2,1 milonu, včetně mnoha špiónských gadgetů. O téměř stejný jackpot se hraje ve středu v UK Lottery!
Aston Martin DB5

9. BMW Z8 - The World Is Not Enough (Jeden svět nestačí)


Milovníci aut budou jistě smutní, až se dozví, že toto krásné auto skončí rozříznuté vejpůl helikoptérou s velmi velkou pilou. Ale ne dříve, než ho uvidíme v akci s plně vyzbrojeným raketovým povrchem a velice pohodlným přívěškem, se kterým se dá auto ovládat na dálku.

Bmw Z8

8. Aston Martin V8 Vantage Volante - Living Daylights (Dech života)


Timothy Dalton možná nebyl pro každého tím nejoblíbenějším Bondem, ale to neznamená, že jsme to vzali zkratkou, když jsme u aut, která řídil. Klasickým stylem MI6 byli tak laskaví, že vybavili auto gadgety, které se hodily pro zimní ruský terén, včetně:

- Hroty k uchycení ledu na pneumatikách
- Výsuvné lyže pro extra přilnavost na sněhu

Vantage Volante

7. Sunbeam Alpine Series II - Dr. No


Bylo zahrnuto do seznamu, jelikož bylo úplně prvním autem Bonda, které zdobilo stříbrné plátno. Auto se objevilo v původním filmu 'Dr. No' s Seane Connerym a Ursulou Andressovou. Film si každý nejspíš pamatuje pro bílé bikini Andressové, než pro kabriolet Sunbeam s tak malým podvozkem, že byl vlastně Bond nucen řídit auto s loktem visícím z okna ven.

Alpine

6. BMW 750iL - Tomorrow Never Dies (Zítřek nikdy neumírá)


Zdá se jasné, že éra Pierce Brosnana má v oblibě německé BMW. BMW řídil ve 3 z jeho 4 filmů Jamese Bonda a toto bylo nejspíš nejlepší ze všech. S obsahem 5,4 litru a V12 pod kapotou, bylo auto doplněno o všechny ty extra funkce vyžadované mezinárodním tajemným agentem:

- Elektrizované dveřní úchyty
- Vysílač slzného plynu
- Pila schovaná pod znakem na kapotě
- Znovu nafukovací pneumatiky
- Sortiment raket namontovaných pod střešním oknem

Bmw 750il

Pro mnoho fanoušků Bonda a obdivovatelů sofistikovaných motorových vozidel, všude reprezentují vrchol vynikajícího řízení. Dostalo by se některé z těchto aut na VÁŠ seznam aut loto vítěze?

Ale především, které Bondovo auto bude číslo 1 na tomto seznamu? Zůstaňte naladěni, 2. část je tu již brzy a nezapomeňte si vsadit!

Mohli byste výhru jackpotu oslavovat svým novým oblíbeným drinkem, Vodka Martini, protřepat, nemíchat.

Desetitisícová bankovka

31. října 2012 v 14:27 | komunikace
Jedna z úžasných cen, která je k mání v MegaLoto.cz soutěži 'Americký sen' je velmi pěkných $10 000! Někoho z vás možná bude zajímat, že ve skutečnosti $10 000 bankovka existuje. Podívejme se blíže na tento neuvěřitelně drahý kousek papírku.

Většině lidem je známá současná cirkulace bankovek amerického dolaru - $1, $2, $5, $10, $20, $50 a $100 bankovky. Co možná nevíte, že existují ale mnohem větší nominální hodnoty bankovek.

Jsou to: $500 bankovka, $1 000 bankovka, $5 000 bankovka a $10 000 bankovka!

$100 000 bankovka také kdysi existovala, ale nebyla ve všeobecném oběhu, byla používána pouze pro interní transakce vlády.
10 000 USD bankovka

Historie velmi velkých bankovek


$10 000 bankovka je největší označení americké měny pro veřejný oběh. Byla vytisknuta ve 2 sérii, 1928 sérii a 1934 sérii. V roce 1969 Federální rezervní systém USA oficiálně ukončil použivání bankovech vysokých hodnot.

V průběhu let Federální rezerva stáhla pomalu tyto bankovky z oběhu. Z původního celkového počtu 60 000, jež byl vytisknut, existuje nyní pouze 336 $10 000 bankovek.

Sběratelský sen


Jak si jistě dokážete představit, vzhledem k neuvěřitelné vzácnosti těchto bankovek s fantasticky vysokou hodnotou, by sběratelé zaplatili mnohem více, než je samotná hodnota. $10 000 bankovka byla nedávno vydražena na E-Bay za masivní částku $160 000!

Nejznámnější sbírka $10 000 bankovek patří Bennymu Binionovi, který vystavil 100 zarámovaných $10 000 bankovech v jeho kasinu Binion's Horseshoe v Las Vegas. Vzhledem k nákladům na pojištění milionové výstavky, byla nakonec prodána a nahrazena menšími a méně hodnotnými bankovkami.

Klasická výstavka $10 000 bankovek v Binion's Horseshoe kasinu ve Vegas...
Milionová výstavka

Nová inkarnace 'Binions Millions', ale bez $10 000 bankovky...
Binions Millions Las Vegas

Koho je to ale obličej?


Různé nominální hodnoty amerických bankovech jsou obvykle vyhrazeny pro americké prezidenty. Ale ne pro $10 000 bankovku. Významný pán, který zdobí tuto bankovku je Salmon P. Chase.

V průběhu svého života působil jako senátor, a poté jako guvernér státu Ohio. Později pracoval jako tajemník ministerstva financí pod Abrahamem Lincolnem, než se stal nejvyšším soudcem Spojených států.

Během svého působení jako tajemník ministerstva financí, vytvořil službu domácího příjmu a spravoval úplně první americkou daň z příjmu.

Šťastná čísla z tohoto článku


Pokud hledáte tento týden nějakou inspiraci pro losování americké loterie: Powerball nebo Mega Millions, pak se podívejte na čísla uvedená níže:

1 - 3 - 6 - 10 - 23 - 36


1 (Salmon P. Chase spravoval úplně první americkou daň z příjmu amerického národa)
3 a 36 (dávají dohromady '336', počet současných $10 000 bankovek)
6 (Salmon P. Chase byl 6. nejvyšším soudcem)
10 (od $10 000 bankovky)
23 (Salmon P. Chase byl 23. guvernérem státu Ohio)


Uskutečněte VAŠE SNY.

Jaké je tajemství norské rodiny na vyhrávání v loterii?

31. října 2012 v 14:25 | komunikace
3 členové stejné rodiny vyhráli jmění v Norské národní loterii. Podívejme se blíže na tuto úžasnou rodinu z Norska a jejich loterijní hat-trick!

Pokud štěstí putuje v genech, pak se zdá, že rodina Oksnesových má perfektní genetický plán. Za posledních 6 let si 3 členové rodiny domů odnesli značné jackpoty z Norské národní loterie. Šance na něco takového jsou naprosto neuvěřitelné, ale došli jsme k poznání, že život je občas podivnější než fikce.

Šťastná Hege, 2. šťastná vítězka ve své rodině...
Hege Lotto Winner

Začalo to v roce 2006 s rodiným patriarchou, Leif Oksnesem, který domů přinesl respektu hodných £900 000 z Národní loterie. Mnoho rodin by bylo spokojených s touto nadměrnou sumou, aby se postarali o případné pohledávky a nejspíš dobré vzdělání pro své děti. Ale ne rodina Oksnesových.

4 roky později Leifova dcera, Hege Jeanette Oksnesová, téměř dohnala svého otce s krásným malým vítězstvím £880 000, opět v Norské národní loterii. Hege použila část své výhry k zakoupení nových aut a k cestování a většinu uložila do banky.

A do třetice Tord...
Tord Winner

A doslova štěstí do třetice pro rodinu Oksnesových, jelikož mladší bratr Tord Oksnes přinesl domů v září tohoto roku tu největší z cen, monstrózních £1, 3 milionů. Šťastný Tord, kterému je pouhých 19 let, nemá zatím žádné plány měnit svou budoucnost na základě jeho nadměrného vítězství. Bude pokračovat ve stáži u norské energetické společnosti a ponechá si své 11 let staré auto.
'Vlastně mám tak trochu špatné svědomí, co týče výhry tolika peněz. Jsem si jistý, že existuje někdo, kdo by s penězi podnikl více než já.'

Porod při každé výhře jackpotu


A další zlom v životě této šťastné rodiny, jelikož rodina vyhrála tyto jackpoty pokaždé, když byla Hege Jeanette těhotná nebo právě porodila. Dva z porodů se uskutečnily v průběhu pár hodin, kdy člen rodiny vyhrál.

Děti znamenají peníze v domácnosti Oksnesových...
hege oksnes

Pochopitelně 3 bratři Hege se těší, až bude mít zase velké břicho v naději, že tentokrát bude jejich řada!'

"Naléhají na mě, ať mám aspoň 10 dětí" říká s úsměvem Hege.

Vyhraje rodina Oksnesových loterijní jackpot počtvrté? To ukáže jenom čas. Jako vždy, štěstí v loterii je prostě nepředvídatelné.

Zkuste své štěstí ve hře o miliony ještě dnes! Rozhodně uděláte dojem na svou rodinu!

Oz Lotto jackpot sedí na 103 500 000 USD

31. října 2012 v 14:24 | komunikace
Seznamte se s Koalou Kevinem. Rád hraje loto a je nyní odhodlán, více než kdy předtím, si domů odnést rapidně narůstající jackpot australského Oz Lotto.

Velmi oblíbený vačnatec Koala Kevin upírá své líné očka na gigantický jackpot Oz Lotto - masivních $103,5 milionů amerických dolarů. Přestože si již Kevin vsadil do předchozího losování Oz Lotto (půjčil si na to mobil), bohužel si domů jackpot s sebou neodnesl.
"Oz Lotto a já, máme nevyřízené účty... jsem malý medvěd, ale chci vyhrát velký jackpot!"
Koala Kevin

Od té doby, kdy si naposledy vsadil své vstupy do Oz Lotto, se jackpot téměř zdvojnásobil a Kevinovi svědí drápky na vrcholu jaho eukalyptového domu. Je tu ale jeden malý problém; Kevin nemá telefon.

Kevin, jako většina koalů, spí kolem 19 hodin denně a moc mu nejde chození po zemi. To činí kupování loterijních losů do jeho oblíbené loterie trošku složité.
"Potřebuji jenom internetové spojení a má šťastná čísla...MegaLoto.cz udělá vše ostatní!"
Naštěstí přátelský cizinec nabídl Kevinovi, že ho sveze do nejbližší internetové kavárny, aby si mohl vsadit svá šťastná čísla. Rychlá jízda autem a Kevin už bezpečně sedí před září obrazovky s úvodní stránkou MegaLoto.cz.

Oz Lotto

Něco málo poklepů na klávesnici a Kevin je už přihlášen ke svému uživatelskému účtu a připraven si vsadit. Vzhledem k tomu, že je Kevin koala a nemá lidské ruce a prsty, jeho psaní je bolestně pomalé. Díky snadnému uživatelskému rozhraní, se jednoduše orientuje. Kevinovi se podařilo vsadit jeho šťastná čísla v rekordním čase.
5 - 10 - 19 - 30 - 31 - 37 - 43... moje nejšťastnější řada čísel!
Nenechte Kevina, aby vám to vybral! Ujistěte se, že jste umísili vaše sázky do úterního losování Oz Lotto, a že si domů odnesete $72,2 milionový jackpot VY!

Giganti z USA - 2. část

31. října 2012 v 14:22 | komunikace
Jenom pro případ, že potřebujete další důvod ke hře všech vašich oblíbených loterií na MegaLoto.cz

Pokračujme a podívejme se na další velice velké věci z Ameriky:

Powerball

Giantické Powerball jackpoty

Onou 'další' gigantickou multi-státní loterií z Ameriky je US Powerball. Možná je na 2. místě za Mega Millions, to když přijde na rekordní jackpot, ale zajisté měla tato loterie na svědomí dost gigantických jackpotů, jež jsou považovány právem za ty největší na SVĚTĚ!

Největší výhra v Powerball byla masivních $365 milionů. Tento cena má tu čest býti největším loterijním jackpotem, který byl kdy vyhrán na jediný los, jež patřil 8 spolupracovníkům z masokombinátu ze státu Nebraska, USA.

Americký Powerball

Gigant Andre

I když technicky vzato není Američan, (je ve skutečnosti Francouz), Andre Roussimoff se stal slavným díky americkému turné Wrestlemania. V jednom období byl dokonce nejvíce placeným wrestlerem na světě a jeho pokračující svár s legendou wrestlingu, Hulkem Hoganem, byl pověstný. Je také znám tím, že skonzumoval 119 350 ml plechovek piva (přes 41 litrů) za 6 hodin. A jen pro případ, že si říkáte, jaké jsou jeho rozměry, výška: 2,26 m, váha: 270 kg

Nepřátelé, Gigant Andre vs. Hulk Hogan

Hulk Hogan

San Francisco Giants

Původně známí jako New York Giants, ale tým se přestěhoval do San Francisca v Kalifornii v roce 1958. Jedná se o jeden z nejstarších baseballových týmů a vyhrál největší počet her v historii amerického baseballu. Ve skutečnosti vyhráli více zápasů, než jakýkoliv jiný severo-americký profesionální sportovní tým.

Jako mnoho profesionálních sportovců, Giants mají svůj značný podíl na výdělcích hráčů, kteří vydělávají opravdu velké, velké peníze! V roce 2007 podepsal Barry Zito zatím nejlukrativnější smlouvu jako baseballový nadhazovač, smlouva na sedm let za $126 milionů.

Barry Zito předvádí svůj zlatý hod!
Barry Zito

Gigantické cowbojské boty


Američané jsou často obviňováni, prý jsou přliš velicí pro své boty. Proto není žádným překvapením, když se dozvídáte, že největší pár bot pochází z Ameriky. Ze San Antonia, Texasu abychom byli přesní. Gigantický pár bot dostal přezdívku "Giant Justins" a na vánoce jsou ozdobeny světly.

Ale kde je kůň?
Gigantické boty

Gigantické sekvoje

Gigantické kalifornské sekvoje jsou nejvyššími přírodními organismy na zemi, nejvyšší měří 115 metrů. Nejenomže rostou do neuvěřitelné výšky, ale také žijí neuvěřitelně dlouho. Průměrný věk těchto stromů je 1 800 - 2 700.

Pokud vás nadchnuli giganti z Kalifornie, podívejte se blíže na kalifornské SuperLotto Plus. Stojí to za to, momentálně si jackpot stojí na $13 milionech USD!

Tichý průjezd stromem...
Sekvoje


Vítěz MegaLoto.cz obdržel první zásilku piva

31. října 2012 v 14:14 | komunikace
V malém městečku v Polsku je čas na oslavu. Náš vítěz soutěže Oktoberfest 2012 obdržel svou první zásilku piva!

jak si možná vzpomínáte, v září jsme nabídli jednomu šťastnému hráči roční zásobu piva. No a náš šťastný vítěz, pan Synowiec právě obdržel svou první zásilku - zásobu piva na 3 měsíce. Může se těšim na další 3 dodávky a spoustu piva, aby mu mezitím dělalo společnost.

Chutné polské pivo! 15 z 27 kartónu, které pan Synowiec obdržel.
Free Beer!

Vy znalci piva, kteří si říkáte, které pivo asi pan Mr. Synowiec zvolil jako svůj nejoblíbenější nápoj pro následující rok, odpověď zní "Tyskie", oblíbené mezi Polskými lidmi po celém světě.
"Děkuji za tyto překvapivé a báječné zprávy. Moje rodina a přátelé jsou šokováni. Samozřejmě příjemně šokováni. Pravděpodobně tiše čekají na další Octoberfest večírek!"
Jestli si pan Synowiec zvolí a podělí se o jeho oblíbený nápoj se svou rodinou a přáteli nebo si jej v tichosti vychutná s e svým psem, je úplně na něm. Dalších 81 kartónů stále čeká na dodání, více než dost pro všechny!

Nejlepší přítel člověka - pivo nebo pes?
Vítěz soutěže Oktober Fest

Rádi bychom znovu rádi poděkovali všem našim hráčům, kteří se zúčastnili v soutěži Oktoberfest 2012 a za trpělivost panu Synowiecovi, zatímco jsme zajišťovali bezchybné dodání roční zásobu piva Tyskie!
Máte moc peněz a nevíte co s nimi?

31. října 2012 v 14:12 | komunikace
Často sázíte a často vyhráváte na MegaLoto.cz? Říkáte si také, za co mám všechny ty peníze utrácet. Naštěstí existují "vychytávky", kterým lze jen těžko odolat.

Máte v bance hromadu peněz, v peněžence spousty platinových platebních karet a dochází vám představivost za co je tedy utratit? MegaLoto.cz přichází s několika nápady, jak peníze trošku roztočit.

Vaše sbírka motorek je tak nějak obyčejná. Pozor, na trhu je tento fantastický motocykl Tron. Jste-li fanouškem Disneyovo filmu Tron, zajisté si budete chtít pořídit tento sběratelský unikát. Tento legitimní motocykl určitě přitáhne pozornost všech. Je vyroben ze solidní oceli a laminátu, uvnitř je nabušený motor Suzuki 966cc a kola? Jako od nákladního auta. Za směšných $55 000 je váš.

Tron motocykl

Vaše rybičky se nudí v obyčejném akváriu? Plavat pořád dokola musí být otrava. Chcete je potěšit? Co jim pořídit akvárium jako labyrint? Určitě vám budou vděčné. Za pouhých $6 500 může být ve vašem obýváku.
Akvárium
Jezdíte rádi na kajaku? Zažijte harmonický tanec tropických ryb přes elegantní průhledný kajak. Stačí $2 243 a je váš.
Létající auto? Ano, za pouhých 30 vteřin se z auta přetransformuje na ultra lehké letadlo. Maximální rychlost ve vzduch je 185 m/h a na zemi 105 km/h. Létající auto je vybaveno moderní navigací, dvojitými pedály a pákovým ovladačem. Za titěrných $350 000 je tento sen každého kluka ve vaší garáži nebo spíše hangáru?

Sen každého kluka - létající auto Létající auto

Rádi žvýkáte? Tato, více než 2 metry vysoká, mašina pojme 14 450 žvýkaček a každý si v ní zaručeně najde svou oblíbenou příchuť. Na trhu je za pakatel - $3 900.

Dost žvýkaček pro každého

Prolétnout se nad vodou ve vznášedle? Proč ne. Na souši, na vodě, poušti, ledu, sněhu, blátě i ve vzduchu jezdí toto fantastické vznášedlo, které se dá pořídit za $190 000.

Vznášedlo

Sní se vám o tom spát jako "Burger King"? Žádný problém, vybrat si můžete i z různých druhů, se sýrem, hranolkami i oblíbeným nápojem. Za $2 322 se můžete zabalit mezi salát a sýr a krásně se vyspat.

Postel jako hamburger

Doufáme, že jste našli inspiraci, jak provětrat vaši peněženku, až vaše vítězná čísla udeří na jackpot.
Tento týden se hraje o obrovské jackpoty, na výběr je ze 12 loterií a 3 nejvyšší jackpoty si momentálně stojí takto:
EuroMillions EUR 101 000 000 cca Kč 2 530 808 360
USPowerball USD 110 000 000 cca Kč 2 127 535 170
Oz Lotto USD 103 500 000 cca Kč 2 000 544 435

Všem hráčům loterijních her přejeme hodně štěstí !!

Co kdyby byly celebrity domácími mazlíčky?

12. října 2012 v 9:37 | komunikace
MegaLoto.cz se nedávno podívali, jaké by celebrity mohly vypadat, kdyby byly 'normální lidé'. No a události se staly lehce neskutečnými při prozkoumávání slavných osobností v podobě roztomilých mazlíčků.
Tito rozkošní čtyřnozí přátelé možná nemají bankovní účet jako pravé celebrity nebo dokonce zhýčkané výsady nejbohatších mazlíčků na světě, ale rozhodně mají styl. A styl je k nezaplacení, ten se nedá koupit!

Takkoda dali dohromady sbírku opravdových zvířat vyfotografovaných v pohodlí svých vlastních domovů. Obrázky byly digitálně upraveny a poté přetransformovány do celebrit, kterým byly nejvíce podobné.
Celebrities As Dogs

Opravdové celebrity neměly s vytvořením těchto obrázků nic společného. Říkáme si ale, co by na to řekly. Nestává se každý den, že narazíte na svůj zvířecí protějšek.

MegaLoto.cz se nyní podívá blíže na klasické obrázky dostupné na stránkách Takkoda.

Snídaně u Tiffanyho

Herečka Audrey Hepburnová je nejspíše nejznámnější pro své vyobrazení v charakterní roly 'Holly Golightlyové' amerického klasického snímku "Snídaně u Tiffanyho". Její obrázky s nadměrnými slunečními brýlemi, cigaretovou špičkou, patří k těm nejikoničtějším fotografiím americké kinematografie 20. století. Domníváme se, že Takkoda vystihli podobu 'lovkyně manžela' z Manhattanu naprosto perfektně.

Breakfast at Tiffany's


Královna jako morče

Královna Elizabeth II. měla několik pěkně rušných let, včetně oslav jejího diamantového výročí a svatby nejstaršího vnuka (a následovníka trůnu) Prince Williama. Jsme si jisti, že kdyby se viděla vyobrazena jako morče, patřilo by to jistě k dalším vrcholům tohoto roku.

Queen Guinea Pig


Michael Jackson: Král popu pro psy

Musíme přiznat, že obrázek Michaela Jacksono je kouzelný, ve skutečnosti není vůbec 'Bad'! Může sice být jednou z nejbohatších mrtvých celebrit na světě, ale to nezastavilo Takkoda, aby ho neportétovali jako roztomilou čivavu.

Michael Jackson Chihuahua

Od Ginger Spice po Spocka, přes Sherlocka Holmese až po Lady Gaga, nechybí ani Clint Eastwood nebo ABBA, profily celebrit jsou rozhodně bohaté.
Celebrities As Pets

Pokud byste rádi měli vlastní 'předělání' nebo máte vlastní 'projekt', ujistěte se, že máte vsazeno do zítřejšího losování Euromillions.

€34 milionový jackpot je ale úplně reálný.

Kuriózní hotely světa

12. října 2012 v 9:36 | komunikace
Představte si, že jste znuděný milionář. Už vás nebaví potkávat se na chodbách hotelů s celebritami, již jste vyzkoušeli ty nejdražší hotely světa, navštívili ty nejexotičtější místa naší planety a byli zavaleni všemožným luxusem. Je na čase vyzkoušet něco neobvyklého, až extrémního.
Svět se stává menší, scéna luxusních hotelů expanduje, a tak je vskutku obtížné nají hotel, který nevypadá jako všechny ostatní.
MegaLoto.cz udělali malý průzkum, kam se vydat za neobvyklým ubytováním.

Ledový hotel v Kanadě
Unikátní hotel z ledu a sněhu se nachází v Kanadě. Hotel de Glace se bohužel každé jaro rozpustí. Nachází se pouhých 10 minut jízdy od města Québec a od otevření v roce 2001 nalákal již úctyhodných půl milionu návštěvníků. Svým hostům hotel nabízí ledové Café, kapli z ledu, obrovskou klouzačku jak jinak, než z ledu. Navštívit jej můžete pouze mezi lednem až březnem. Cena za osobu na jednu noc je 259 USD.

Kapsle v Japonsku
Trpíte-li klaustrofobií, tak na ubytování v tomto hotelu můžete rovnou zapomenout. Pokojíčky jsou opravdu extrémně malé. Host může přespat v plastikové kapsly o rozměrech 2 x 1 x 1,25m. Abyste se nenudili, na pokojíčku je televize či internetové připojení. Cena za noc se pohybuje mezi 25 - 50 USD.

Hotel z písku ve Velké Británii
Už jste slyšeli o hotelu postaveném z ledu, ale co takhle hotel z písku? Byl postaven ve Velké Británii v přímořském městě Dorset. K jeho konstrukci bylo třeba přibližně 1 000 tun písku, z nichž britský sochař postavil hotel o půdorysu 15 čtverečních metrů o výšce 4m. Ubytování je i super levné. Host si může vychutnat spánek na posteli z písku a poslouchat šumění moře za pouhých 21 USD na noc.


Švédský hotel v letadle
Hotel udělaný z opravdového Jumbo 747 letadla se nachází na letišti Arlanda ve Stockholmu. Nabízí jak ubytování v různých kategoriích, od jednoho po tři hosty. Pokoje jsou doplněny sprchou a záchody. V nabídce je také luxusní verze v kokpitu s panoramatickým výhledem na letiště. K dispozici je také bar, kafé a konferenční salónek.

Podvodní hotel na Fiji
Poseidon hotel na Fiji nabízí ve svém resortu mimo jiné i pokoje pod vodou. Výtah vás sveze 12 metrů pod vodní hladinu, kde je vám k dispozici veškerý luxus - mramor, hedvábí.. 70% pokoje je z vysoce odolného průhledného materiálu a poskytuje tudíž unikátní výhled na korálové útesy a mořský život. Celý rezort je navíc ekologicky zaměřen.
Ať už máte rádi moře, sníh či písek, volba je jen na vás. Na špičce našeho loterijního řebříčku si nyní stojí US Powerball s 60 000 000 USD, EuroMillions s 46 000 000 EUR a MegaMillions s 53 000 000 USD. S tím by se dal již objet svět v neobvyklém loto stylu.
MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí.

6 týdnů nevěděl, že se stal milionářem

4. října 2012 v 15:54 | komunikace
Nezkontroval si svůj los a týdny ho nosil v peněžence. Andreas Salgado ze státu Illinois celé týdny netušil, že už je vlastně milionářem.
Pan Salgado si jako pravidelný hráč loterie Powerball opět vsadil los do své oblíbené loterijní hry, ale z nějakého důvodu si los nezkontroloval, a to po celých 6 týdnů. Ano, celých 6 týdnů netušil, že se stal milionářem.

Jak sám prohlásil "Z nějakého důvodu jsem si hned nezkontroloval svá vítězná čísla a nemohl jsem uvěřit, že jsem vyhrál". Vítězná čísla z losování 25. července 2012, která Andreasovi přinesla $1 000 000 byla 03-14-35-38-46.

Šťastný hráč loterijních her si zakoupil los na svém obvyklém místě, kde již zakoupil vítězný los předtím, ale tehdy vyhrál pouhých 20 dolarů. Tentokrát za pomocí Rychlé hry, kterou vám samozřejmě nabízí i MegaLoto.cz, vyhrál celý milion amerických dolarů, což je více než 19 milionů korun.
Šťastný Andreas se svým vítězným losem ...
Pan Salgado, jež je ženatý a má dva syny, 16-letého a 21-letého, nazval peníze "požehnáním" a řekl, že použije něco z peněz na školu pro své syny, doplatí hypotéku na dům a uskuteční nějaké moudré investice.
Kontrolujete si pravidelně výsledky losování? Čtete si emaily s výsledky losování, které vám MegaLoto.cz zasílá? S námi se nemusíte bát, že byste se o výhře nedozvěděli. Vyhraje-li hráč více než 200 Euro, o výhře je telefonicky obeznámen jedním z členů našeho přátelského týmu MegaLoto.cz.
A to není vše! Vyhraje-li více než 100 000 GBP, MegaLoto.cz vítězovi zprostředkuje nezávislého finančního poradce.
I tak vám doporučejeme číst naše pravidelné zpravodaje s novinkami ze světa loterie, informacemi o našich pravidelných soutěžích a mnohem více.
Jackpot loterie Powerball je v současnosti na úžasných 40 000 000 USD. Zkuste své štěstí i vy!