Listopad 2012

Rekordně vysoký jackpot USA Powerball byl vyhrán

29. listopadu 2012 v 14:15 | komunikace
Poté, co byl upraven masivní jackpot US Powerball, původně odhadovaný včera večer před uzávěrkou na $500 milionů USD, dostal na ještě vyšší čásku, na naprosto závratných $580 milionů amerických dolarů.

Každý hráč loterijních her by zajisté chtěl nyní vlastnit stroj času a vsadit si následující čísla do včerejšího losování USA Powerball o $580 milionů:

5 - 16 - 22 - 23 - 29 a Powerball číslo 6


vítězná čísla US Powerball

Multistátní loterijní asociace potvrdila, že šest výše uvedených čísel trefili DVA šťastní vítězové. Výherní losy byly zakoupeny v Americe, ve státech Arizona a Missouri. Zde naleznete úplné zobrazení naší stránky s loterijními výsledky.

Tito dva šťastní vítězové ještě nepřišli nárokovat své výhry, ale jisté je, že jim už celý loterijní svět závidí! Tito dva Powerball vítězové čelí těžkému rozhodnutí, zda-li si nechat svou cenu vyplatit jednorázově nebo si ji nechat vyplácet anuitně po řadu let.

usa powerball

Následující volby budou jistě snadnější, koupit si dovolenou na exotickém místě, pořídit si nové auta a lodě, přestěhovat se do luxusního domu a samozřejmě podpořit charity.

Vítězové ze včerejší noci se připojí k řadě téměř 300 dalších vítězů jackpotů loterie USA Powerball, kterým dohromady za uplynulé 2 dekády bylo vyplaceno více než $11,6 miliard USD.

Až se dozvíme více o totožnosti těchto dvou velice šťastných vítězů USA Powerball, budeme vás informovat.

AKTUALITY: jackpot USA Powerball je nyní $500 milionů

28. listopadu 2012 v 11:53 | komunikace
Jackpot USA Powerball se ještě více zvýšil ze svého předchozího rekordu a nabízí naprosto neuvěřitelných $500 milionů USD. To je PŮL MILIARY DOLARŮ!

Hrát US Powerball na MegaLoto.cz

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s aktuální hodnotou amerického dolaru, podívejme se jedním za našich slavných pohledů na hodnotu jackpotu USA Powerball v jiných měnách světa.


Jackpot USA Powerball
USD500 000 000
EUR387 033 400
GBP312 491 600
CZK9 771 904 900
RUB15 564 074 300
SEK3 344 899 900
AUD478 410 100
NOK2 847 433 800

(Výše uvedené přepočty byly provedeny podle XE.com a zaokrouhleny)

Uzávěrka do život měnícího losování této americké loterie je dnes večer ve 22:00 GMT! Ujistěte se, že má své losy včas a tudíž šanci vyhrát půl miliardy amerických dolarů!

Hrát loto online nyní

Promo akce: Loto body za El Gordo de Navidad

22. listopadu 2012 v 13:27 | komunikace
Nabízíme štědrých 1 200 Loto bodů za všechny zakoupené losy do vánočního losování El Gordo de Navidad 2012.
A co si můžete za 1 200 Loto bodů pořídit? No, jasnou volbou tohoto týdne budou dva losy US Powerball, kde se dnes hraje o doslova dech beroucí jackpot v hodnotě $325 millonů.

Za každý zakoupený los stoupáte v úrovních odměn a během 30 dní můžete uplatnit vaše loto body za loterijní losy zdarma. Je to zábavné a snadné!

El Gordo de Navidad

Promo akce: loto body za El Gordo de Navidad není jedinou promo akcí v nabídce MegaLoto.cz. Zůstaňte naladěni a nezapomeňte se podívat na váš účet na budoucí promo akce loto bodů.

Jen v případě, že 1 200 loto bodů není dost, aby vás povzbudily k obstarání svých vlastních losů do tomboly El Gordo de Navidad 2012 na MegaLoto.cz, pamatujte, že hlavní důvod, který vás zajímá v účasti této roční španělské tomboly je:

Vyhrát podíl na celkové garantované ceně - €2,32 miliardy!

Pokud je tato napínavá španělská tombola prostě příliš pro vaše srdce, proč se nezúčastnit dnešního losování báječné loterie USA Powerball? K mání je neuvěřitelný jackpot $325 milionů, možná jste jen pouhý los vzdáleni od zimních radovánek snů. Nebo, nacházíte-li se na jižní polokouli, k permanentním letním prázdninám!

powerball

Nezapomeňte, že získáváte loto body za všechny zakoupené losy na MegaLoto.cz, včetně za losy americké loterie Powerball. Každý los loterie Powerball vám vydělá 90 bodů!

Chcete-li se podívat na počet bodů, které získáte za zakoupené loterijní losy, klikněte zde.

Chcete-li zjistit, kolik bodů je nutné k získání losů zdarma, podívejte se zde.

Hrajte a vyhrávejte! Získávejte body! Pak hrajte ještě více, ale zadarmo, za vaše uplatněné loto body!

Peníze trošku jinak

22. listopadu 2012 v 13:23 | komunikace
MegaLoto.cz udělali průzkum, co vše lidé dělají s penězi. Jistě, kupují za ně auta, domy, dovolené, dárky, umění... Ale co takhle umění z peněz? Ano, umění - sochy, koláže provedené z bankovek či mincí dokazují, že měna může mít i jinou hodnotu, než která je na nich vytištěna.
Vybrali jsme pro vás několik pěkných kousků, na které se můžete podívat níže. Možná pochytíte inspiraci, na co použítvelkou loterijní výhru z MegaLoto.cz.
Cedule LONDON 2012
Tuto ceduly vytvořilo několik 2D a 3D umělců, kteří naskládali neuvěřitelných 31 010 mincí.

London 2012


Sochy z bankovech od Scotta Campbella
Scott Campbell, původně mistr v tetování, laserem vyřezal sochy z bankovek, a vyjádřil tak svůj názor na plýtvání penězi.

Sochy z amerických dolarů

Dolarové šaty
K vytvoření sochy v podobě šatů z peněz použil Dave Cole 1 000 jednodolarových bankovek. Nejdříve z bankovek udělal jednotné vlákno, ze kterého pak utkal tyto parádní šaty.

Dolarové šaty

Ovoce, zvířata a architektura od Won Parka
Origami umělec Won Park použil dolarové bankovky k vytvoření maličkých jablek, prasat, aut a mnoha dalších předmětů.

Origami

Prstýnky od Sophie Kempové
Tyto prstýnky vytvořila Sophie z 12 různých měn a chtěla tak přiblížit emocionální spojitost mezi lidmi a penězi.
Prstýnky z bankovek

Sofa vytvořeno z mincí
Johnny Swing vytvořil z tisíce půl dolarových mincí a ocelové struktury toto blyštivé sofa.

Sofa z mincí


S penězi se dá vytvořit opravdu téměř cokoliv. Splnit si své sny, darovat je charitě, uspořádat svatbu jako král nebo
cestovat po světě neobvyklým stylem. MegaLoto.cz vám vždy nabízí nějaké nápady, jestliže nevíte co s penězi.
Po výhře v El Gordo de Navidad s celkovou cenou téměř 2,5 MILIARDY EURO nebo v US Powerball, kde si jackpot stojí na úctyhodných USD 250 000 000, věříme, že může být těžké peníze utratit.

Drahé skvělé záliby

19. listopadu 2012 v 13:20 | komunikace
Chodíte rádi sbírat houby? Co takhle rybaření? Nebo raději luštíte křížovky? Představte si, že jste dnes vyhráli na MegaLoto.cz jackpot a váš životní styl se změnil v loto životní styl.
Je na čase vyměnit pletení za potápění, zahrádkaření za pilotování soukromého letadla a stavění lodí v lahvi za sbírání umění. MegaLoto.cz proniklo hlouběji do světa hobby a nabízí vám trochu inspirace, jak se zabavit koníčky v loto milonářském stylu.

Lezení po horách
Zdolat Mount Everest patří ke snům každého horolezce.Týdny strávené s kamarády, šerpové v průvodu nesou vaše speciální vybavení nutné ke zdolání gigantu naší planety. Utábořit se v základním táboře a poslouchat zážitky zkušených horalů. Nezbytná je výstroj, fyzička a peníze. Poplatek ke zdolání strmé hory je také strmý, $60 000.


Pólo
Láká vás spíše oblíbená zábava monarchů? Poplatek za členství v klubu je alespoň $8 000. Za slušného koně se platí kolem $20 000 a za jeho ustájení a veterinární péči $ 1 500 měsíčně. Sedlo, výbava a jezdecké boty přidají k účtu dalších $5 000. Jakmile začnete hrát a cestovat za zápasy, nezapomeňte na přívěs a auto.

Mořeplavba
Lidé sní o plavbě kolem světa, objevování exotických přístavů, nakupování v bazarech a zdolávání bouří při plavbě oceánem. K bezpečné a luxusní plavbě patří nejnovější navigační technologie, zkušená posádka a hlavně pořádná loď. Například na Hunter Sloop si připravte $300 000 a můžete začít plánovat své vlastní námořní dobrodružství. Jenom pozor na piráty.


Letectví
Náklady na získání pilotní licence se liší podle různých faktorů, ale budou se pohybovat kolem $5 000. Zakoupení letadla vyjde na $100 000 a více. Členství v klubu s hodinovým pronájmem vyjde na $80 na den či více. Jedno je jisté, létání je drahé.
Létání horkovzdušným balónem
První letci zažili vzrušení z letu horkovzdušným balónem už v roce 1783. K ovládání balónu je třeba pilotní licence a hlavně balón, který vyjde přibližně na $45 000. Dále je třeba zařídit auto s posádkou, které bude sledovat let balónu kvůli případným problémům nebo nouzovému přistání. Pak už se můžete jen radovat z výhledu na krajinu.

Potápění
Náklady na potápění jsou docela skromné, výbava se dá pořídit za $500, certifikát za $300 až $500. Potápění v jezeře asi není úplně ono, ale Velký korálový útes se zdá o něco lepší. To obnáší náklady na cestování a ubytování, počítejte s dalšími $ 2 000 a o zábavu je postaráno.

Sbírání umění

Tento koníček se zdá ze všech uvedených hobby nejvíce bezpečný a poklidný, ale může se stát také tím nejdražším. Malba nazvaná Karetní hráči od Paula Cézanna byla v roce 2011 prodána královské rodině z Kataru za rekordních $250 milionů. Za malbu Číslo 5 od umělce Jacksona Pollocka zaplatil anonymní sběratel umění v roce 2006 $140 milionů dolarů.


Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv z koníčků, důležité je u něj dobře pobavit. S jackpoty tohoto týdne bude výběr některé z výše uvedených zálib už snadné.
V loterii US Powerball se hraje o závratných EUR 250 000 000, ano o čtvrt miliardy amerických dolarů.

Všem hráčům loterijních her přejeme hodně štěstí!

Francouz vyhrál závratný €169,8 milionový jackpot

19. listopadu 2012 v 11:45 | komunikace
V 537. losování EuroMillions, které se konalo úterý 13. listopadu v Paříži, vyhrál šťastný vítěz z Francie třetí nejvyšší jackpot loterie EuroMillions, který se celkem přehoupl dvanáctkrát. Šťastlivec z Alp - Maritimes, zvolil pět čísel 11, 16, 21, 24 a 29 plus hvězdná čísla 2 a 6, což mu zaručilo výhru nejvyššího jackpotu vyhraného ve Francii. Výherce porazil tak šance na výhru 1: 116 531 800.

Od začátku loterie je vítěz 58. francouzským vítězem jackpotu loterie EuroMillions, což dává Francii 25,2% podíl vítězů jackpotu této nejoblíbenější evropské loterie, za nimi je Španělsko s 22,6% a Portugalsko s 19,1%. Velká Británie je zatím na 4. místě s 15,7%, ale s rekordním vyhraným jackpotem ze srpna tohoto roku, kdy Adrian a Gillion Bayfordovi vyhráli masivních €190 milionů.
Co si, zatím neznámý, vítěz může za téměř 170 milionů Euro koupit?
MegaLoto. cz navrhuje několik nejdražších položek k zakoupení na světě:

Auto - Bugatti Veyron Super Sports

Bugatti Veyron Super Sports

Tato nádhera stojí €1 880 551. Má nejrychlejší zrychlení a osvědčilo se také jako nejrychlejší auto ve městě. Dosahuje neuvěřitelné maximální rychlosti 430 km/h. Jedno je jisté, v rychlosti i v ceně mu nemůže jen tak někdo konkurovat.

Hodinky - 201 kr Chopard
201 kr Chopard

Tento kousek se skládá z mnoha diamantů. Tři z nich jsou ve tvaru srdce, a když se stlačí, mechanismus hodinky otevře jako se okvětní lístky otáčejí za sluncem. Vítěze EuroMillions přijdou na necelých 20 milionů Euro.

Pes - Červený tibetský Mastiff

Tibetský červený Mastiff

Tato rasa patří mezi jednu z nejstarších a posvátných plemen světa. Dosahují výšky až 1 metr. Cena je za tohoto roztomilého psa je také roztomilá - €1 176 000.

Mobilní telefon - diamanty pokrytý iPhone 4S
€7 370 000 je cena tohoto krásného kousku technologie. Logo Apple je pokryto 53 diamanty, zadní část je pokryta 24kt zlatem. Po stranách je dalších 500 diamantů, celkem více než 100kt. K telefonu samozřejmě patří i pouzdro. To je pokryto drahokamy a i kostí z Tyrannosauruse Rexe.


iPhone 4S
Pouzdro na nejdražší iPhone 4S

Šampaňské - Heidsieck 1907
Na oslavu takového vítězství by se jistě hodil připitek nejdražším šampaňským světa. Cena láhve je €216 000. Tento svatý grál mezi šampaňskými byl nalezen v množství 200 lahví na dně moře v perfektně zachovaném stavu. Toto je opravdu raritka.
Heidseick 1907

Hotelové ubytování - Four Seasons Hotel New York
Ty Warner apartmá stojí €27 500 na noc. Apartmá se skládá z 9 pokojů a nachází se v posledním patře hotelu, což zaručuje ten nejlepší výhled, 360 stupňů, na celý Manhattan a ve výšce 244 metrů z něj činí také nejvýše položené hotelové apartmá. Prostor je plný luxusu a umění. Cestování v loto životním stylu se zdá opravdu pohodlné.

Four Seasons Hotel New York Loto životní styl

Blahopřejeme vítězi loterie EuroMillions!

Cítíte, že by vám loto životní styl také vyhovoval? Nyní na předních příčkách stojí jackpot loterie Powerball, závratnýchUSD 214 000 000.
Již nyní si můžete také zakoupit losy do vánočního losování ElGordo de Navidad, kde je celková čáska fondu cen na neuvěřitelných 2,35 MILIARDY EURO. Neváhejte, počet losů je omezen.

UK Lottery je 18

19. listopadu 2012 v 11:42
UK National Lottery byla poprvé představena 9. listopadu 1994 s jackpotem ve výši £5 874 778. Od prvního losování UK Lottery uběhlo tedy již 18 let. Podívejme se blíže na úžasnou UK Lottery u příležitosti jejích 18. narozenin.
UK Lottery, nyní jednoduše známá jako Lotto, se stala populární již od začátku. Při zahájení prvního losování se prodalo neuvěřitelných sedm milionů losů, jen během 12 hodin. Již od začátku byli lidé touto loterií přitahováni. První živý přenos losování této národní loterie sledovalo v pátek 19. listopadu 1994 kolem 22 milionů lidí.

Úplně první jackpot, báječných £5 874 778 byl vyhrán sedmi lidmi a každý si tak domů odnesl £800 000!

První vítězná čísla UK Lottery byla:
30 - 03 - 05 - 44 - 14 - 22 a bonusový míček 10

Níže se podívejte na záznam z živého prvního losování této národní loterie.


Od prvního losování v roce 1994 UK Lottery nabírala na úspěchu a síle a druhé losování do týdne bylo přidáno 5. února 1997 na středu.

MegaLoto.cz byli jedním z prvních poskytovalů tohoto druhu služeb, jež nabízí hráčům z celého světa příležitost zúčastnit se této báječné loterie. UK Lottery byla úplně prvním produktem, které nabídli na svých stránkách - PlayUKLottery.com.

Původní verze PlayUKLottery.com z roku 1998.
PlayUKLottery.com 1998

Není žádnou záhadou, proč tato loterie stále zesiluje. Tato národní loterie vyprodukuje v průměru 20 milionářů každý rok, celkem více než 12 000 vítězů jackpotů. Zatím největší jackpot UK Lottery byl rekordních £42 milionů, po dvojitém přehoupnutí v sobotu 6. ledna 1996.

Kolem 70 % dospělých z Velké Británie hraje národní loterii. Zatímco doufáme, že vyhrajeme velký jackpot a budeme žít život snů, jsou tu statistiky, které ukazují, že více než 50% vítězů národní loterie se vrací zpět do práce. Vratili byste se také?

Vzhled PlayUKLottery.com z poloviny 2000
PlayUKLottery.com

UK Lottery není jenom o velkých výhrách. Procento z každého prodaného losu putuje britským charitám a veřejnosti, UK Lottery byla vždy nástrojem k uskutečňování snů.

Jako nedávný příklad můžeme uvést příspěvek 2,2 miliardy liber na Olympijské hry v Londýně 2012. To zahrnovalo peníze na vylepšení stadionů a infrastruktury a také podporu tréninků a nákladů na žití pro více 1 200 britských sportovců.

Nepochybujeme, že tato skvělá loterie zde bude po dalších 18 let a ještě mnohem více. Se svým šarmem a dobrými šancemi na výhru cen jsme si jisti, že o ní v budoucnosti ještě hodně uslyšíme.

Šťastná čísla z tohoto novinkového článku:

Proč se nezúčastnit losování UK Lottery tuto středu? Můžete vsadit následující čísla:

7 - 10 - 18 - 19 - 22 - 42

7 - V prvním losování UK Lottery bylo 7 vítězů
10 - Bonusový míček z prvního losování bylo číslo 10
18 - Letošní výročí UK Lottery je 18
19 - První losování UK Lottery se konalo 19. den v měsíci
22 - 22 milionů lidí sledovalo první losování v televizi
42 - Největší jackpot UK Lottery k dnešnímu dni byl 42 milionů

Všechna výročí jsou příznivá data, a tak i perfektní čas, abyste měli štěstí i vy. Obstarejte si proto své losy ještě dnes!


Losy El Gordo Navidad jsou nyní k dispozici

19. listopadu 2012 v 11:38
S nadšením vám oznamujeme, že Navidad Sorteo (čili španělské vánoční losování) je nyní dostupné na MegaLoto.cz! Loterijní hráči z celého světa se budou nyní moci zúčastnit této prázdninové tomboly, v celkové hodnotě téměř €2,5 MILIARDY.

Loterijní fanouškové MegaLoto.cz se přidají k bohaté tradici, zúčastní-li se losování El Gordo Navidad. Fanouškové španělské loterie si užívají tohoto ročního vánočního losování již od roku 1812.

navidad

Zde je několik staromódních důvodů, proč se zúčastnit losování Navidad:

- Máte 15% šanci na výhru ceny
- Výhry jsou vypláceny v jednorázové sumě a nejsou daněny
- Ceny se skládají celkem z téměř €2,5 miliardy

S takhle obrovskou cenou není divu, že je losování El Gordo Navidad považováno za největší losování na světě!
Pamatujte, že v Navidad Sorteo si hráči svá čísla nevybírají. Losování funguje na principu tomboly, a hráči si zakupují již očíslované losy (každý los má přiděleno 5 místné číslo). Jelikož je mnoho losů vytištěno se stejným číslem, je běžné, že si i celá města rozdělují masivní výhry.

Losování cen je událost, která se koná po mnoho hodin. 1 míček obsahuje 5 místné číslo, jež je vylosován z osudí a další míček s relevantní částkou ceny je vybrán z 2. osudí. Děti ze školy pak vyzpívávají vítězná čísla v živém přenosu v televizi.Proto je možné, že losy do tohoto losování dojdou a nebudou tak dostupné. Doporučujeme našim loto hráčům, aby si zakoupili své El Gordo Navidad losy co nejdříve a vyhnuli se tak zklamání. Losy se prodávají na MegaLoto.cz a jsou předmětem dostupnosti.

K uvítání tohoto úžasného každoročního losování na stránkách MegaLoto.cz, nabízíme speciální promo akci k získání Loto bodů. Získejte úžasných 1 200 Loto bodů za zakoupení každého losu El Gordo Navidad, pro losování v roce 2012.

Fantastické, je tu Movember!

19. listopadu 2012 v 11:36 | komunikace
Právě teď si muži z celého světa nechávají narůst své knírky, jelikož je tu legendární měsíc Movember. Nejenom, že mají muži legitimní výmluvu vypadat jako Magnum PI, Hulk Hogan nebo Burt Reynolds, ale je to hlavně šance podpořit některé skvělé charitativní organizace. Tady v MegaLoto.cz znamená listopadový knír loterijní losy ZDARMA. Přečtěte si tom více!
Movember je globální charitativní hnutí, jež povzbuzuje muže, aby si nechali růst své knírky v měsíci listopad a šířit tak povědomí a vybírat prostředky na zlepšení zdraví se zaměřením na rakovinu prostaty. Cíl Movember je "změnit tvář" mužského zdraví tím, že povzbuzuje muže k účasti.
V roce 2009 podpořil světový šampion F1 Jenson Button Movember tím, že ukázal svůj blond knírek na Grand Prix v Abu Dhabi na podiu F1, když skončil třetí, a vrátil tak přítomnost kníru poprvé od australského Grand Prix v roce 1994.

British Airways také podporují Movember a vyzdobili jeden z jejich Airbusů A329 gigantickým knírem. Doufají, že tento měsíc vyberou kolem £80 000 na Prostate Cancer Charity (charitu rakoviny prostaty).
Mluvčí aerolinií řekl, že zvažovali několik druhů knírů, včetně stylu tužky (Errol Flynn), řídítek (gangster Wyatt Earp) a podkovy (Hulk Hogan) - ale rozhodli se pro velice švihácký styl "znalce".


Znalost je moc - knír je král
Mnoho lidí používá vousy, aby se odlišili od davu. Následující seznam poukazuje na ty, kteří tak učinili docela úspěšně.
Salvador Dalí
Španělský surealista přijal svůj typický image se špičatým knírkem ve svých 20 letech na počest svého vzoru, mistra Diega Velázqueze ze 17. století. Dalí napsal: "Jelikož nekouřím, nechal jsem si narůst knírek - je to lepší pro zdraví. Nicméně jsem s sebou vždy nosil cigaretové pouzdro posázené drahokamy, kde bylo opatrně umístěno několik knírů. Nabízel jsem je slušně svým přátelům: 'Knírek? Knírek? Knírek?'
Freddie Mercury
Rocková skupina Queen se chlubila dvěma kousky holičského umění: kytarista Brian May' měl masivní hřívu pudla a frontman Freddie Mercury si nechal narůst svůj knír již v roce 1980.
Ned Flanders - Simpsonovi
Soused Homera Simpsona by snadno porazil i Asterixe, aby se dostal na náš seznam. Jeho knír mu vysloužil také mnoho přezdívek. Jednou si ho oholil a Homer se mu vysmíval, že mu ho vysála vysavačem jeho žena Maude.
Nechejte si narůst knír pro charitu

Proč nenechat odpočinout vaši žiletku pro tento Movember? Přidejte se k zábavě a podpořte zdraví mužů, nakonec nic nezajiskří zdravotní povědomí jako nový knír!

Chcete-li se plně zapojit do zábavy kolem hnutí Movember ujistěte se, že se zapíšete na jejich globální stránky www.movember.com.

MegaLoto.cz daruje 1 los Powerball zdarma prvním 50 registrovaným hráčům na našich stránkách, kteří zašlou svoji fotografii s listopadovým knírem na naše Facebook stránky před 30. listopadem 2012.
Dámy, můžete také přispět snímkem vašeho manžela či přítele.

Vítěz soutěže Americký sen si odnáší hotovost

19. listopadu 2012 v 11:32 | komunikace
Po týdnech napětí, kdy hráči závodili o vstupy do soutěže, aby vyhráli svůj "Americký sen", máme konečně vítěze! Blahopřejeme panu Andreyovi S. z Ruska, který vyhrál naši soutěž Americký sen!
Andrey si zvolil hotovostní cenu $10 000, aby si naplánoval svoji vlastní cenu do Střední Ameriky.

Po počátečním šoku, když obdržel náš telefonát s blahopřáním, Andrey prohlásil:
"Právě teď jsem v sedmém nebi, naplněn radostí a vzrušením. Teď už vím, jak strávím své novoroční prázdniny; potápěním v daleké Belize :)) Děkuji vám!"


Andrey si mohl vybrat ze zahajovacího závodu Grand Prix Formule 1 v Austinu ve státě Texas nebo z 5 denního výletu do New Yorku. Místo toho se rozhodl vzít si domů hotovostní cenu v hodnotě $10 000 dolarů, a tak může žít svůj středoamerický potápěčský sen v tropických karibských vodách Belize!

Slavná 'Velká modrá díra' u korálového útesu v Belize

Z Ruska s láskou do ráje v Belize
Doufejme, že nám Andrey pošle nějaké obrázky ze svého výletu, až se vrátí zpátky domů. Především mu přejeme, aby si skvěle užil prázdniny a svůj nezepomenutelný výlet.

Naše soutěž Americký sen měla obrovský úspěch a tisíce z vás soutěžilo o úžasné ceny, které jsme tentokrát rozdávali.

Rádi bychom poděkovali všem hráčům, kteří se zúčastnili této pohádkové soutěže a přejeme jim hodně štěstí v té další.

Zústaňte naladěni na další napínavé soutěže MegaLoto.cz v tomto roce 2012 a novém roce!

10 aut Jamese Bonda, 2. část

19. listopadu 2012 v 11:28 | komunikace
Pokud máte rádi rychlá a hezká auta, pak jistě musíte být fanouškem aut Jamese Bonda. Nemusíte být v tajné službě Jejího Veličenstva, abyste ocenili sílu a krásu Bondovo oblíbených vozidel. Podívejte se, které se dostaly do našeho seznamu 10 nej aut Jamese Bonda.

Práce slavného britského špiona nemůže být snadná. Lítat tryskáčem po světě a zachraňovat svobodu světa od všech možných darebáků a zločinců musí být stresující. Aby učinil svou práci o něco snesitelnější, musí se alespoň vybavit nejnovějšími gadgety, společností nejkrásnějších žen a samozřejmě těmi nejlepšími možnými automobily.


James Bond


A právě tento poslední bod nás momentálně zajímá nejvíce, jelikož dokončujeme druhou část seznamu vytvořeného na AskMen.com - jakých je nej 10 Bondových aut všech dob?

5. Toyota 2000GT - You Only Live Twice (Žiješ jenom dvakrát)

Velice limitovaná produkce tohoto auta se postarala o to, že se stalo velice žádaným mezi sběrateli. Speciální konvertibilní verze Toyoty 2000GT byla vytvořena speciálně pro film, protože 188 cm vysoký představitel Bonda, herec Sean Connery, byl příliš vysoký pro původní model s pevnou střechou.

Kromě toho, že se nikdy nedostalo do samotné výroby, Toyota 2000GT kabriolet je pozoruhodný z jiného důvodu. Je to jedno z mála Bondovo aut, které vlastně nikdy sám neřídil. Šoférkou auta byla Bondova dívka Aki.

Aki za volantem…

Aki behind the wheel

4. Aston Martin Vanquish - Die Another Day (Dnes neumírej)

Jediné auto řížené Brosnanovým Bondem, které nebylo BMW! Kromě toho, že se jedná o nádhernou mašinu, sportovní verze od MI6 je ve velkém stylu vybavena některými špionskými gadgety:

Kulomety na blatníku
Teplotní rakety
Povinné vystřelovací sedadla (jak se zbavit přilnavých Bondových dívek)
Maskovací zařízení, jež činí vozidlo neviditelným

Vanquish z filmu The 'Die Another Day' byl vydraženo v roce 2006 za respektování hodnou sumu £144 500.

Aston Martin


3. Lotus Esprit - The Spy Who Loved Me (Špion, který mě miloval)

Lotus Esprit je nejspíš nejznámějším autem Jamese Bonda, které se 'změnilo na ponorku'. Bond je pronásledován na krátkém molu zástupci zla a po dosažení konce mola pokračuje ve svém úniku pod vodou. Kola se složí dovnitř a objeví se ploutve.

Ponorkový režim předvedl některé opravdu užitečné doplňky:

Ocelové výstuže přes okna
Periskop
Torpéda

Bond uniká pod vodou…

Lotus Submarine

2. AMC Hornet X Hatchback -The Man With The Golden Gun (Muž se zlatou zbraní)

Jedno z mála mimoevropských aut, které se stalo Bondovo autem! Hornet předvádí, což je často považováno za jednu z nejlepších scén ze všech Bondovek. Bond dává povely Hornetu ze showroomu v Bangkoku. Epická honička končí neuvěřitelným skokem přes zničený most otočkou 360 stupňů. Senzace tak úžasná, že se zapsala do Guinnessovi knihy rekordů, zapsána jako "třetí nejlepší senzace z filmů Jamese Bonda."

První 'astro-spirála' použita ve filmu…


AMC Hornet x Hatchback

1 Aston Martin DBS - Casino Royale

5,9 Litr 48-ventil s V12 motorem s 510 koni pod kapotou, dělá z auta Aston Martin DBS perfektní kombinaci krásy a síly.

V souladu s 'ne-nesmyslnou' inkarnací Bonda v podání Daniela Craiga, DBS sport nemá žádné extra kudrlinky jako laserové paprsky, rakety či vystřelovací sedadla. Je to prostě radost ze řízení (a síly) tohoto Bondova auta, jež bylo zvoleno jako číslo 1 dobrými lidmi na AskMen.com.

Aston Martin DBS

Dostalo se vaše oblíbené Bondovou auto na seznam?

Zdá se, že Bondovo životní styl docela dobře rezonuje s loto životním stylem. Spousta cestování do exotických míst ve společnosti krásných lidí a mnoho napínavého dobrodružství. A pak zajisté luxusní auta!

Jediná věc se zdá chybí - riziko býti zastřelen v neustálé snaze zachránit svět.

Které Bondovo auto je vaše nejoblíbenější? Kdybyste si mohli domů odvézt jedno Bondovo auto, které by to bylo? Nebo už jedno z Bondových aut máte doma v garáži, které to je (modýlky se nepočítají)?

Pokud potřebujete nějaké další inspiraci, podívejte se na naší předchozí novinku nebo na komplexní seznamy Bondových aut na Wikipedia a MSN Motoring.