Prosinec 2012

POMOC - ztratil se Santa!

21. prosince 2012 v 13:27 | komunikace
Bylo nahlášeno zmizení Santy, zatímco testoval své nové super auto Audi R10! Zmohly ho vánoční přípravy? Nebo vyhrál v loteriiPowerball pár týdnů nazpět?

Zdá se, že se Santovi splnilo jeho přání. Koncept super auta od mladého designéra Marouane Bembliho, lehká červená raketa, rozpumpuje i Santu. Od té doby, kdy Santa odfrčel ve svém fantastickém Audi se zdá, že ho nikdo neviděl.

Santovo Audi R10

Nejdřív jsme si mysleli, že jsou za zmizením Santy temní skřeti, kteří se chtěli postarat o to, že už se vánoce nebudou nikdy konat a zklamou tak děti po celém světě. Ale s radostí oznamujeme, že byl Santa několikrát spatřen na různých částech světa!

Santovo veselé zpívání bylo zachyceno satelity, které se snaží najíst Santu a jeho věrné soby:
Santa si užívá milionový koktejl

Santa byl nejdříve spatřen, jak se povaluje v hamace na Bali a popíjí milionový koktejl.

Santa v hospodě

Věci se obrátily k horšímu. Co se stalo s Audi R10? Promarnil Santa už svou velkou výhru v loterii?

Santa na mopedu

Důkaz! Zdroje odhalily, že dobrosrdečný Santa sebral v sobě to nejlepší a vybral si nakonec svou poštu. Údajně bude auto doručeno jistému Donaldu Trumpovi a muž v červeném byl spatřen jak uhání na modrém mopedu. Vypadá to, že je vše v pořádku a Santa doručuje zbytek svých dárků!

Santa hraje loterii

Santa je zpátky v tom, co umí nejlépe. Obstarává si právě svůj los do vánočního losování tomboly El Gordo de Navidad! Bude tento rok patři jemu nebo vám?

Přidejte se k Santovi a přihlašte se na www.MegaLoto.cz! Kdo ví, po hře některé z našich her o obrovské loterijní jackpoty vám může přinést pod vánoční stromek více, než jste čekali!

Co se stalo Santovi na tropickém ostrově? Jak asi skončil, když popíjel sám v hospodě? Kde přišel k modrému mopedu? Vyhraje letos v El Gordo de Navidad?Hodně loterijní zábavy na konci světa

21. prosince 2012 v 13:25 | komunikace
Bude 21. prosince 2012 konec světa nebo je to jen vhodný den ke hraní loterie? Níže vám představujeme několik fakt, abyste si mohli udělat svůj vlastní názor!

Bude 21. prosinec 2012 dnem, kdy skončí svět? Toto datum je, více než jiná, skonzumováno populární kulturou a stalo se synonymem pro zničení planety země. Jak přesně by měl svět skončit se zdá být nejasné. Ve filmovém trháku "2012" se spekulovalo, že svět bude skonzumován řadou neuvěřitelných a ničivých přírodních katastrof.

21.12. 2012

Ve slavnostním období na konci roku si myslíme, že je trochu ponuré přemýšlet o konci světa 21. prosince. Raději bychom přemýšleli, jak se vzbudíme 22. prosince jako multi-milionáři!

Předpověděli staré národy €100 milionovou výhru?

21. prosinec 2012 nebylo jen náhodně vybrané číslo hollywoodským scénáristou nebo autory značného počtu knih stanovujíce toto datum, jako konec světa. Původ tohoto data jde stovky let nazpět, až k mayské civilizaci ve střední Americe.

Prosinec 2012 je mezníkem, kdy končí 5 126-letý mayský kalendář. Mnozí věří, že mayský kalendář končí v tomto bodě, protože svět bude zničen.

Mayský kalendář

Co tedy staří Mayové věděli, co my ne? Skončí svět 21. prosince NEBO, jak předpokládáme my, je to jen ten správný den pro hraní loterie.
Obzvláště Euromillions!

Mayský kalendář versus loterijní kalendář

Pokud by staří Mayové byli dnes stále na živu, nejspíš by pozdrželi svou předpověď o soudném dnu alespoň do pátečního večera, kdy se losuje v loterii EuroMillions o závratných €100 milionů.

My v MegaLoto.cz si myslíme, že loterijní kalednář je 21. prosince více napínavý, než ten mayský. K zobrazení loto kalendáře jednoduše klikněte na Stav účtu na pravé straně stránky. Můžete vidět všechny nadcházející loto losování pro každý den v týdnu, kdy máte do loterií vsazeno.
Loterijní kalendář

Doporučujme hráčům, aby si vsadili toto vyjímečné datum do všech loterií, které se konají.

21. prosince se konají následující tři losování:

€100 000 000 Euromillions
€ 19 000 000 EuroJackpot
$ 12 000 000 Mega Millions


Co se tedy stane, konec světa dle mayského kalendáře? Nebo teoreticky skombinovaný jackpot snů, výhra €128 000 000 v MegaLoto.cz kalendáři?

Ať už si zvolíte jakoukoliv možnost - hodně štěstí!


Novoroční předsevzetí & novoroční losování

21. prosince 2012 v 13:23 | komunikace
Přestat kouřit? Začít novou dietu? Změnit práci? Hrát různé druhy loterie? Vyhrát jackpot? Procestovat svět? Vidět všech 7 divů světa? Vidět příští mistrovství světa ve fotbale či olympijské hry na živo a ne v televizi?

Můžete se s některým z výše uvedených předsevzetí ztotožnit?

Pokud ano, zde pro vás máme několik tipů.

Jistě už máte svoje losy do novoroční španělské tomboly el Nino, kde je celkový fond cen EUR 840 milionů. Je tu ale další novoroční losování, které se koná přímo na Silvestra.

Jedná se každoroční losování populární brazilské loterie Mega Sena, kde se bude losovat o odhadovaný jackpot USD 85 000 000.

Pláž Copacabana

Tato 4 km dlouhá pláž jistě nabízí pro každého něco. Plavat v teplém oceánu, hráč plážový volejbal nebo jen popíjet koktejly pod slunečníkem. K dispozici jsou luxusní hotely, bary a noční podniky.


Carneval v Riu

40 dní před Velikonocemi vypukne každoročně v Riu de Janeiro. První karneval se konal již v roce 1641. Pláže, ulice, prostě celé město je plné tančících lidí v rytmu samby.

Karneval v Riu


Amazonský prales
Tropický deštný prales představuje více než polovinu zbývajících deštných lesů na zemi. Skutečný ráj pro milovníky přírody. Tohle místo určitě stojí za to navštívit!Vodopády Iguazu
Tento největší systém vodopádů na naší planetě se nachází na hranicích Brazílie a Argentiny a jsou součástí národních parků, do nichž patří také zachovalé pralesy. Tyto vodopády patří k 7 divům světa, a tak není divu, že je ročně navštíví tisíce turistů.


Mistrovství světa ve fotbale a Olympijské hry
Stadiony pro MS ve fotbale 2014 už dávno staví a stejně tomu tak je i s výstavbou všeho pro nadcházející Olympijské hry v roce 2016. Brazílie je rozhodně místem, kde si každý najde svůj druh zábavy.


Nalákala vás krása, zábava a rozmanitost slunné Brazílie. Hrajte brazilské loto a možná na vás brzy čeká vaše vlastní jihoamerické dobrodružství.
Hodně štěstí vám přeje MegaLoto.cz

5 nejdražších aut na světě

14. prosince 2012 v 12:49 | komunikace
Co koupit loterijnímu vítězi, když už všechno má? No, luxusní auto nebo tři by mohlo pro začátek stačit. Proč se nepodívat na náš seznam 5 nejdražších aut na světě a provést svůj vlastní výběr. S výhrou v loterii nebude těžké financovat vaše nákupy a možná si dovolit koupit všech pět!

S bankovním účtem velikosti jackpotu, budete zvyklí dopřávat si více a více. Více ve smyslu jak kvality, tak kvantity - jinými slovy, jen to nejlepší! Například, podíváme-li se na doplnění vaší nové sbírky aut, budete se chtít ujistit, že máte alespoň několik z těch nejlepších aut na světě.

Podívejte se na náš seznam 5 nejdražších aut na světě a vyberte si sami:

Lamborghini Reventón - $1,5 milionu USD

Pojmenováno po vražedném zápasnickém býku Reventónovi, což ve španělštině znamená "malý výbuch" nebo "vzplanutí".

Lamborghini Reventón je vybaven několika obzvláště osvětlujícími funkcemi. Reflektory B-Xenon zůstávají rozsvíceny kdykoliv je auto v pohybu a má také speciální LED indikátory, jako ochrana proti přehřání motoru.

Na našem seznamu se sice umístilo na páté příčce, ale Reventón se umístilo, jako nejdražší Lamborghini, které bylo k dnešnímu dni vyprodukováno. Vyrobeno jich bylo pouze 20, takže vaše šance na jeho získání jsou docela dobré.


Lamborghini Reventón


Bugatti Veyron EB 16.4 - $1,7 millionu USD

Jeremy Clarkson z Top Gear vyhlásil toto auto jako "nejlepší auto, které bylo kdy vyrobeno a nejlepší auto, které kdy v našem životě uvidíme."

Veyron EB 16.4 je pojmenováno po vývojovém inženýrovi společnosti Bugatti, Pierrerovi Veyronovi, který vyhrál v roce 1939 24 hodin Le Mans, když řídil samozřejmě Bugatti. "EB" odpovídá iniciálům zakladatele Bugatti, "Ettore Bugatti" a "16.4" odpovídá16 cylindrům a 4 turboventilátorům.

S maximální rychlostí 407 kilometrů za hodinu činí Veyron nejrychlejším autem této sbírky. Naštěstí jich byl vyroben rozumný počet, něco přes 300, takže vaše šance na získání jednoho z nich, po vaší výhře v loterii, je velmi dobrá.

Bugatti Veyron


Pagani Zonda Cinque Roadster - $1,8 milionu USD

S motorem V12 engine, maximální rychlostí 350 km/h a speciálně vyrobeným karbon titanovým podvozkem, byl vůz Pagani Zonda popsán jako "perfektní kombinace mezi uměním a technologií".

Závodní sedadla z uhlíkového vlákna s Pagani koženou a 'robotizovanou' multi-programovou sekvenční převodovkou, nastavitelným odpružením činí Pagani funkce opravdu stylové.

Vyrobeno jich bylo pouze 5, takže po něm začněte pátrat ještě dnes!


Pagani Zonda


Koenigsegg Trevita - $2,2 milionu USD

Trevita přeloženo ze švédštiny znamená "Tři bílí" a odpovídá unikátnímu lesku tohoto auta.
Trevita bylo popsáno jako "diamant na kolech", je vybaveno karbonovou karosérií, 'utkána z diamantů', a když na něj zasvítí slunce, třpytí se jako miliony stříbrno-bílých diamantů.

Pouhé 3 z těchto 'diamantů' bylo vyrobeno, takže vysledovat jeden může být docela náročné. Ale my vám věříme!

Koenigsegg Trevita


Maybach Exelero - $8 milionů USD

Tento vůz je pro seriózní sběratele, kteří musí mít VŠECHNO!

Maybach Exelero byl vytvořen jak ukázka toho nejlepšího, pneumatik! Továrna na pneumatiky 'Fulda' zadala jednorázovou zakázku na ukázku jejich ultra vysoko výkonných pneumatik. V procesu vytvořili nejdražší auto na světě.

Exelero není jenom o jeho vzhledu. Dvojitý turbo V12 motor pomáhá Exeleru dosáhnout maximální rychlosti 350 kilometrů za hodinu. Přestože váží více než 2,6 tuny, je schopné akcelerovat z nuly na 96 km/h za pouhých 4,4 vteřiny.

Pouhé 1 auto byl vyrobeno, takže nehrozí, že by dodávky překročily poptávku.

Maybach Exelero

Ať už si domů odnesete jackpot z Euromillions nebo jackpot z Powerball, jsme si jisti, že se v blízké budoucnosti budete porozhlížet po lepším vozidle. Třeba se vám bude hodit výše uvedený seznam při rozhodování, jaké auto snů si pořídit.

Začněte si plnit garáž auty snů, po dnešní výhře €76 milionového jackpotu loterie Euromillions!


Záhadný vítěz loterie Powerball z Arizony odhalen

14. prosince 2012 v 12:47 | komunikace
Minulý týden se vynořily v médiích spekulace ohledně druhého šťastného vítěze USA Powerball, který byl spatřen, jak si kontroluje svůj los, zatímco si tankoval své auto u čerpací stanice. Nyní můžeme potvrdit, že to nebyl druhý vítěz gigantické $580 milionové výhry z 28. listopadu. Ale zde je, kdo opravdu vyhrál...

Vzhledem k tomu, že informace o loto vítězích je předmětem veřejného záznamu, jméno druhého vítěze nedávného rekordu americké loterie Powerball bylo oznámeno v pondělí.

Jmenuje se Matthew Good

Jméno šťastného vítěze je Matthew Good. Jeho jméno (good v překladu dobrý), se zdá tak nějak podhodnoceno vzhledem k sumě peněz, kterou si právě nárokoval. Měl by se spíš jmenovat 'Matthew Naprosto Úžasný', aby se to více hodilo k jeho novému bankovnímu zůstatku?

Zde je, co již víme o šťastnému 37 letém vítězi a jeho masivnímu závanu štěstí:

Matthew Good

• Přestože bylo jeho jméno odhaleno, snažil se ze všech sil zůstat v anonymitě. Nebude poskytovat žádné rozhovory nebo pořádat tiskové konference. Ve skutečnosti se zdá, že je odhodlán se médiím vyhýbat.

• Médiím se podařilo ukořistit následující citát od pana Gooda, který se odebral do ústraní:
"Je obtížné vyjádřit, jak jsem vděčný za tento úžasný dar. Jsme extrémně vděčni a cítíme se šťastni, že máme nyní větší možnost pomoci našim charitám a veřejným zájmům."

• Stejně tak jako Cindy a Mark Hillovi, Matthew se rozhodl pro jednorázovou hotovostní výplatu $192 milionů USD.

• I když měl Matthew 180 dní na uplatnění své výhry, rozhodl se tak udělat před začátkem nového roku pro případ, že by se daňová legislativa v roce 2013 změnila.

• Na rozdíl od Hillových, kteří nutně potřebovali finanční injekci se zdá, že si pan Good vede poměrně slušně. Žije v domě za $300 000 (doplněn o garáž pro 3 auta) v zámožném sousedství ve městě Phoenix, Arizona a nemá plány opustit svou práci v elektronické oblasti (alespoň ne teď).

Média mají potíže získat fotky šťastného vítěze. Tato rozmazaná fotografie pochází z jeho profilu Linked In.

Matthew Good

• Přestože o Matthew Goodovi příliš nevíme, jeho sousedé jej popsali jako štědrého a laskavého člověka.

• Manželka pana Gooda vlastní nyní polovinu z $192 milionové ceny, protože stát Arizona je legislativně pro "společný majetek".

• Celkem za Powerball losy utratil $10 a přes noc je nechal v autě pod stínítkem. Téměř si zapomněl zkontrolovat svůj vítězný los!

Je zřejmé, že si pan Good váží svého soukromí. Jediné co zbývá, je popřát hodně štěstí s jeho plány do budoucna a jejich úžasnému novému, loterií Powerball doplněnému bankovnímu zůstatku!

Učiňte si také "Good" se svou vlastní výhrou v USA Powerball.

Španělská novoroční tombola el Nino je tady

14. prosince 2012 v 12:40 | komunikace
Losy do druhého největšího losování tomboly ve Španělsku jsou nyní k dispozici na MegaLoto.cz. Pojďme se podívat blíže na toto úžasné španělské losování s celkovou cenou úžasných €840 milionů.

Mnoha lidem název 'el Nino' připomene obrázky extrémního počasí, jako jsou záplavy a sucha. Ale el Nino, o kterém mluvíme my, není fenomén počasí (i když vás může zaplavit penězi), jedná se o tombolu. Ve skutečnosti je jednou z největších tombol na světě.

el Nino - "malý"

Organizátoři španělské národní loterie si nemohli pro název vybrat méně vhodné jméno pro svou každoroční novoroční tombolu. Přeložíme-li název el Nino, znamená "malý". Toto jméno jen ztěžka vystihuje tombolu s celkovým fondem cen v hodnotě €840 milionů!

Vyhrajte s MegaLoto.cz

Zde jsou některé zajímavé údaje o španělské tombole el Nino:

• el Nino se koná každý rok 6. ledna
• První losování el Nino se konalo v roce 1941
• Losování tomboly se koná v Gran Teatro Falla, což je divadlo ve městě Cádiz, Andalusie, Španělsko.
• Jackpot je €120 milionů.
• Ceny jsou osvobozeny od daně a šance na výhru ceny je fantastických 1 ku 3.

Chcete-li se dozvědět více o této vzrušující španělské tombole, navštivte prosím informační stránku el Nino nebo nás kontaktujte ohledně informací o tomto losování.

Na oslavu zahájení prodeje losů do této vzrušující každoroční tomboly, MegaLoto.cz přidali el Nino, jako možnost účasti v soutěži "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát". Všechny losy el Nino musí být zakoupeny přes soutěžní stránku "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát", aby byly započítány do této soutěže a za každý los získáte 1 vstup do soutěže.

Upozornění: počet losů je limitován a losy jsou tedy předmětem dostupnosti. Ujistěte se, že máte svůj podíl na cenách v hodnotě €840 milionů, hrajte el Nino právě teď.

Kdo je záhadný vítěz loterie Powerball z Arizony?

14. prosince 2012 v 11:41 | komunikace
Rekord lámající losování USA Powerball o $580 milionů, které se konalo 28. listopadu, mělo 2 šťastné vítěze. Jeden vlastník vítězného losu se o cenu již přihlásil, ale stále se čeká na druhého vítěze, až si přijde nárokovat svou cenu.

Uběhlo již více než 10 dní, kdy se 2 vlastníci losů zapsali do historie jako největší vítězové americké loterie Powerball. Překonali 6 let starý rekord, který držel 8-členný loterijní syndikát, jež si domů odnesl předešlou rekordní výhru $365 milionů.

Svět stále čeká v napětí, až se přihlásí druhý vítěz tohoto úžasného losování o $580 milionů. Podle zákazníků a prodavačů v obchodě si je vítěz dobře vědom svého ohromného štěstí, jelikož si už kontroloval v obchodě svá vítězná čísla.

Toto je, co prozatím víme o druhém z vítězů USA Powerball:

• Los byl zakoupen ve státě Arizona, USA.
• Vítěz je vysoký, holohlavý muž.
• Měl na sobě jasné neonové oblečení a vypadal jako stavební dělník nebo pracovník na dálnici.
• Vítězný los byl vybrán rychlým výběrem, náhodně zvolenou řadou čísel.

Pracovníci v obchodě a zákazníci, kteří byli svědky neuvěřitelného objevu, pronesli následující:
Když si kontroloval svá čísla, začal bouchat pěstí a vzrušeně křičel "Já jsem vyhrál!" Pak se zeptal pracovníka obchodu, zda-li by mohl ještě jednou zkontrolovat jeho čísla, a když dostal potvrzení, že trefil všechna vítězná čísla, řekl: "Musím odtud vypadnout!" a vyběhl z obchodu pryč.

Arizona Powerball Winner

Za pár sekund se vrátil zpět, protože zapomněl na jeden z hlavních důvodů, proč do obchodu přišel, zaplatit za benzín pro své auto.

Záhadný muž odjel z benzínové stanice černým autem s plnou nádrží. Očekáváme, že jeho bankovní účet bude brzy také velice plný.

Záhadný vítěz z Arizony má na uplatnění své výhry 180 dní, od data losování 28. listopadu. Doufáme, že neztratí svů los předtím, než nárokuje svou výhru před uzávěrkou, jako se to stalo nešťastnému vítězi Euromillions.

Obstarejte si své losy Powerball a s MegaLoto.cz se nemusíte obávat, že byste ztratili své losy.

LOTO ZDARMA, dokud nevyhrajete jackpot

14. prosince 2012 v 11:33 | komunikace
Dámy a pánové, MegaLoto.cz vám s radostí oznamuje příchod třetí roční soutěže "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát". Chtěli byste hrát loto ZDARMA na MegaLoto.cz?

Co by mohlo být lepší, než se už nikdy nestarat o nakupování dalších loterijních losů? Představte si míti vsazeno do každého losování, aniž byste museli zadávat svá čísla? Nezní to skvěle?

Pak se ujistěte, že se zúčastníte soutěže MegaLoto.cz "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát" .

In It 'Til You Win Prize

Co je "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát?"

Hráči loterijních her na MegaLoto.cz mají nyní příležitost vyhrát loterijní losy do opakujících se losování některé z největších loterií světa. A slovy 'opakujících se' máme na mysli, dokud nevyhrajete jackpot (v tomto bodě předpokládáme budete šťastni předat šanci hrát zdarma někomu jinému)!

Jak získat šanci hrát ZDARMA, dokud nevyhrajete? je to snadné!

Každý z hráčů MegaLoto.cz, který zakoupí některý z následujících produktů:

- Kterýkoliv z našich loterijních balíčků

- Los do vánočního losování El Gordo de Navidad (do 21. prosince)

Zakoupíte-li některý z výše uvedených produktů mezi 7. prosincem 2012 až 21. lednem 2013, budete automaticky zařazeni do losování o jednu z 12 cen soutěže "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát" (Každá z cen obsahuje loterijní los do každého losování - do konkrétní loterie - dokud nevyhrajete na los jackpot).

Za různé druhy balíčků získáte určitý počet vstupů do soutěže, podívejte se prosím na detaily na stránku soutěže, kolik vstupů do soutěže vám různé produkty zajistí!

In It 'Til You Win Prizes

Štěstí do třetice - budete to vy?

Toto je třikrát po sobě jdoucí ročník této fantastické soutěže, kterou vám přináší MegaLoto.cz!

Celkem je v nabídce 12 loterií - mezi nimi největší dostupné loterie na světě - tento rok je počet cen soutěže "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát" rekordní.

V 2010 jsme rozdali 8 cen, v roce 2011 jsme rozdali celkem 11 cen. S příchodem loterie Eurojackpot na začátku roku 2012 budeme letos rozdávat celkem 12 loto cen. Stanete se vy jedním z 12 šťastlivců?

Ujistěte se, že se včas kvalifikujete do této skvělé soutěže - uzávěrka je půlnoc GMT 21. ledna 2013.
Hodně štěstí všem našich hráčům!Hillovi vyhráli v USA Powerball

14. prosince 2012 v 11:31 | komunikace
28. listopadu se zapsalo losování USA Powerball do historie jako druhý největší jackpot, který byl kdy vyhrán. $580 milionové losování bylo vyhráno dvěma držiteli losů - jeden pochází ze státu Missouri a druhý z Arizony. Totožnost vítěze z Missouri ještě nebyla odhalena.
Seznamte se prosím se šťastnými vítězi loterie, Markem a Cindy Hillovými. Vítězná dvojice americké loterie Powerball se přihlásila veřejně ke své gigantické výhře na tiskové konferenci ve svém městě. Není jistě překvapením, že se šťastná dvojice těší na "velmi pěkné vánoce".

Kdo jsou Mark a Cindy Hillovi?

Dvojice z pracující třídy, Mark a Cindy Hillovi jsou spolu již od střední školy a nedávno finančně strádali. Cindy pracovala jako manažerka v kanceláři, ale ztratila svou práci v roce 2010. Mark nedávno našel novou práci v balírně na uzeniny.

Šťastní Hillovi se svým doslova gigantickým šekem
The Happy Couple


Shodou okolností byl předchozí rekordní jackpot loterie Powerball vyhrán také pracovníky z masokombinátu. Tomu se stalo v roce 2006, kdy bylo $365 milionů rozděleno mezi 8 pracovníků z balírny masokombinátu.

Den po středečním losování aktualizoval Mark svůj status na Facebooku následující zprávou: "Jsme vskutku požehnáni, jsme šťastní vítězové loterie Powerball." Jak se ukázalo, Mark byl na 100% vážný se svou zprávou na Facebooku, ne jako Nolan Daniels.

Šťastná a bohatá rodina

Nejsou to jen Cindy a Mark, kdo je teď pohádkově bohatý. Mají velkou rodinu, jež bude mít prospěch z tohoto neskutečného bohatství. Vítězná dvojice má 3 dospělé syny (ve věku 28, 30, a 31) a 6-letou adoptivní dcerku z Číny.

"Jsme normální lidské bytosti" říká Cindy. "Jenom teď máme o něco víc peněz."

Když Cindy kontrolovala den po velkém losování svůj vítězný los, byla naprosto v šoku. Zavolala okamžitě svému manželovi a řekla mu: "Myslím, že mám infarkt, myslím že jsme právě vyhráli v loterii!"

Vítězný los Powerball byl jeden z pěti losů, které Cindy do tohoto losování zakoupila.

Vítězka Cindy z Missouri na tiskové konferenci.
Vítězka loterie Powerball z Missouri

Co má budoucnost přichystáno pro Hillovi?


Hillovi jsou pokorná a stabilní rodina a odhodláni, aby je jejich neuvěřitelná výhra nezměnila.

"Celý život jsme pěkně tvrdě pracovali a známe hodnotu peněz."

Rodina Hillova má jisté plány se svým závratným bohatstvím:

Mark si chtěl zakoupit červené Camaro -- ale dnes si plánuje ponechat svůj starý pick-up

• Školné pro místní školu v Dearbornu
• Fond na střední školu pro jejich pravnuky, neteře a synovce
• Několik dovolených, včetně výletů do Číny a Irska

Udržují si otevřenou mysl ohledně své výhry jackpotu a prohlásili následující "kamkoliv nás výhra zavede."

Jednorázová výplata či anuita?

USA Powerball nabízí svým vítězům volbu mezi jednorázovou výplatou hotovosti nebo anuitní výplatou po určitý počet let. Hillovi se rozhodli pro jednorázovou výplatu a odnáší si tak $193 750 000.


Permanentní prázdniny s loto balíčky

6. prosince 2012 v 13:19 | komunikace
Ano, tady je připomínka, abyste nezmeškali svá oblíbená losování přes sváteční sezónu. MegaLoto.cz ví, že jsou hráči přes svátky zaneprázdněni a máme pro ně perfektní řešení - loterijní balíčky!
Zde jsou uvedeny 3 velice dobré důvody, proč byste měli hrát své oblíbené loterie pomocí herní možnosti BALÍČKY:

1) Máte vsazeno do každého losování s přestihem

2) Máte vsazeno do různých loterií v ten samý čas - jednoduše klikněte na tlačítko

3) Získáte až 25% slevu na cenu vašich loterijních losů

To zní skvěle, že?

Hrát balíčky


Jaké loterijní balíčky jsou k dispozici?

MegaLoto.cz má něco pro každého. Nabízíme tři možnosti loterijních balíčků, ze kterých si můžete vybrat:

Balíček Standard
Zahrnuje VŠECH 12 loterijních her dostupných na MegaLoto.cz

Balíček Super 7
Loto hráči si mohou zvolit svých 7 nejoblíbenějších loterií z 12, jež jsou v nabídce MegaLoto.cz

Balíček Velkých 5
Automaticky hraje 5 nejoblíbenějších loto her na MegaLoto.cz

Společně s volbou JAKOU loterii hrát, máte volbu také KDY hrát! Loto balíčky jsou dostupné po pět různých časových období:

• Hrát jeden týden
• Hrát čtyři týdny
• Hrát tři měsíce
• Hrát šest měsíců
• Hrát jeden rok

Získejte hromadnou slevu na vaše loterijní losy

Hrajete-li přes herní možnost loterijních balíčků, efektivně nakupujete ve velkém. Nakupování ve velkém má své výhody a v tomto případě jsou všechny losy zakoupené ve formě balíčků zlevněny. (Vemte prosím na vědomí, že loterijní balíčky jsou zlevněné a tudíž nevytvářejí Loto body).

Tak na co čekáte? Obstarejte si své zlevněné loto balíčky ještě dnes a můžete s klidem odpočívat, jelikož víte, že máte vsazeno a můžete si už jen užívat sváteční sezónu.

A nemějte obavy - neplatí to jen přes svátky - loterijní balíčky jsou dostupné po celý rok!


Nejvíce sdílený obrázek na Facebooku je loterijní los

6. prosince 2012 v 13:12 | komunikace
Nolan Daniels, 35 letý softwarový inžernýr se postaral o rozruch na Facebooku, když poslal obrázek, na němž je sám zobrazen, jak se později ukázalo s falešným, "vítězným" losem loterie Powerball. Přečtěte si více o tomto neuvěřitelném příběhu níže.

28. listopadu nabízela americká loterie USA Powerball rekord lámající $580 milionový jackpot. Novinky o vítězovi se šířily následující den brzy ráno, kdy bylo prozrazeno, že byl jackpot vyhrán 2 šťastnými držiteli losů, jeden pocházel ze státu Arizona, druhý ze státu Missouri.

Nezbedný Nolan a jeho Powerballový špás

Nolan Daniels se rozhodl využít celosvětové zvědavosti veřejnosti o totožnosti vítězů a předstíral, že je jedním z nich.

Ale to není vše, co předstíral!
"Vypadá to, že už nemusím jít NIKDY do práce!!!! Sdílejte tento obrázek a náhodné osobě věnuju 1 milion dolarů!"
Nolan pokračoval ve svém fóru ještě dál a slíbil $1 milion ze svého loterijního vítězství náhodné osobě, která by 'sdílela' jeho obrázek s vítězným losem na sociální síti Facebook.


Fake Lottery Winner

Jak si jistě umíte představit, toto mělo za následek obrovské šíření obrázku, ve skutečnosti byl nastaven nový rekord v největším počtu sdílení obrázku na Facebooku. V průběhu pouhých 3 dní sdílelo Nolanovo foto s falešným losem více než 2 miliony lidí, všichni doufajíce v neuvěřitelný dárek - $1 milion USD.

Toto masivní sdílení bylo doplněno o více než 27 000 komentářů, mnoho z nich od lidí, kteří byli chytří dost na to, aby upozornili na fakt, že se jedná o falešný obrázek (ve skutečnosti nebyla čísla na losu v pořadí).

Rozdali byste jmění na Facebooku?

Přestože se ukázalo, že se jednalo jen o zlomyslný žert, líbí se nám myšlenka, že by vítěz velké loterijní ceny udělal z náhodného fanouška Facebooku milionáře!

Pokud hledáte důvěryhodnější loterijní informace na Facebooku, ujistěte se, že jste fanouškem Facebook stránky MegaLoto.cz .

Proč nevlasnit svůj vlastní vítězná los USA Powerball? A jestli se rozhodnete rozdat $1 milion USD ze své výhry někomu na Facebooku, je už čistě na vás.

Britský občan je bohatší než Prince William ... a neví o tom!

6. prosince 2012 v 13:02 | komunikace
Jeden šťastný držitel losu loterie EuroMillions je bohatší, než by si jen představoval v nejdivočejších snech a ani o tom neví!

Minulý týden jsme vám pověděli o Ronu Yurcusovi, který málem přišel o $1 milion z losování USA Powerball. Nechal svůj los ležet na stole a nezkontroloval ho po více než 2 měsíce, než konečně zjistil, že vyhrál jmění.

Jeden držitel losu Euromillions neměl taková štěstí jako pan Yurcus. Zdá se, že může přicházet o uplatnění výhry £63,5 milionového jackpotu! To by znamenalo největší neuplatněnou loterijní cenu v britské historii od té doby, kdy v devadesátých letech nebyla uplatněna výhra £9 milionů.

Je stresující o tom jenom uvažovat!
Prince William


Něco vyhraješ, o něco přijdeš

2 šťastným vítězům z 8. června byl rozdělen jackpot Euromillions o hodnotě £127 milionů. Šťastná vítězná čísla byla 5, 11, 22, 34, 40 & hvězdná čísla 9 & 11. Jeden z vítězů již svou cenu nárokoval, svůj podíl £63,5 milionů. Ovšem druhá půle tohoto úžasného jackpotu zůstala nenárokována.

Záhadnému vítězi zbývá pouhý JEDEN den, aby šel a uplatnil svou cenu - uzávěrka je středa večer. V případě, že tento masivní jackpot zůstane neuplatněn, cena bude předistrubuována mezi charity národní loterie a na dobré účely.

Loterijní organizátoři se snaží ze všech sil nalézt vítěze, který si zakoupil svůj los v oblastech Stevenage a Hitchin ve Velké Británii.
EuroMillions still to come forward

Euromillions plní sny

Euromillions uskutečnili mnoho lidí pohádkově bohatými, nejvíce Colin & Chris Weirovi a nedávno Bayfordovu rodinu. My rozhodně doufáme, že záhadný vítěz £63,5 milionů nezmešká svou životní šanci stát se bohatým za hranicemi nejdivočejších snů!

Nezapomeňte, MegaLoto.cz prověřuje všechny vstupy s vítěznými čísly a oznámí vám osobně, jestliže jste vyhráli. Nemusíte se tak nikdy obávat, že jste promeškali svou výhru!


Vítězný los US Powerball

4. prosince 2012 v 14:40 | komunikace
Po internetu obíhá vyfotografovaný obrázek, jež má být vítězným losem středečního losování US Powerball o $580 milionů. Jedná se o skutečný los?Jedná se o jeden z vítězných a rekord lámajících losů USA Powerball ze středečního losování?

Pokud patří níže zobrazený los jeho šťastnému držiteli, pak si rozdělí na půl $580 milionový jackpot US Powerball.

powerball winning ticket

Rekordní jackpot americké loterie Powerball byl vyhrán ve středu dvěma držiteli losů, oba pocházejí ze Spojených států.

Vítěz ze státu Arizona již odevzdal vítězný los a nárokoval svou cenu. Stát Missouri stále čeká na svého vítěze, aby si přišel pro svou masivní výhru. Vítěz má ještě celkem 180 dní na nárokování své ceny.

Obstarajte si své vítězné losy ještě dnes. Jak vám zní vítězný los na 41 milionů Euro loterie Euromillions?

Šťastlivec nalezl los na $1 milion

4. prosince 2012 v 14:34 | komunikace
Jako naši věrní čtenáři jistě víte, že často diskutujeme o výhodách hraní lota online. Jednou z mnoha výhod také je, že si nemusíte dělat starosti s kontrolou vašich loterijních tiketů.

Ron Yucas z Chicaga, USA, dostal téměř tvrdou lekci. Shromažďoval loterijní losy doma na svém psacím stole a prostě zapomněl zkontrolovat po každém losování vítězná čísla. Jeden den, kdy přemísťoval svůj počítač se rozhodl, že projde svou hromadou starých losů a výsledkem bylo opravdové překvapení.

Ron Yucas

Ron zkontroloval vítězná čísla pro různé losy online a zjistil, že uhodl prvních 5 čísel na losování loterie USA Powerball z 22. srpna. Losování se tedy konalo více než před 2 měsíci!

Když se jeho manželka vrátila domů z práce požádal ji, aby ještě jednou zkontrolovala onen los a "téměř křičel", když zjistil, že je právě o $1 milion dolarů bohatší.

Ron byl kaplanem v hospicu, nyní v důchodu a svůj vítězný los loterie Powerball zakoupil na benzínové stanici. Plánuje peníze investovat, darovat něco charitě a podělit se o zbytek se svými třemi dětmi a čtyřmi vnuky. Ron má také v plánu podniknout výlet do Litvy, aby navštívil vlast svých prarodičů.

Ron Yucas


Ron má pro loterijní hráče následující bystrou radu:
"Kontrolujte si své staré losy - můžete se stát velkým vítězem!"


Když hrajete loto online s MegaLoto.cz, můžete si být jisti, že všechny vstupy jsou automaticky kontrolovány s vítěznými čísly, a to po každém losování, kdy také obdržíte emailem výsledky přímo do vaší schránky. Vyhrajete-li více než 200 GBP, obdržíte telefonát s oznámením výhry.

Užívejte si výhod hraní loterií online s MegaLoto.cz!