Leden 2013

Čínské symboly štěstí

29. ledna 2013 v 13:44 | komunikace
Pokračujeme v našem týdenním pátrání po symbolech štěstí z celého světa. Dnes se podíváme na několik různých symbolů, a to z čínské kultury. Kdo ví, možná může být pár symbolů a předmětů štěstí z Číny, jako los pro naše hráče mezinárodních loterií.

Pokud pro vás štěstím nezamíchaly čtyřlístek ani šťastná podkova, možná nějaké jiné tradiční symboly z dalekého východu zafungují lépe!

Již jsme se dříve zmínili o čínských šťastných číslech, pojďme se nyní podívat, co se považuje v čínské kultuře za šťastné.

Šťastná zvířecí znamení v čínském horoskopu


12 zvířecích znamení v čínském horoskopu patří k čínské tradici a folklóru. Jejich význam se velice liší od jejich pojetí v západní kultuře. Například had není ďábelskou bytostí, ale v čínské kultuře reprezentuje moudrost. Tygr není agresivním zvířetem, ale reprezentuje namísto toho ochránce sirotků a chudých.

Jaké je vaše znamení v čínském horoskopu a přinese vám štěstí?

čínský zvěrokruh

Význam prasečí kasičky z dětství v Číně

Prase je předmětem mýtů a legend v různých kulturách. Prase symbolizuje v Číně bohatství a dodnes je v mnoha domácnostech hodnotným majetkem.

Prase je symbolem bohatství, hojnosti a štěstí, které přitahuje prosperitu. Ve Feng Shui se umisťuje kasička/prasátko do oblasti 'bohatství' domu a každý den se do něj hází mince, aby se přilákalo štěstí.

V výhrou jackpotu na MegaLoto.cz je málo pravděpodobné, že byste našli dost velké prasátko na vaše drobné. Dokonce ani do největšího prasátka na světě by se nevešly!
prasátko

Proč nezkusit pro štěstí čínské tetování?

V Číně jsou tetování poměrně neobyklá, ale znaky čínské abecedy jsou neustálým zdrojem inspirace pro umělce tetování po celém světě. Nicméně pozor by se mělo dávat na správné hláskování celkového čínského znaku, jež je často obtížné ověřit a výsledkem nemusí být zrovna, co člověk očekával.

Zde je (ověřený) symbol pro štěstí v čínském jazyce.

lucky chinese symbol

Stručně tedy, čínská kultura překypuje objekty a symboly, které přitahují bohatství, a mnoho z nich bylo za léta převzato západní kulturou, aniž by byl znám jejich původ.

Zkuste některé z čínských předmětů pro štěstí u vás doma abyste viděli, zda-li přitahují bohatství a štěstí!

Hračičky ze zlata

29. ledna 2013 v 13:42 | komunikace
Peníze, drahokamy, diamanty, zlato - to vše je synonymem bohatství. Investice do zlata se vždy vyplatí. Na košily ze zlatavsadil Datta Phuge z Indie, aby k sobě nalákal ženy. Podívejme se blíže, co se všechno dá koupit z tohoto blyštivého kovu.

Přemýšlíte, že uděláte manželce radost a zakoupíte jí nový vysavač? Tento model je právě ve slevě a je to doslova zlatý pomocník do domácnosti. Z původního milionu dolarů je nyní ve slevě za $999 999. No, nekupte to!

Doslova zlatý pomocník do domácnosti

Do zlatova vypečená pečínka? Sen snad každého muže je mít doma pořádný gril, tento krasavec je pozlacen 24 karátovým zlatem a může být váš za $164 000.
Dozlatova vypečené pečeně ze zlatého grilu
V koupelně jistě trávíme všichni hodně času. Tuto toaletu z více než 400 kg ryzího zlata můžete použít v Hong Kongu za pouhých $128.

Zlatý záchod

Dáváte přednost 7 běžným telefonům iPhone 5s nebo jednomu opravdu stylovému ze zlata. Za $5 000 je váš.

Zlatý iPhone 5s

Vymýšlíte, jakou stavebnici pořídit svým dětem? Lego vždy zaručeným úspěchem. Jedna cihlička vás vyjde na pouhých $14 450. Takže na celou stavebnici by to vážně chtělo vyhrát v loterii.

Lego ze zlata

Není hra na kytaru jako na kytaru. Tyto nádherné kousky od Josepha King jsou pozlaceny 18 karátovým zlatem a jejich cena začíná na $1 000 000. Prostě skoro zadarmo.

Kytary ze zlata

Tento nablýskaný automobil by slušel snad každému. Stačí vyhrát v loterii a jedeme!

Zlatý automobil

Tento týden jackpoty opět rostou do nebeských výšek. V americké loterii Powerball se hraje o neuvěřitelných $150 000 000, to by jistě pokrylo náklady na všechny tyto zlaté předměty.

Italské SuperEnaLotto si vede také velice pěkně. Momentálně jackpot sedí na €40 900 000 a populární loterie EuroMillions si také nevede vůbec špatně, €15 000 000 tedy přibližně Kč 385 132 000.


Hodně štěstí ve hře a hodně zábavy vám přeje MegaLoto.cz!

Netradiční domy. Nechte se inspirovat!

25. ledna 2013 v 13:21 | komunikace
Představte si, že jste tak pohádkově bohatí, že si můžete postavit dům podle svých nejbláznivějších představ. Líbí se vám bizarní tvary domů, nezvyklé lokality či máte humorný záměr? MegaLoto.cz má pro vás pár tipů, jak utratit příští jackpot.


Dům na tyči
Potřebujete se čas od času skrýt před rušným světem, tak trochu utéct od civilizace? Pořiďte si tento dům na tyči, který je "zapíchlý" v oceánu. Tento dům byl evidentně inspirován billbordy. Soukromí je opravdu zaručeno a ke kontaktu s civilizací vám stačí motorový člun.

Dům na tyči

WC dům
Ano, čtete správně. Dům ve tvaru záchodu. Tento dům v hodnotě USD 1,6 milionů byl navrhnut k propagaci čistějších koupelen po celém světě, hlavně v rozvojových zemích. Nejlepší na něm je, že při vstupu do domu se zvedne "záchodové prkénko". Dům byl k pronájmu v loňském roce za USD 50 000 za den, ale jeho majitel se dovnitř nejpíš již nastěhoval.

WC dům

Mořská mušle
Tento excentrický dům je opravdu unikátní. Neobvyklá a architektonicky náročná konstrukce vznikla nedaleko hlavního města Mexika a je vskutku originální. Fantazii se meze nekladou.

Mušle Mušle

Bydlení v botě
Obří bota vyrostla v Hellamu, státě Pensylvánie v USA. Jeden by čekal alespoň pěkný střevíc nebo tenisku, ale postavena byla tato nevzhledná bota. Uvnitř to prý vypadá o něco lépe. Proč ne? Hlavně, že se bydlí dobře panu domácímu.

Bota
Letadlo uvízlé na stromě?
Ne, toto letadlo nespadlo doprostřed lesa, to je jenom jeden z několika fanoušku letectví, který si splnil svůj sen.

Letadlo ve stromě

Stejný nápad se zdá měl i tento nadšenec, který má svůj letadlový dům v podobě hausbótu zaparkovaný na vodě.

Hausbót

V Nigérii potvrdil svou lásku manžel, který postavil tento dům na žádost své ženy, na důkaz lásky.

Důkaz lásky
Konvička
Tento nezvyklý dům postaven v padesátých letech v Texasu má opravdu nezvyklý tvar. Zajímavé je, že přežil i tropický hurikán Ike, který byl nejničivější v této oblasti. Dáte si čaj?

Dům konvička
Piano a housle
Máte rádi hudbu či hudební nástroje? Tato stavba ve tvaru piana a houslí vznikla v Číně a rozhodně přilákává turisty z celého světa, aby se ubytovali alespoň na noc v této unikátní budově.

Housle a klavír

MegaLoto.cz fandí plnění snů a originálním nápadům. Hraním loterijních her udržujeme své sny a proč se po vyhrání jackpotu v jedné z loterií nabízených na MegaLoto.cz nepustit do jejich plnění.

Jackpoty tohoto týdne rostou a rostou a není proto od věci začít s plánováním, co podniknout s výhrou. US Powerball se vyšplhal na dech beroucích $130 000 000, jackpot loterie MegaMillions sedí na $89 000 000 a italské SuperEnaLotto se dostalo na báječných €40 500 000.


Oblíbená herní možnost - loto rychlý výběr

24. ledna 2013 v 14:04 | komunikace
V naší nedávné anketě na MegaLoto.cz hlasovali respondenti nejvíce pro Rychlý výběr, jako svou nejoblíbenější herní možnost! Podívejme se blíže na tuto klasickou metody vybírání onoho zásadního šťastného řádku.


Loto hráči možná vědí, že 'Rychlý výběr' je náhodně vybraná řada čísel, které byly zvoleny loterijním strojem. MegaLoto.cz zabudovali možnost Rychlého výběru na herní stránku loterie. Nachází se na spodní levé straně každého herního pole, pod zvoleným datumem losování.

Rychlá hra

Loto hráči si mohou zvolit mezi 1, 3, 5, 10, 25 a 50 Rychlými výběry svých vstupů najednou. Jak si jistě umíte představit, pro každého hráče, který si chce vsadit větší množství vstupů co nejrychleji, Rychlý výběr je ten správný způsob! To je proč se tato možnost nazývá "rychlá"!

Vyhrává se častěji na rychlou hru či na zvolená čísla?

Procento rychlých výběrů se liší od loterie k loterii. Obecně se mnoho organizátorů loterijních her shoduje na tom, že zhruba 70% hráčů používají metody Rychlého výběru a kolem 70% vítězných losů pochází z Rychlého výběru.

Jeden by tak mohl dojít k závěru, že vstup Rychlého výběru nemá větší či menší šanci na výhru jackpotu, než osobně zvolená řada čísel (nebo jiná herní metoda, jež používáte).

Každý míček v sadě čísel má stejnou šanci být vylosován. A tak každá řada čísel vsazených do loterie má stejnou šanci být tažena.

Velcí vítězové Rychlého výběru, Hillovi...
The Hills

Velcí vítězové Rychlého výběru z roku 2012

2012 byl velice dobrý pro Rychlý výběr:

• Merle a Patricia Butlerovi vyhráli v březnu loňského roku $218 milionů z podílu na největším jackpotu v historii na los, kde jejich čísla byla zvolena pomocí Rychlého výběru.

• Oba držitelé vítězných losů si v listopadu zakoupili losy do Powerball losování o $586 milionů pomocí Rychlého výběru.

• Babička si domů odnesla nádherných $336 milionů díky losu pomocí Rychlého výběru (a zmrzlinu).

To je více než miliarda dolarů, která byla vyhrána na losy za pomoci Rychlého výběru, a to jenom z těchto 3 losování!

Výhody z hraní rychlých výběrů

Primární výhody z hraní losu pomocí Rychlého výběru jsou rychlost a efektivnost. Můžete hrát velké množství vstupů do 1 losování pouhým 1 kliknutím. Je to snadné a rychlé!

Hraním Rychlého výběru se vyhnete shonu při rozhodování, jaká čísla hrát. Není třeba sedět a říkat si, měl(a) jsem raději zvolit "11" nebo "12"... jednoduše klikněte na tlačítko Rychlý výběr a nechto to osudu!

Pamatujte, VAŠE šance vyhrát v loterii je stejně tak dobrá, jako kohokoliv jiného! Není to o tom JAK si vyberete svá čísla, prostě záleží na to, jaká budou vylosována.

Na co ještě čekáte?

Šťastná podkova

24. ledna 2013 v 13:57 | komunikace
Pokračujeme v objevování symbolů štěstí z celého světa. Již jsme psali o šťastném čtyřlístku, tento týden prozkoumáme blíže šťastnou koňskou podkovu.

Koňská podkova je okamžitě rozeznána jako jeden z předmětů pro štěstí, který platí v mnoha zemích a kulturách po celém světě, od Ameriky po Indii. Dosah koňské podkovy, jako symbolu štěstí, se rozpíná nejenom vzdálenostně, ale také v čase, jelikož mnoho předků věřilo v moc štěstí, kterou koňská podkova má.

Kůň poháněný štěstím

Od té doby, kdy se začali domestikovat první koně, byli také vystaveni mnoha podmínkám, jako například nošení těžkých nákladů, které způsobovaly opotřebování jejich kopyt. Staré národy rozpoznaly, že musí ochraňovat kopyta těchto hodnotných pracujících zvířat.
Podkova


Podkovy, různých tvarů a vyrobeny z různých materiálů, byly nalezeny z dob již 400 před naším letopočtem, ale velmi rozšířená výroba a použití se datuje od 13. století.

Neexistuje jasné vysvětlení, proč je koňská podkova považována za symbol štěstí, ale pravděpodobně tato symbolika vznikla spojením různých "faktorů štěstí", jež mají všechny s koňskou podkovou spojitost.

Tak tedy, jaké různé faktory učinili koňskou podkovu šťastnou?

Železo

Podkovy byly vyráběny především ze železa. Železo bylo považováno za magické, jelikož bylo možné roztavit pouze za vysokých teplot za použití ohně a bylo pevnější, než jiné kovy. Ve starověkých dobách mu byla přikládána moc odvracet pryč zlé duchy.

Kůň

Mnoho kultur a náboženství považují koně za šťastné zvíře. Ať už to bylo tažné zvíře vozu Apollóna, nebo oblíbené zvíře Poseidonovo. V křesťanství byl bílý kůň symbolem Krista, naopak černý symbolizoval apokalyptické jezdce, kteří přinášeli zkázu a utrpení. Staročínská astrologie zařadila symbol koně do zvěrokruhu a představuje energii a mládí.

Půlkruhový tvar

Půlkruhový tvar pokládaly starověké kultury za ochranný. Podkova musí být zavěšena tak, aby konce směřovaly nahoru a mohly tak dobře udržet štěstí uvnitř. Pokud se pověsí podkova opačně, štěstí z ní vypadne.

Kovář

Jako pracovníci se železem a ohněm a ochránci 'koňského světa' byla živnost kovářů považována za velmi šťastnou a věřilo se, že ovládají zvláštní schopnosti.

Číslo sedm

Koně mají sedm otvorů na nehty. V mnoha starých kulturách bylo číslo sedm považováno velice šťastné.

Jak tedy vidíte, mytologie ohledně podkovy, jako symbol 'štěstí', se vyvinula přes mnoha staletí a v rozpětí mnoha civilizací - od Egypta po Řím, až do dnešního moderního světa.

Je to také váš šťastný symbol? Co pro vás může podkova udělat?

Napínavé Australian Open s MegaLoto.cz

18. ledna 2013 v 10:03 | komunikace
Jeden z největších turnajů v mezinárodním tenisovém kalendáři začal tento týden - Australian Open. Jak se povede naším tenistům? Radost nám zatím dělá Tomáš Berdych, který s přehledem zdolal Russela už v prvním zápase. Získá Novak Djokovič titul již po čtvrté?

Tady v MegaLoto.cz jsme od Austrálie zvyklí na velké věci. Nedávný jackpot Oz Lotto v hodnotě AUD$112 milionů se rozhodně zapsal do naší paměti a mezi největší jackpoty roku 2012 se dostal AUD$51 milionový jackpot loterie Oz Powerball.

Když přijde na peníze za cenu Australian Open, vyrovná se těm největším z australských loto her. V roce 2013 bude odměnou rekordní částka, celkově je k mání AUD$30 milionů.

Peněžní odměny pro mužský a ženský turnaj jsou rozděleny stejnoměrně, každý z vítězů obdrží přibližně GBP £1 588 000 (€1 920 000 či USD$2 560 000).

Australian Open

Od roku 1905 udržuje Australian open v napětí tenisové publikum z celého světa. Návštěvnost fanoušků na tenisových kurtech v Melbourne je druhou největší hned po US Open. Rok 2013 pokračuje v tradici vzrušujících tenisových zápasů mezi nejlepšími hráči z celého světa.

1. den turnaje je téměř za námi a tenisoví fanoušci si jistě říkají, kdo si tento rok odnese domů trofej.

Nejlepší uchazeči turnaje
Djokovič (obhajuje svůj titul)
Murray
Federer (si jde pro svůj již 5. titul)
Del Potro
Ferer

Nejlepší uchazečky turnaje

S. Williamsová (si jde pro svůj již 6. titul)
Azarenka
Sharapova (stříbrná z roku 2012)
Radwanska
Li

Naším tenistům přeje MegaLoto.cz hodně štěstí!!

Mega da Virada – blízko, přesto tak daleko

18. ledna 2013 v 10:00 | komunikace
Každý hráč loterie ví, že pokud chce vyhrát v loterie, požadavkem číslo jedna je mít alespoň jeden los vsazen do losování. Některým hráčům bylo připomenuto toto základní pravidlo, když viděli svá navržená čísla, jako vítězná čísla losování Mega da Virada - ale neobstarali si los!

Nemůže snad nastat větší noční můra, než vidět šťastná čísla, která jste chtěli hrát (ale z nějakého důvodu jste tak neučinili), jak jsou vylosována jako vítězná čísla v loterii! Bohužel existuje mnoho lidí, kteří touto osudovou chybou trpí - nazýváme je 'skoro-milionáři'.

Téměř vítězem

Brazilský důchodce Jose Perboyre měl na mysli několik šťastných čísel, které si chtěl vsadit do novoročního losování Mega Sena - Mega da Virada. Domluvil se se svým synem, aby vsadil tato číslo do losování, ale syn na to bohužel zapomněl.

Přesně tato čísla byl vyhlášena, jako vítězná čísla 31. prosince v losování Mega da Virada. Pan Perboyre si nebyl vůbec vědom toho, že čísla nebyla vsazena, a když uslyšel jejich vyhlášení, začal oslavovat.

Ani si neumíme představit, jak se musel pan Perboyre cítit, když se dozvěděl pravdu o tom, že jeho syn ve skutečnosti čísla do losování nevsadil.

Jose Perboyre - téměř vyhrál v loterii
Blízko, přesto tak daleko

Sbohem loterijní ceno

Pan Perboyre není jediným, komu se přihodila tato loterijní noční můra. Další Brazilec, z regionu Federal District, si zvolil 10 šťastných řádků pro losování Mega da Virada a zkoušel přesvědčit přátele z místního trhu, aby s ním hráli čísla v loterijní skupině, předpokládáme kvůli ceně losů.

10 řádků nebylo vsazeno, protože muž ztratil zájem o hru, jelikož nebyl schopen dát skupinu dohromady. Když zjistil, že jeden z jeho řádků, který měl v plánu hrát, obsahoval vítězná čísla, údajně omdlel a byl odvezen do nemocnice.


Losy
Nepřidávejte se do dalších hororových loto statik! Hrajte svoje losy přes důvěryhodnou online službu zprostředkovávající losy od roku 1998 - MegaLoto.cz

- Emaily s připomenutím nadcházejících losování
- Email s výsledky po každém losování a telefonické oznámení pro velké výhry
- Potvrzení sázky zaslané emailem a také její přidání na váš herní účet
- Množství herních možností k optimalizaci a vylepšení vašeho loterijního zážitku

Víme, že máte rádi svojí rodinu a nejspíš dobře vycházíte se svými kolegy v kancelářské loto skupině. Ale když dojde na miliony dolarů, můžete si opravdu dovolit riskovat svou šanci?

Proč být 'skoro-milionářem', když místo toho můžete být milionářem?

Vydělávejte peníze z loterie online

18. ledna 2013 v 9:27 | komunikace
Pokud vlastníte webové stránky nebo blog a chtěli byste zvýšit své příjmy, pak vás tato zpráva bude nejspíš zajímat. Mnoho lidí ze všech koutů světa hraje loterijní hry na MegaLoto.cz, ale ne všichni vědí, že mají možnost vydělat si peníze propagací těchto stránek.

Hodně lidí hledá různé způsoby, jak si doplnit svůj běžný příjem a internet je vynikající volbou s nekonečnými možnostmi. MegaLoto.cz nabízí největší loterie na světě, ale také možnost, jak si na internetu vydělat peníze.


Vše je velmi jednoduché a nejsou vyžadovány žádné náklady. Hovoříme zde o affiliate programu MegaLoto.cz, který se nazývá LottaRewards, ve volném překladu tedy "hodně odměn".

Pro ty, kteří mají webové stránky nebo blog, se stačí do affiliate programu jen přihlásit. Odtud můžou již využívat všech marketingových materiálů, k propagaci různých loterijních produktů, včetně bannerů a textových odkazů.


JAK TO FUNGUJE?

Bannery můžete umístit na vaše stránky nebo blog a může se začít s propagací! Klikne-li návštěvník vašich stránek na tento banner, dostane se na webové stránky MegaLoto.cz.

Jelikož má každý banner umístěný na vašich stránkách specifický kód ke sledování, může náš systém přesně evidovat nákupy provedené zákazníky na našich stránkách, kteří na ně přešli z vašich stránek.

A pak přichází oblíbená část měsíce pro affiliaty MegaLoto.cz, a to je když se počítají provize a hlavně vyplácejí na jejich bankovní účty. Jak to tak snadné a bez stresu.
Takže pokud chcete hrát v loterii on-line a chcete zveřejnit loterijní hru, nebo pokud si prostě chcete vyzkoušet nový způsob, jak vydělat peníze na internetu, toto je vaše šance.
Zažádejte k přijetí do našeho partnerského programu LottaRewards právě teď (je to rychlé a zdarma) a začněte vydělávat provize.

Loterijní podvod nebo loterijní tajemství?

15. ledna 2013 v 11:12 | komunikace
Ostřílení hráči loterie vědí, že světová síť je přeplněná schématy typu rychle-zbohatni, včetně mnoha "tajných strategií, jak vyhrát v loterii". Je na tom něco pravdy nebo se prostě jedná o toužebné myšlenky?

Tady v MegaLoto.cz netajíme skutečnost, že když přijde na velké výhry v loterii, ŠTĚSTÍ je faktorem číslo jedna, jež určuje výsledek.

Samozřejmě existuje mnoho lidí, kteří by přísahali na určité loterijní strategie nebo systém hry, jejichž výsledkem bude profit. Pokud by opravdu existoval skutečný způsob, který by zaručoval výhru jackpotu, těžko by je nějaký internetový podnikatel prodával online. Ve skutečnosti by se nejspíš jednalo o nejvíce střežené tajemství na světě.
whisper

Nemluvíme o herních možnostech, které zvyšují efektivitu hraní loterie. Pokud se jedná o hraní vstupů rychle a bezpečně, časem se osvědčilo, že se loto herní možnosti jsou rozhodně vyplatí - a to je proč nabízíme na MegaLoto.cz mnoho herních možností.

Herní možnosti nebo tajné strategie? Co můžete udělat, abyste dnes osvěžili svou hru loterie?

 • Začněte skupinu či syndikát. Podělte se o náklady na hru s milovanými přáteli. Je pravda, že si pak budete muset rozdělit i svou výhru jackpotu, ale alespoň si pak budete moci vychutnat nově nabyté bohatství se svými přáteli.

 • Využijte herní možnosti extra čísla. To vám umožní přidat k vašemu vstupu číselnou kombinaci, až tří extra čísel. Ušetřete si bolest hlavy z počítání všech číselných permutací, prostě klikněte na tlačítko.

 • Kupte si více losů! A jak se říká "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát!" Nejlepším způsobem, jak legitimně zvýšit šance na výhru je míti více losů do losování! Získejte více losů, čím více hrajete - za loto body ze systému odměn MegaLoto.cz

Tady na MegaLoto.cz věříme, že se vyplatí držet se osvědčených a důvěryhodných herních metod loterie. Pokud to zní až moc dobře na to, aby to byla pravda, pak nejspíš není! Pokud někdo prodává produkt a zaručuje vám výhru jackpotu - pak se jistě jedná o podvod.

Dělejte tedy, co víte, že nejlíp funguje! Ujistěte se, že máte vsazeno do losování, držte si paní Štěstěnu po vašem boku a vyhrávejte na MegaLoto.cz!

Hodně štěstí!

Šťastný čtyřlístek

15. ledna 2013 v 11:09 | komunikace
Největším faktorem určujícím loterijní úspěch, kromě vlastního zakoupení losu a jeho vsazení, je štěstí! Existují určité objekty, kouzla či symboly, které mohou štěstí zvětšit? MegaLoto.cz udělá bližší průzkum šťastných věcí z celého světa a dnes začneme čtyřlístkem.

Je zesílení štěstí něco, co můžeme ovlivnit? Podívejme se blíže na jeden z nejběžnějších a široce rozšířených talismanů na světě - čtyřlístek.
čtyřlístek

"Pokud člověk prochází poli a najde jakoukoliv čtyřlistou trávu, měl by zakrátko nalézt i dobré věci."
- John Melton, 1620

 • Čtyřlístek je vlastně neuvěřitelně vzácná mutace trojlístku bílého jetele. Věří se, že čtyři lístky má 1 z 10 000 trojlístků.
 • Říká se, že každy z lístků jetele něco reprezentuje: jeden lístek je VÍRA, druhý NADĚJE, třetí LÁSKA a čtvrtý ŠTĚSTÍ!
 • Pokud je nalezen čtyřlístek, považuje se to za obzvláštní štěstí.
 • Čtyřlístek je také spojován s Irskem a irskými oslavami dne sv. Patrika. Nejspíš dává moc pořekadlu "Irům přeje štěstí".
 • Staří Kelti věřili, že čtyřlístek je účinnou ochranou před zlými duchy.
 • Přestože je čtyřlístek vzácností, existují jetele s ještě více, než čtyřmi lístky. Rekordní je padesátišestilístek, který byl nalezen v Japonsku v roce 2009.
 • V USA jsou farmy, které se specializují na pěstování čtyřlístků a denně jich produkují tisíce, balené v plastiku k použití jako šťastný amulet. (To nám připadá jako podvádění!)
 • 2 z loterií z nabídky MegaLoto.cz mají čtyřlístek ve svém logu: italské SuperEnaLotto a brazilská Mega-Sena.


S pravděpodobností nálezu čtyřlístku 1 ku 10 000, může být považováno za neuvěřitelné štěstí už jen to, že ho najdeme v první řadě!

Ve skutečnosti, čtyřlístek je šťastným pro to, že je jej tak vzácné najít!

Zlatá košile, která sedí i loterijnímu vítězi

15. ledna 2013 v 11:08 | komunikace
Indický muž z města Pimpri-Chinchwad vykročil do nového roku tím správným způsobem. Podívejme se na tohoto džentlemana, co vlastně udělal.

32-letý Datta Phuge je znám jako "Zlatý muž z Pimpri". Přezdívka pochází původně z jeho profese peněžního věřitele, jež je nyní doslovná.

Pan Phuge vlastní zlatou košily, která pro něj byla speciálně vytvořena a doufá, že mu tím pomůže získat dámy:

'Vím, že nejsem zrovna nejpohlednější muž na světě, ale žádná žena by nemohla nebýt touto košilí oslněna?'


Zlatá košile

Ať už se jedná o umění, módu, publicitu nebo prostě o pokus přilákat pohledy opačného pohlaví, pan Phuge má rozhodně naši pozornost.

Za majestátní cenu £14 000 (v přepočtu zhruba Kč 440 500) vytvořil tým zlatníků panu Phugeovi za 2 týdny nepřetržité práce zlaté vlákno na textilním základu bílého sametu. Konečný výsledek je, jak můžete sami vidět, naprosto úžasný!

A není to jenom košile, která je zlatá, je zde několik přídavných doplňků:

• Sladěné zlaté manžety
• Sada zlatých prstenů
• Šest Swarovski knoflíků
• Složitý zlatý pásek

Zlatá košile rozhodně přichází s celým balíčkem, ale říkáme si, odkud tento nápad pochází?

Podle pana Phugeho se jedná o jeho košily snů. Neočekáváme, že si každý loterijní vítěz nechá utkat košily ze zlata, ale věříme, že má každý nárok následovat své sny.

Je zlatá košila pana Phugeho velkou okázalostí nebo je pan Phuge prostě "zářícím" příkladem, jak se mají žít vlastní sny?

Jděte si pro své zlato a žijte své sny s MegaLoto.cz!

Nepracujte do 80ti ... odejděte do důchodu TEĎ

8. ledna 2013 v 10:57
CNN Money nedávno publikovali článek, kde se diskutovalo o úžasném trendu Američanů, kteří plánují pracovat až do svých 80ti let. Co by mohlo někoho přesvědčit, aby dřel od 9 do 5 až do 9té dekády svého života?

Krutou pravdou je, že vzhledem k současné ekonomické situaci, by si mnoho lidí nemohlo dovolit odejít do důchodu v 60 letech. 30% Američanů tvrdí, že plánují pracovat, jak nejdéle to bude možné, i do svých 80 let.

Pokud vám myšlenka národa, kdy osmdesátníci dojíždějí do a z práce, aby namazali kola ekonomice, nahání depresi, nejste sami. Tady v MegaLoto.cz podporujeme myšlenku odejít do důchodu, co možná nejdříve.

včasný důchod

K tomu je samozřejmě třeba dostatek prostředků na důchod. Máme řešení pro vaše důchodové portfolio:

Zvolte si některou z níže uvedených investic. Byli byste v absolutním úžasu z jejich potenciálního návratu.

USA Powerball - $70 000 000
Italské SuperEnaLotto - €35 500 000
USA Mega Millions - $47 000 000

Není třeba čekat celé dekády, až nashromáždíte dostatek prostředků - můžete vidět astronomický nárůst přes noc!

Odejděte do důchodu s více, ne s méně

Strašlivou myšlenkou není jen posunutí vašich 'zlatých let' o mnoho let, ale i kvalita života v důchodu? Téměř 34% Američanů ve středním věku očekává, že bude jejich roční příjem o 50% či více, menší.

hnízdo plné vajec

Je tedy smutnou pravdou, že pro mnoho lidí je největším finančním znepokojením to, že nebudou moci poplatit své měsíční účty a náklady na žití. No v MegaLoto.cz přemýšlíme jinak! Rádi bychom viděli každého, aby z důchodu učinili prioritu číslo jedna - a odešli do penze, čím dříve, tím lépe!

Neodcházejte do důchodu s méně, ale s více! Představte si, že už nemusíte nikdy znovu pracovat, a to s hnízdem plných vajec větších, než jste kdy snili?

Zajistěte si své finance pro brzký důchod s 6 či 7 šťastnými čísly. Začněte své portfolio vítěze ještě dnes!

Zvláštní místa pro schovávání loterijních losů

8. ledna 2013 v 10:54
Podle britského deníku The Mirror si mnoho loto hráčů schovává své vítězné losy na hodně zvláštní místa a někdy i na špatné místa. Podívejme se tedy níže na některé z oněch špatných míst.

Ze zprávy deníku Mirror vyplývá, co dělají hráči, by si uchovali své losy v bezpečí.

Průzkum odhalil, že si 7 % lidí schovává své vítězné losy pod matrace, 4 % za rám obrazů a 5% si je prazvláštně dává do svého spodního prádla!

Schovávání losů

Dle mluvčího Národní loterie:
"Vítězové dělají všechna možná opatření, aby si schovali los předtím, než nárokují svou výhru jackpotu. Slyšeli jsme za ty roky o velmi zvláštních místech... od uchovávání losu ve slovníku pod písmenem 'M', jako milionář, až po spodní prádlo."
Podle průzkumu by znepokojivě jen 47% lidí věřilo svému partnerovi, aby jim uchoval los a 12% by nevěřilo ani své vlastní matce, aby jim dohlídla na los. Vsadíme se, že Matt Topham je jedním z těchto vítězů.

Zde je několik prazvláštních míst, kam si vítězové v loterii schovávají své losy:

• Dovnitř sofa
• Do žrádla pro kočky nebo do psího pelechu
• Za stínítko u auta
• Jeden vítěz si uschoval svůj vítězný los bezpečně do kosmetické tašky své sekretářky! Doufáme, že je tam v bezpečí.
• Pod magnet na ledničce
• Do krabice od bot v kufru u auta

Zláštní místo číslo jedna, kam si schovat vítězný loterijní los, bylo: "Uchovat los v tašce s odpadky, která byla připravena k odklizení". Člověk si ani nechce začít představovat všechny ty věci, které by se mohly špatně odehrát v tomto případě."

Loterijní losy

Problém se schováváním losů

Problém s některými z těchto podivných 'bezpečných' míst nastává, když si lidé schovají své losy tak dobře, že zapomenou, kam si je vlastně schovali. Umíte si představit něco horšího, než ztratit svou gigantickou loterijní výhru, protože nemůžete najít svůj los?

To je jeden z mnoha důvodů, proč hrát loto online s MegaLoto.cz - nikdy se nemusíte strachovat, že byste ztratili svůj los! Hrajte loto bezpečně online se společností, která v tomto oboru podniká již od roku 1998.