Únor 2013

Ruch kolem loterijních cen větší než na Oscarech?

27. února 2013 v 8:35 | komunikace
85. udílení výročních cen Oscarů 2013 se konalo v neděli tradičně v Hollywoodu, USA. Souhlasíte s výsledky a který film je vaším oblíbeným? Podělte se s námi o vaše názory a myšlenky a 5 náhodných komentářů získá 5 losů do USA Powerball ZDARMA.

Zde v MegaLoto.cz jsme už na lámání rekordů zvyklí. Ve skutečnosti byly v loňském roce pokořeny 4 loterijní rekordy:

Jak sami vidíte, byl to pěkně velký rok!

Současné největší jackpoty

Do "oscarové historie" se letos zapsal Daniel Day-Lewis, když zlomil rekord v počtu obdržených sošek v kategorii 'nejlepší herec', jež kdy byl vyhrán jediným hercem. V neděli si totiž odnesl svou již 3. zlatou sošku Oscara, tentokrát za svůj úžasný výkon prezidenta v portrétním snímku z období americké občanské války, Lincoln.

(Předpověděli jsme, že bude 'Lincoln' jedním z hlavních uchazečů o Oscara, v našem zpravodaji z měsíce ledna - kdy shodou okolností jackpot loterie Powerball seděl na $90 milionech!)

A co ti další vítězové? Zatímco mnoho filmových nadšenců nemusí závidět Danielovi Day-Lewisovi jeho 3. Oscara, ale některé z vítězných výsledků se mohou zdát lehce kontroverzní. Co si o tom myslíte vy?

No, za poražené z Oscarové noci se nemusíte cítit špatně. Mimo pocty, kterou s sebou nese samotná nominace, odešli domů s balíčkem s dárečky v hodnotě $45 000. Mezi dárky patří poukázky na dovolenou, lekce s osobním trenérem a procedury plastické chirurgie.

Vítězové Oscara

Vítězové hlavní kategoií - Oscaři 2013:


Nejlepší herec v hlavní roli - Daniel Day-Lewis ve filmu Lincoln
Nejlepší herečka v hlavní roli - Jennifer Lawrence ve filmu Terapie láskou

Nejlepší herec ve vedlejší roli - Christoph Waltz ve filmu Nespoutaný Django

Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Anne Hathaway ve filmu Bídníci

Nejlepší režie - Ang Lee za film Pí a jeho život

Nejlepší film - Argo

Co si myslíte o výše uvedeném seznamu vítězů? Obdrželi Oscary opravdu ti, co si je zasloužili nejvíce? Pokud si chcete připomenout všechny nominované, zde je úplný seznam.

A když mluvíme o zaslouženém vítězství, budete to VY, kdo přednese děkovný projev po středeční výhře $90 000 000 v loterii USA Powerball? Zajistěte si svou nominaci do kategorie o největší jackpot na MegaLoto.cz a zakupte si svůj los ještě dnes!

Podělte se s námi o názory na Oscary 2013 a 5 náhodných komentářů zanechaných na stránkách www.MegaLoto.cz získá každý 5 losů USA Powerball ZDARMA. Vítězové budou vyhlášeni v pondělí 4. března.


Dnes je vaše poslední šance Uhodnout, kde je míč!

25. února 2013 v 12:39 | komunikace
Ujistěte se, že jste nezmeškali tuto úžasnou příležitost vyhrát jednu ze 4 cen v hodnotě €600. Dnešek je posledním dnem, kdy se můžete zúčastnit ZDARMA soutěže Hádejte, kde je míč!

Pokud byste rádi dostali injekci v podobě €600 herního kreditu MegaLoto.cz, pak se zúčastněte naší soutěže s tématem plážového volejbalu Hádejte, kde je míč!.

plážový volejbal

Prostě se dnes přihlašte ke svému účtu a budete odměněni 1 VOLNÝM vstupem, tak se ujistěte, že nezmeškáte tuto příležitost bez závazků. S herním kreditem v hodnotě €600 sedícím na vašem herním účtu vám poskytne více šancí na výhru jednoho z masivních jackpotů, které jsou k mání na MegaLoto.cz!

plážový volejbal

Losování o 4 vítěze €600 v podobě herního kreditu se uskuteční 26. února.

plážový volejbal

Pokud je to poprvé, co se snažíte uhodnout, kde je míč, pak máte poslední šanci právě dnes! Chcete-li se zúčastnit, následujte tyto kroky:

 1. Seznamte se blíže s plážovým volejbalem.

 1. Prostudujte si fotografie s plážovým volejbalem, abyste získali představu, jak se míč pohybuje vzduchem (tyto obrázky by pro ukázku měli stačit).

 1. Přihlašte se na váš herní účet na MegaLoto.cz.

 1. Přejděte na soutěžní stránku.

 1. Za použití znalostí nabraných u kroků 1 a 2 učiňte odhad kliknutím na pozici, kde věříte, že se míč nejpravděpodobněji nachází.

 1. Alternativně střelte od boku.

 1. Vyčkejte do zítřka, 26. února 2013, a dozvíte se výsledek.

 1. Zatímco jste tu, ujistěte se také, že máte vsazeno a tudíž svou šanci vyhrát masivních $90 000 000 v loterii USA Powerball.

Nepromarněte svou šanci - toto je váš poslední den Uhodnout, kde je míč!

První kroky loterijního vítěze

22. února 2013 v 11:01 | komunikace
Hráči MegaLoto.cz stojí nohama pevně na zemi - alespoň se tak zdá z nedávné ankety na našich stránkách.

Jaký první sen byste si splnili, kdybyste vyhráli 100 milionů?
Dle mnoha z našich hráčů, kteří hlasovali v naší nedávné anketě, by to byla 'moudrá investice'. Tito hráči netouží po ničem okázalém, chtějí jen mít klidnou mysl a finanční jistotu, kterou by stratosférická výhra v loterii mohla zajistit.

Zde se důraz klade na rostoucí jackpoty, a tak se v průběhu bohatství vítězů exponenciálně zvyšuje.

Investovat je nejlepší!
zlato

Zatímco toto může být bez otázek tím nejmoudřejším a nejzodpovědnějším rozhodnutím, ale bohužel to s sebou nepřináší moc zábavy. A jaké další možnost odsunuli naši hráči loterijních her stranou?

Život je cesta, tak cestujte stylově

Další dvě nejpopulárnější možnosti byly cestovat kolem světa a zakoupení auta snů.

Pokud máte rádi auta, pak si jistě najdete to své na seznamu 5 nejdražších aut na světě. Samozřejmě to nemusíte hnát do extrému, ne každý rád vypadá okázale v autě za milion dolarů. Ve skutečnosti jsme četli i názory od některých hráčů, kteří by si v případě výhry v loterii koupili Batmanovo auto.

Nádherné motorové vozidlo vás doveze daleko, ale nestačilo by na cestu kolem světa. Ať už je to po moři či vzduchem, ujistěte se, že cestujete v tom nejlepším možném stylu - stylu loterijního vítěze.

Nelpěte na mělčinách, jděte v životě do hloubky!
Cestování

Cestujte KOLEM světa, ne mimo něj!

Přestože vidět exotická místa světa bylo snem 27% zúčastněných, stát se 'vesmírným turistou' nadchlo pouhá 3%. I když se nepochybně jedná o životní zkušenost, musíme souhlasit s tím, že chlad, černé vesmírné vakuum není asi tak pěkné, jako slunečné pláže na zemi.

Známý vesmírný turista, Sir Richard Branson!
Richard Branson

Konečnou příčku v naší anketě obsadil nákup privátní lóže na stadionu vašeho oblíbeného fotbalového týmu. Pro fotbalové fanoušky není, jak si umíme představit, nic lepšího, než relaxovat v den zápasu v luxusní privátní lóži. Souhlasíme, přestože to nemusí být pro každého první položka na nákupním seznamu. Dokonce i Colin Weir si ještě nezakoupil svou privátní £100 000 luxusní lóži na stadionu FC Barcelona.

Ať už budou vaše první kroky jakékoliv poté, co si domů odnesete obrovskou loterijní výhru, jsou zde jisté kroky, které musíte podniknout předtím - jmenovitě, zakoupit si los!

Nemeškejte - je to jeden malý krok pro vás, možná jeden gigantický skok pro váš bankovní zůstatek!

5 nejdražších hotelových pokojů na světě

21. února 2013 v 10:26 | komunikace
Pět nejdražších hotelů na světě není jistě určeno pro běžné turisty! Pokud jste nehorázně bohatí a vyžadujete prostě více, než standardní pokoj s koupelnou, klimatizací a kabelovou televizí, pak je tento seznam přesně pro vás.

Times Online a Forbes daly dohromady seznam nejdražších hotelových apartmá na světě, kde vás noc může stát astronomickou částku. Pokud je váš prázdninový rozpočet roven rozpočtu loterijního vítěze, pak můžete zvážit některé z těchto míst, kam se podívat na prázdniny.

5) Prezidentské apartmá v Hotelu Cala di Volpe na Sardinii, Itálie


Nejlevnější apartmá z našeho seznamu je prezidentské apartmá v Cala di Volpe v Porto Cervo, které může být vaše za "pouhých" £21 500 za noc. Za tuto cenu si můžete užít tři ložnice, tři koupelny, venkovní bazén se slannou vodou, s altánem a zahrádkou jako stvořenou pro relaxaci.

Hotel Cala di Volpe

4) Královská Vila v Grand Resortu Lagonissi v Aténách, Řecko

Za £27 000 na noc si můžete pronajmout Královskou vilu v Řecku a luxus oslní i ty nejvíce rozmazlené světoběžníky. Pokud rádi plavete, pak není pochyb, že si to tam užijete - vila má totiž bazén uvnitř i jeden vyhřívaný venku.

Exkluzivní vila nabízí tři ložnice, fitko, privátní přístav, vlastního sluhu, soukromého kuchaře a přímý přístup na pláž.

Grand Resort

3) Warnerovo střešní apartmá v Hotelu Four Seasons v New Yorku, USA

Za zhruba £28 000 můžete strávit noc v super luxusním apartmá Ty Warnera. Apartmá je výsledkem spolupráce mezi vlastníkem Ty Warnerem, návrhářem Peterem Marino a architektem IM Peiem a má impresivní 360 stupňový panoramatický výhled na Manhattan.

Apartmá se skládá z devíti ložnic s luxusními dlaždicemi a látkami vyrobenými z platinových a zlatých vláken. K dispozici je osobní sluha, trenér a dokonce i terapeut, pokud byste ho potřebovali. A nedělejte si obavy s řízením - privátní šofér je v ceně také zahrnut.

Warner Suite

2) Královské střešní apartmá v Hotelu President Wilson v Ženevě, Švýcarsko

Zde můžete přenocovat také za £28 000. Pokud se vám jedná o bezpečí, pak zde je vaše bezpečnost tou největší prioritou. Soukromý výtah, bezpečnostní kamery, neprůstřelná okna, vyztužené dveře a poplašné zařízení přímo u postele. Tady můžete opravdu bezpečně relaxovat, víte-li, že je vaše loterijní jmění stejně v bezpečí, jako v bankovním trezoru.

wilson hotel

1) Střešní apartmá v Hotelu Martinez v Cannes, Francie

Za přibližně £30 000 za noc si můžete užít obývací pokoj, jídelnu, dvě ložnice, dvě koupelny se saunou, sprchou, lázeňskou vanou, mini barem, převlékárnami a obrovskou terasou. To vše patří ke střešnímu apartmá Hotelu Martinez.

Hotel se nachází přímo na Croisette s výhledem na středomoří a blízko k obchodům předních modních návrhářů. Apartmá také nabízí video konference, plasmovou televizi, počítač, internetové připojení (perfektní pro umístění vašich online sázek na MegaLoto.cz), satelit a fax pro ty, kteří potřebují zůstat ve 'spojení'.

Hotel Martinez

Pokud zatím nemáte dost štěstí, abyste měli bankovní zůstatek a luxusnosti loterijního vítěze - doporučujeme několik snadných kroků, abyste se jedním stali.

Prostě klikněte na červené tlačíko HRÁT NYNÍ, zvolte si loterii dle vaší volby a VAŠE šťastná čísla mohou být právě tím losem, jež vás nechá vyzkoušet VŠECHNY výše uvedené hotely - na doživotních prázdninách!

Šťastná králičí pacička

20. února 2013 v 10:27 | komunikace
Je pravda, že některé druhy bot jsou považovány za šťastné, ale co takhle některé druhy noh? No, naneštěstí pro králíky se zdá, že právě jejich packy mohou být neuvěřitelně šťastné pro nás lidi.


Už jsme probrali, proč se považuje podkova za šťastnou a proč se musí na zeď zavěsit tím 'správným způsobem', aby vám přinesla miliony. Podívejme se teď na šťastnou králičí pacičku!

Zde jsou některé zajímavé údaje o šťastné králičí pacičce:
 • Zatímco můžeme sledovat mnoho šťastných symbolů až do antických časů, králičí packa patří rozhodně k těm z nejstarších talismanů, jež se datuje až 600 před naším letopočtem.

 • Králík byl ve své podstatě viděn mnoha starověkými kulturami jako symbol dobrého štěstí vzhledem ke skutečnosti, že byli tak produktivními ploditely. A od toho pocházela spojitost s plodností, dobrou sklizní a prosperitou.
rabbits foot

 • Králičí packa byla považována za obzvláště šťastnou možná jenom z pohodlnosti. Není praktické s sebou nosit celého králíka, a tak byla zvolena jako symbol štěstí jenom packa a ne celý králík. Je menší, snadněji se uchová a nosí s sebou.

 • Nejenom, že se štěstí králičí pacičky datuje tisíce let nazpátek, víra v její štěstí je neuvěřitelně rozšířena po Evropě, Číně, Africe a Americe.

 • A jako s většinou věcí v životě, existuje více, než jedna verze a tudíž existuje i několik variant o tom, která z králičích pacek je považována za tu nejšťastnější, ale většina věří, že to musí být levá zadní packa (možná i z části kvůli tomu, že jsou zadní packy silnější, než přední).

 • Metoda, kterou musí být králík usmrcen, charakter osoby, která zabije králíka a místo, den a čas, kdy je králík zabit přispívají k úrovni štěstí, jež bude králičí packa obsahovat. Pro optimální štěstí musí být králík zastřelen šilhavým mužem na hřbitově v pátek za úplňku či novoluní.

Přinese VÁM štěstí králičí pacička? Obstarejte si jednu a zjistěte to sami! S MegaLoto.cz budete mít každý týden 22 šancí to otestovat!

Alternativně, pokud se vám nelíbí myšlenka vlastnit amulet pro štěstí z části těla zvířete, vždycky se můžete spolehnout na koňskou podkovu.

Vítězové EuroMillions přispěli charitě

20. února 2013 v 10:25 | komunikace
Pokud patříte mezi pravidelné čtenáře našich novinek, pak vám jsou jistě důvěrně známí slavní vítězové loterie Euromillions, Colin a Chris Weirovi. Pojďme se podívat, co teď dělají.

Weirovi se zasloužili o titulky v mezinárodních médiích s jejich neuvěřitelnou výhrou €185 milionového jackpotu v loterii EuroMillions v roce 2011. Od té doby se tato skotská dvojice stala známou díky svým šlechetným srdcím, když darovali již mnohokrát skotským charitám a veřejným zájmům.

Weirovi

Mezi některé z dobročinností, na které přispěli z jejich z nesmírného bohatství, patří:
 • Nezávislá kampaň Skotské Národní Strany • Doručitel olympijské pochodně Kieran Maxwell

Přestože nepochybně splnili se svým "hrncem plným zlata" z výhry v Euromillions mnoho snů, Weirovi hledali "strukturovanější způsob", jak rozčlenit finance charitám a veřejným zájmům, které si to zaslouží. A tak se zrodila charitativní nadace 'Weir Charitable Trust'.

Vítězové Euromillions založili charitativní nadaci


Tito legendární vítězové jedno z největších jackpotů na světě darovali £5 milionů k založení nadace, jejímž účelem je zlepšení standardního života ve Skotsku.

Charita Weirových

Tito vřelí skotští vlastenci jsou odhodláni k tomu, aby Skotsko mělo nějaké výhody z jejich vítězství gigantického jackpotu. Weirovi specifikovali pět konkrétních oblastí ke kvalifikaci pro žádosti. Tyto oblasti jsou zdraví, sport, kultura, rekreační zařízení a zvířecí péče. Primárním kritériem je zlepšení standardního života ve Skotsku.

Věřím, že se vše dějě z příčiny. A také věříme, že s velkým bohatstvím přichází i velká zodpovědnost.

Ve skutečnosti, při takovém nadšení a odhodlání při dohlížení na své charitativní činnosti, Colin žertoval "Odešli jsme z důchodu do práce na plný úvazek." No, jsme si jisti, že mnoho lidí by si s nimi rádo vyměnili své práce.

Jaké charity jsou blízké vašemu srdci? Jaké veřejné zájmy byste podporovali po výhře jackpotu loterie Euromillions?

EuroJackpot očekává ještě větší jackpoty

15. února 2013 v 13:45 | komunikace
Každého druhá nejoblíbenější celoevropská loterie EuroJackpot odstranila svůj limit 12 přehoupnutí. To znamená, že se jackpot může přehupovat neurčitým počtem, až k maximální hodnotě jackpotu €90 milionů!

To může znamenat, že je nyní možné, aby vítěz 2. úrovně loterie EuroJackpot mohl vyhrát jackpot, ALE také to znamená, že jackpoty mohou nyní šplhat ještě výše bez časového omezení, dokud nedosáhnou €90 milionů.

Jak si možná vzpomínáte, dne 10. srpna 2012 odešel šťastný německý hráč loterie domů s jackpotem a 2. cenou poté, co byl jediným vítězem 2. ceny po 12 přehoupnutích. To efektivně ukazuje, že bylo možné vyhrát jackpot bez skutečné výhry v loterii!
eurojakcpot

Nové zúčastněné země v loterii EuroJackpot


K nově zavedené legislativě ohledně možného počtu přehoupnutí, se přidaly tento měsíc k loterii také nové země. Více zúčastněných zemí znamená také vyšší jackpoty.

Šest nových zemí přidaných do loterie: Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Švédsko, Norsko a Island.
Jak vidíte, obě změny slibují mnohem vyšší jackpoty pro tuto skvělou evropskou loterii. Nemůžeme se dočkat, a vsadíme se , že vy také ne!

Od zahajovacího losování 23. května 2012, učinila loterie EuroJackpot některé z loto hráčů pěkně bohatými. Současný nějvětší vyhraný jackpot byl nastaven 25. ledna 2013, kdy jeden šťastný držitel losu vyhrál úžasných €29,5 milionový jackpot.

Podívejme se, jak blízko se dostaneme k €90 milionové hranici! A vlastně, proč si nenastavit pokyny pro InteliHru na vašem herním účtu, abyste měli vsazeno do loterie EuroJackpot, když jackpot udeří na €90 milionů?

Alternativně, pokud se spokojíte zatím s €13 miliony, pak si vsaďte do pátečního losování. Jak říkáme: "Musíte se přidat, abyste mohli vyhrát!".

Speciální SuperEnaLotto nabídka na den sv. Valentýna

14. února 2013 v 10:16 | komunikace
Tady v MegaLoto.cz prostě nemáme 'rádi' naše hráče, my je prostě MILUJEME! A kdy by mohl být lepší čas, kdy projevit naši lásku, než v nejromantičtější den v roce, na den sv. Valentýna?

POUZE PRO DNEŠNÍ DEN - získejte 25% z hodnoty vašeho nákupu losů SuperEnaLotto zpět na váš herní účet v podobě herního kreditu!

hrát superenalotto

S dnešním losováním SuperEnaLotto o €45 200 000 je to perfektní načasování! Ve skutečnosti je jackpot SuperEnaLotto největší od 19. května 2012 - je dnešek vaším šťastným dnem?

Oslavme italským jackpotem nejslavnějšího milovníka


Co by mohlo být lepší, než speciální nabídka v podobě italského SuperEnaLotto v mezinárodní den lásky a romantiky? Konec konců, nejslavnější milovník byl Ital!

Giacomo Girolamo Casanova de Seingalt - znám prostě jako 'Casanova'(1725 - 1798), byl benátský kněz, dobrodruh, špión, diplomat a spisovatel z 18. století, ale stal se známým především pro své početné romantické aféry se ženami. Ve skutečnosti se jeho jméno stalo synonymem pro muže, který je "notorický holkař."

Casanova

Milovníkovo štěstí v lotu!


Casanova nebyl jen znám pro svoje romantické avantýry. Byl to úspěšný hráč. Zdá se, že tento milenec mnoha žen byl milován i paní Štěstěnou. Casanova začal svou profesionální hráčskou kariéru ve 20 letech a docela úspěšně z toho žil. Jeho oblíbená hra se jmenovala Faro, při níž používal poněkud riskantní systém známý jako Martingale, jehož základní varitanta se týká her, kde se v případě výhry hráči jeho sázka zdvojnásobí a je používán k dnešnímu dni.

A nebyly to pouze karetní hry, které uchvátily jeho pozornost. Ve skutečnosti, relevantní k MegaLoto.cz a milovníkům loterijních her z celého světa, zorganizoval Casanova jednou státní loterii v Paříži.

Starodávné Benátky

V roce 1760 potřeboval francouzský král k vybudování vojenské školy 20 000 000 Franků a Casanova věřil, že loterie je tím perfektním způsobem, jak vybrat peníze. Král souhlasil a najal Casanovu, aby zorganizoval loterii, což skončilo obrovským úspěchem!

Bude s vámi Casanovo štěstí a šarm také v tento nejromantičtější den v roce? Přinese vám Amorek lásku, ale také báječný italský jackpot?

Hrajte tento den sv. Valentýna největší italskou loterii a získejte 25% z hodnoty losů zpět v podobě herního kreditu!

Přinese vám čínský rok hada bohatství?

13. února 2013 v 14:04 | komunikace
Sbohem roku Draka - v neděli 10. února jsme se posunuli do roku Hada! Podívejme se, zda-li nám tento rok přinese štěstí a bohatství.

Rok 2012 byl rokem Draka, ve skutečnosti dokonce nastal i 'trojitý den draka'! Nicméně rok 2013 patří dalšímu ještěřímu tvorovi, hadovi.

Na rozdíl od západní kultury, kde je had vnímán v zlověstném světle, v čínské kultuře je had považován za dobrou předzvěst. Rok Hada je spojován s celou řadou věcí, včetně těch následujících:

• Stabilní pokrok a pozornost na detail
• Koncentrovaný a metodický růst
• Dosáhnutí cílů

Zní to jako perfektní rok k analyzování čísel, hrát vaši loterijní strategii a přijít na onu výherní kombinaci!

Rok Hada

Tento rok nepatří nějakém starému hadovi - náleží černému vodnímu Hadovi:

Vodní element - štěstí s financemi, peníze plují vaším směrem
Černá barva - přináší neočekávané změny (ujistěte se tedy, že plánujete dopředu ve vašem loterijním kalendáři)

Existuje mnoho šťastných čínských čísel, která si možná budete chtít vsadit v loterii, ale v roce Hada existují čtyři velice příznivá čísla, jež můžete zvážit ke hře: 2, 4, 7 a 9. Šťastným dnem v týdnu v roce Hada je pondělí. To nám zní jako losy do France Loto! Což takhle tyto kombinace vstupů:

France Loto 1. možnost: 2 - 4 - 7 - 9 - 24 bonusové číslo 2
France Loto 2. možnost: 2 - 24 - 27 - 29 - 47 bonusové číslo 4
France Loto 3. možnost: 4 - 7 - 24 - 29 - 49 bonusové číslo 7
France Loto 4. možnost: 4 - 9 - 27 - 29 - 49 bonusové číslo 9
France Loto 5. možnost: 9 - 24 - 27 - 29 - 49 bonusové číslo 2

Bude 2013, rok Hada, VAŠÍM šťastným rokem? Existuje jenom způsob, jak to zjistit...

Ve čtvrtek je den sv. Valentýna

12. února 2013 v 8:43 | komunikace
Už máte na čtvrtek zarezervovanou restauraci, koupený dárek či objednané doručení květin? Pokud ne, tak se ujistěte, že svou drahou polovičku na den sv. Valentýna potěšíte. MegaLoto.cz má pro vás možná také malou "valentýnku", proto zůstaňte naladěni.

Vypátrat pravý původ Valentýna se zdá být téměř nemožné. Pověst říká, že byl Valentýn duchovní osobou, nejspíš biskup, a žil ve 3. století. Římský císař Claudius II. zakázal svým vojákům, aby se zasnubovali či ženili, ženatí muži podle císaře nebyli dobrými bojovníky. Valentýn císaři vzdoroval a dále oddával snoubence. Císař ho za to však nechal popravit.

Sv. Valentýn

Valentýn byl oficiálně prohlášen za svatého v roce 498, ale tradice byla obnovena v USA počátkem 20. století. V Čechách se tato tradice v posledních letech ujmula, ale stále se dodržuje i svátek zamilovaných na 1. máje.

Srdce z růží

Zde je několik zajímavých informací, ohledně tohoto svátku všech zamilovaných:
* V Americe se rozešle přes miliardu valentýnských přání, více se jich rozešle jenom na vánoce.
* Červené růže, jsou považovány za silně romantické květiny a jenom v USA se jich prodá na den sv. Valentýna 189 milionů.
* Bude prodáno více než 35 milionů krabiček ve tvaru srdce plných čokolády.
* Kolem 3% domácích mazlíčků také dostane svou valentýnku.
* Město Verona, domov Shakespearovo Romea a Julie, obdrží každoročně 1 000 valentýnek.
* Během valentýnského týdne je prodej kondomů nejvyšší, jak uvádějí nejpopulárnější společnosti, jako například Durex.
* Nejstarší milostná báseň se dochovala na hliněném tabletu ze sumerských časů a její stáří se datuje na 3 500 před naším letopočtem.
* Ve Walesu se 14. února dávaly ze dřeva vyřezaná srdce, klíče a klíčové otvory jako symbol "Otevřel(a) jsi mé srce".
* Průzkumy ukázaly, že většina žen dává přednost romantické večeři před dárkem.
* Sv. Valentýn je patronem zamilovaných a snoubenců. Je také patronem epilepsie, kterou údajně trpěl, dále pak moru, pozdravů, cestovatelů, mladých lidí a včelařů.
* Amorek, římský symbol lásky, patří ke dni sv. Valentýna, společně s hrdličkami, růžemi, srdci a čokoládou.

Starožitné valentýnky ...
Valentýnka Valentýnka z roku 1910


Pokud vymýšlíte, jak učinit tento sv. Valentýn speciálním, můžete zaslat například loterijní dárkový poukaz.
Nebo vám možná přinese štěstí loto z Itálie, země lásky, SuperEnaLotto, kde se zítra hraje o závratných €44 600 000. Za to se dá už koupit opravdu cokoliv, po čem váš miláček touží.


Nejlepší metody, jak najít vaše šťastná loto čísla

8. února 2013 v 13:44 | komunikace
Nedávná anketa na MegaLoto.cz odhalila, že pro mnoho hráčů je nejlepší strategie - 'žádná strategie'. Podívejte se, které metody preferují hráči nejvíce.
'Generátory šťastných čísel' a používání dat narozenin byly nejvíce voleny, jako preferované strategie. Podívejme se na tyto dvě metody blíže předtím, než se podíváme na nej volbu mezi našimi respondenty.

Používání generátorů k výběru loto čísel

Generátor šťastných čísel v zásadě plní stejnou funkci jako Rychlý výběr. Kromě samotného systému, který generuje vaše čísla můžete využít externího číselného generátoru. Princip je ale stejný - počítačový systém pro vás náhodně generuje loto čísla.

V nedávných letech se generátory čísel staly velice imaginativní, často začleňují prvek zábavy, včetně hraní her nebo řešení hádanek, aby získaly vaše čísla. Jiné jsou snadnější a objevují se jako kalkulátory či tabulkové procesory, aby ze sebe vyplivly náhodné řady čísel.

Radši měl využít generátor šťastných čísel!

Lucky Lottery Numbers

Používání dat narozenin či jiných důležitých datumů k výběrů loto čísel

Používání čísel, která obsahují data důležitých událostí, jsou pevně oblíbené mezi loto hráči z celého světa a mezi nejvíce používané patří narozeniny. Je třeba mít na paměti, že výběr čísel pro vstupy může být docela úzký. Čísla jsou spíše menší a tak jsou shromážděny celkem dost pohromadě.

Toto bude menší problém, pokud hrajete loto hry s velkým počtem míčků, jako například SuperEnaLotto (90 míčků) nebo Mega-Sena (60 míčků).

Pokud je vaše datum narození například 1. prosince 1964, pak můžete hrát následující řadu čísel:

01 - 04 - 06 - 12 - 19 - 64 (SuperEnaLotto)

Kdo ví, vaše narozeniny se mohou opravdu stát vaším nejšťastnějším dnem ze všech!
Lucky Lottery Numbers

'Nej' metoda pro výběr loto čísel - náhodný výběr

Zdá se, že nejpopulárnější způsob pro výběr šťastných loto čísel je pro hráče náhodný výběr.

Proč použít software, který to udělá za vás? Proč zkusit a dát dohromady šťastná čísla založených na obzvláště důležitých nebo osobních čísel ve vašem životě? Jak víme, když přijde na vítěznou řadu čísel v loterii - jakákoliv řada čísel je stejně dobrá, jako ta příští. Hlavním požadavkem je prostě mít do losování vsazeno alespoň jeden los.

Lucky Lottery Numbers

Naše rada je použít jakoukoliv strategii, která vám nejvíce vyhovuje. Jeden nikdy neví, jaká čísla budou vítězná tentokrát!

Symboly štěstí - bonsaj

8. února 2013 v 13:37 | komunikace
Někteří lidé říkají, že i ty "nejmenší věci mohou mít největší účinek", no ŠTĚSTÍ nejspíš přichází také po malých dávkách. A když už mluvíme o 'malých' věcech, nemůže to být skoro menší, než úžasné bonsaje. Pomohou tyto malé stromečky vašemu štěstí?
Bonsaj je opatrně pěstěný 'trpasličí' stromek, se kterým se spojuje štěstí a hojnost, a odtud pocházejí jména "Strom peněz" a "Strom štěstí". Bonsají je několik druhů a typů, ale všechny mají jedno společné, jsou miniaturní.
Bonsaj

Vyrostou lístky štěstí z těchto úžasných stromků pro naše loto hráče? Podívejme se blíže na tyto úžasné symboly:

• Bonsaje jsou oblíbené ve východním umění Feng Shui, jelikož se věří, že přinášejí štěstí a hojnost těm, kteří je mají ve svých domovech.

• Přestože nejstarší důkaz o existenci bonsají byl nalezen v hrobce prince Zhang Huai z dynastie Tang (618 - 907 našeho letopočtu), věří se, že se tradice těchto stromků datuje ještě dále, až k dynastii Han (206 před n.l. - 220 našeho letopočtu)

• Stromky přinesli do Číny z Japonska budhističtí mnichové, mezi lety 794 - 1191. Bonsaje začaly být rychle spojovány s aristokracií, jelikož se jednalo o umění praktikováno výlučně bohatými a nejspíš pomohlo rozvíjet spojitost se štěstím s penězi.

• "Šťastný bambus" je forma bambusu, jež se skládá z miniaturních, šlechtěných rákosů bambusu. Počet lístků, které vyrostou z miniaturního stonku, mohou stanovit povahu štěstí. Číslo 8 je číslem, které symbolizuje bohatství.

• Bonsaje, které jsou obdrženy jako dárek, jsou považovány za šťastnější, než přímo zakoupené.

Šťastný bambus

Mohou tyto mini stromky přinést pozitivní energii, štěstí a hojnost do našich domovů a životů? Možná by nebyl špatný nápad pořídit si jeden domů a zjistit, zda-li to funguje. Nezapomeňte si jej postavit hned vedle vašeho počítače, abyste měli extra štěstí, až se přihlásíte na www.MegaLoto.cz.

Pokud bonsaje nepovzbudí vaši představivost, podívejte se na symboly štěstí z jiných koutů světa: šťastný čtyřlístek, šťastná podkova a šťastné čínské symboly.

Najděte své štěstí!

Je tu opět čas uhodnout, kde je míč!

4. února 2013 v 13:41 | komunikace
Minulý rok jsme se skvěle pobavili s naší soutěží na téma Euro 2012 pod názvem 'Hádejte, kde je míč!', a proto jsme si řekli, že to letos zopakujeme. Nicméně jsme se rozhodli pro jinou hru. Inspirace tentokrát pochází z Olympijských her v Londýně 2012a jedná se o plážový volejbal! 'Hádejte, kde je míč!' s MegaLoto.cz a vyhrajte herní kredit v hodnotě €600!

Loterijní nadšenci vědí o napínavých soutěžích, promo akcích a rozdávání cen, pro něž je MegaLoto.cz oblíbené. Vyhrát velký jackpot je samozřejmě hlavní cíl, ale proč se při tom nepobavit? Pravidelní hráči na našich stránkách vědí, že se s MegaLoto.cz vždy dobře pobaví!

Je čas na plážový volejbal


Zkuste své štěstí v naší klasické 'novinové' hře 'Hádejte, kde je míč'! Přestože je hra spojována s fotbalem, MegaLoto.cz představuje tentokrát úplně jiný sport - plážový volejbal!

Hádejte, kde je míč! - plážový volejbal

Na rozdíl od fotbalu se plážový volejbal nehraje na trávníku a hraje se rukama. A ještě se zmiňme o tom, že v tomto případě hrají ženy!

Jak vyhrát herní kredit v hodnotě €600


Této soutěže se můžete zúčastnit naprosto ZDARMA (není vyžadován žádný nákup) a je k dispozici všem hráčům MegaLoto.cz.
Jednoduše hádejte, kde si myslíte, že je míč na fotografii na soutěžní stránce. První čtyři nejbližší odhady vyhrají každý herní kredit v hodnotě €600, který bude přímo přidán na jejich herní účty.

Na své tipy máte celých 21 dní, až do 25. února 2013, a existuje několik způsobů, jak získat vstupy do této soutěže. Čím více vstupů máte, tím více odhadů můžete uskutečnit a tím také zvýšit své šance na vítězství.

Zde jsou způsoby, jak můžete získat vstupy do této soutěže:

Registrujte se na MegaLoto.cz, pokud jste tak již neučinili! Je to rychlé, zdarma a získáte tím 5 vstupů do soutěže. Nezakládejte si prosím více účtů (registrovat se znovu a znovu), jinak to bude mít za následek diskvalifikaci ze soutěže.

Aktualizujte své údaje a získejte tak 4 vstupy! Toto je velice snadné učinit a také to slouží k ujistění se, že máme vaše nejaktuálnější kontaktní informace pro případ, že se s vámi musíme spojit. Poznámka: toto platí pouze po dobu trvání soutěžního období.

Přihlašte se! Jednoduše se přihlašte ke svému hernímu účtu a získáte tak 1 vstup do soutěže, maximálně 1 vstup na den. Pokud se přihlásíte ke svému účtu každý den po dobu trvání soutěže, získáte celkem 21 vstupů!

Jak sami vidíte, není žádný důvod k promeškání naší soutěže 'Hádejte, kde je míč: verze plážový volejbal' - bude to zábava A můžete vyhrát 1 ze 4 cen, herní kredit v hodnotě €600!