Březen 2013

Jackpot USA Powerball dosáhl na $320 milionů

22. března 2013 v 13:31 | komunikace
Oblíbená americká loterie Powerball opět stoupá do stratosférické výšky, ve středu se losuje o neuvěřitelný jackpot v hodnotě $320 milionů.


Americký Powerball měl naprosto fantastický rok 2012 a zakončil rok v závratných výškách. Jak vysoko? $580 milionů USD vysoko. 28. listopadu si 2 velice šťastní držitelé losů rozdělili tento úžasný, rekord lámající, jackpot.

Jackpot nyní sedí na více než polovině této rekordní částky a naší otázkou je: odnese si jeden z nás domů v sobotu $320 milionů NEBO bude jackpot pokračovat a narůstat ještě výš?

American Powerball

Proč americký Powerball?

Možná si říkáte, proč vždy zdůrazňujeme, že se jedná o 'americký' Powerball? Je to proto, že existuje mnoho loterijních her z celého světa, které používají název Powerball. Patří mezi ně například jihoafrický Powerball, novozélandský Powerball a samozřejmě australský Powerball.

Co mají společného, mimo vzrušení ze hry o miliony dolarů, je číselný výběr a losovací metody. Hráči si musí zvolit z dvou řad míčků. Jedna řada obsahuje loterijní čísla, další řada obsahuje Powerball čísla. Záleží na tom, o kterou Powerball hru se jedná, počet míčků, které musíte zvolit, spolu s celkovým počtem míčků v každé řadě se liší.

Americký Powerball vyžaduje 5 čísel z možných 59 a Powerball číslo se vybírá z možných 35 čísel.

Australský Powerball docela nedávno přenastavil svůj proces výběru čísel. Hráči si musí zvolit 6 čísel ze 40 a Powerball číslo z možných 20.

Největší Powerball ze všech

Přestože všechny tyto hry jsou prvotřídní loterijní hry, žádná z nich se nemůže pochlubit nabídkou s tak epickými jackpoty, jako právě americký Powerball, který hraje tak trochu svou vlastní ligu. Ve skutečnosti má na svědomí 2. největší loterijní jackpot na světě. Pokud se chcete dozvědět více o této obrovské loterie, klikněte zde.

Právě nyní bychom založily rekord lámající jackpoty do knih s historickými záznamy a soutředili se raději na důležitější věci, na dnešní losování, hraje se totiž o 320 milionů v USA Powerball!

Odneste si jej domů!


Rozlouskněte šifru k Super losování EuroMillions o €100 milionů!

19. března 2013 v 14:40 | komunikace
Netrpělivě očekávané Super losování EuroMillions se koná již tento pátek, 22. března 2013! €100 milionový jackpot je jistě jackpotem snů pro každého!

Rozlouskněte šifru

Březen byl bez pochyb báječným měsícem čistého bláznovství a pokračuje v šílené možnosti vyhrát miliony, a tak jsme se rozhodli vyzdvyhnout Super losování do nových výšek s naší soutěží Rozlouskněte šifru!

Za každý uskutečněný vstup do loterie EuroMillions získáte ID transakce. Toto je ID, které bude poté automaticky zadané do naší soutěže Rozlouskněte šifru! Poslední čtyři číslice z vašeho transakčního kódu zformuje váš vstup. Vstup, který bude nejblíže náhodně vylosovanému 4-místnému číslu, učiní vítěze hrdým majitelem Balíčku Velkých 5 na tři měsíce!

Důvtipní hráči loterijních her již vědí, že prodej losů do tohoto losování je očekáván opravdu vysoký, a tak tedy, proč si nezakoupít své vstupy již nyní. Zvolte si z rozbalovací nabídky 'počet losování' a 22. března (Super losování - pátek).V tomto losování je k mání závratných sto milionů Euro, vzrušení se blíží bodu varu!

Každý sní o výhře v loterii, ale pokud vyhrajete, raději se ujistěte, že to bude v Super losování, tento pátek 22. března 2013!


Budete slavit den sv. Patrika?

15. března 2013 v 13:52 | komunikace
Ať už je vám tato irská tradice blízká či ne, jistě ale víte o dni sv. Patrika - tradičním irském svátku, který se slaví vždy 17. března. Hospody se jistě již několik dní připavují na tento den plný bujarých oslav.
Den svatého Patrika se stal symbolem irské tradice, tedy všeho zeleného, zlata, čtyřlístků a štěstí. Tradičně oslavy znamenaly také duchovní rozjímání a modlení za misionáře po celém světě.

Proč se slaví 17. března? Jedna z teorií tvrdí, že v tento den sv. Patrik zemřel a tak se tímto dnem připomíná po celém světě irská tradice, víra, ale samozřejmě i jejich pivo.

sv. Patrik
Pověsti a legendy spojené s Irském

Irská víla není zrovna dvakrát roztomilá a skřítek je tedy spíš skřet se vhledem starého muže se špičatýma ušima a zrzvým plnovousem. Má svou hůl, kterou si brání svoje zlato. Dle legendy Patrik vyhnal z Irska hady, proto se prý žádný na ostrově žádný z těchto plazů nevyskytuje. Může se také ale jednat o nepochopený symbol druidů, jejichž náboženství bylo nahrazeno křesťanstvím, které právě Patrik šířil. Sv. Patrik je také patronem kovářů, horníků, kadeřníků či sedláků.

Je skřítek bohatý?

Už jste si taky říkali, proč nemůžete nikdy najít hrnec plný zlata na konci duhy? Ano, uhodli jste, je to skřítek, který je vždy napřed přede všemi a činí jej tak nejbohatší postavičkou na světě!

Skřet s hrncem zlata
Vyhrajte pár zelených ...

Každý může oslavovat den sv. Patrika a nemusí mít na sobě zrovna zelené triko a pomalovaný obličej. Stačí se třeba jen sejít s kamarády v místní hospodě a dát si irské pivo Guinness a vyzkoušet si vlastní štěstí se čtyřlístkem v kapse nebo i bez něj.
Zkuste, zda i vy budete mít štěstí Irů při hře o fantastický $216 milionový jackpot v US Powerball!


Podělte se s námi o vaše příhody ze dne sv. Patrika či jak slavíte tento den a získejte 3 losy US Powerball zdarma. Své komentář posílejte do konce týdne - 17. března. V pondělí 18. 3 . budou vyhlášeni vítězové .Co děláte VY nad den sv. Patrika? Podělte se s námi a 3 nejlepší odpovědi získají 3 losy US Powerball ZDARMA.

Staňte se loto affiliatem & vydělávejte peníze online

15. března 2013 v 13:47 | komunikace
Věděli jste, že si můžete vydělat peníze propagací mezinárodních loterií online? Dozvěďte se více informací o našem skvělém affiliate programu - LottaRewards.com.

Vlastníte webové stránky nebo máte přístup k lidem či skupinám, jež by měli zájem o hraní loterie? Připojte se k affiliate programu LottaRewards.com a začněte vydělávat velké provize z propagování našich loterijních produktů.


Co je LottaRewards.com?


LottaRewards.com je oficiálním partnerem MegaLoto.cz. Tento obsáhlý loto affiliate program vám poskytuje příležitost k propagaci loto produktů MegaLoto.cz (ve všech dostupných jazycích) a vydělávat štědré doživotní komise od hráčů, které k nám přivedete.
loto affiliate

Jak to funguje?

Propagujte loterie potenciálním hráčům, a když se přihlásí a zakoupí si losy, vy získáte provize za prodej z jejich losů. Toto jsou doživotní komise, což znamená, že výdělky z jakéhokoliv budoucího prodeje vám vydělávají více provizí.

Komise mohou být vydělány ze VŠECH loterijních produktů, které nabízíme na našich stránkách, včetně UK Lotto, Euromillions a gigantické americké loterie Powerball.

Je to velmi snadné! Samozřejmě vám doporučujeme přečíst si o tomto affiliate programu více na webových stránkách LottaRewards.

Pokud máte jakékoliv otázky o tom, jak začít s propagací loterijních produktů s LottaRewards.com, pak se neváhejte zeptat. Affiliate tým můžete kdykoliv kontaktovat na adrese info@lottarewards.com.


Přidejte se nyní!

Pokračovali byste v práci, kdybyste vyhráli v loterii?

15. března 2013 v 13:46 | komunikace
Nedávná anketa na MegaLoto.cz ukázala výsledky, které mohli někoho docela překvapit. Kolik z vás by zůstalo v práci po výhře velkého loterijního jackpotu?

Pro ty, kteří sedí a počítají dolary ze život měnící výhry, by nejnaléhavější otázkou mohlo být co si koupit jako první. Ale je to "A co teď?"

odejít do důchodu brzy po výhře v loterii

Jak byste strávili svůj čas? Jakými aktivitami byste vyplnili svůj den? Utratit a spravovat své peníze by nepochybně mělo vaši pozornost, ale ani to by vás neudrželo zaměstnané 24/7.

Bez nátlaků finančních obligací visícími nad vašimi hlavami a s dostatkem finančních prostředků, které by vás přenesly bez starostí životem, pokračovali byste v práci?

Výhry nejsou pro ty, co se předčasně vzdávají

15% hráčů, kteří se zúčastnili naší poslední ankety, by pokračovalo v práci, i po výhře velkého loterijního jackpotu. Stejně jako nedávný výherce, rekord lámajícího jackpotu, Adrian Bayford, tak i mnoho hráčů hlasovalo, že by pokračovali v práci i po výhře jackpotu, protože prostě svou práci milují.

Naši hráči se zdají jako pilné včelky, jelikož dalších 33,23% prohlásilo, že by se pustili do vlastního podnikání. Co kdybyste v hlavě nosili skvělý vynález, ale neměli na jeho realizaci? Či komerční záměr, ale bez vlastního kapitálu? Bankovní zůstatek v hodnotě několika milionů liber by jistě pomohl k vaší svobodě a k vytvoření byznysu dle vašich snů!

Vyhrát a darovat

Svět práce není pro každého bez ohledu na vaši finanční situaci. To neznamená, že by životní styl plný volného času znamenal nutně lenost. Ve skutečnosti by vám značné finanční zdroje umožnily pomoci dalším v nouzi. 27,73% našich hráčů by se po velké výhře v loterii rozhodli pro dobrovolnou a charitativní práci!

Darovat peníze charitě

Včasný odchod do penze může být vzdálen pouhý los

23.5% našich hráčů by se po velké výhře v loterii rozhodlo ukončit svůj pracovní poměr. Miliony v bance by vás jistě oprávnily k zaslouženému odchodu do důchodu a mohli byste si plně užívat loterijního životního stylu až do konce života!


Rozhodnutí nejsou někdy snadná, ale tady je jedno docela jednoduché: $216 000 000 v USA Powerball v sobotu večer!
Losy SuperEnaLotto za poloviční cenu - ještě jeden týden

11. března 2013 v 14:34 | komunikace
Říká se, že Řím nebyl postaven za pouhý jeden den, a to je proč nabízíme losy do této italské loterie za poloviční cenu, a to až do neděle 17. března!

Itálie toho, co se zábavy týče, nabízí opravdu hodně. Pro některé může tato zábava býti romantické povahy, jako Benátky s svými gondolami a kanály, perfektní pro zamilované na jejich líbánkách. Pro další je to kultura a římská historie - při představě Kolosea plného zápasících gladiátorů v prachu arénu.

Stále se nebavíte?
Gladiator

Jakkoliv vzrušující a úchvatná je tato země a její historie, Itálie má něco pro každého chuť a záliby, něco, co si můžete užívat i v pohodlí a z tepla vašeho domova - masivní SuperEnaLotto!
MegaLoto.cz učinili tuto italskou loterii ještě atraktivnější, a to nabídkou losů za poloviční cenu - až do neděle 17. března. Do konce propagačního období zbývají ještě 3 další losování, ale pamatujte, že si můžete nakoupit losy i do zásoby, do budoucích losování a plně tak využít této skvělé nabídky.

superenalotto sleva

V roce 47 před naším letopočtem římský císař Julius Cézar slavně prohlásil své Veni, Vidi, Vici, jež znamená "Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem'. Možná můžete zpopularizovat svou vlastní frázi o SuperEnaLotto: "Přišel jsem, hrál jsem, zvítězil jsem!"
Se závratně inspirujícím €52 milionovým jackpotem, který je v k mání toto úterý říkáme "Carpe Diem", tedy jak říkal římský básník Horatius "Užívej dne". Žijte okamžikem a chopte své šance, nikdy nevíte, kdy se paní Štěstěna zastaví právě u vás.
50% slevaJak vydělat peníze? Staňte se affiliatem.

5. března 2013 v 11:48 | komunikace
Hledáte extra zdroj peněz nebo jako mnoho z nás sníte o tom, abyste se po letech práce mohli co nejdříve odebrat do "důchodu"? Proč nebýt finančně zajištěn ve 40 letech a "užívat si" za ještě plné životní energie? Proč nestrávit "důchod" cestováním a objevováním nových horizontů, zatímco váš bankovní zůstatek zůstává nezměněn, naopak stále narůstá?

Stát se úspěšným affiliatem pro vás může být tím ideálním řešením. Vydělávat peníze na internetu se denně vyplácí milionům lidem z celého světa a držet se úspěšné značky v rámci affiliate programu je jedním z hlavních klíčů.

LottaRewards - affiliate program

LottaRewards.com je affiliate program značky MegaLoto.cz - online služby zprostředkovávající losy do největších světových loterií již od roku 1998. Služby jsou nabízeny nyní již ve 12 jazycích, což samozřejmě značně rozšiřuje pole působnosti.

Co potřebuje affiliate k propagaci?

Affiliati mohou propagovat online přes své webové stránky či blogy, ale i offline.


Co vám affiliate program LottaRewards.com může nabídnout?

Díky mnohaletým zkušenostem vyplácí tento affiliate program ročně miliony v provizích svým affiliate partnerům, což potvrzuje jejich významné postavení v oboru. Za léta zkušeností se také osvědčily konkrétní marketingové nástroje, které jsou k dispozici všem jejich affiliatům a také profesionální pomoc, a to i úplným začátečníkům, od přátelského týmu LottaRewards.com.

Existuje několik důvodů proč se zamyslet nad online hraním a jeho využití k vydělávání peněz na internetu. Jistě mezi ně patří i následující:

Pohodlí - kupovat losy online z tepla domova je jistě příjemnější, než stát ve frontách a kupovat si losy z limitované nabídky loterií. Nákup losů přes službu MegaLoto.cz zajistí výběr z 12 absolutně největších loterií na světě - jako jsou např.EuroMillions, US Powerball, MegaMillions či SupeEnaLotto.

Jackpoty - jelikož se hrají mezinárodní loterie, hraje se o miliony a miliony dolarů či euro, což činí tyto jackpoty naprosto bezkonkurenčními.

Mezinárodní možnosti - s jazykovou podporou ve 12 světových jazycích a mezinárodními produkty k propagaci, činí vše mnohem jednoduší.
Vydělávat peníze na internetu


Níže je pro vaši představu uvedena tabulka k vypočítání provizí pro loterijní affiliaty:
Provize je kalkulována jako procento marže mezi prodejní cenou losů a jejich náklady
Provize LottaRewards.com

Jediné, co je třeba je CHTÍT. Chtít vydělávat peníze, chtít propagovat, chtít využívat chytrých marketingových nástrojů k vydělávání doživotních provizí přes affiliate program LottaRewards.com.
Pro více informací si můžete přečíst FAQ (často kladené otázky).

Zažádajte o přijetí do affiliate programu ještě dnes a začněte vydělávat své provize!