Duben 2013

Jak vydělat peníze přes blog?

24. dubna 2013 v 10:17 | komunikace
MegaLoto.cz má svůj vlastní vynikající affiliate program a pro ty, kteří si chtějí vydělat peníze na internetu je to snadný a efektivní způsoby, jak doplnit své příjmy. V tomto článku se zaměříme na to, jak vydělat peníze přes blog.

Každý, kdo má blog jistě zvažuje i možnost, jak si díky němu přivydělat peníze on-line.
Přečtěte si níže několik praktických rad k zajištění úspěšného blogu.

# 1 - optimalizovaný obsah
Prvním krokem k úspěšnému blogu je vytvořit optimalizovaný a kvalitní obsah. Všechny texty, příspěvky a zprávy by měly být zajímavé pro vaši cílovou skupinu s cílem vzbudit zvědavost čtenářů.

Čím více času stráví návštěvník na vašem blogu čtením obsahu, tím lépe. Musí být zveřejněny nejméně dva příspěvky týdně, minimálně 250 slov každý. Google miluje obsah!

Dále je třeba zjistit, jaká klíčová slova lidé nejvíce používají při vyhledávání a použít je pak v samotném textu blogu. Google Adwords je vynikající nástroj pro vyhledávání klíčových slov. Tato strategie je důležitou součástí úspěšně optimalizovaných webových stránek nebo blogu.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Příklad: Pokud máte blog o tom, jak vyhrát v loterii, můžete publikovat text na téma "Jak zvýšit své šance na výhru v loterii", kde můžete zadat například klíčová slova, "vyhrát v loterii", "zvýšit své šance na vyhrát", "hrát loto online", "hrát EuroMillions", "největší jackpot" a to několikrát v textu, aby je Google, Seznam.cz či Bing.com zaznamenaly.
Zveřejněné texty tedy zaměřte na čtenáře a zároveň je učiňte přátelské pro vyhledávače !!


# 2 - zvýšit počet návštěv
Podílet se lze na fórech týkajících se předmětu vašeho blogu či webu, můžete si založit stránku na Facebooku, otevřít účet na dalších populárních sociálních sítích - Twitter, Pinterest či Google+.

Také stojí za to registrovat blog u některých web agregátorů. Takto můžete zveřejnit všechny příspěvky, které budete publikovat. Zprávy se automaticky odesílají prostřednictvím zpravodajských kanálů.

Pročítejte a následujte jiné blogy, mnozí lidé mají tendenci návštěvy oplatit a budou také následovat váš blog. A inspirace se vždy hodí, že?

Obecně samozřejmě platí, že čím více pozornosti na internetu se vám dostane, tím větší je šance na zvýšení denního počtu návštěvníků vašeho blogu.
Zajímavé uveřejněné texty na vašem blogu zajistí zvýšený zájem čtenářů, čímž se zvýší počet návštěv.
Pamatujte si, že byste nikdy neměli očekávat okamžité výsledky, je nutné pokračovat v úsilí i po několik měsíců, než zaregistrujete vetší rozdíl.


# 3 - přidat se k affiliate programu
Naše stránky nabízí velkou šanci, jak vydělat peníze na internetu prostřednictvím našeho loterijního affiliate programu, který se jmenuje LottaRewards.com.

Kdo nemá rád napětí a vzrušení ze hry? Kdo nerad sní o velkém vítězství v loterii? Zvláště pokud se jedná o multi-milionové ceny, které jsou dostupné denně v loteriích na stránkách MegaLoto.cz.

Program vyplácí ročně miliony v provizích z prodeje a vše, co je třeba udělat, je zaregistrovat, stáhnout si kódy bannerů, které jsou zdarma k dispozici, umístit je na váš blog. Pak už vám budou přibývat peníze na bankovním účtu za to, že návštěvníci, kteří přijdou přes váš blog, budou hrát loterie na stránkách MegaLoto.cz.
Affiliaté vydělávají provize, dle objemu prodeje, až 38%. Program je naprosto zdarma, neexistují žádné vstupní poplatky.

Pokud ještě nemáte blog, proč nezačít ještě dnes? Vydávejte peníze na internetu přes váš blog a doplňte si značně svůj příjem.

Vydělávat peníze přes internet

Navštivte MegaLoto.cz a podívejte se, jaké loterie jsou v nabídce a přidejte se vidět loterie nabízí a navštivte affiliate program LottaRewards.com.

Připojte se ještě dnes!

Přinášejí kočky štěstí v loterii?

19. dubna 2013 v 12:24
Po celém světě existuje mnoho různých symbolů štěstí. Ať už je najdete kdekoliv a jakkoliv dlouho se považují za šťastné, zbývá stále otázka - mohou nám tyto artefakty pomoci se štěstím při hraní loterie?

V předešlém článku o symbolech štěstí jsem zkoumali králičí pacičku a doubrou zprávou je, že pokračujeme v objevování štěstí ve světě zvířat. Nyní je na řadě kočka!


Kočka pro štěstí v japonské verzi ...
Japonská kočka pro štěstí

Šťastná kočka

V mnoha různých kulturách se na kočky nahlíží jako na pozitiví předzvěst. Možná přes tradiční roli kočky jako "chytače" myší, se dostalo kočkám pozitivního významu, díky ochraně zásob jídla před hlodavci a dalšími malými tvory.

Časem se pozitivní význam koček spojil s domácími kočkami a začaly se odlišovat různé druhy koček, jako je mourovatá, bílá apod. Například mourovatá kočka je spojována se štěstí obzvláště ve Spojených státech (hodila by se tedy skvěle při sázení do loterií Powerball, Mega Millions a SuperLotto Plus).

šťastná bílá kočka

Avšak existuje jedna barva kočky, která se považuje naopak za velmi nešťastnou, a to je černá kočka. Považuje se za velmi špatnou předzvěst, pokud člověku přejde přes cestu. Pokud váš soused vlastní černou kočku ujistěte se, že je daleko od vás, když se snažíte učinit svou loterijní předpověď.

Legenda šťastných koček

Legendy a pověry obklopují kočky po celém světě a zde je pár příkladů:
  • Pokud vás kočka následuje domů, znamená to štěstí.

  • Přejde-li vám přes cestu bílá kočka či vstoupí do vašeho domu, znamená to štěstí.

  • Pokud o bílé kočce dokonce sníte, pak je to také znakem štěstí.

  • Snít o zrzavé kočce znamená, že budete mít štěstí s penězi a v obchodování.

  • Slyšet kočku kýchat je šťastným znamením pro bohaství v budoucnosti.

  • Štěstí vám přinese také, pokud najdete bílý kočičí chlup.

  • Zabijete-li kočku, budete mít smůlu celých 17 let.

  • Ve Francii se věří, že černé kočky umí najít ukryté poklady. Najděte křižovatku o pěti cestách, pak nechte kočku zvolit tu správnou cestu, následujte ji a bohatství je vaše.

Jak sami vidíte, kočky jsou symbolem štěstí i bohatství. Pokud se chystáte pořídit nového domácího mazlíčka, možná nyní zvážíte šťastnou kočku.

Jste-li na kočky alergičtí, nedělejte si obavy, existuje sousta šťastných symbolů a šťastných objektů, stačí je jen vyzkoušet!

Pokud máte svůj zaručený amulet, který vždy funguje, podělte se o něm s námi.

Pamatujte, že můžete získat loto body za své komentáře k našim novinkám.

Vítězové EuroMillions staví dům snů

19. dubna 2013 v 12:16 | komunikace
Vyhrát tak v loterii? V to všichni při hraní loterijních her doufáme. Co pak s výhrou podniknout? V naší nedávné anketě jsme tuto otázku položili. Každý má jiný se, ale podívejme se nyní na mladý manželský pár, který už v loterii vyhrál a jaký ze svých snů se chystá uskutečnit tato mladá dvojice.

Mladý pár, Cassey a Matthew Tophamovi, který vyhrál na začátku loňského roku fantastický jackpot v loterii EuroMillions, abychom byli přesní £46 160 170,50. Se svým jměním se podělili již svými přáteli, splatili hypotéky svým příbuzným, starý Peugeot 107 vyměnili za Jaguara XKR-S a Range Rover Evoque, což je přišlo na £150 000. A co je na programu teď?

Vítězové loterie Euromillions

Nyní pracují na splnění svého hlavního snu. Na svém pozemku (£1,2 milionu) na venkově, v oblasti Nottinghamshire, plánují postavit svůj futuristický a ekologický dům pod názvem Serenity.

Serenity - ekologický dům

Projekt, jehož realizace přijde na £5 milionů, bude jistě příjemnou změnou, oproti obecnímu domu, kde bydleli před svou výhrou v loterii EuroMillions. Inspirací jim byl film Iron Man a londýnské V&A Muzeum.

Dům snů vítězů EuroMillions

Dům se skládá ze čtyř křídel, která jsou celá pokryta solárními panely a jsou navržena tak, aby splynula s okolní přírodou. Dům bude mít 8 ložnic, bazén v jeskyni, soukromé kino, snooker, tělocvičnu, podzemní garáž pro deset aut s vodopádem, skleník, hudební pokoj a další ekologické "vychytávky".

Ekologický dům snů

Projekt stále čeká na finální schválení, ale novomanželé si zatím užívají své prodloužené dovolené v Americe.

Máte-li i svůj dům snů a čekáte na výhru v loterii? Máte štěstí, jackpoty jsou tento týden opravdu závratně vysoké a je z čeho vybírat. A z čeho je tedy na výběr?

V amerických loteriích US Powerball ($95 000 000) a MegaMillions ($83 000 000) momentálně probíhá závod, kdo se dříve dotkne sto milionové hranice.

Velice dobře si vede australský Oz Powerball, kde jackpot momentálně sedí na úžasných $51 700 000.

Ať se rozhodnete hrát jakoukoliv loterijní hru z nabídky MegaLoto.cz, přejeme vám hodně štěstí k uskutečnění vašich snů!


Rekordní EuroJackpot byl vyhrán

15. dubna 2013 v 15:52 | komunikace
Zatím největší EuroJackpot v historii byl vyhrán v pátek 12. dubna 2013. Podívejte se níže, jaká čísla byla minulý pátek ve finských Helsinkách tažena.

Při svém 10. přehoupnutí, byl Eurojackpot konečně vyhrán. Možná to nebylo to největší losování roku 2013, ale pro loterii EuroJackpot je to nový rekord. €46 milionů je téměř o €17 milionů vyšší, než předchozí největší jackpot, který byl vyhrán v této napínavé loterijní hře.

Pokud si říkáte, jakých 7 šťastných čísel bylo v pátek večer vylosováno, tady jsou: 8, 19, 22, 32, 40 a hvězdná čísla 1 a 8

Jak můžete vidět na obrázku ze stránky Výsledky & Výhry, byl jackpot vyhrán na jediný výherní los! To znamená, že pokud nebyl los vlastněn syndikátem, pouze 1 osoba si domů odnese celou €46 079 338 cenu. Tomu se říká štěstí!

eurojackpot - vítězná čísla

Cenové úrovně 2 a 3 byly poněkud přeplněny, ale i tak si vítězové odnesou pěkně slušné ceny. Hráči, kteří uhodli správně '5 čísel + 1' si domů odnášejí €152 020, zatímco ti, kteří uhodli jen '5 čísel', si každý domů odnáší €39 525.

Největší cena zatím docela krátké historie je za námi, ale na co se můžeme těšit teď? Již v pátek se hraje o €10 milionů, téměř Kč 259 000 000!

V současnosti největší nadcházející losování z nabídky MegaLoto.cz, kterých se můžete zúčastnit jsou: US Powerballa Mega Millions.

Nezapomeňte, že můžete získat Loto Body za komentáře zaslané k novinkám na našich stránkách.

3 zajímavé příběhy vítězů UK Lottery

15. dubna 2013 v 15:38 | komunikace
Existuje vůbec "nudný" příběh o výhře několika milionů liber? Pochybujeme o tom, ale máme pro vás tyto 3 docela zajímavé příběhy o vítězích populární UK Lottery.

Nejhorším snem hráče loterijních her musí být ztratit vítězný los, poté co zvolil správně všechny svoje šťastná čísla a vyhrál jackpot. Jedna věc je nevyhrát, ale docela něco jiného musí být ztratit los nebo zmeškat uplatnění výhry. Toto je jedna z největších výhod hraní loterie online; nikdy si nemusíte dělat starosti se ztraceným losem či zmeškáním vyzvednutí své výhry.

Jeden šťastný výherce z Velké Británie zakusil štěstí osudu na vlastní kůži, když mu jeho přítelkyně našla loterijní los UK Lotto v kapse jeho džín, když je chtěla dát vyprat do pračky. Chytře zkontrolovala los, aby v zápětí zjistila, že má hodnotu £1,5 milionu! Pokud by los zůstal v pračce, lze si jen přestavit, co by z něj zbylo po ždímacím programu. Tomu se téměř říká praní peněz!

radost z nálezu losu

Další šťastný vítěz se radoval z výhry £2 milionů v národní loterii UK Lotto tak moc, až si sousedi mysleli, že ho někdo napadl v jeho bytě. Ze strachu o bezpečí tedy zavolali policii. Strážníci pak již našli velmi šťastného loterijního vítěze.

oslava vítězství

Do třetice zde máme příběh o té nejhloupější oslavě loterijního vítězství v historii. Když se šťastná dvojice doslechla o své výhře v UK Lotto, rozhodla se oslavit výhru £1 milionu liber lahví vína. Není jistě nic divného oslavit výhru pár skleničkami vína. Bohužel zapomněli na malý detail, otevírák na láhve. Takže si šli lehnout bez oslav, ale jsme si jisti, že si oslavu později vynahradili.
otevírák

Nezmeškejte svou šanci oslavovat. Ujistěte se, že máte svůj los. Zvolte si svá šťastná čísla na MegaLoto.cz a můžete být v klidu, vyhrajete-li více £200, zavoláme vám!

Potřebujete soukromí? Pronajměte si ostrov!

10. dubna 2013 v 14:48 | komunikace
Představte si ... nastal onen vytoužený den. Vyhráli jste obrovský jackpot ve své oblíbené loterijní hře. Už jste obdarovali příbuzné, uskutečnili své sny, investovali na správných místech a co teď? Nyní je čas na zasloužený odpočinek. MegaLoto.cz pro vás našli několik míst na světě, kde budete mít opravdu soukromí a klid.

Ráj na zemi? Ano, alespoň podle níže uvedených obrázků opravdu existuje. Který se nejvíce líbí vám?

Copperfieldův ostrov
Ostrov Musha Cay naleznete na Bahamách. Tento ostrov vlastní slavný kouzelník David Copperfield. Je to také oblíbené místo k odpočinku pro Johna Travoltu či Oprah Winfreyovou. Ostrov má 40 pláží a vyžít se zde dá také, co se týče vodních sportů. Nájem ostrova činí přibližně Kč 750 000 na jednu noc. Ostrov je vyhlášen pro čerstvé dary moře a famózní vinný sklep.

Ostrov Musha Cay Luxusní večere na Musha Cay
Ostrov ve tvaru delfína
Li Galli ostrov patří k Itálii a mezi slavné hosty patřily například Sophia Lorenová či Greta Garbo. Vila, která je na ostrově se skládá ze 6 pokojů, patří k bazén se slanou vodou, kaple a devítičlenný tým zaměstnanců, který splní všechna vaše přání.

Italské Li Galli Luxusní ubytování na Li Galli
Ile des Deux Cocos
Tento soukromý ostrov je vzdálen pouhých 200 metrů od ostrova Mauricius, pouhých 5 minut plutí na lodi z Modré zátoky. Přenocování v luxuxní vile stojí kolem Kč 43 000 na noc. K dispozici je vám také početný tým zaměstanců.

Ile des Deux Cocos Pohoda pod palmou
Ostrov Ariara
Na ostov se nejlépe dostanete z Manily, Filipíny. Na 120 ha ostrově je celkem 8 vil, tedy spousta místa pro každého. Populární je zde potápění, šnorchlování, vodní lyžování a pronájem celého ostrova je mezi Kč 53 000 a Kč 115 000. Ubytování je s výhledem na pláž a na okolní ostrovy.

Ariara Stylové ubytování na ostrově Ariara
Ostrov Wadigi
Wadigi se nachází u ostrova Fuji a nabízí pravý 5 hvězdičkový zážitek plný luxusu, pohodlý a soukromí. Perfektní pro romantické svatby, líbánky či ničím nerušené rodinné pobyty. K dispozici jsou vám kuchaři, služka, kapitán lodě. Ceny pro dvojice začínají na Kč 40 000.

Ostrov Wadigi Křišťálově čistý bazén

Pokud stále čekáte na svou vytouženou výhru v loterii, nechte se inspirovat ke hře největšími jackpoty tohoto týdne. US Powerball se dostal na $60 000 000, EuroJackpot se po přehoupnutí dostal na úžasných €45 000 000 a australský Oz Powerball sedí na krásných $31 400 000.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv, MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí.Monacký život na vysoké noze

4. dubna 2013 v 14:55 | komunikace
Jak se stát milionářem? Je tu několik možností, jednou z nich je tvrdě pracovat, investovat a tím docílit bankovního účtu s mnoha nulami na jeho zůstatku. Anebo vyhrát v loterii! To je také jedna z možností. A jak si těch peněz užít? Cestovat, divoké večírky, kaviár a šampaňské k snídani na jachtě anebo bláznit na skluzavce v pětipatrovém apartmánu v Tour Odéon.

Monako je synonymem pro život v evropském ráji. Tuto mini zemi, kterou průměrná osoba projde za pouhých 56 minut, si oblíbila řada známých multi-milionářů už i díky tomu, že se zde neplatí žádné daně.

Monako, jemuž vládne rodina Grimaldi již od 13. století, nabízí každoročně zábavu pro každého. Ať už se jedná o slavné Grand Casino (natáčel se zde i slavný James Bond), každoroční Ples růží, populární tenisový turnament, představení slavného baletního souboru Monte Carla či jeden z nejstarších automobilových závodů na světě - Grand Prix Monako. Věděli jste, že sestavení celého závodního okruhu trvá šest týdnů a jeho odstranění další 3 týdny?


Chcete vyhrát 5 losů EuroMillions? Zanechte níž odpověď na otázku: "Od kdy se pořádají závody Grand Prix v Monaku?"

Uzávěrka pro komentáře je o půlnoci ve čtvrtek 11. dubna. Vítěz bude pak vylosován a vyhlášen v pátek.


Noční pohled na Tour Odéon


Momentálně je vrcholem luxusu budova Tour Odéon, jejíž stavba se dokončuje na východní straně Monaka na hranicích s Francií.

Tour Odéon

Jeden šťastný milionář si bude moci brzy užívat tento pěti patrový apartmán s gigantickým bazénem a skluzavkou z vrcholu budovy, s výhledem na Středozemní moře. Zaplatit za něj bude muset ale naprosto závratných EUR 300 milionů.
Tento 170 metrový věžák Tour Odéon s 360° výhledem je vybaven zdravotním centrem, několika plaveckými bazény, butiky, k dispozici je 24 hodinový servis a privátní šofér. Tour Odéon je prvním mrakodrapem postaveným v Monaku od 80. let a naleznete v něm 70 super velkých bytů. Zatím se jich v tomto luxusním domě prodalo jen 18, máte tedy stále šanci na ten svůj.
Chcete-li si vylepšit svůj bankovní zůstatek a žít si na vysoké noze, zkuste své štěstí při hře o jackpoty, o které se nyní hraje. US Powerball a MegaMillions si vedou zatím stejně s USD 50 000 000, v závěsu je oblíbený EuroJackpot s EUR 39 000 000.


MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí!Vyhrajte VIP výlet pro 2 osoby na Grand Prix F1 do Monaka

3. dubna 2013 v 9:18 | komunikace
Roční soutěž MegaLoto.cz Monako je zpátky! Zažijte napětí, vzrušení a luxus ze závodního dne v Monaku sami s vaším partnerem - zúčastněte se nyní!

V neděli 26. května se budou nejlepší závodníci Formule 1 prohánět ulicemi Monte Carla v Monaku a soutěžit o to, komu první bude odmáván cíl prestižní šachovnicovou vlajkou. Budete tam, abyste se zúčastnili tohoto magického závodního dne?

Monako GP F1 2013

Sledujte závodnické legendy jako jsou Vettel, Hamilton a Räikkönen, jak vyzvou obhajujícího šampiona Marka Webbera o první místo v tomto z nejnáročnějších z okruhů Formule 1.
Se 78 koly a celkovou délkou závodu 260 km si můžete být jisti, že závod Grand Prix Formule 1 2013 v Monaku bude kombinací soutěžního ducha a ukázkou závodnických dovedností, což se od Formule 1 očekává a i od samotného závodu v Monaku.

V těsném a klikatém monackém okruhu bude jistě převažovat řidičské umění závodníků nad výkonem aut. A toto umění je jistě vyžadováno, vezmeme-li v úvahu jak úzký a nebezpečný tento okruh je.


Monako GP F1 2013 circuit


Díky svému okouzlujícímu prostředí a riskantním závodním podmínkám není takovým překvapením, že byl okruh v Monaku zvolen nedávno nejlepším ze "Sedmi sportovních divů světa", a to v anketě, které se zúčastnilo celkem 3 500 britských sportovních fanoušků. Toto je závod, který nechcete promeškat!
Sestavili jsme dohromady úžasný balíček s cenou Monako F1 pro jednoho šťastného hráče a jeho či její partnera(ku). Budete VY oním šťastlivcem?
Chcete-li se dozvědět více o tom, jak se zúčastnit soutěže Monako, podívejte se na soutěžní stránku.

Žijte monacký život na vysoké noze s MegaLoto.cz!