Květen 2013

Vítěz soutěže Monako 2013 se s námi podělil o svůj zážitek z výhry

29. května 2013 v 12:28 | komunikace
Minulý víkend si náš šťastný vítěz soutěže Monako 2013 užil 5 hvězdičkový pobyt v Monaku za zvuků formulí. Náš vítěz, Armin K., se s námi podělil o fotky ze svého výletu.

Monacké Grand Prix F1 2013 nebylo šťastné jen pro našeho německého vítěze Armina, ale také pro německého pilota F1. Na předních 5 pozicích se umístili 3 závodníci z Německa a Nico Rosberg (Mercedes) se postavil na nejvyšší stupínek vítězů. Jeho němečtí kolegové Sebastian Vettel (Red Bull) a Adrian Sutil (Force India) skončili na 2. a 5. místě.

Ale zpět k NAŠEMU německému vítězi Arminovi, který komentoval svůj zážitek z Monaka:
Mnohokrát vám děkuju za tuto cenu snů. F1 byl opravdu fantastický zážitek. Vše bylo perfektní. Nejlepší ze všeho bylo sledování závodu Formule 1 z Midi Terrace hotelu Hermitage.

Armin nám ze svého luxusního pobytu v Monaku poskytl následující fotografie .

Vítězný pár v 5 hvězdičkovém hotelu 'Royal Riviera', ve kterém strávili 4 noci.

2013 Monaco Competition Winner

Paní K. se setkala s německým pilotem stáje Force India Paulem di Resta.

2013 Monaco Competition Winner meets Paul di Resta

Armin popíjí se závodnickou legendou Davidem Coulthardem.

PlayHugeLottos winner meets David Coulthard

Armin sledoval závod Grand Prix, který vyhrál jeho krajan, z Midi Terrace hotelu Hermitage.

Zůstaňte naladěni na další napínavé a vzrušující soutěže a rozdávání cen na MegaLoto.cz a samozřejmě nezapomeňme zmínit stovky milionů Euro, které jsou k mání ve 12 mezinárodních loterií, které máme v nabíce.

Výhled za milion dolarů - 5 nejlepších pro vítěze loterie

29. května 2013 v 12:27 | komunikace
Všichni máme rádi pokoje s krásným výhledem, ať už je to výhled na třpytící se vlny oceánu, zelená údolí nebo na zasněžené vrcholky hor.

Existuje mnoho důvodů, proč nás v hotelu ze pobyt "přehnaně" účtují. Někteří platí za služby, někteří čistě za značku spojenou s luxusem a kvalitou, zatímco jiný dávají přednost historii ikonických hotelů.
Ale jsou i tací, kteří by zaplatili cokoliv za panoramatický 360 stupňový výhled, prostě jen to nejlepší, co se dá za peníze koupit. Ať už jsou tyto hotely strategicky umístěny v centrem rušných metropolí nebo uprostřed pouště, tyto hotely se pyšní tím, že se ráno vzbudíte s tím nejúžasnějším výhledem.
Podívejme se nyní na některé z nich:

Hayman Island Resort - Austrálie
Hayman Island Resort se nachází vedle nádherného Velkého korálového útesu a nabízí jeden z nejpohádkovějších výhledů na světě. Je obklopen korály lemovanými plažemi a patří k němu také největší bazén na jižní polokouli. Hotel nabízí výhled, který vám zůstane v paměti, zatímco vaše snímky již vybledly.

Hayman Island Resort - Austrálie

Villa D'Este - Itálie
Vychutnejte si krásu, majestátnost, rafinovanost a kouzlo hotelu Villa D'Este, jež má výhled na nádherné jezero Como. Od svého otevření v roce 1873, uvítala Villa D'Este hosty od monarchů po rock 'n rollové hvězdy. Tato rezidence pochází ze 16. století a jistě zde potkáte mnoho bohatých a slavných.

Villa D’Este - Itálie

Kemp Kulala Wilderness - Namibie
Pokud byste rádi zažili výhled jako 'Lví král', pak majestátní výhled z kempu Kulala Wilderness umístěném v poušti Namib, je přesně pro vás. Hosté mohou popíjet šampaňské a kochat se výhledem z bublinkového bazénu, který je zasazen přímo do vyvýšené plošiny kempu. Na okraji jedné z nejstarším pouští světa s fascinující divokou přírodou v drsných podmínkách si můžete vyzkoušet různé druhy aktivit, jako je dune boarding, 4x4, výlety balónem, procházky s průvodcem, pozorování ptáků a projíždky přírodou. Mnoho návštěvníků si zvolí čistou relaxaci a vychutnávají si výhled, který je naprosto okouzlující. Východy a západy slunce nad dunami se nedají zapomenout.

Kemp Kulala Wilderness - Namibie

InterContinental - Hong Kong
Dáváte-li přednost záři velkoměsta, pak výhledem, který nabízí hotel InterContinental v Hong Kongu, nebudete zklamáni. Nechte se pohlitit nejoslnivější světelnou a zvukovou show na světě. Tato 13 minutová výstřednost neonově nasvícených mrakodrapů a laserových paprsků osvětlují oblohu každý večer. Prezidentské apartmá má vlastní 230 metrů čtverečních velikou terasu a bazén s výhledem na panorama velkoměsta.

InterContinental - Hong Kong

Hotel Standard - Los Angeles, USA
Název tohoto hotelu - 'Standard', je naprosto zavádějící. Tento chic a minimalistický hotel v srdci Hollywoodu je super populárním hotelem současnosti. Nejlepší výhled budete mít z baru umístěném na střeše hotelu, ze kterého se promítají filmy na sousední budovu. Hollywoodské hvězdy tak mohou popíjet martini, zatímco se na sebe koukají na 'stříbrném' plátně.

Hotel Standard - Los Angeles, USA

Nechte se unést svou představivostí, a kdo ví, po výhře některého z obrovských jackpotů tohoto týdne, můžete proměnit své sny v realitu. A kdo že si vede nejlépe v našem řebříčku jackpotů?
Jackpot SuperEnaLotto je na €33 500 000, US Powerball jackpot se vyšplhal na $40 000 000 a nesmíme zapomenout na letní tombolu el Gordo de Verano, kde celková cena činí závratných €140 000 000! Losy do tomboly jsou předmětem dostupnosti.

Největší Powerball jackpot - $590,5 milionů dolarů

22. května 2013 v 11:43
Zatím neznámý šťastlivec z malého města z Floridy vyhrál $590,5 milionů dolarů a může se nyní pyšnit titulem vítěz největšího vítěze jackpotu loterie Powerball.
V sobotu 18. května jsme zažili losování o neuvěřitelně masivní $590,5 milionový jackpot a pokud jste jej zmeškali, nebuďte z toho zachmuření, jackpoty US Powerball často rychle rostou, a tak budete mít brzy jistě šanci zkusit své štěstí. Nyní stále čekáme, kdo si přijde nárokovat toto doslova jmění!

Publix Supermarket je místem, kde byl zakoupen šťastný los.
Publix Powerball winner

Fantastické bohatství z Floridy


Jediný vítězný los byl zakoupen v Zephyrhills, Florida, USA, což je městečko s 13 000 obyvateli a je situováno mezi Orlandem a Tampou.

Občané hoří nedočkavostí, aby se dozvěděli o totožnosti šťastného vítěze loterie, který je nyní bohatý za hranicemi jejich nejdivočejších snů. Podle některých informací se věří, že se jedná o 26 letou ženu, která je šťastnou držitelkou losu.

Představit si, jak moc je vlastně je $590,5 milionů (Kč 11 867 485 000,--) je téměř nemožné! Jen tedy pro představu, jedná se o částku, která je 12 krát vyšší, než samotný rozpočet pro město, ve kterém byl los zakoupen.

Powerball vítěz je z Zephyrhills Floridy

A jen pro případ, že jste ještě neviděli oněch 6 vítězných čísel, tady jsou:

Vítězná čísla US Powerball byla 10, 13, 14, 22, 52 a Powerball číslo 11.

Dvěma gigantickým multi-státním americkým loterií nejsou masivní jackpoty, kterou lámou rekord za rekordem, cizí. Ve skutečnosti, dohromady bylo vyhráno ve třech rekordních tazích celkem $1,8 MILIARDY USD, což činí v průměru cca $608 milionů, jež byly k mání pouze ve třech největších amerických losování v rozmezí 15 měsíců.

Jen velmi málo loterií dává hráčům příležitost k výhře tak neuvěřitelně obrovských výplat výher.

Níže se můžete podívat na aktualizovaný seznam nejvyšších vyhraných jackpotů amerických loterií k dnešnímu dni:
JackpotLoterie
$646 milionůMega Millions
$590,5 millionPowerball
$585 milionůPowerball
$390 milionůMega Millions
$380 milionůMega Millions
$365 milionůPowerball
$363 milionyMega Millions
$340 milionůPowerball
$336,4 milionůPowerball
$336 milionůMega Millions

Obě největší loterie, Mega Millions a US Powerball, jsou vám dostupné ke hře na MegaLoto.cz!
Dnes se opět losuje v US Powerball o pěknou částku, jackpot už stačil vyšplhat na $40 milionů, dle aktuálního přepočtu tedy Kč 804 193 000,--. To už stojí za to si obstarat své losy včas, co říkáte?


Uvítejte prosím tombolu El Gordo de Verano

22. května 2013 v 11:31 | komunikace
Na MegaLoto.cz nastal opět čas zahrát si španělskou tombolu. A o co se hraje? Celková cena je €140 milionů - nezmeškejte svou šanci!

Sezónní hráči MegaLoto.cz si jistě pamatují první dvě španělské tomboly, které jsme představili našim hráčům na konci roku 2012 - konkrétně el Gordo de Navidad (vánoční tombolu) a el Nino (silvestrovskou tombolu), jež nám obě nabídly vyhrát naprosto velkolepé sumy.

Letní tombola el Gordo de Verano se hraje úplně stejným způsobem jako el Nino a dokonce nabízí i stejnou celkovou €140 milionovou cenu a skupinovou cenu jackpotu v hodnotě €20 milionů - existuje 10 garantovaných cen jackpotu, každá o €2 milionech. Zde je pro vás více informací o této napínavé a vzrušující španělské tombole, která je nyní "LIVE" a losy jsou nyní dostupné na MegaLoto.cz k zakoupení na herní stránce.

pohoda na pláži

Užijte si léto s tombolou el Gordo

Španělské tomboly mají v srdcích hráčů loterijních her zvláštní místo, možná i proto, že se vlastně nejedná o klasické loterie, ale pozor překvapení - jsou to tomboly! Je vždy zajímavé vyzkoušet si různé druhy her a jakou lepší možnost bychom vám mohli zprostředkovat, než si zahrát tombolu?

Při hře je důležité míti na mysli, že si nemůžete volit svá vlastní čísla, ale můžete si vybrat ze seznamu 5-místných číselných kombinací nebo si alternativně nechat přidělit náhodné 5-místné číslo mezi 0 a 99 999.

Příklad - číslo losu může být: 09453

Losování se uskuteční první sobotu v červenci, letos tedy 6. července 2013 a k mání je spousty cen.

léto na jachtě

Jak jsme se již zmínili výše, existuje 10 garantovaných jackpotů, každý v hodnotě €2 milionů (skupinový jackpot činí tedy €20 milionů) a dále je k mání 378 000 individuálních cen. Každý má se svým losem šanci na vítězství 1 ze 3.

Na nic nečekejte a popadněte svou šanci s tombolou el Gordo de Verano vyhřívat se na slunci celé léto, a možná i zimu. Losy této letní tomboly jsou předmětem dostupnosti!

Podívejte se na herní stránku MegaLoto.cz a můžete začít se hrou ještě dnes!

Filmový festival v Cannes

17. května 2013 v 14:26 | komunikace
Včera, 15. května, začal již 66. ročník mezinárodního filmového festivalu v Cannes a potrvá do 26. května, kdy budou vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií. Kdo letos získá Zlatou palmu? Který ze 20 filmů se bude porotě nejvíce líbit?
Filmový festival v Cannes patří jistě mezi nejprestižnější události filmového průmyslu. Každý rok, již od 1946, představuje festival ty nejispirativnější filmy z celého světa.
Letos v porotě, v čele s režisérem Stevenem Spielbergem, zasednou hvězdy jako herečka Nicole Kidmanová, britská režisérka Lynne Ramsayová či japonská režisérka Naomi Kawaseová. Speciální ocenění za celoživotní dílo získá letos oblíbený herec Alan Delon. Česká republika má na festivalu také své zástupce, a to v soutěži krátkých filmů.
Festival začal promítáním filmem Velký Gatsby, který režíroval Baze Luhrmann. MegaLoto.cz vybrali 5 dalších filmů, které jistě zaujmou. Získá některý z nich Zlatou palmu, co říkáte?

5 filmů z letošního festivalu v Cannes, které si podle MegaLoto.cz, nenechte ujít:

1. Jen Bůh odpouští

V kriminálním dramatu, odehrávajícím se v Bangkoku, hraje stále populárnější here Ryan Gosling muže, který na přání matky jede pomstít smrt svého bratra.

Jen Bůh odpouští

2. Only Lovers Left Alive

Hororové drama od slavného režiséra Jima Jarmusche pojednává o dvou upírech, kteří jsou zamilovaní po staletí. Mezi hlavní herce patří Tilda Swintonová a Tom Hiddleston.

Only lovers left alive

3. Behind the Candelabra

Snímek o životě extravagantního pianisty natočil Steven Soderbergh a do hlavních rolí obsadil Michaela Douglase a Matta Damona, kteří ztvárnili ve filmu milence.

Behind the Candelabra

4. Michael Kohlhaas

Režisér Arnaud des Palliéres natočil toto historické drama s Madsem Mikkelsenem v hlavní roli a vypráví o prodejci koní ze 16. století, jehož šťastný rodinný život se náhle změní kvůli válce.

Michael Kohlhaas

5. Inside Llewyn Davis

Drama od populárních bratrů Cohenových vypráví příběh o zrodu folkové hudby v 60. letech v New Yorku. Mezi herci uvidíme Justina Timberlakea a Carey Mulliganovou či Johna Goodmana.

Inside Llewyn Davis

Chcete-li se dozvědět více novinek z tohoto fantastického festivalu, navštivte jejich oficiální webové stránky festivalu.Jackpot USA Powerball se vyšplhal na $550 000 000

17. května 2013 v 14:25 | komunikace
Americký Powerball nemůže zastavit svůj jackpot v růstu. Z původního odhadovaného sobotní jackpotu $475 milionů vyšplhal nyní až na $550 milionů. Dostane se před sobotním losováním ještě výš?

Nejsme tu již velmi vzdáleni od rekordní částky jackpotu! V sobotním losování se bude losovat o 2. největší Powerball jackpot vůbec a o 3. historicky největší jackpot ve Spojených státech.

Powerball Jackpot

Největší zatím vyhraný jackpot v USA Powerball, jež činil úžasných $580 milionů USD a byl vyhrán dvěma držeteli losu 28. listopadu 2012. Otázkou tedy stále zůstává, zda-li sobotní jackpot překročí tuto sumu $580 milionů a stane se tak největším jackpotem US Powerball vůbec?

Toto je historická událost, a tak se ujistěte, že máte vsazeno, tady na MegaLoto.cz! Uzávěrka pro sázky do sobotního losování je sobota večer (GMT).

Součastní rekordmané mají také co říci

Jeden z vítězů současného rekordního jackpotu má také co dodat. Mark Hill a jeho rodina, si odnesli domů půlku z vyplacených $580 milionů vloni v listopadu a daří se jim skvěle. Vykonali také spoustu skvělých věcí pro své rodiny a komunitu.

Říká se jim 'nejmilejší loterijní vítězové vůbec' - seznamte se s Hillovými!
Rodina Hillových - vítězů Powerball

Na seznam občanských projektů, které podporují, patří výstavba nové požární stanice v jejich městě, společně s baseballovým hřištěm a také koupili pozemek pro čištičku odpadních vod pro město. Dále založili stipendijních fond pro jejich starou střední školu.

Je zcela zřejmé, že bývalý mechanik Mark Hill a jeho manželka Cindy, zůstali velmi pokorní i přes svou rekord lámající výhru a dodrželi své sliby o vrácení zpět své komunitě. Jsme si jisti, že to je pouhý začátek, co jistě dál plánují pro své město.

Jak byste utratili peníze vy po gigantické výhře v US Powerball? Konzervativně a charitativně jako Hillovi? Nebo byste si dopřáli a splnili některé ze svých úžasných snů? Nebo obojí? S výhrou přes půl miliardy dolarů buďme upřímní, neexistuje mnoho věcí, které byste udělat nemohli!

Vytvořte si seznam snů do sobotního večera a nechť máte štěstí!

Nudíte se? Extrémně se pobavte!

15. května 2013 v 13:32 | komunikace
Vyhráli jste v loterii obrovský jackpot. Už jste si koupili dům snů, dobře investovali, garáž je plná sportovních aut, přispěli charitám, hypotéky příbuzných jste taky zaplatili, svět objeli dvakrát a co teď? Nudíte se?

Tady na MegaLoto.cz jsme se již několikrát bavili od druzích extrémní zábavy, a nyní jsme pro vás našli další a zajímavé sportovní aktivity, jež jsou ve světě stále více a více populární. A jak si lze představit, nejedná se zrovna o levnou záležitost.

Bunqee do sopky

Ano, čtete správně, do sopky. Skáčete-li do vody, tak se při nejhorším po selhání lana trošku vykoupete. Ale co po pádu do žhavého vulkánu? Populární k tomuto sportu se stala aktivní sopka Villarrica v Chile a do bublající magmy se skáče z helikoptéry. Po skoku nejste znovu vytaženi do helikoptéry, ale letíte rychlostí 130 km/h na 60 km vzdálené letiště, kde vás spustí zpět na zem. Za $10 000 se můžete takhle originálně pobavit.

Skok do sopky Pohled dovnitř aktivní sopky

Potápění se pod ledem

Severní pól nabízí k tomuto sportu skvělé podmínky každý rok od března do dubna, kdy jsou "vyšší" teploty a není také úplná tma. Nejprve zažijete cestu na severní pól, náročná je již samotná cesta k samotná destinaci. Tento sport je opravdu fyzicky i psychicky náročný. Odměnou je podvodní svět v celé své zamrzlé kráse.

Podvodní potápění Extrémní potápění pod ledem

Na kajaku mezi kosatkami

Tomuto extrémnímu vodnímu sportu se můžete věnovat na Aljašce. Nejenom, že se můžete projet na průzračné hladině a vychutnat si přítomnost plavajících a skákajích až 8 metrových a 6 tun vážících savců. Ani se nám nechce myslet na to, co by se stalo, kdyby se rozhodli skočit na kajak...

Extrémní jízda na kajaku Skákající kosatka

Chůze na hraně

Ano, a to doslova. Tento sport se stal populárním v kanadském Torontu. Pokud nemáte rádi výšky, raději na to rovnou zapomeňte. Chodí se totiž na ochozu telekomunikační věže CN Tower ve výšce 356 metrů a extrémní "chodci" jsou k věži připoutáni lany, aby si mohli vychutnat svou 20 - 30 minutovou procházku. Za tento zážitek zaplatíte poměrně malou částku, pouze $175.
Chůze na hraně Telekomunikační věž v Torontu

Potápění s krokodýly

Plavání se sladkovodními obřími krokodýli je stále oblíbenější atrakce v Austrálii. Potápěč se zavře do 4 cm tlustého plastikového válce, jinak by člověk opravdu moc dlouho nevydržel, kde se může 15 minut kochat pohledem zblízka na tyto několikametrová monstra.
Potápění s krokodýli Extrémní potápění

Vybrali jste si svůj sport, který by stál za to vyzkoušet? Zatím můžete hrát o extrémní jackpoty na MegaLoto.cz, a to z pohodlí vašeho domova.
A z čeho je na výběr tento týden?

Americké loterie jsou k nezastavení a dosáhli opravdu extrémních cifer - US Powerball o opět navýšil a je už na $360 000 000, MegaMillions sedí na masivních $190 000 000 a EuroMillions také roste, nyní je už na €62 000 000.
Je tedy z čeho vybírat! Zkuste své štěstí a hrajte o extrémně vysoké výhry na MegaLoto.cz.Dnes se losuje US Powerball o $222 000 000

8. května 2013 v 13:32 | komunikace
Dnes se koná tah již 10 krát přehoupnuté losování loterie US Powerball, jež sedí na dech beroucími 222 miliony amerických dolarů. Obstarejte si své losy včas do tohoto neuvěřitelného losování.

Naše dvě největší americké loterie jsou k nezastavení! Multi-státní loto MegaMillions se dostalo již na impozantích $154 milionů a dnes večer se losuje v USA Powerball o neodolatelných $222 milionů USD.

Nebaví vás práce? Co takhle plavba, spravila by vám náladu?
powerball 222

Odnesete si domů oba dva? Nebo si rozdělíte jackpot s dalšími hráči?

Nedávno vyhrál Powerball syndikát ze státu Florida, USA, druhou garantovanou cenu, tedy celý $1 milion USD v gigantickém losování US Powerball v březnu.

Nehrát Powerball se nevyplácí

Jennifer Maldonadová se rozhodla odejít z Powerball syndikátu své firmy, a již v následujícím losování vyhrál syndikát cenu druhé úrovně, tedy rovný $1 milion USD. Toto musí zajisté být noční můra každého hráče loterijních her.

Každý z jejích 12 spolupracovníků si odnesl domů $83 000, po zdanění, a Jennifer mohla jen zdáli pozorovat, jak její kolegové oslavují výhru pěkné výhry.

Šťastní pracovníci realitní kanceláře z Floridy se radují z výhry $1milionu USD v US Powerball
Florida Powerball winners
Stejně jako nešťastně proslulá Hazel Loveday, která se odpojila ze syndikátu své kanceláře jenom pár měsíců před velkou výhrou v Euromillions, kolegové Jennifer tvrdí, že si s ní výhru stejně rozdělí.

Laurie Finkelstein Readerová, vedoucí kanceláře, kde pracuje i Jennifer, prohlásila následující:

"Když činíte ty správné věci a vždy vám záleží na ostatních lidech, začnou se nám dít ty správné věci."

Kancelářský syndikát z Floridy sice nevyhrál hlavní cenu jackpotu, $338 milionů, ale s dalšími 12 dalšími držitely losů skvělou 2. cenu. Vsadíme se ale, že to vůbec nevadí Pedru Quezadovi, který si domů odnesl hlavní cenu, tedy celý jackpot!

Dělit se či nedělit?

Nejprve ale vyhrát!

Vyhlášení vítěze soutěže "Grand Prix F1 Monako 2013"

7. května 2013 v 14:52 | komunikace
Ano, byla to neuvěřitelná jízda a finále bylo odmáváno károvanou vlajkou. Jsme u cíle a kdo že se stal v letošním ročníku soutěže Grand Prix F1 Monako vítězem?

8. ročník po sobě jdoucí soutěže MegaLoto.cz Grand Prix F1 Monako nabídl našim hráčům vyhrát luxusní výlet pro dvě osoby do Monaka na sledování famózního závodu Formule 1, a to včetně letenek a pětihvězdičkového ubytování!

Kdo se stal vítězem soutěže GP Monako 2013?

Seznamte se prosím s vítězem, panem Valeryem P. z Petrohradu, Ruska.

Valery bohužel nemůže podniknout výlet v období konání závodu, ale stejně jako v naší předchozí soutěži za sebe pošle vítěz člena rodiny. Valery daruje cenu své dceři a jejímu přítelovi, aby mohli na vlastní kůži zažít napětí a vzrušení z této události a to nesmíme zapomenout na luxus, který jde ruku v ruce se závody Formule 1 v Monte Carlu, Monaku.

Monte Carlo

A na co se tedy Valeryho dcera a její partner mohou těšit?
  • 4 noci ubytování se snídaní v 5 hvězdičkovém hotelu 'Royal Riviera'.

  • Exkluzivní recepci s legendami Formule 1 Davidem Coulthardem, Martinem Brundlem a současným pilotem Paulem di Resta.

  • Sobotní permanentku s výhledem na úžasné Casino Square z Hotelu de Paris, včetně oběda a pití.

  • Nedělní výhled z Midi Terrace Hotelu Hermitage, včetně oběda a šampaňského.
Hotel Riviera - Monte Carlo

Dáme vám brzy vědět, jak si výherci užijí svůj výlet.

Děkujeme všem za účast v této soutěži. A jako vždy, brzy pro vás budeme mít připravenou další napínavou soutěž!

Kdo vyhraje letošní MS v ledním hokeji 2013?

7. května 2013 v 13:41 | komunikace
Něktěří z nejlepších a nejrychlejších hokejistů světa momentálně zápasí na Mistrovství světa v ledním hokeji 2013, jež se koná od 3. do 19. května 2013.

Mistrovství světa v ledním hokeji 2013 se koná ve Švédsku (Ericsson Globe) a Finsku (Hartwall Areena) a letos Mezinárodní hokejová federace pořádá 77. mistrovství světa tohoto populárního sportu.

V loňském roce si domů odnesli zlato ruští hokejisté, když vyhráli nad Slovenskem 6 - 2 a Česká republika si domů odvezla bronzové medaile.

Čeští hokejisté se radovali naposledy ze zlaté medaile v roce 2010.

Kdo si letos vybojuje zlato?

V pátek jsme mohli vidět jak Slovensko rozdrtilo Francii 6 - 2 a také výhru České republiky nad Běloruskem o výsledku 2 - 0. Finsko těsně udolalo Německo v prodloužení 4 - 3 a těsný byl také výsledek zápasu mezi Švédskem a Švýcarskem 2 - 3.
V sobotních utkáních bohužel slovenští hokejisté podlehli Finům 2 -0 a stejně tak i Češi Švédům 1 - 2.
Situaci se podařilo napravit Slovákům v pondělním utkání proti Německu, těsně 3 - 2, bohužel čeští hokejisté podlehli Švýcarům 2 - 5.

Máme před sebou ještě 12 dní hokejového napětí. Kdo letos vyhraje? Kdo potěší své hokejové fanoušky? Budou to favorizovaní Švédi či se staneme svědky překvapení? Na výsledek šampionátu si musíme počkat do nedělního finále 19. května.

V tabulce kanadského bodování je na zatím prvním místě Fin Petri Kontiola, za ním se drží Rus Ilja Kovalčuk a o třetí příčku se dělí Slovák Tomáš Záborský. Na osmé pozici najdeme Čecha Jiřího Hudlera, jež je ale také na třetí příčce v tabulce střelců MS 2013.

Tady na MegaLoto.cz máme rádi spekulace nejenom v oblasti loterijních her, ale také u sportovních událostí, jako například Australian Open či sportem inspirované soutěže jako Hádejte, kde je míč!. A i tentokrát jsme velmi zvědaví na odpověď na otázku:"KDO SE STANE VÍTĚZEM MS V LEDNÍM HOKEJI 2013?"


Poslední šance vyhrát VIP výlet na GP F1 v Monaku

3. května 2013 v 15:00 | komunikace
Všechno má svůj konec a dnes se rozloučíme s naší soutěží Grand Prix F1 Monako 2013. Dnešek je posledním dnem k zařazení do této fantastické soutěže.

Jistě budete souhlasit s tím, že letošní šampionát Grand Prix Formule 1 je zatím velmi napínavý a kontroverzní událostí. Zatím byly odjety 4 závody a pořadí vypadá v současné době následovně:

  1. Vettel - 77 bodů (2 výhry)

  1. Kimi Raikkonen - 67 bodů (1 výhra)

  1. Lewis Hamilton - 50 bodů (žádná výhra)

Jeden si říká, jak by vypadala tabulka pilotů Formule 1, kdyby Vettel uposlechl rady týmu a zůstal za týmovým kolegou stáje Red Bull Markem Webberem na Grand Prix v Malajsii?

Stáj Red Bull to může opět dokázat!

Red Bull formule trochu jinak

Naši hráči mají slabost pro pilota Vettela, jak se ukázalo v naší nedávné anketě, většina, celých 29% hlasujících, ho zvolili za vítěze v Grand Prix v Bahrajnu. A jak asi víte, Vettel se na nejvyšší stupínek v Bahrajnu postavil. Blahopřejeme tedy všem, kteří správně předpověděli vítěze.

Mluvíme-li o vítězích, jsme celí napjatí, kdo se stane naším vítězem v Monaku, a nemluvíme teď o vítězi Grand Prix.

To nejlepší teprve přijde

Fanouškové závodění musí být nadšeni, že stále ještě zbývá 15 závodů do konce sezóny a vrcholem je jistě GP F1 v Monaku.

Red Bull formule v akci

Toto je již 8. ročník, kdy rozdáváme balíček s cenou Monako našim šťastným hráčům. Více o našich předchozích vítězích si můžete přečíst na soutěžní stránce. Přibude vaše jméno na seznam vítězů?

V roce 2012 jsme v rámci této soutěže dali na výběr, kromě VIP výletu do Monaka, ze 2 dalších cen a vítěz si zvolil výlet na finále UEFA - šampionát Ligy mistrů.

Před závodem v Monaku 26. května se koná pouze 1 další závod. Uzávěrka soutěže je dnešní půlnoc a vítěz bude vyhlášen v pondělí ráno.

Pokud jste se již do soutěže zařadili, ujistěte se, že nezmeškáte losování o OBROVSKÉ jackpoty amerických loterií. Dnes večer se losuje v Mega Millions o $126 000 000 a v sobotu v loterii Powerball o naprosto závratných $191 000 000, což je celkem šílených $317 milionů.

Pamatujte, že za každých dalších utracených či vložených €15 získáte vstup do soutěže Monako.

Pokud jste se ještě nezařadili do naší báječné soutěže, dnes je vaše poslední šance!


Zúčastnit se soutěže