Červen 2013

Máte šťastný obličej?

19. června 2013 v 15:19 | komunikace
Britský deník Daily Mail nedávno publikoval článek o souvislosti mezi obličejovou strukturou člověka a sklonu ke štěstí. Podívejme se nyní, jak tedy 'šťastný obličej' vypadá!
Jako hráčům EuroMillions se nám jistě štěstí více než hodí. Přijde-li ale na naše obličeje, existuje jen málo, co s tím můžeme udělat!

Splolečnost UK Bingo podnikla nedávno průzkum ohledně rysů obličeje vítězů ve Velké Británii a na jeho základě zkonstruovala ideální mužský a ženský obličej.

Jak tedy vypadá šťastný obličej?

ženský šťastný obličej

"Šťastný" ženský obličej má pusu jako herečka, vítězka sošky Oscara, Kate Winsletová, nos supermodelky Kate Mossové a oči jako zpěvačka Adele, což jistě zvýší šance na štěstí a možná i zvýší šance na lepší rande.

mužský šťastný obličej

Mužský "šťastný" obličej se ideálně skládá z nosu komika Alana Carra, očí fotbalisty Davida Beckhama, vlasů představitele Jamese Bonda Daniela Craiga a bradky dle vzoru obchodního magnáta Alana Sugara.

Data byla posbírána od vítězů binga, nejsme si tedy jisti, zda se dají použít i pro vítěze EuroMillions. Podíváme-li se na poslední dva největší vítěze EuroMillions, nejsme si úplně jisti, zda výše uvedený popis odpovídá.

Oči jako David Bekham...

colin weir euromillions winner

Vlasy jako Daniel Craig..

adrian bayford

Věříte, že všichni šťastní lidé sdílejí určité obličejové charakteristiky? A pokud ano, máte VY šťastný obličej?

Vyzkoušejte své štěstí ve hře o jackpoty tohoto týdne. A kdo si vede nejlépe v naší jackpotové tabulce?

V přehoupnutém Super losování EuroMillions sedí jackpot na závratné sumě, na €166 milionech.

US Powerball si vede také skvěle, jackpot se již vyšplhal na $105 milionů a italskéSuperEnaLotto je nyní už na €38,5 milionech, a to nezapomeňme na 25% slevu na všechny losy SuperEna, až do 23. června!


5 Zvyků šťastných Lidí

14. června 2013 v 11:18 | Komunikace
Všichni jsme již slyšeli příběhy o neuvěřitelném štěstí. Člověk, který získá práci snů v období recese nebo potká životního partnera na party, na kterou přišel čistě náhodou. Stávají se tyto věci díky osudu nebo je to v tom něco víc?

No, nejspíš je to obojí. Jejich činy je dovedly ke štěstí, a tak jsou jistě lidé, do určité míry, zodpovědní za své štěstí i neštěstí.

Učiňte svůj den šťastným

Prvním krokem je věřit, že se vám dějí dobré věci. Očkávat je klíč. Očekávat něco je mnohem lepší, než v to jen doufat. Když kolem sebe máte oblak očekávání, vaše činy budou zahrnovat sebevědomí a přitáhnou správné lidi vaším směrem.

Postavte se štěstí přímo do cesty zkoušením nových věcí a potkáváním nových lidí. Tím, že máte hodně společenských kontaktů se zvyšují šance na získání skvělých příležitostí v životě. Učiňte svou společnskou síť širší tím, že prolomíte svou denní rutinu. Nakupujte v jiném obchodě, vyzkoušejte novou restauraci nebo jeďte na výlet, kde jste ještě nebyli.

Prostě si jen nepřejte vyhrát v loterii - HRAJTE loterii! Nakonec, šťastní lidé rozpoznají příležitosti, ti nešťastní ne.

učiňte svůj den šťastným

Šťastní lidé mají štěstí jednoduše proto, že spontánně ..
  • očekávají to nejlepší,
  • říkají 'ano',
  • všímají si toho, co ostatním uniká,
  • přemění věci k lepšímu,
  • odráží negativitu.

A tak si přičichněte k růžím, neberte život moc vážně a hrajte loterii! Můžete se brzy usmívat od uchu k uchu po cestě do své banky.

Pravidla Feng šuej k vytvoření bohatství & prosperity

14. června 2013 v 11:15 | Komunikace
Vždy si užíváme zkoumání šťastných předmětů a symbolů, které mohou pomoci hráčům loterijních her k vytouženému vítězství. V tomto článku se podíváme na staré čínské umění Feng šuej a jak se dá použít k vytvoření bohatství a prosperity.
Feng šuej, doslova "vítr a voda", je starověké čínské učení, jež se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Cílem je vytvoření harmonie a hladkého plynutí energie v lidském životě. Pravidla k vytvoření bohatství jsou vlastně docela snadná, alespoň pro začátek, ale nejprve si musíte pořídit kompas!
feng šuej kompas

Najděte jiho-východní sektor vašeho domova

Tato část domu spravuje tok vašich peněz a dále i způsob, kterým vnímáte svoji schopnost vytvářet peníze. Je tedy evidentní, že toto je extrémně důležitá část domu obzvláště pro hráče loterijních her.

A co byste měli udělat v této části vašeho domova? Pro začátek je třeba se ujistit, že umístíte v tomto prostoru ty správné předměty k vyrovnání energií bohatství.

Zde je seznam různých předmětů, které si můžete do tohoto sektoru přidat a navýšit tak své bohatství:

Barvy prosperity - těmito barvami jsou fialová, červená a zelená. Přidejte tyto barvy do příslušného rohu vašeho domu.

Buddha pro prosperitu

Peníze - nemusí se ani zdůrazňovat, že peníze přitahují peníze. V tomto sektoru můžete umístit obrázky s penězi nebo dokonce samotné peníze, například misku s cizokrajnými mincemi. Počítají se i nepravé peníze, dokonce se počítají i peníze z Monopoly.

Čínská žabka - mnoho z nás jistě zná tyto zelené či žluté sošky čínských žabek s mincí na jazyku.

Zlatá rybka - ať už si zvolíte samotné akvarium nebo sošku zlaté rybky nebo i pouhý obrázek, mělo by to přinést štěstí.

Fontánka - bambusová fontánka se považuje pro tento sektor obzvláště vhodná a také se doporučuje pro příznivou kariéru.

Rostliny - doporučují se tlustice, malý ovocný stromek nebo šťastný bambus.

Osm koní - už jen číslo osm reprezentuje ve Feng šuej prosperitu, možná i proto, že v Mandarínštině slovo "osm" zní stejně, jako slovo "prosperita". Osm koní může být v podobě sošky či obrazu.

8 koní

Zde je několik dalších tipů k vytvoření energie bohatství ve vašem domově.

Mějte rádi svoji peněženku

Nakládejte se svou peněženkou s respektem, udržujte ji čistou a nemějte v ní nepořádek. Ukládejte ji na vyvýšeném místě a můžete si ji doplnit o pěkný talisman, jako například talisman pro štěstí, aby pomohl s 'aktivací' získání peněz.

Udržujte věci v pohybu

Ve Feng šuej vše, co se pohybuje, pomáhá udržet oběh peněz ve vašem životě. To je také důvod, proč se fontánka považuje za prospěšnou, jelikož je voda v neustálém pohybu.


Prošli jsme doporučeními, jak aktivovat energii prosperity v našich životech, ale nyní se podívejme, čeho se dle Feng šuej vyvarovat.

A co zásadně NEDĚLAT!

Číslem jedna je vyvarovat se doma nepořádku a nečistoty. Toto jsou překážky, které zabraňují nashromáždění pozitivní energie ve vašem prostoru.

Únik vody je velkým problémem, například kapající kohoutky či protékající záchod. Pokud vám něco kape v tomto sektoru domu, vaše peníze také unikají.

nepořádek, velké ne ve feng šuej

Toalety, krabice pro kočky, rozbité předměty či cokoliv mrtného či umírajícího, musí z tohoto koutu vašeho domu pryč. Všechy tyto věci odebírají energii z vašeho života, nachází-li se v tomto sektoru.

Existuje mnoho šťastných objektů, čínských symbolů štěstí a čísel, jež mohou zvýšit štěstí a prosperitu ve vašem životě. Filozofie Feng šuej označuje tyto symboly a čísla za šťastné. Jedná se o obsáhlé učení, ale je to také praktický průvodce k vytvoření energie bohaství, mezi dalšími pozitivními druhy energií.

Jste připraveni se podělit se světem o to, že jste nyní připraveni na více finanční prosperity ve vašem životě?

Cestování v honosném stylu

12. června 2013 v 15:18 | komunikace
Po velké výhře v loterii si jistě budete chtít dopřát něco nového, vyjímečného, speciálního a s největší pravděpodobností i luxusního. Za luxus jak víme se platí, ale po výhře některého z jackpotů, nebude pár milionů Euro žádný problém. Mluvíme tu o paláci na kolech.

Ano, hovoříme tu o nejdražším a nejluxusnějším domě na kolech, který jde momentálně do prodeje v Dubaji. A v čem je tento vůz, pod názvem eleMMent Palazzo, vyjímečný?

eleMMent Palazzo

Začněme masivní ložnicí s TV (o 100 cm uhlopříčce) s vlastní luxusní koupelnou.

Ložnice

K vybavení dále patří bar, krb a vlastní terasa s grilem. Nechybí podlahové vytápění, klimatizace a extravagantní mramorové osvětlení - ideální pro koktejlovou party.

Terase s osvíceným mramorovým dekorem

Kuchyň je samozřejmě vybavena mrazákem, myčkou či zabudovaným kávovarem.

Moderní kuchyně

Na výlet můžete samozřejmě pozvat své přátele, i pro ty je ve voze dostatek místa a pohodlí i pro ty nejnáročnější cestující.

Nasvícený obývací prostor

Pohodlí musí mít hlavně řidič, že? Za doprovodu hudby se jistě řídí každému z nás lépe, proto je tento luxusní karavan vybaven kvalitním reproduktorovým systémem.

Místo pro řidiče

Na výběr máte ze zlaté a bílé barvy tohoto přepychového vozidla. A kolik, že si musíte připravit? €2, 36 milionu anebo Kč 60,35 milionů. Jistě na silnicích nepotkáte podobné vozidlo často.

Podíváme-li na velikost současných jackpotů, není to ani tak moc.
Komu se vede momentálně nejlépe?

Máme tu v první řadě již dvakrát přehoupnutý jackpot EuroMillions - €129 milionů. US Powerball si nevede se svými $70 miliony také špatně a hned v závěsu se drží SuperEna s€36,9 miliony. Nezapomeňme také na tombolu el Gordo de Verano, jejíž celková cena je€140 milionů.

Přejeme vám hodně štěstí ve hře!

A jaký druh milionáře jste vy?

7. června 2013 v 11:41 | Komunikace
Řekněte si .. "Mám 100 milionů Euro"... Nezní to báječně? Nyní si představte samotnou €100 milionovou sumu na vašem bankovním účtu! Je to tak obrovská suma, téměř nad rámec lidské představivosti. No napněte svou fantazii, protože se v pátek koná Super losování EuroMillions o jackpot snů, o €100 milionů!

Když přijde na milionáře, není vše jen černé či bílé, ve skutečnosti je mezi nimi docela barevno. Podobně jako legendární whisky Johnny Walker má svou vinětu směsi, od červené po modrou, stejně tak milionáři mají svou vlastní třídu!


Zde se můžete na milionářské třídy podívat:

Modrá milionářská třída
Všichni musíme někde začít. V tomto stádiu milionářského cyklu, nemáte už hypotéku a v garáži je zaparkováno pár aut. I když si často užíváte dovolenou v zahraničí, stále se musíte zabývat budoucností a zajistit, že vám jmění vystačí po zbytek života.

Stříbrná milionářská třída
Pohybujete se směrem vzhůru a cítíte se teď více zabezpečeni, s průměrným jměním £5,8 milionu. S největší pravděpodobností jste se přestěhovali do většího a okázalejšího domu, a to nezapomeňme na luxusní dům v zahraničí. To je život!

Zlatá milionářská třída
Dny, kdy jste si sami otevírali dveře, jsou pryč. Nyní máte šoféra a služebné, kteří dělají vše za vás. Cestujete si po celém světě, nádherný život! Ano, tady se i větší finanční sny stávají realitou. Abyste se mohli přidat ke zlaté třídě, potřebujete kolem £13,8 milionů - na to by stačil i menší jackpot EuroMillions.

Platinová milionářská třída
To je něco úplně jiného. I ten titul zní noblesně. Po světě máte £58,6 milionů, své panství spolu s domy v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Život na této úrovni je téměř ráj na zemi!

Černá milionářská třída
A jste v milionářském špičce, nacházíte se v nejvyšší milionářské třídě, s £108,6 miliony či více. Studie ukázaly, že většina milionářů v této skupině si své miliony vydělali sami. Nejsme si jisti, zda se výhra v loterii počítá jako vydělání milionů, ale jedna věc je jasná, pokud neinvestujete (například loterijní los), pak nemůžete sklízet odměny!

Přidejte se do platinové či černé milionářské třídy s výhrou €100 milionů v Super losování EuroMillions již tento pátek večer! A pak si už jen můžete říkat ... "To je parádní život!"

84-letá Gloria nárokuje rekordní jackpot US Powerball

7. června 2013 v 11:36 | Komunikace
84-letá žena z Floridy, která si zakoupila svůj los loterie Powerball poté, co ji v řadě dal přednost jiný zákazník. Ve středu si přišla nárokovat svůj $590 milionový jackpot, čímž se stala největším jednotlivým vítězem loterie v americké historii.

84 let a hromada peněz!

Gloria MacKenzieová si po dvou týdnech po svém vítězství, přišla nárokovat druhý největší jackpot na světě! V oficiálním prohlášení loterijních organizátorů si Gloria zakoupila svůj los poté, co jí dal přednost v řadě jiný zákazník, "bylo opravdu milé, že mě pustil v řadě, abych si mohla zakoupit svůj vítězný los." Tento šťastný los byl zakoupen na základě rychlého výběru, tedy náhodně vygenerovanými čísly loterijními počítačemi. (přečtěte si více o rychlém výběru)
Vítězka pochází se státu Florida, kde vítěz nemůže zůstat v anonymitě.

Vítězka US Powerball, paní Gloria C. Mackenzieová, 84, opouští loterijní kancelář v doprovodu svého syna.


Paní MacKenzieová si zvolila možnost výplaty své výhry v podobě jednorázové sumy. Po zaplacení daně jí bankovní zůstatek naroste přibližně o masivních $270 milionů.

V prohlášení Gloria projevila "vděčnost za požehnání touto výhrou'', ale stejně jako mnoho předešlých loterijních vítězů prohlásila, že chce zůstat mimo veškerou pozornost.
Středeční prohlášení ukončilo po dvou týdnech spekulace mezi hráči Powerball, kteří pokoupili po celém světě miliony losů.

Paní Gloria, největší a jediný vítěz jackpotu v historii, měla 60 dní od losování na uplatnění jednorázové platby.

€100 milionů je k mání tento pátek v Super losování EuroMillions

Pokud také toužíte vyhrát opravdu velký jackpot, pak hrajte o garantovaný jackpot - €100 000 000 EuroMillions v Super losování, které se koná již tento pátek 7. června!

Jak vypadá €100 milionů?

6. června 2013 v 11:48 | Komunikace
Gigantické jackpoty loterií Powerball a EuroMillions slaví tento rok grandiózní úspěch a doslova z nich přechází zrak. Teď už jen relaxujte a zhluboka se nadechněte...

Přijde-li na hodnotu hotovosti tak obrovské, jako je €100 milionů, téměř Kč 2,6 MILIARDY, jež je k mání tento pátek v Super losování, nedává smysl ani na intelektuální úrovni. Jedná se o tak kolosální částku, že se dá jen ztěžka představit a vidíme ji prostě jako opravdu hodně, hodně, hodně peněz. Ale jak moc?

Zkusme tedy dát nějaké přirovnání této závratné sumě !

Kolik je to ve skutečnosti?

Za prvé, pokud byste to velmi těžce nezkoušeli, je nepravděpodobné, že tak obrovskou částku někdy vůbec utratíte. Ledaže byste učinili nějakou opravdu bídnou investici nebo se rozhodli osobně zachránit nějaký evropský stát z recese, můžete si být ale jisti, že jinak strávíte zbytek svého života v nehorázném luxusu.

Co se týče samotného fyzického prostoru, který by tyto peníze zabraly, bude se jednat přibližně o velikost velké lednice či skříně. Samozřejmě vám tímto nechceme doporučit, abyste si uložili 100 milionů Euro do skříně. To by nebylo zrovna moudré, spíše nebezpečné.

100 milionů euro

Obázek výše ukazuje velikost, kterou by tato částka zabrala:

a) 10 tisíc Euro by se dalo nacpat přímo do vaší kapsy.
b) 1 milion Euro se dá myslitelně vměsnat do kufříku či batohu.
c) 100 milionů Euro je vyšší než průměrný člověk.

Předpokládáme, že uložení hotovosti by nebyl takový problém, to byste přenechali bance. Přemýšlíme nad větším problémem, za co toto jmění utratit? Tady je pár nápadů od členů týmu MegaLoto.cz:

Vylepšete si bydlení a pořiďte si honosné panství, o kterém jste vždycky snili. Toto je jistě evidentní první krok pro mnoho loterijních vítězů a představuje první nesmělé kroky k plnému přesunu na luxusní život.

Pořiďte si sbírku aut ve fantastickém stylu a nezapomeňte se ujistit, že máte dostatečně velkou garáž na všechny své krasavce. Můžete se nechat inspirovat nedávným doporučením pro vítěze v loterii EuroMillions.

Váš Rolls-Royce Ghost zaparkován venku před vaším skromným panstvím ...
new car for a lottery winner

Procestujte svět... stylově! Možná je vaším snem procestovat svět s batohem na zádech. Nám se zamlouvá neobyčejné cestování, exotické destinace a ubytování v hotelech s nejlepším výhledem!

Začněte s novým koníčkem. Jelikož už nikdy nemusíte pracovat, budete mít jistě spousty času rozmazlovat se a bavit se s novými a možná i extrémními zálibami.

euromillions super losování

Darujte! Darujte charitě, jistě nastane okamžik, kdy každý vítěz v loterii zvažuje, jak dopřát těm, kteří neměli takové štěstí. Příkladem mohou být vítězové EuroMillions Colin a Chris Weirovi, kteří dokonce založili vlastní charitu. Pokud byste rádi přispěli ze svého vítězství, můžete tak učinit přímo na našich stránkách, MegaLoto.cz podporuje charitativní organizaci Life For Mothers, i malá částka se počítá!

€100 milionů se dá těžko představit, ale jistě by to byl každého hráče splněný sen. Nechte svou fantazii plynout s MegaLoto.cz a s €100 miliony v Super losování tento pátek večer!

Nejluxusnější spa světa

4. června 2013 v 11:38 | Komunikace
Po páteční výhře v Super losování EuroMillions, kde se hraje o €100 000 000, v přepočtu téměř Kč 2,6 miliardy, jistě přijde na řadu odpočinek, pohoda a relax. MegaLoto.cz má pro vítěze pář tipů, kam se jet nechat nejlépe rozmazlit. Našli jsme ty nejluxusnější spa světa.

Pokud máte milionů nazbyt anebo jen čekáte na páteční výhru v Super losování EuroMillions, máme pro vás několik bezvadných tipů na oddech. Chce to už jen privátní jet, dobrou společnost a vydat se za nejlepšími spa světa.

Dheva Spa

Dheva Spa Dheva Spa

Dheva spa se nachází ve městě Chiang Mai v severním Thajsku. Spa o rozloze 3 100 m² se rozhodně počítá mezi nekrásnější spa světa. Prostor je vyzdoben sochami posvátných zvířat a budhů. K dispozici je celkem 18 pokojů, kde probíhají masáže a procedůry. Pokoje mají mramorové obklady, jsou zařízeny nábytkem z leštěného teakového dřeva, potahy jsou z nekvalitnějšího thajského hedvábí a dekoracemi jsou asijské starožitnosti.

SHA

Toto centrum zdravého bytí ve španělském Alicante je zaměřeno především na zdraví. K jídlu se podává makrobiotická strava, organické lahůdky a návštěvník si zde může nechat i spravit zuby. V nabídce jsou druhy masáží a procedur z celého světa a zacvičit si můžete od jógy po populární pilates.

SHA SHA

Maia

Maia Spa naleznete na Seychelských ostrovech. Obklopeni tyrkysovými vodami Indického oceánu může návštěvník jistě v klidu meditovat, cvičit jógu, zabavit se vodními sporty či si jít zarybařit. Spa je vyhlášené i pro své pořádání svateb či líbánek. Luxus tu čiší ze všech stran.

Maia Maia

Spa Conrad

Spa se nachází v hotelovém komplexu na ostrovech Maledivy a kromě klasické nabídky se může pochlubit i opulentními rituály s výhledem na korálový útes skrze okno v podlaze. Rozmazlit se lze, i co se vína a jídla týče, ale resort má něco i pro velmi náročného zákazníka. Vlastní totiž mini ponorku názvem "Nemo" a dva pasanžéři si mohou vychutnat 30 minut podvodního světa a zůstat při tom v suchu.

Spa Conrad Spa Conrad

Iridium Spa

Spa je položeno ve výšce 3,7 km nad mořem v tibetské Lhase a rozkládá se na 1 087 m². Ke spa patří i hotel, rozhlehlá meditační zahrada, 'energetický' bazén se zlatými dlaždicemi, jóga studio, čajovna a dokonce i škola vaření. Dopřát si lze i vína a tibetské, nepálské i mezinárodní kuchyně.

Iradium Spa Iridium spa

A výhra jakého jackpotu by pomohla k objevování nekrásnějších a nejluxusnějších spa světa?
Favority momentálně jsou následující:

Super losování EuroMillions - tento pátek se losuje o €100 000 000

SuperEnaLotto - o €34 700 000 se hraje již dnes večer

US Powerball - středeční losování nabízí $50 000 000 jackpot

Ať už se rozhodnete hrát jakoukoliv z loterijních her z nabídky MegaLoto.cz, přejeme vám hodně štěstí !!