Červenec 2013

Vítězná loto čísla Homera Simpsona

30. července 2013 v 15:10 | Komunikace
Hledají-li hráči USA Powerball inspiraci pro vítěznou číselnou kombinaci, proč se nepodívat na příběh ze života Homera Simpsona?
Možná vás to překvapí, ale neurvalec Homer Simpson je ve skutečnosti vítěz v loterii. Tato velká událost se odehrála ve 21. sezóně (odvysílána byla v roce 2010), v dílu nazvaném 'Možná milion dolarů'.

Homer si domů odnesl úžasný $1 milion, který vyhrál ve Springfieldské státní loterii, "státní loterii, kde vyhraje každý!"

Homerova šťastná vítězná čísla byla následující: 1 - 6 - 17 - 22 - 24 - 35
homer simpson s vítězným losem

Homer vyhrál v loterii

Homerovo hon za štěstím začal s čínskou sušenkou pro štěstí, ve které byl napsaný vzkaz, "Dnes bude váš šťastný den!" Homer se vydal do místního Kwik-E-Martu, aby si zakoupil loterijní los. Zůstal ale čekat v obrovské frontě plné lidí čekajících na zakoupení losů do loterie.

Jednou z mnoha výhod při používání online loterijní služby jako MegaLoto.cz je, že nemusíte plýtvat svůj drahocený čas čekáním ve frontě. Stačí pouhých pár kliknutí myší a máte své losy bezpečně, pohodlně a rychle online.

Jelikož Homer čekal na zakoupení svého loterijního tiketu tak dlouho, opozdil se na schůzku se svou ženou Marge. Dostal se do takového spěchu, že naboural své auto a vzbudil se v nemocnici. Poté, co se probral, zjistil, že vyhrál $1 milion v loterii. Nemůže to ale prozradit své manželce, protože by na něj prasklo, proč se opozdil na jejich schůzku.

Použije vyhrané peníze a zakoupí v tajnosti mnoho dárků pro svou rodinu. Nakonec své ženě, při letu v horkovzdušném balónu, prozradí, že vyhrál v loterii. Homer utratil poslední ze svých loto peněz na gigantickém třešnovém háji ve tvaru obličeje Marge, se slovy "Láska mého života".

Homer použije část svého loterijního vítězství na soukromý koncert skupiny Coldplay...
homer wins the lottery

Homer není jediným z postaviček seriálu Simpsonovi, kterého zasáhlo štěstí ve státní loterii. Dalšími vítězi, kteří stojí za zmínku, jsou Lenny Leonard, který si domů odnesl $50 000 a moderátor televizní stanice Channel 6, Kent Brockman, který vyhrál v roce 1992 neuvěřitelných $130 000 000. Jeho šťastná čísla byla 3-17-25-38-41-49!

Jakých je vašich 6 nejšťastnějších čísel? Otestujte je na MegaLoto.cz a využijte šance vyhrát masivní jackpot - $235 milionů. Losování se koná již tuto středu!


Nejrychlejší auta na světě

26. července 2013 v 15:23 | Komunikace
Již zítra se losuje v americké loterii Powerball o neuvěřitelnou sumu, konkrétně o $196 milionů amerických dolarů, tedy o více než Kč 3,8 MILIARDY. Každý hráč loterijních her si jistě představuje, co by si za výhru tohoto závratného jackpotu pořídil.

Šperky manželce, motorku synovi, super auto sobě. Patříte také k obdivovatelům rychlých aut?

Pojďme se podívat na tři nejrychlejší auta světa.

Buggati Veyron Super Sport

Buggati Veyron Super Sport dosahuje naprosto šílené rychlosti 429 km/h. Objem činí 8 litrů, obsahuje nadupaný zážehový motor W16 a pochlubit se může 1 200 koňkými silami. Vyrábí se ve Francii a jeho cena? $2 400 000 (Kč 46,94 milionu). Po výhře zítřejšího jackpotu US Powerball to nebude naprosto žádný problém.

Buggati Veyron Super Sport - po výhře v loterii žádný problém

Hennessey Venom GT

Druhou příčkou se pyšní Hennessey Venom GT. Řidič z něj může dostat až fantastických 418 km/h. Poháněn 1200 koňskými silami, 6,2 litrovým LS9 Turbo V8 Twin V8 motorem je jistě velkou konkurencí pro Buggati. Za $950 000 (Kč 18,6 milionu) může být ustájen ve vaší garáži.
Hennessey Venom GT - perfektní pro vítěze v loterii

SSC Ultimate Aero

V tomto krasavci lze dosáhnout rychlosti úctyhodných 414 km/h. Twin-Turbo V8 motor má výkon 1183 koňských sil. Jeho cena je $970 000 (Kč 18,97 milionu). Po téměř tři roky drželo právě toto sportovní auto rekord nejrychlejšího auta na světě.

SSC Ultimate Aero - pro vítěze v loterii jako stvořený

Které z těchto super sportovních aut se líbí nejvíce vám? Dáváte přednost rychlé jízdě nebo poklidným projížďkám.

Ať už se po velké výhře rozhodnete pro koupi jakéhokoliv vozu, hlavně jezděte opatrně.
Losování o $196 milionový jackpot US Powerball se koná již zítra. Máte již vsazena svá šťastná čísla? Budou tentokrát vylosována VAŠE šťastná čísla?

Jak se říká - kdo nehraje, nevyhraje!

MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí ve hře a fantastický víkend!

Oslavte výhru v loterii přepychovou plavbou

24. července 2013 v 15:22 | Komunikace
Výsledek nedávné ankety MegaLoto.cz ukázal, že by většina našich hráčů oslavila výhru velkého jackpotu plavbou po Karibiku. Podívejme se, jaké jsou potencionální možnosti.

Celých 36% hráčů hlasovalo pro plavbu po Karibiku. A co mohou naši příští loterijní vítězové očekávat od perfektní plaby po Karibském moři? Mimořádný servis, luxusní ubytování ...

Čtenáři webu Luxist.com zvolili následujících pět lodí, podívejme se nyní na ně trošku blíže.

Crystal Symphony

Lodě japonské společnosti Crystal Curise jsou trošku větší, než jejich konkurentů. Na lodi Crystal se pořádá řada společenských událostí, například festival jídla a vína, a to již od roku 1996. Společnost začala před několika lety s tématickými plavbami, jako je například jazz, fotografie, golf či plesové tance. Prostorné kajuty jsou navrženy v souladu s feng šuej - východním uměním k vytvoření pozitivního toku energie. Nalodit se můžete z Miami, New Yorku či Kostariky a délku plavby si lze zvolit od 7 do 14 dní.

Crystal symphony

Queen Mary 2
Jednou z nejslavnějších lodí na světě je Queen Mary 2, jejíž vybudování stálo gigantických $800 milionů, ubytovat na ní lze celkem 3 056 hostů a posádka činí 1 000 členů. Na palubě je 10 restaurací, 6 bazénů, kasino a vůbec první planetárium, které bylo vybudováno na lodi. I nadšenci do sportu si přijdou na své, v nabídce jsou golfové simulátory, zahrát si lze basketbal a další sportovní hry.

queen mary 2

Regatta

Regatta je vlajkovou lodí společností Oceania a byla postavena v roce 1998. Paluba je z nejlepšího teakového dřeva, luxusní jsou ovšem i kajuty, restaurace, bary, fitness centra. Spa na Reggatě nabízí akupunkturu, ajuvérdské zábaly a masáže. Loď ubytuje celkem 684 hostů a stará se o ně 400 členná posádka.
Regatta

Regent


Regent je jedinou plavební společnostní na světě, která vyhrála cenu za své služby, kuchyni, likéry a vína. Nabízí tak svým pasažérům naprosto luxusní dovolenou. Na palubě můžou cestující mimo jiné nakupovat či si zajít si do spa.
Regent

Silversea

Šest lodí společnosti Silversea nabízí intimnější plavby na menších lodích. Specializací jsou vynikající vína a gurmánská jídla, jež připravují šéfkuchaři z nejlepších restaurací na světě, kteří lodě navštěvují. Co může být lepšího, než komorník, který na vás čeká v kajutě s vychlazeným šampaňským?

Silversea

S výhrou jackpotu si jistě můžete dovolit extravagantní výlet na lodi po nejkrásnějších koutech Karibiku.

Hrajte teď a vypravte se na plavbu už zítra!

Americká města, která nelze nenavštívit

24. července 2013 v 14:56 | Komunikace
V americké loterii Powerball se jackpot přehoupl již 8 krát, což vyústilo v neuvěřitelných $166 milionů amerických dolarů, tedy přibližně Kč 3,27 MILIARDY. Losování se koná již DNES.

A která místa stojí za to, z domova této gigantické loterie, navštívit?

Pokud budou ve středečním tahu US Powerball vylosována VAŠE šťastná čísla, pak jistě můžete se 166 miliony amerických dolarů v kapse, procestovat Spojené státy křížem krážem. V Megaloto.cz jsme vybrali 10 měst, které prostě nelze nenavštívit.

New York

New York

New York se musí vidět, ale hlavně zažít! Rozmanitost města nabízí i nejnáročnějšímu turistovi, aby si přišel na své. Od galerií plných úžasného umění, ikonické Sochy Svobody, slavné Time Square, přes Brooklynský most či Centrální park - je z čeho vybírat. I pouhá procházka po Manhattanu je zážitkem.

Tusayan, Arizona


Grand Canyon

Toto město je vstupní branou do Grand Canyonu. Jedná se o největší kaňon na světě, který za miliony let vytvořila řeka Colorado. Na té se také můžou návštěvníci věnovat raftingu či projet výletním parníkem. Toto dědictví Unesco jistě nelze při cestování po USA vynechat.

New Orleans, Louisiana

New Orleans

Město New Orleans se nachází na jihu USA, na březích řeky Mississipi. Mísí se tu francouzská kultura s karibskou, v ulicích voní exotická jídla a jazz hraje z každého baru. Šarmem srší francouzská čtvrť, která je oblíbeným místem návštěvníků tohoto báječného města.

Los Angeles, Kalifornie

Hollywood

Město andělů je jistě vnímáno jako centrum celebrit a filmového průmyslu, ale i jako hlavní kulturní centrum. Hollywoodská filmová studia, Beverly Hills, Pasadena, Santa Monica či studia a zábavní park Walta Disneyho jsou jen výběrem z mnoha míst, kde se člověk může v LA pobavit. Pokud máte rádi pláže, od Malibu po Long Beach lemují pobřeží v délce úctyhodných 120 km.

San Francisco, Kalifornie

San Francisco

Dalším zástupcem ze slunné Kalifornie je San Francisco, jež je právem považováno za jedno z nejlepších míst Spojených států. Architektura je rozmanitá a proslulé jsou pohledy mezi kopcovitými uličkami, kterými jezdí lanové tramvaje. Slavný je most Golden Gate, který patří k nejdelším a nejznámějším visutým mostům na světě. Most, který denně přejede 120 tisíc aut, natírá za dobrého počasí tým specialistů, což jim trvá přibližně rok. Jakmile skončí, začínají s nátěrem 2,7 km dlouhého mostu, znovu.

Aspen, Colorado

Aspen

Populární lyžařské středisko se nachází na středozápadě Spojených států. V 19. století zde bylo objeveno stříbro, což vedlo k prosperitě města, stalo se prvním úplně elektrifikovaným městem Severní Ameriky. Ve 30. letech 20. století se zrodilo lyžování, což je až do dnes oblíbená zábava místních i turistů.

Las Vegas, Nevada

Las Vegas

Město uprostřed pouště navštíví ročně 38,9 milionů lidí. Celkem 18 hotelů v Las Vegas patří mezi 25 největších hotelů na světě. Návštěvníci sem jezdí zažít vzrušení ze hry hazardních her v kasinech, přidat se ke 150 dvojicím, které se denně oddají v místních kaplích, či se podívat na největší neonovou značku, která je tak velká, že je viditelná i z vesmíru.

Miami, Florida

Miami

Miami se může pochlubit s největší kolekcí budov na světě ve stylu Art Deco, více než 800. Jedná se o opravdovou metropoli, ve které se mísí více než 150 etnických skupin a 60 jazyků. Byl zde také v roce 1944 vynalezen první opalovací krém. Podle časopisu Forbes bylo město v roce 2008 vyhlášeno za nejčistčí americké město.

Washington, D.C.

Washington

Hlavnímu městu USA (od roku 1800) dominují budovy veřejných institucí či administrativní stavby. K nejnavštěvovanějším místům patří Bílý dům, některý z mnoha památníků či skvostné přírodní scenérie.

Santa Fé, Nové Mexico

Santa Fe

Santa Fé je položeno v nadmořské výšce 2 134 m a místní obyvatelé si užívají 300 slunečních dní v roce. Jedná se o druhé nejstarší město v USA a návštěvníci si mohou vybrat z více než 200 restaurací, 250 galerií s uměním či 13 hlavních muzeí. To činí ze Santa Fé třetí největší trh s uměním, hned po New Yorku a Los Angeles.

Již ve středu se koná losování US Powerball o neuvěřitelný jackpot, o $166 milionů amerických dolarů, tedy přibližně Kč 3,27 MILIARDY. Máte již vsazena svá šťastná čísla? Věříme, že vám přinesou štěstí a těšíme se tedy na pohled z USA.

Nejdraší dovolená na světě

18. července 2013 v 15:13 | Komunikace
Není dovolená, jako dovolená - na tom se jistě všichni shodneme. Úspěšná dovolená zavisí jistě na rozpočtu, časovém rozpětí a samozřejmě na dobré společnosti, pokud tedy nejraději necestuje sólo. Po velké výhře v loterii si můžete odškrtnout první i druhý požadavek. Pěnez a času budete mít jistě dost. A co pro vás tentokrát MegaLoto.cz našlo za lákavý tip? Jen čtěte dál.

Britská společnost zahájila letos na jaře kampaň na prodej neuvěřitelné dovolené. Jedná se doslova o životní zážitek. A co k tomu potřebujete? 2 roky a EUR 1 147 000, tedy přibližně Kč 29,7 milionu. Famózní cesta vede přes 150 zemí, cestuje se pouze v první třídě a ubytování je zajištěno jen v těch nejluxusnějších hotelech a resortech na světě.

A kam že šťastného cestovatele tyto dva roky prázdnin dostanou? Jak netradiční zážitky na ně čekají?

Polární záře

Tento světelný úkaz nastává obvykle ve výšce od 80 do 100 km. Jak název napovídá nastávají v polárních oblastech a pozorovatelná je z Anarktidy, Jižní Ameriky, Nového Zélandu a Austálie. Unikátní zážitek, že?

Polární záře

Tádž Mahal

Monumentální pomník v Ágře vystavil indický mogul Šahdžáhán na památku své zesnulé manželky a stal se posléze i symbolem Indie. V roce 2007 byla stavba zařazena mezi nových 7 divů světa. Na stavbě budovy se podíleli významní architekti, inženýři a sochaři z různých částí světa. Výstavba celkem trvala 22 let za vytrvalé práce 20 tisíc dělníků. Tento skvost jistě stojí za návštěvu, co myslíte?

Tádž mahal

Machu Picchu

Návštěva peruánského kultovního města ve vysokých Andách jistě patří k mystickým místům, které v prázdninovém balíčků snů nesmí chybět. Nikdo neví proč Inkové město vybudovali, ale vědci se domnívají, že bylo vybudováno v 15. století a sloužilo buď jako klášter anebo obranná pevnost. Machu Picchu má jistě speciální energii a tuto posvátnou krajinu touží navštívit nejeden z nás.
Machu Picchu

Angkor Wat

Nejrozsáhlejší náboženský komplex na světě byl v Kambodži objevil v roku 1586 portugalský misionář. Budhistický chrámový komplex byl postaven v unikátním harmonického designu, typické jsou lomené oblouky a věže dekorovány lotosovými květy, nástěné reliéfy a sochy bohů. Celý 820 000 m² komplex lemuje vodní příkop. Toto místo musí jistě navštívit každý fanoušek starobylé architektury.

Angkor Wat

Kdo si zakoupí tuto dovolenou, navštíví všech 962 pátek světového dědictví Unesco. Deset tisíc liber z ceny tohoto multi-zájezdu putuje právě nadaci Unesco. Už se vidíte při návštěvě mayských pyramid, národního parku na Kokosových ostrovech, jordánské Petry, japonské hory Fuji, historického Istanbulu či havajského vulkanického parku?

Po velké výhře v jedné z loterií z nabídky MegaLoto.cz to jistě můžete navštívit jakékoliv místo na naší krásné planetě.
jaký jackpot si vede nejlépe právě teď?

US Powerball se vyšplhal na úžasných $141 milionů, tedy více než Kč 2, 79 MILIARDY. Máte už vsazeno?

Jděte štěstí naproti!

Mladí - zvenku i uvnitř

17. července 2013 v 9:20 | Komunikace
Každý chce zůstat mladý, svěží a zdravý. A možné to je! Stačí dodržet pár zásadních pravidel. Stárnout lze s grácií, příkladem můžou být i filmové hvězdy, které na to podle všeho mají recept.

Výhra v loterii jistě poskytne nezbytné zdroje a i čas potřebný k udržení dlouhověkosti. Užijte si hraní loterií s největšími jackpoty na světě a zajistěte si ten nejlepší možný život v každém věku.

A zde je pár tipů, jak pečovat o své tělo a mysl v průběhu let ....

Ve zdravém těle, zdravý duch

Věda prokázala, že stimulování mozku novými aktivitami a myšlenkami zpomaluje jeho stárnutí. Ideální je tedy nepřestávat s učením nových věcí. Proč se nenaučit nový jazyk, hrát na hudební nástroj, videohry nebo šachy? Proč neskládat básně nebo malovat obrazy?

Nikdy není pozdě na to naučit se něco nového. Váš mozek vám za to jistě poděkuje.

Už jste si někdy zahráli videohru s vašimi vnuky?
Výhra v loterii zajistí život dle vašich představ

Cestování je nutnost

Básník kdysi řekl, že cestování je převléknutí duše. Naše planeta je velká a rozmanitá, a tak není snad nic lepšího, než přerušit obvyklou rutinu a vypravit se za dobrodružstvím. Prozkoumejte další světadíly, jiné kultury, různé způsoby života, ochutnejte cizokrajná jídla.

Každému jistě vyhovují rozdílné způsoby cestování, přes extrémní aktivity až po pohodlné, dokonce i pasivní, plné odpočinku. Tak jako tak, cestování udržuje duši mladou!

Útěk z reality, s kajakem na Maledivy ...
Výhra v loterii promění váš život v permanentní prázdniny

S výhrou v některých z loterií z nabídky MegaLoto.cz, můžete svůj život proměnit v permanentní dovolenou.

Starejte se o svůj zevnějšek

Péče o zevnějšek již dávno není doménou žen. Péče je projevem sebelásky a pomáhá člověku, aby se cítil skvěle ve své vlastní kůži.

Každý si musí přijít na to, co vyhovuje právě jemu. Jeden si jde nejraději zacvičit a někdo vyřeší svůj vzhled za pomoci plastického chirurga.

Nezapomeňte, péče o tělo je důležitá, a pokud jde o krásu nic nenahradí vnitřní štěstí a jas v očích. Co dělá radost vám? Podělte se s námi o své tipy.

Věčný idol Hollywoodu, Geoge Clooney, evidentně zná recept na udržení zdraví a krásy ...
Stárnout s grácií

Čas jen pro sebe

Všichni potřebujeme prostor a čas jen sami pro sebe, v tomto ohledu funguje fantasticky meditace. Výzkum potvrdil pozitivní vliv meditace na zdraví, dlouhověkost, vnitřní klid a schopnost odrážet stres.

Je čas na uvolnění mysli ..
Klid a mír v duši

Začleňte do svého života pravidelně masáže či jógu a podpořte své zdraví zevnitř i zvenku.

Nezapomeňte se smát

Filozof Nietzsche jednou prohlásil:"Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát". A my mu v tom tady v MegaLoto.cz dáváme za pravdu. S humorem jde všechno lépe a o léčivém vlivu smíchu bylo napsáno již mnoho studií.

Nezapomeňte se smát


Jsi to, co jíš

Organismus potřebuje v boji proti stárnutí přísun kvalitní vody a jídla. Antioxidanty jsou vynikajícím spojencem v boji proti stárnutí a navíc posilují imunitní systém. Organická strava bohatá na vitamíny a minerály jistě vašemu tělu více než prospěje.

Stárnout lze zdravě

Existuje tedy mnoho cest, jak si udržet pevné zdraví, aktivní mysl a klid v duši.

S výhrou v některé loterii z nabídky MegaLoto.cz to půjde jistě mnohem snadněji. Čas a prostředky již nebudou problémem a budete mít čas na cestování a věnování se novým koníčkům.

Po výhře v loterii si můžete najmout osobního trénéra a vypracovat se k tělu snů. Třeba si nakonec koupíte farmu na svou vlastní organickou produkci potravin. A neustálé zvyšování cen - k smíchu!

Užijte si hry tohoto týdne a my přejeme všem našim hráčům, aby se stala výhra v loterii cestou k lepšímu životu.

Americká loterie Powerball se momentálně může pochlubit $116 miliony dolarů, přibližně Kč 2, 3 MILIARDAMI. Losování se koná tuto středu 17. července. Už máte vsazeno?

Hausbót budoucnosti?

11. července 2013 v 15:16 | komunikace
Jezdit na chalupu na venkov jistě po velké výhře v loterii není tak vzrušující. Je pěkné si odpočinout v přírodě, ale MegaLoto.cz pro vítěze našli jinou alternativu. Jedná se o plovoucí dům, tedy něco na způsob hausbótu. A v čem je jiný něž klasický hausbót? Pojďme se na něj blíže podívat.

Designér Marco Puzzolante přišel s inovativní a ekologickou myšlenkou domu na vodě, jedná se částečně o jachtu a částečně o ponorku, a dům je naprosto energeticky soběstačný. Tento luxusní dům na vodě využívá solární energii a další moderní technologie, je tudíž kompletně ekologický.

Fantastický ekologický

Původně byl tento apartmán na vodě navržen pro turistické využití pro plážové rezorty, ale jsme si jisti, že by se mnohým z nás líbilo jezdit na dovolenou anebo i natrvalo žít v tomto super ekologickém domě. A co se skrývá uvnitř tohoto moderního hausbótu?

Pohodlně může ve čtyřech ložnicích přebývat 6 osob, každý pokoj z nich má vlastní koupelnu.

Pohodlně a ekologicky

Obrovská ložnice, jídelní kout, obývací část doplňují 110m² prostor, který byl navržen v elegantním italském stylu.

Elegantní italský styl

Na venkovní terace se nachází další obývací prostor se šesti postelemi a šesti výřivými vanami.

Příjemné posezení s přáteli

Velmi působivá je podvodní pozorovatelna - se šesti křesly samozřejmě, je postavena jako ponorka a umožňuje fantastický 360° stupňový výhled.

Neuvěřitelná podvodní pozorovatelna

Jaký dům snů byste si po velké výhře v loterii zakoupili vy? Luxusní byt v metropoli, honosné sídlo na Floridě nebo ekologický dům? Podělte se s námi o své názory!

A o jaké jackpoty se hraje tento víkend a kdy, si můžete přečíst níže. Už máte vsazena svá šťastná čísla?

€36 000 000 EuroJackpot v pátek
€15 000 000 EuroMillions v pátek
$94 000 000 USA Powerball v sobotu
$31 000 000 SuperLottoPlus v sobotu
$22 000 000 FranceLoto v sobotu

MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí ve hře!


Sociální sítě & MegaLoto.cz

9. července 2013 v 10:18 | Komunikace
Sociální sítě nám umožňují spojit se s přáteli, navázat kontakt s novými přáteli, hrát hry, stahovat různé druhy aplikací a také se dozvídat různé informace. Přes sociální sítě a blogy se také dozvídáme o společenských událostech, koncertech, promo akcích a podobně. Podívejme se nyní blíže, kde můžete najít MegaLoto.cz a jak se s nimi můžete pobavit.

Následovat MegaLoto.cz na Facebooku

Nejrychleji rostoucí a nejspíš i nejpopulárnější sociální sítí je Facebook. Tento rozsáhlý webový systém byl spuštěn v roce 2004 a vznikl v hlavě studenta z Harvadské univerzity, Marka Zuckerberga. Facebook je dostupný celkem v 70 jazycích a my v MegaLoto.cz rádi komunikujeme, soutěžíme a sdílíme informace s našimi hráči. Věděli jste, že pokud se vám "líbíme", máte možnost odkrýt i malý dárek pro vás. Sdílejte naše stránky s přáteli, užívejte si interakce s námi a dalšími hráči. Všichni se chceme nakonec bezvadně pobavit :)

Následovat MegaLoto.cz na Pinterestu
Tento web je určen všem, kdo si chce vytvářet a sdílet koláže pomocí fotografií či obrázků.Pinterest byl spuštěn v roce 2009. Přes tuto společenskou síť se dá krásně pobavit, vzdělat či ji používat pro marketingové účely. Dostupná je zatím v 6 jazycích a i v podobě aplikací, které si můžete stáhnout zdarma. V současnosti má již úctyhodných 48,7 milionu uživatelů. Máte již i vy svůj profil na Pinterestu?
Následovat MegaLoto.cz na Twitteru

Twitter začal veřejně působit v roce 2006. Registrován je úctyhodný počet uživatelů, více než 500 milionů. Twitter poskytuje sociální síť a mikroblog, a denně se rozešle neuvěřitelných 250 milionů tweetů. Twitter je dostupný i v českém jazyce a je samozřejmě dostupný na telefonních aplikacích. Tato společenská síť je také velice populární mezi celebritami a veřejně známými osobnostmi.
Následovat MegaLoto.cz na Google +

Tuto sociální síť uvedl Google v červnu roku 2011. Jedná se tedy o poměrně čerstvou síť, ale již stačila zaujmout více než 235 milionů uživatelů. Oproti Facebooku si můžete své přátele naGoogle + rozdělit do kruhů, tedy šéfa z práce do jiného kruhu, než například vaši tchýni. Existuje samozřejmě i v podobě aplikace. Stane-li se populárnější, než Facebook, ukáže jen čas.

Následovat MegaLoto.cz na LinkedIn

Tuto sociální síť, která byla představena v roce 2013, využívají především profesionálové, aby mohli diskutovat o svých pracovních a profesionálních zájmech. V současné době je to kolem 225 milionů. Jedná se hlavně o manažery, odborníky a celé společnosti. Člověk má na LinkedInmožnost například vyhledat bývalé kolegy či najít novou práci, spolupráci či zákazníky. MegaLoto.cz je na této, v České republice a Slovensku, čím dál tím populárnější síti také poměrně nováčkem, ale baví nás to.

Jaká je vaše oblíbená sociální síť? Hrajete rádi hry, stahujete aplikace nebo raději sdílíte zajímavé a vtipné obrázky? Podělte se s námi o své názory a nezapomeňte následovat i MegaLoto.cz!

Nejdražší módní kousky pro vítěze v loterii

4. července 2013 v 15:36 | Komunikace
Po výhře v loterii jistě budete chtít potěšit svou drahou polovičku či sebe, extravagantním módním kouskem. Ceny jsou závratné, ale po výhře jackpotů, které opět rostou jako o závod, to jistě nebude vůbec žádný problém. Podívejme se nyní na některé z nich blíže.

Mezi americkými loteriemi opět probíhá závod jackpotů. MegaMillions je ve vedení s fantastickými $79 000 000 (Kč 1,58 miliardy) a za ní je v závěsu US Powerball s $70 000 000 (Kč 1,4 miliardy). O svou pozici závodí i celoevropské loterie, EuroJackpot sedí na fantastických €31 000 000 (Kč 807 milionů) a EuroMillions se může pochlubit s €26 000 000(Kč 677 milionů). A co po výhře jackpotu vaší oblíbené loterie můžete dopřát z oblasti nejluxusnějších módních doplňků?

Kabelka

Toužíte potěšit svou ženu s opravdu vyjímečnou kabelkou? Dubajský House of Mouawad, založen v roce 1890, vyrobil tento skvost. Kabelka ve tvaru srdce byla vytvořena z 18 karátového zlata, vysázena je 4 517 diamanty. Celkově na ní pracovalo 10 specialistů, kteří strávili na jejím vytvoření celých 8 800 hodin, což je více než 4 měsíce.
Nejdražší kabelka na světě

Pánský oblek

Ano, za pouhých $900 000 může být váš. Oblek byl ušit v anglickém Manchesteru. Pošit je 480 diamanty a materiál obleku je bohatá směs kašmírové vlny a hedvábí. K jeho vytvoření byla třeba 600 hodin.
Nejdražší pánský oblek na světě

Střevíčky

Rubínové střevíce z dílny Ronalda Winstona jsou posety 4 600 rubíny a diamanty v hodnotě 50 karátů. Stojí $3 miliony americký dolarů a po právu to jsou nejdražší botky na světě.
Nejdražší botky světa

Podprsenka

Nejdražší podprsenka má podle Guinessovy knihy rekordů cenovku s neuvěřitelnou částkou, $12,5 milionu. Byla vytvořena v roce 2001 nejpopulárnějším výrobcem spodního prádla Victoria Secret. Vyšperkována je 1 200 safíry ze Srí Lanky a urpostřed je 90 karátový diamant. Na přehlídce Victoria Secret v ní zazářila německá kráska Heidi Klumová.
Nejdražší podprsenka světa

Ať už se vám líbí či nelíbí výše uvedené módní výstřelky, po výhře některého z jackpotů z naší nabídky, si budete moci dovolit koupit třeba všechny dohromady.

Nezapomeňte, že losování EuroMillions, EuroJackpot a MegaMillions se koná již zítra. Stanete se milionářem právě VY?

Španělské léto podle MegaLoto.cz

2. července 2013 v 12:07 | Komunikace
Již několik dní zbývá k zakoupení losů do letní tomboly el Gordo de Verano ze Španělska. Španělsko má ale kromě letní tomboly mnohem více, co nabídnout. Kromě stovky kilometrů krásných pláží, kouzelných historických měst, restaurací s lahodnými místními specialitami a nekonečnou siestou má Španělsko v zásobě i několik vyjímečných zvyků.

Možná se po výhře v letní tombole el Gorde de Verano budete chtít vydat do Španělska a poznat trochu z jiného úhlu pohledu tuto zemi, jejíž břehy omývá Středozemní moře i Atlantický oceán.

A jaké tipy má pro vás MegaLoto.cz na létní prázdniny strávené ve Španělsku? Kam vyrazit a kde se pobavit? Čtěte dál ...

La Tomatina

Tento festival se koná každoročně poslední středu v srpnu v městečku Boňol, asi 40 km od Valencie. La Tomatina se pořádá již od roku 1945 a spotřebuje se kolem 120 tun rajčat. Týden dlouhý festival je plný hudebních vystoupení, průvodů, tance a všemi Španěly oblíbenými ohňostroji. Večer, přes "rajčatovým bojem", se koná také soutěž ve vaření španělského tradičního pokrmu, paelly. Do městečka se na rajčatovou bitvu sjede kolem 40 tisíc lidí, kterou přesně po hodině pořadatelé ukončí a do ulic vjedou hasiči, aby začali se sprchou z vodních děl. Po návštěvě festivalu La Tomatina asi na rajčatovou polévku nebudete mít nějakou dobu chuť.

La Tomatina La Tomatina

Běh v Pamploně

Baskické městečko Pamplona je vzdáleno asi 90 km od San Sebastiánu. Je proslulé krásnou gotickou katedrálou, úspěšným fotbalovým týmem CA Osasuna, ale především každoročním během v Pamploně - tedy běhy před býky. Tento běh se koná každoročně od 6. do 14. července na oslavu sv. Fermína, a to již od 16. století. Do Pamplony se podle odhadů sjede až milion návštěvníků, město se oblékne do bílo-červených barev a celý týden se tančí a popíjí sangria. Původně hnali honáci své býky ráno na trh, aby je prodali řezníkům a postupem let se to změnilo na Encierro, tedy běh býků. Trať je asi 900 metrů dlouhá, a jak říkají místní obyvatelé, pokud nejste fit, raději se do běhu nepouštěte. Za podívanou tato událost jistě stojí.

Běh v Pamploně

Flamenco festivaly

Pokud byly předchozí dva festivaly poněkud hektické, pak jistě přijdete na chuť festivalům tance Flamenco. Tento tanec se tradičně tančí a oslavuje v Andalusii, na jihu Španělska. Během léta se koná několik festivalů (v Seville, Madridu, Granadě, Cordobě atd.) a vystupují na nich přední kytaristi a tanečníci Flamenca.

Flamenco

Ať už je vaše představa o strávení prázdnin ve slunném Španělsku jakákoliv, doufáme, že se vám naše tipy hodí.

Nezapomeňte si zakoupit své losy do letní tomboly el Gordo de Verano včas, jsou předmětem dostupnosti a uzávěrka je již tento pátek! S celkovou hodnotou cen, neuvěřitelných €140 000 000, 378 000 indivdiálních cen a šancí na výhru 1 ku 3, stojí jistě za to vyzkoušet!

Přejeme vám hodně štěstí ve hře!