Srpen 2013

Gurmánský výlet snů

30. srpna 2013 v 13:53 | Komunikace
Patříte-li k pravým prožitkářům, kteří chtějí své chuťové pohárky uspojit s více, než jen s gulášem, pak jsme pro vás našli něco vyjímečného. Pro opravdové gurmány je na trhu speciální dovolenkový balíček. Už se vám sbíhají chutě? Jen čtěte dál.

Už dříve jsme psali o vyjímečných způsobech, jak strávit dovolenou. Například jsme vás informovali o té momentálně nejdražší dovolené nebo jak cestovat v honosném stylu. Nyní máme něco pro labužníky.

VeryFirstTo, webové stránky s luxusní nabídkou, nedávno představili balíček pro zájemce o gurmánskou kuchyni v nejvyšší kvalitě. Výlet vyjde dvojici na £182 000, tedy kolem Kč 5,48 milionu a cesta trvá 6 měsíců.

A na co se milovníci vyjímečných kulinářských požitků mohou těšit?
Navštíví všechny restaurace se třemi hvězdami Michelin, ano se třemi. Těch je po celém světě pouhých 109.

Michelin restaurace v Monte Carlu

Restaurace jsou rozesety po celém světě, nejvíce je jich v Japonsku (jen v Tokiu jich najdete 15), Francii, Německu či Spojených státech. Každý druhý den si pochutnáte v jiné z doslova nejlepších restaurací světa.

Požitek s jídla zaručen !

Gurmánský požitek bude spojen i s tím nejluxusnějším 5* ubytováním, například v hotelu Trump International v New Yorku, Hotel de Paris v Monte Carlu či hotelu Conrad v Tokiu.

Trump International New York
Po výhře v některé z loterií z nabídky MegaLoto.cz to jistě bude skvělý způsob, jak výhru oslavit. A jaké jackpoty nyní vévodí naší tabulce?
Na první příčce se stále drží US Powerball, s masivním jackpotem v hodnotě $142 000 000, tedy přibližně Kč 2,7 MILIARDY. Další americká loterie MegaMillions je se $77 miliony na druhé pozici a na třetí pozici je evropský zástupce, EuroMillions, s €25 miliony, tedy asi Kč 642 milionů.
Ať už se rozhodnete pro hru o kterýkoliv z jackpotů nabízených na MegaLoto.cz, přejeme vám hodně štěstí!

Nehorázně drahý nábytek

28. srpna 2013 v 15:33 | Komunikace
Po velké výhře v loterii dojde velmi často i k modernizaci domu. Člověk se necítí doma, dokud není jeho obydlí pěkně zařízeno. A loterijní vítěz se nespokojí s obyčejným nábytkem. Nebo ano?
Podívejme se některé kusy nábytku, které jsou dle našeho průzkumu, považovány za nejdražší na světě. Možná, že se i vy necháte inspirovat, čím si vybavit domácnost po výhře tučného jackpotu.

Magnetická postel

Tato postel se zdánlivě vznáší ve vzduchu. Architekt Janjaap Ruijssenaar pracoval na této posteli celých šest let a výsledkem je magnetická postel za Kč 31 milionů. Díky protichůdným magnetům, s doslova průmyslovou silou, vytvořil postel, která se vznáší 40 cm nad podlahou a udrží hmotnost až 900 kg. Tento extravagantní kus nábytku je jistě originálním prvkem každého interiéru.
Magnetická postel - přesně pro vítěze v loterii

Rokokový stolek

Ručně vyřezaný stolek pochází z dílny Thomase Tuffta z New Jersey a byl vytvořen na začátku 18. století. Starožitný stolek má štíhlé nohy s detailním zakončením v podobě kočičích tlapek. V roce 1990 byl vydražen za téměř Kč 90 milionů. Dodnes si drží svůj rekord nejdražšího stolu na světě.
Rokokový stolek - skvělý doplněk do bytu loterijního vítěze

Dračí křeslo

Křeslo bylo navrhnuto irskou designérkou a architektkou Eileen Grayovou v letech 1917 až 1919. Křeslo patřilo slavnému francouzskému módnímu návrháři Yves Saint Laurentovi. Vydraženo bylo za neuvěřitelnou sumu, za více než Kč 543 milionů!
Milionové křeslo

Kabinet

Badminton kabinet není skříňkou na badmintonové rakety, avšak je pojmenováno dle domu Badminton z britského Gloucestershiru. Na vytvoření této skříňky se v 18. století podílelo celkem 30 expertů, kteří strávili na její výrobě celých šest let. Kabinet byl vytvořen z ebenového dřeva, dekorován zlatem, polodrahokamy a v čele jsou umístěny hodiny. V roce 2004 byl kabinet vydražen za masivní částku, více než Kč 717 milionů.
Kabinet pro vítěze jackpotu
Máte chuť předekorovat svůj dům už teď? Vsaďte si šťastná čísla do vaší oblíbené loterijní hry. Z jackpotů MegaLoto.cz si jistě vyberete některý z multimilionových jackpotů.

Každý týden se koná více než 20 losování a vy se jich máte šanci zůčastnit. Nezapomeňte na novinku MegaLoto.cz - španělskou zářijovou tombolu Loteria Nacional Extra, celková cena je €105 000 000.
MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí ve hře!

Jackpot USA Powerball se přehoupl na $290 milionů

2. srpna 2013 v 14:52
Jackpot USA Powerball již po několik týdnů nepřestává narůstat. Tuto sobotu se losuje o značně nadměrnou sumu, o neuvěřitelných $290 000 000!

Ani ve středečním losování US Powerball se nikomu nepodařilo uhodnout všechna čísla, což znamená pouze jedno. V sobotu můžete vyhrát ještě mnohem víc!

Vítězná čísla ze středečního losování byla: 8 - 24 - 39 - 49 - 59 a Power Ball 5. Hrálo se o závratnou částku, o celých $235 milionů.

Výsledky losování USA Powerball z 31. července 2013

Výsledky losování Powerball z 31. července 2013
Vítězná čísla ze středečního losování byla 8, 24, 39, 49, 59 a Powerball číslo 5.

Výsledky losování USA Powerball z 27.července 2013

Výsledky Powerball z 27. července 2013
Vítězná čísla ze sobotního losování byla 9, 23, 40, 53, 58 a Powerball číslo 6.

Výsledky losování USA Powerball z 24.července 2013

Výsledky Powerball 24. července 2013

Vítězná čísla ze středečního losování byla 9, 29, 40, 44, 54 a Powerball číslo 7.

Powerball číslo se za poslední tři losování o jedno snižovalo, bude tedy zajímavé uvidět, zda-li bude tuto sobotu vylosován Power míček s číslem 4.

A o kolik se hraje teď?

Přehoupnuté loterijní jackpoty vždy upoutávají pozornost veřejnosti a není se čemu divit. Pokud je myšlenka na výhru pár milionů vzrušující, co pak výhra $290 milionů, tedy přibližně Kč 5, 7 MILIARDY? Ohromující !!

Výhra $290 milionů by vám umožnila podarovat rodinu, přátele a ještě by vám zbylo na nehorázné utrácení. Zaletět si pro chleba helikoptérou? Proč ne.

Ano, můžete být takto bohatí!

Španělská zářijová tombola

1. srpna 2013 v 15:20 | Komunikace
Fanouškové populárních španělských tombol budou jistě nadšeni, poněvadž jsou losy do nadcházející zářijového losování již dostupné na MegaLoto.cz.
S radostí vám oznamuje, že jsou nyní k dispozici losy do zářijové tomboly - Loteria Nacional Extra! Nazýváme ji jednoduše zářijová tombola, ale ve Španělsku se jí oficiálně říká 'Del Turista', v překladu tedy 'Turista'.

Tombola "Tourista"

Zářijové Sorteo Extraordinario Del Turista získalo své unikátní jméno díky značnému proudění turistů do Španělska během měsíce září. Jakou větší čest by se dala návštěvníkům prokázat, než po nich pojmenovat multi-milionovou tombolu?

Španělsko

A jako vždy, i nejnovější španělská tombola nabízí mnoho cenových úrovní, gigantický celkový fond a fantastickou pravděpodobnost výhry! Celkem se hraje v cenách o €105 milionů, tak se ujistěte, že máte vaše 'Decimo' či celý blok, zatímco jsou stále dostupné.

Losování zářijové tomboly se koná v sobotu 7. září 2013, a tak hráčům zbývá 37 dní - nepromarněte svou šanci!

Zatím Vám přinášíme pár obrázků pro ispiraci, zůstáváme-li u tématu "Del Turista - Turisty"... s loterijní výhrou na vašem bankovním zůstatku, by mohly být následující obrázky i vaším příštím výhledem.

Prázdniny na pláži - tropy a exotika? Na rozpočet se není třeba ohlížet!

prázdniny na pláži

Golfové prázdniny - milujete golf? Vyzkoušejte si greeny po cestě za těmi nejlepšími na světě!

golf holiday

Prázdniny ve městě - užijte si atmosféru metropole a vychutnejte si ubytování v luxusním apartmánu v New Yorku!
city holiday

Vemte si permanentní prázdniny po výhře v tombole či některé z největších loterií na světě, které jsou v aktuální nabídce MegaLoto.cz!