Září 2013

El Gordo de Navidad vás dostane do vánoční nálady

26. září 2013 v 15:28 | Komunikace
Vánoce patří k báječným oslavám, rolničky cinkají a ve vzduchu se nese vůně borovice. Ano, je sice pouze konec září, ale kolikrát jste si sami řekli "Ten rok ale utekl ..."
Losy do španělské vánoční tomboly jsou nyní dostupné na MegaLoto.cz a ceny jsou v hodnotě 2,24 miliardy! El Gordo de Navidad či-li španělská vánoční tombola připadá na 22. prosince a nabízí tolik odměn, jako žádná z tombol na celém světě!

A co mohou fanouškové loterií a tombol očekávat pod stromečkem vánoční tomboly tento rok?
Největší skupinovou cenu v hodnotě €2,24 miliardy! Máte problémy představit si tak velkou částku? Řekněme to jinak ... je to 4,5 krát více, než rekordní $656 milionový jackpot, s nímž US Mega Millions stále drží světový rekord!

El Gordo de Navidad je velice snadná hra - stačí si jen vybrat pěti-místný kód, který cítíte, že vám přinese vytoužené štěstí a bohaství! Ve 160 kopiích je vytištěno 100 000 bloků (billete) s kódy v rozpětí od 00000-99999. Každý blok je rozdělen do 10 losů, tzv. decimo, s celkovým počtem 160 milionů, jež jsou dostupné veřejnosti v limitovaném přísunu a nyní jsou již dostupné na MegaLoto.cz!

Dali jsme dohromady seznam věcí, jež vám pomůže dostat se do vánočního ducha už nyní. Kdo ví, možná nalejdete pod vánočním stomečkem více, než jste si přáli.

1. Podívejte se na báječné vánoční filmy:
  • Tři oříšky pro Popelku
  • Vánoční prázdniny
  • Ukradené Vánoce
  • Polární expres

2. Buďte se svou rodinou a přáteli.

3. Přečtěte si knížky s vánočním tématem:
  • Vánoční povídky od Charlese Dickense
  • Tři vánoční povídky od Petra Šabacha

4. Poslechněte si vánoční hudbu:
  • Tichá noc
  • Happy Christmas - John Lennon
  • Purpura na plotně voní - Suchý & Šlitr
  • Last Christmas - Wham!

5. Napečte vánoční cukroví. Vanilkové rohlíčky, perníčky, vosí hnízda ... už se vám sbíhají sliny?

6. Zažádejte si v práci o dovolenou na vánoce. Toto vás rozhodně dostane do vánoční nálady.

7. Buďte štědří. Věnujte svůj čas či darujte peníze lidem v nouzi. Podržte někomu dveře nebo hoďte drobné pouličnímu muzikantovi. Každý milý čin se počítá.

8. Darujte dárky. Vánoce jsou nakonec o dávání! Věděli jste, že můžete poslat příteli dárek v podobě loterijního losu? Podívejte se do naší sekce "dárkové poukazy".

9. Nezapomeňte na jmelí a barborku.

10. Kupte si losy El Gordo de Navidad! K mání je tolik cen a velká výhra vám může zajistit vánoce po zbytek života!

Kočka, která přináší štěstí?

25. září 2013 v 14:29 | Komunikace
MegaLoto.cz se dnes podívá blíže na další z předmětů, které přinášejí štěstí. Tentokrát se vydáme do Japonska, a to za 'Maneki Neko', kočkou přinášející štěstí.

Maneki Neko kočka, která mává pravou tlapkou, je známa mnohým hráčům loterie, a to nejenom z Japonska. Tato kočka přitahující štěstí je slavná po celém světě a nepoužívá se jen ke zvýšení bohatství, ale i k přivábení štěstí v obecném smyslu.

Super šťastná kočka

Pokud vám šťastné kočky připadají povědomé, může to být i proto, že jsme již spojitost mezi štěstím a kočkami rozebírali. Maneki Neko je velmi specifickou kočkou a jako symbol štěstí je po celém světě velmi rozšířen.

Maneki Neko je často vyobrazena jako "mávající", aby uvítala zákazníky u vchodu či ve výloze obchodů či restuarací. Toto gesto se v japonské kultuře chápe jako pozvání. Samotný překlad znamená 'vábící kočka'.
Maneki neko šťastná kočka

Přestože bývá často používána majiteli obchodů, aby přinesla peníze, tato kočka je obecně synonymem pro bohatství a používá se pro přilákání peněz z jakéhokoliv zdroje, včetně loterie.

Maneki Neko se v Japonsku prodává v různých podobách, barvách a tvarech. Znázorněna bývá v barvách - bílé (štěstí), zlaté (bohatství), černé (zdraví) a někdy také červené. Kočka také téměř vždy nosí na krku obojek (obvykle červený se zlatou rolničkou) a v pacce drží minci.

Vyrábí se hlavně z keramiky, někdy má elektronicky poháněnou mávající packu, ale objevit ji můžete v podobě přívěšku na klíče či kasičky na peníze.
kočka, které přitahuje peníze

Mávnutí bohatství

Chudák kočka Manki Neko, její tlapka musí být tím neustálým máváním značně znavena. Mnozí věří, že čím výše kočka zvedá svou tlapku, tím větší štěstí přivábí. Proto ji musí držet kočka Manke Neko vždy ve zvednuté pozici.

Často se chybně tato kočka považuje za čínský symbol štěstí, přestože ve skutečnosti pochází z Japonska, v Číně je ovšem také velice populární.

Pokud doma praktikujete zásady Feng Shui a snažíte se přilákat prosperitu do vašeho domova, může se stát Maneki Neko součástí vašeho rohu bohaství anebo ji umístěte vedle vašeho počítače, až si budete vybírat svá šťastná čísla při hře vaší oblíbené loterie na MegaLoto.cz.

Maneki Neko mává vašemu štěstí!

Výstřednosti, které můžete vyvádět po velké výhře v loterii

19. září 2013 v 15:18 | Komunikace
Jste-li obšťastněni extrémním bohatstvím nebo velkou výhrou v loterii, vaše perspektiva se může určitými způsoby změnit. Někteří lidé mají tolik peněz, až opravdu nevědí, co s nimi udělat.
Přemýšlím-li, za co bych utratil za svou výhru $145 milionů v MegaMillions, rozhodně by to nebylo za dinosauřího robota v životní velikosti na mojí zahradu. To má v plánu australský miliardář Clive Palmer. A nejenom jednoho. Chystá se jich umístit na svůj Palmer Coolum Resort v Austrálii celkem 117. Kdyby to nebylo již dost bláznivé, staví TAKÉ přesnou repliku slavného zaoceánského parníku Titanik. Má pocit. že je 'Králem světa' ...?
Clive Palmer
Když jste bohatí a slavní, můžete vás pozvat prezident Obama na večeri do Bílého domu. V tomto okamžiku se vyplatí myslet na dress code a správné manýry, také existuje celá řada věcí, na které se při této prestižní události neptat. Nicméně to neplatí v případě, jste-li britský podnikatel a miliardář, majitel značky Virgin, Richard Branson. Jak bylo napsáno v novinách, super bohatý Sir Branson se během návštěvy v Bílém domě v roce 2012 zeptal prezidenta Obamy, zda-li si může "dát jointa". Pokud máte jmění v hodnotě $4,6 miliardy, předpokládám, že pravidla tolik neplatí.
Sir Richard Branson
Jste-li CEO společnosti Amazon, v loterii opravdu vyhrát nemusíte. Jste totiž p ě k n ě bohatí. Jeff Bezos nechal údajně umístit monumentální hodiny o váze 9 tun dovnitř hory. Utratil za ně $42 milionů, ze svých vlastních peněz, a očekává, že budou fungovat po příštích 10 000 let. Proč? Protože může.
Jeff Bezos
Mnoho boháčů a vítězů v loterii utrácí své peníze za milované domácí mazlíčky. Ale gruzínský předseda vláda, a také miliardář, Bidzina Ivanishvili šel o krok dál. Má nyní svou vlastní zoologickou zahradu plnou tučňáků. Pokud máte rádi tučňáky a miliardy k tomu, proč ne?
House fit for penguins

Toto je jen pár příkladů, co se dá dělat po velké výhře v loterii. Pokud chcete mít na zahradě tučňáky, vložit do hory hodiny nebo jenom jet na prázndiny! Do konce vašeho života! Proč ne Mně to zní dost dobře. Hrajte největší loterie na světě NYNÍ!


Luxusní hračky pro dospělé

17. září 2013 v 15:55 | Komunikace
Již několikrát jsme mluvili o luxusních věcech, které by se hodily k životnímu stylu výherce v loterii. Přemýšlíme-li o luxusních předmětech, je si třeba uvědomit, že se pro každého hodí něco jiného. Ve sportovním autě se muži cítí jako James Bond a třpytivý šperk za miliony přemění snad každou ženu v královnu "haute couture".Během několika posledních let jsme byli svědky značného množství super luxusních produktů. Třída sama o sobě patří autům.

Inovační návrháři byli zaneprázdněni, zvýšit rychlost, zdokonalit technické parametry, ale stále míti na paměti společenský status a luxus, který zákazníci vyžadují. Pro vítěze v loterii existuje řada možností, čím se za své bohatství potěšit.

Mobilní motorový dům Volkner

Že se dá cestovat opravdu v honosném stylu, jsme na MegaLoto.cz již psali. Nyní se podívejme na mobilní motorový vůz Volkner, jehož cena jsou $2 miliony. Vejde se do něj vaše Ferrari a uvnitř nalezneme samozřejmě kuchyň, obývací pokoj, ložnici a koupelnu.

Mobilní motorový dům Volkner


Motocykl Bandit9 'Nero'

Motorka Bandit9 'Nero" je bez pochyb pravá bestie, kterou na silnici nelze přehlédnout. Celý motocykl, od kol po motor, je v matné černé barvě. Základem je BMW Chang Jiang 750 a tým Bandit9 jej přetransformoval v chopper inspirovaný batmanovským filmem Temný rytíř.


Super jachta Adastra

Z této famózní jachty se až tají dech. Na délku měří 42,5 m, je vyrobena z ultra lehkých materiálů a k její kontrole stačí pouhý dotyk na tlačítko vašeho iPadu. Tato super jachta může velice pohodlně ubytovat 9 lidí plus šesti člennou posádku a 6 500 km plavbu, cestu delší než z Londýna do New Yorku, zvládne bez doplnění paliva rychlostí 22,5 uzlů.


Vyhrajte některý v velkých jackpotů z momentální nabídky MegaLoto.cz a můžete si koupit jakoukoliv hračku se vám zlíbí.

A jak si momentálně vedou jackpoty z nabídky MegaLoto.cz?

US Powerball dosáhl již $400 000 000 - Kč 7, 7 MILIARDY
MegaMillions sedí na $130 000 000 - Kč 2,5 MILIARDY
EuroMillions se přehoupl na €34 000 000 - Kč 874 MILIONŮ

Šťastný pátek 13tého & promo akce $119 Mega Millions

13. září 2013 v 15:44 | Komunikace
Jackpot Mega Millions se přehoupl na pohádkových $119 milionů dolarů. No s takovouto výhrou senzačního amerického jackopotu by byl pátek 13tého zapsán ve vašem kalendáři jistě jako šťastný den.

Pátek 13tého je obklopen špatnou pověstí, ale po bližší prozkoumání to není vše jen černé a temné. Smůla versus štěstí také záleží na tom, kde na světě žijete.

V USA a Kanadě se lidé obecně přiklánějí ke smůle. Někdy do takové míry, že raději zavolají do práce, že jsou nemocní, protože nechtějí opustit své domovy. To by jim jistě neumožnilo zakoupení losů Mega Millions z obchodu za rohem. Štěstí mají ale v tom, že si mohou zakoupit losy pohodlně ze svého domova, stačí se přihlásit na MegaLoto.

Mexičané naopak pátek 13tého milují! Považují jej za extrémně šťastný už i kvůli tomu, že tento den nastává poměrně vzácně.
Je tedy vidět, že si o štěstí či smůle do značné míry rozhodujeme sami.
Věříte také na pověry? Je pro vás pátek 13tého dnem smůly či štěstí?

Štěstí při losování

Představte si dnešní výhru $119 milionového jackpotu v Mega Millions. Jistě byste po výhře ccaKč 2,3 MILIARDY začali považovat pátek 13tého za šťastný.

Budoucí pátky 13tého v kalendáři:
13. září 2013
13. prosince 2013
13. června 2014
13. března 2015
13. listopadu 2015

Šťastný pátek 13tého - promo akce Mega Millions

Abychom napomohli našim hráčům s obrácením pátku 13tého ve šťastný den, nabízíme na všechny losy MegaMillions 13% slevu, a to i na losy zakoupené do budoucích losování!

Šťatný pátek 13tého vám přeje MegaLoto.cz


Nepromeškejte šanci vyhrát $119 milionů dolarů a ujistěte se, že máte vsazena svá šťastná čísla včas!

Auta budoucnosti

9. září 2013 v 15:52 | Komunikace
Jules Verne nebyl jistě jediným, koho zajímalo, co očekávat od budoucnosti. Samozřejmě nelze vše předem odhadnout, ale co se automobilů týče, máme již určitou představu. Pojďme se podívat blíže na několik z nich ...

Nejenom, že mají auta divoký design, ale také mají pohon na všechno možné, jenom ne na benzín. Auta budoucnosti budou napájena elektřinou, vodíkem, bioplynem, syntetickými plyny, dokonce byla předpovězena vozidla na nukleární pohon.

Future car

Momentálně existují elektrická vozidla, jako například Nissan Leaf či hybrid Chevy Volt. A mluvíme-li o vodíkových autech, začali být pomalu vyráběna auta Honda Clarity a Mercedes B-Class F-Cell.

Zelená budoucnost

Můžeme se začít těšit na čistý vzduch bez emisí a manufakturní proces, který nazanechá negativní vliv na naší planetu. Honda a další továrny momentálně staví auta za pomocí bio textílií. Materiály jako uhlíková vlákna budou nahrazeny bio vlákny, která budou odolnější než ocel, ale pružnější dost na absorbování a následnou distribuci energie při srážkách.

Zelená budoucnost

Máme tedy auta budoucnosti, jež budou šetrná k přírodě, ale máme se jako lidé na co těšit? Auta budou bezpečnější díky bezpečnějším materiálům a pokroku technologie. Vozidla sama zaparkují, přivolají pomoc či budou sama řídit úplně.

Auta budoucnosti

Budou auta líta?

O schopnosti aut létat se spekuluje už dlouhou dobu, každý jistě chtěl Fantomasovo auto. Skutečností je, že se nejedná o hudbu budoucnosti. Už bylo dokonce vyrobeno několik prototypů, jmenujme alespoň několik zástupců: PAL-V One, Switchblade, X-Hawk, LaBiche FSC-1, Moller Skycar či the Milner AirCar.
Future Flying Car

Děti dneška nejspíš budou moci řídit, létat či jezdit pod vodou a nebude se již déle jednat o fikci. Technologie jde mocně kupředu!

Auta budoucnosti

Všechna tato vozidla jistě nebudou levnou záležitostí. Ale pro vás, jako budoucí vítěze v loterii, se nebude určitě jednat o závratnou částku.

MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí ve hře!

Za dobrodružstvím s MegaLoto.cz - tentokrát do Afriky

4. září 2013 v 15:40 | Komunikace
Již několikrát jsme psali o úžasných místech naší planety a kam by výherci v loterii vycestovali za dobrodružstvím. Podle nedávné ankety by se rádi příští vítězové v loterii propluli po tyrkysových vodách Karibiku. Lákavé jsou jistě i evropské destinace či Spojené státy. Co ale africký kontinent? Pojďme se nyní podívat až na jeho jih.

Cestování po Africe láká především příznivce přírody a ty, co rádi zažijí dobrodružství na vlastní kůži. Mnoho z nás jistě touží vidět zvířata v divoké přírodě - zahlédnout lva v buši, stádo zeber prohánějících se savanou nebo velryby v mocném oceánu. Na lákadla jižní Afriky se podíváme blíže v dnešním článku.
Safari
Zažít safari v Africe si návštěvník nesmí odpustit. Jedná se o opravdu unikátní zážitek, jak pozorovat divoká zvířat v jejich přirozeném prostředí. Mnoho z těchto zvířat nelze vidět již nikde jinde na naší planetě, včetně nosorožčů či hrochů. Safari se dá podniknout v klasickém safari voze, ale i na koni, slonovi či motorové čtyřkolce. Záleží na vaší odvaze.

Safari v Africe

Stolová hora
Tato více než kilometr vysoká hora se majestátně tyčí nad Kapským městem a je při jasném počasí je vidět až na 200 kilometrů. Nahoru se dá vystoupat pěšky či vyjet lanovkou, na své si přijdou i vyznavači horolezectví. V okolí hory se nachází z flory více, než na celých Britských ostrovech. Potkat se tu návštěvník může i s dikobrazem, divokými kočkami, hady či želvami. Stolová hora byla také zařazena mezi 7 nových přírodních divů světa.

Stolová hora - Kapské město

Mys Dobré naděje
Také jste si vždy představovali, jak vypadá místo, kde se slévají dva oceány dohromady? Nejlepším místem na zemi, kde toto spatřit je Střelkový mys, mísí se zde Indický a Atlantický oceán. Ten se nachází u Mysu Dobré naděje, který pro námořníky kdysi býval dobrou nadějí, jelikož se dostali za tento nebezpečný a divoký úsek na moři, a mohli v klidu pokračovat na své plavbě. Cesta k Mysu Dobré naděje vede přes přírodní rezervaci, kde je možné zahlédnout paviány, zebry a další divoká zvířata.
Indický oceán se potkává s Atlantickýcm oceánem
Mys Dobré naděje
Pozorování velryb
Na naší krásné planetě není mnoho míst, kde se dají pozorovat největší savci zeměkoule přímo z pevniny. Z útesů se dají pozorovat velryby, které připlouvají do zátok, aby porodily mladé. Nejlepší období na pozorování je od července do prosince. Najmout si turisté mohou i loď a vypravit se za pozorováním přímo na oceán. Při plavbě jistě zahlédnou i delfíny, tuleně a bílého žraloka, který se také slavně neslavně v těchto vodách nachází.
Pozorování velryb v Africe
Jižní velryba

Potápění se žraloky
Ano, žraloci se nemusí jen pozoravat, ale adrenalinoví nadšenci se s nimi potápějí. Někteří v kleci, šílenci bez klece. Nejznámější je jistě velký bílý žralok, který si vysloužil svou pověst především díky filmu Čelisti. Bohužel i tento živočišný druh z vod oceánů ubývá a patří nyní k ohroženým druhům.

Potápění se žraloky

Máte chuť vydat se dobrodroužstvím? Jackpoty z nabídky MegaLoto.cz nepřestávají stoupat. Po velké výhře v loterii bude jistě čas a peníze na relax i dobrodružství.
Zatím můžete zkusit své štěstí ve hře o jackpoty tohoto týdne. Které si vedou nejlépe?

Na přední příčce je stále US Powerball se $169 miliony, dále následuje MegaMillions s $95 miliony a EuroMillions s €25 milony.

MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí v naší soutěži a ve hře o milionové jackpoty !

Vítězný los nosila tři měsíce v kabelce

3. září 2013 v 14:41 | Komunikace
Většina hráčů loterijních her si zkontroluje své losy jakmile se losování uskuteční. Ale existují i tací, kteří si los založí někam do stolku či peněženky. Jane O'Brienová patří k druhé skupině hráčů loterie. Svůj los do loterie EuroMillions si vložila do své kabely a docela na něj zapomněla.

Téměř tři měsíce žila 36 - letá Jane svůj život jako předtím, aniž by věděla, že své bohatství nosí ve své kabelce a je vlastně milionářkou.

Jednoho dne se Jane rozhodla udělat pořádek ve své kabelce a objevila loterijní los EuroMillions. Vítězný los byl na rovný milion britských liber, cca Kč 30,3 milionů. Naštěstí tak učinila ve 180 denním období, která měla na uplatnění své výhry.

Šťastná vítězka Euromillions

"Musela jsem si los zkontrolovat několikrát. Došlo až k tomu, že jsem měla prst na obrazovce a kontrolovala číslo po čísle," uvedla Jane.

Na zadní straně losu bylo uvedeno telefonní číslo, tak jsem tam zavolala a řekla: "Doufám, že nemrhám vaším časem, ale myslím, že jsem vyhrála milion liber."

Poté, co paní zkontrolovala čísla Jane, odpověděla: "Je to v pořádku, můžete začít křičet."

Jane nechce odejít z práce, ale už nemusí pracovat dvojité šichty, aby si vydělala na vysněný výlet do New Yorku.

Plánuje také výlet luxusní lodí po Karibiku s přáteli, aby oslavila své štěstí a může si teď i dovolit pořídit svůj vlastní dům.

Jane O'Brienová - vítězka EuroMillions

Tým MegaLoto.cz vám v případě výhry nad €200 telefonicky oznámí vaši výhru, a své vítězství promeškat nemůžete! Vaše výsledky v loterii EuroMillions si máte možnost zkontrolovat online, přímo na našich stránkách.

Obstarejte si los do své oblíbené loterie ještě teď. Ať dáváte přednost jakékoliv z loterijní nabídky MegaLoto.cz, přejeme vám hodně štěstí a zábavy!