Říjen 2013

Můj dům, můj hrad

31. října 2013 v 14:18 | Komunikace
Hradem se nazývá opevněné feudální sídlo, jež bylo vystavěno mezi 11. až 16. stoletím. A jak se říká "Můj dům, můj hrad", pojďme se nyní podívat na hrady, které jsou dostupné ke koupi. Po velké výhře v loterii se možná budete poohlížet po novém domě.

Britský deník Telegraph uvedl výběr hradů, které jsou momentálně na trhu. Než se podíváme na ty nejlepší, přečtěte si některé zajímavá fakta.

Úplně první hrady se stavěli ze dřeva, až později se začali stavět z materiálů, které brzy při nájezdech neshořely.

Spirálová schodiště se stavěla vždy po směru hodinových ručiček, to dávalo výhodu obyvatelům hradu v případě útoku.

Ve Velké Británii jich nalezneme celkově nejvíce, na počet obyvatel pak v Lichtenštejnsku, k nalezení jsou ale i na Středním východě či severu Afriky.

Mezi nejslavnější patří nejspíš slavný Drakulovo hrad v Rumunsku.

Nejdéle obývaný hrad je Windsorský palác, jehož základy nechal vybudovat Vilém Dobyvatel kolem roku 1 070 a od té doby se v něm bydlí. V současnoti Královna Elizabeth. Jedná se také o nejrozsáhlejší ze všech hradů, rozprostírá se na více než 13 akrech (52 609 m²).
A které hrady jsou momentálně k mání?


Collalto Sabino, Lazio, Itálie

Collato Sabino Itálie

Tento barokní hrad pochází ze 12. století a byl opatrně zrestaurován. Situován je v krásném údolí, pouhé 4 hodiny jízdy od Říma. Má devět ložnic, taneční sál, knihovnu, fitko, vyhřívaný bazén a spa i tenisový kurt. Na pozemku je také dům pro hosty se čtyřmi ložnicemi. Váš může být za Kč 216 milionů.Bamberk, Bavorsko

Bamberg, Bavorsko

Hrad Bamberk je obklopen 42 akry zahrad, luk, lesů a polí. Je nádherně zrekonstruován a celkem má 36 pokojů. Jeho vznik se datuje do 14. století. Na prodej je za Kč 114 milionů.Yvelines, Francie

Yvelines, Francie

Tento hrad, předělaný na zámecký styl má pět ložnic, ale na pozemku je další dům pro hosty se třemi ložnicemi. Nechybí bazén a 9 akrů pozemku. Potřebujete-li inspiraci na dekoraci interiéru, zámek Versailles je hned za rohem. Cenovka má hodnotu Kč 38 milionů.


Costa de los Pinos, Malorka

Costa de los Pinos, Malorka

Starobylá usedlo je krásně modernizována, má 5 ložnic, 4 koupelny a samozřejmě bazén, ale i svůj vlastní přístup k moři. Z teras je nádherný výhled a klima je fantastické po většinu roku. Cena tomu odpovídá, pořídit se dá za tučných Kč 250 milionů.

Všechny z uvedených hradů jsou jistě hodny bydlení loterijního vítěze. A jaká výhra v loterii by vám momentálně nejlépe pomohla s vylepšením vašeho bydlení? V MegaMillions se již zítra losuje o USD 87 000 000 - cca Kč 1, 6 MILIARDY a v US Powerball se v sobotním tahu hraje o USD 60 000 000, cca Kč 1, 1 MILIARDY).

Ať už jsou vaše plány s velkou výhrou v loterii jakékoliv, MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí ve hře!

Jak slavíte / neslavíte Halloween?

30. října 2013 v 15:35 | Komunikace
Nikdy není pozdě udělat dojem na své přátele, co vše víte o Halloweenu. Na Facebooku MegaLoto.cz pořádáme nyní soutěž, kde máte možnost vyhrát snadno 300 Euro v herním kreditu. Zároveň tedy o krok blíže onen toužebný jackpot vaší oblíbené loterie.
Pojďme se nyní podívat na více informací, zajímavostí i zábavných fakt o tomto populárním svátku.
Černá a oranžová barva jsou spojeny s Halloweenem jako typické barvy, organžová symbolizuje sílu a vytrvalost, zatímco černá je barvou smrti a temnoty - jedná se tedy o připomínku hranic mezi životem a smrtí.
oranžová a černá - barvy Halloweenu
V New Yorku se tradičně pořádají průvody u příležitosti Halloweenu, svátkem žije celé město.
Průvod v New Yorku Průvod v New Yorku
Na Halloween málokdy připadá úplněk. Ten první nejbližší je předpovězen na 31. 10. 2020. Připadl ale již v letech 1925, 1944, 1955 a 1974.
úplněk o Halloweenu
Zatímco jsou dýně typicky oranžové, překvapením pro některé možná je, že jsou také zelené, bílé, červené a šedé.
Barevné dýně
Slavný magik Harry Houdini zemřel na Halloween.
Slavný kouzelník Houdini
Tisíce lidí trpí strachem z Halloweenu, říká se tomu Samhainofobia.
Největší zdokumentovaná dýně na světě vážila 850 kg.
Největší dýně
Celých 80% amerických domácností je na halloween tématicky vyzdobených a 11% Američanů ozdobí i své domácí mazlíčky.
Halloweenská inspirace
Pamatujte, máte čas do čtvrteční půlnoci, využijte několika posledních hodin a zanechte svůj vtipný nebo zajímavý komentář na Facebooku MegaLoto.cz. Odměnou vám bude fantastických€300 (Kč 7 720,--).
Slavíte či neslavíte u vás doma Halloween? Jaký byl váš nejlepší kostým?
Nezapomeňte si při halloweenském slavení vsadit vaše šťastná čísla a sestřelte jeden zjackpotů z nabídky MegaLoto.cz.

Divoká příroda na vlastní oči

29. října 2013 v 11:46 | komunikace
Již několikrát jsme psali o místech na zemi, které stojí za to alespoň jednou za život navštívit. Patříte-li mezi milovníky přírody a zejména té divoké, našli jsme pro vás na míru ušitý "zájezd", který vás zavede do nejkrásnějších koutů naší planety. Čtěte dál, co si po větší výhře v loteriimůžete nadělit za vyjímečný dárek.

Stránky VeryFirstTo, zprostředkovatelé luxusních a netradičních zážitků a produktů, přišli opět s něčím naprosto fantastickým - zprostředkují vám cestu po nejbáječnějších místech divoké přírody na světě.

Co k tomu potřebujete vy?

4 měsíce času a £267 000, tedy něco přes Kč 8 milionů. Po velké výhře v některé z loterií z nabídky MegaLoto.cz - pakatel.

A kam vás tento báječný zájezd zavede?

Navštívíte nejúžasnější a nejexotičtější místa na naší modré planetě. Celkem se podíváte na 17 nezapomenutelných míst. Samozřejmě za doprovodu zkušeného průvodce a ubytování vás čeká jen v prvotřídních hotelech - s ne méně než 5 hvězdičkami.

V Botswaně můžete pozorovat slony přímo z balkónu vašeho balkónu.

výhled jako stvořený pro vítěze v loterii

V každé destinaci strávíte kolem jednoho týdne. V Belize si zaplavete se žraloky.

Plavání se žraloky v Belize

V Kanadě můžete pozorovat dnes čím dál tím vzácnější lední medvědy.

Pozorování ledních medvědů v Kanadě

V divoké přídodě nezbývá mnoho divokých goril, ale ve Rwandě je máte stále možnost vidět na vlastní oči.

Gorily ve Rwandě

Neexistuje snad krásnější korálový útes, než slavný Velký bariérový útes severovýchodně od Australského pobřeží.

Velký bariérový útes

Pozorování roztomilých medvědů panda nesmí chybět, zažít to vlastní kůži můžete v čínské provincii Shaanxi.

Vzácný medvěd panda

Tato cesta snů vás zavede od jižný Ameriky, přes Afriku, Oceánii, Asii i Anarktidu. Očekávat nelze nic jiného, než dokonalý životní zážitek.

A který z aktuálních jackpotů z nabídky MegaLoto.cz vám může pomoci ke splnění vašich snů?
V americké loterii MegaMillions se již dnes večer losuje o fantastických $75 000 000, více než Kč 1, 4 MILIARDY.

Již zítra se také v loteriích ze Spojených států losuje o závratné částky, v USA Powerball o $50 000 000, více než Kč 935 milionů a v SuperLotto Plus o $23 000 000, více než Kč 430 milionů.

Vyhrajte s Halloweenskou soutěží na Facebooku

29. října 2013 v 11:21 | Komunikace
A opět je tu čas v roce obstarat si dýni, sehnat si košťata, kostlivce a vyzdobit si strašidelně celý dům. MegaLoto se připojuje, stejně jako v loňském roce, k HALLOWEENským oslavám a dává do hry €300 (Kč 7 720,--) ! Halloweenská soutěž na MegaLoto Facebook stránkách právě začíná!

Halloween je, pro některé možná i překvapivě, původně keltský svátek Samhain, "ohňové oslavy", jež se konaly jako oslava Nového roku. Kořeny sahají až do 5. století před naším letopočtem. Keltové věřili, že se během Halloweenské noci zastaví čas a to umožní setkání živých s mrtvými. Zlé duchy zastrašovali maskami a dobrým naopak nabýzeli jídlo na zápražích svých domů.

Pusťte se s MegaLoto do Halloweenských oslav!
pumpkin
Využijte šance vyhrát €300 herního kreditu ZDARMA. Navštivte naše Facebook stránky a zanechte komentář k jakémukoliv ze 3 obrázků inspirovaných Halloweenem a nejlepší komentář bude odměněn, fantazii se meze nekladou. Své komentáře můžete zasílat až do půlnoci 31. října.

Nejlepší komentář vyhrává €300!

V loňském roce zaznamenala tato soutěž u hráčů z celého světa značný úspěch, a proto jsme se ji rozhodli zopakovat. Slavíte také doma Halloween? Zdobíte si strašidelně dům?

Letos mají hráči možnost vyhrát za své komentáře ještě VÍCE. 5 náhodně vylosovaným hráčům přidáme za jejich komentáře dalších 5 losů Mega Millions. Neváhejte proto, dostaňte se do halloweenské nálady a začněte zasílat své vtipné, strašidelné komentáře.

Toto jsou 3 obrázky z roku 2012.

halloweenská soutěž z roku 2012
Těšíme se na vaše komentáře a že se u nich pořádně pobaví ostatní čtenáři i my. Snad vám k dobrým nápadům pomůže také jackpot loterie MegaMillions, který je současně se $75 000 000, přibližně Kč 1, 39 MILIARDY, na prvním místě řebříčku jackpotů!

Poznámka: zasílejte prosím své komentáře přímo na stránkách Facebooku pod odpovídajícím obrázkem.

Podmínky soutěže:
1) Do soutěže budou zahrnuty pouze komentáře zaslané na stránkách Facebooku.
2) Hráči mohou komentovat kolikrát jenom si přejí.
3) MegaLoto.cz si vyhrazuje právo vymazat urážlivé, sprosté či 'spam' komentáře.
4) Uzávěrka pro zasílání komentářů je půlnoc GMT 31. října 2013.
5) Vítězové budou vyhlášeni v pátek 1. listopadu 2013.
6) Ceny budou připsány vítězům v průběhu 1 týdne.

Vyhrajte v loterii a odjeďte domů novým Lamborghini Veneno

23. října 2013 v 16:26 | Komunikace
Jedná z věcí, kterou si hráči loterie po velké loterijní výhře přejí, je zbusu nové luxusní sportovní auto. Existuje jistě spousty fantastických automobilů, ale jedno se zdá být tím nejvíce žádoucím, nové Lamborghini Veneno, jež je i v současnosti nejdražším autem, které bylo kdy vyrobeno.

Nicméně, byla vyrobena pouhá 3 vozidla. A cenovka ukazuje závratnou sumu, sladkých $3, 9 milionu, více než Kč 73, 5 milionu. Uvážíme-li, že v US Poweball je nyní šance vyhrát $216 000 000 a v další americké loterii MegaMillions je to báječných $55 000 000, jedná se vlastně o pakatel, že?

Co je tedy na Lamborghini Veneno tak zvláštního?


Představení tohoto modelu se shoduje s 50. narozeninami této italské automobilky. S neuvěřitelným pohonem 750 koňských sil, motorem V12 a sedmirychlostní "automatizovanou manuální" převodovkou s permanentním pohonem na všechny čtyři kola a pěti režimy jízdy činí z tohoto super vozidla auto snů. A pro všechny blázny do rychlosti, Lamborghini Veneno zrychlí na 100 km/h za pouhých 2, 8 sekundy, maximální rychlost je pak 354 kilometrů za hodinu.
Lamborghini Veneno
Název "Veneno" pochází od jednoho z nejsilnějších a nejagresivnějších býků, se kterými toreadoři bojovali ve španělských arénách. V roce 1914 se jeho jméno objevovalo všude a nakonec se být Veneno stal osudný José Sánchez Rodríguezovi v boji v Sanlúcar de Barrameda aréně ve španělské Andalusii.

Společnost Lamborghini obšťastnila své fanoušky již mnoha fantastickými modely, zajímavostí je, že firma původně vyráběla traktory. Ferrucio Lamborghini až v letech 1962 a 1963 položil základy společnosti Automobili Lamborghini. Jako úspěšný podnikatel prý nebyl spokojen s vozy Maserati a Ferrari, a tak se rozhodl vyrábět vlastní.
Lamborghini Veneno
Jaké auto byste si pořídili vy po velké výhře v loterii? Anebo byste se rozhodli pro jiný dopravní prostředek? Podělte se s námi o své názory, sny a nápady.

Srdečné příběhy vítězů v loterii

23. října 2013 v 16:09 | Komunikace
Často se lidé ptají, proč se špatné věci dějí dobrým lidem. Je to jeden za zákonů universa, nicméně útěchou je, že se i dobré věci ději dobrým lidem. Dobrým lidem, kteří vědí, jak s těmito příležitostmi naložit a učinit rozdíly v životech mnohých dalších. Již jsme na toto téma psali, ale podívejme se na další skvělé dobré skutky loterijních vítězů.
Allen a Violet Largeovi, 70-letá dvojice z Nova Scotia, Kanady vyhráli loterijní jackpot v hodnotě $11, 2 milionu, více než Kč 210 milionů a rozhodli se jej rozdat do posledního centu. Seznam lidí a organizací, jež poskytli svou pomoc je opravdu dlouhý - od jednotlivců v nouzi, přes rodinné příslušníky, po několik nemocnic, místní hasičský sbor, kostely i hřbitovy. Tento čin čistého soucitu a laskavosti ovlivnilo pozitivním způsobem život mnoha lidí v jejich okolí. "Nemůžete postrádat to, co jste nikdy neměli," prohlásila Violet, a ukázala tak svou maximálně nesobeckou povahu při použití své výhry.
Allen and Violet Large
Podobně krásný příběh pochází z anglického venkova, poblíž Sheffieldu. Manželé Ray a Barbara Wraggovi rozdali většinu z jejich $15 milionového jackpotu z roku 2000 celé řadě lidí, kteří z toho mohli rozhodě těžit. Většinu z jackpotu dostala nemocnice Sheffield Weston Park Hospital a dětská nemocnice Sheffield Children's Hospital, dále část získalo celkem 50 veteránů z bitvy u Monte Casina, k 60. výročí této bitvy. Wraggovi požehnali tak svou laskavostí a smysluplnými činy životy mnohých.
Ray and Barbara Wragg
Někteří z hráčů loterie, pravděpodobně většina, si kupuje své tikety s nadějí, že vyhrají jackpot a už nikdy nebudou muset pracovat den ve svém životě. Tito vítězové v loterii si nicméně koupili své losy za úplně jiným účelem - pomoci ostatním a konat dobré skutky.
30-letá učitelka z Tchaj-wanu si zakoupila svůj vítězný loterijní tiket v roce 2005, vyhrála desítky milionů a darovala spoustu ze své výhry na kulturní a vzdělávací programy pro znevýhodněnou mládež a zlepšila tak mnoho dětských životů, jimž také věnovala svůj život.


Tyto příběhy dobrosrdečných lidí ukazují, že život je více, než o nás samotných, a že po velké výhře v loterii bychom měli obdarovat i ostatní. Charity, jednotlivce, rodinné příslušníky či místní hasičský sbor.
MegaLoto.cz vám přeje hodně štěstí ve hře loterijních her!


Hrajte US Powerball a přidejte se k těmto mladým m

16. října 2013 v 13:02 | MegaLoto
Všichni hrajeme US Powerball, abychom vyhráli jackpot. Onen jackpot, který by změnil náš život. Stačí k tomu správná volba čísel. Někomu se podaří správná volba již na začátku života, a to bez hraní loterijních her. Jen čtěte dál.

V současnosti je na světě 1 426 miliardářů, z toho 29 z nich je méně než 40 let. Dohromady vlastní $119 miliard, to není špatně, že?

Kdo jsou tito bohatí mladíci?


Eduardo Saverin

Věk: 30
Hodnota jmění: $2, 2 miliardy (více než Kč 41, 7 miliardy)


Tento 30 let starý miliardář vlastní majetek v hodnotě $2, 2 miliardy, jež si vydělal spoluzaložením sociální sítě Facebook. Nicméně už s Marke Zuckerbergem není takový kamarád. Proběhla mezi nimi soudní bitva, kde byl odměněn 5% podílem na společnosti. Nyní žije pohodlně v Singapuru a své jmění investuje do začínajících projektů.

Eduardo Saverin

Scott Duncan

Věk: 30
Hodnota jmění: $5,1 miliardy (více než Kč 96,6 miliardy)

No a tento mladík měl to štěstí, že se narodil do bohaté rodiny. Zdědil ohromující jmění po energetickém magnátovi Danu Duncanovi, který byl zakladatelem Enterprise Products Partners. Má takové štěstí, že by možná měl zkusit hrát US Powerball.

Scott Duncan

Albert von Thurn und Taxis

Věk: 29
Hodnota jmění: $1, 5 miliardy (více než Kč 28, 4 miliardy)

Další šťastný mladý muž zdědil společnost Albert von Thurn und Taxis ke svým 18. narozeninám. Jaký to dárek k narozeninám, bude těžké jej překonat. Věnuje se závodění s auty a dokonce jezdí s německou závodnickou ligou.

Albert von Thurn und Taxis

Dustin Moskovitz

Věk: 28
Hodnota jmění: $3, 8 miliardy (více než Kč 72 miliardy)

Jen proto, že je někdo miliardář, nemusí se chovat jako snob. Dustin Moskovitz patří také ke slavným osobnostem Facebooku, přestože tam již déle nepracuje. Jeho bohaství jej moc nezměnilo. Do práce jezdí na kole a když někam letí, použije komerční let. Rád tak kempuje a rád zapíchne stan do země, třeba u příležitosti festivalu Burning Man.

Dustin Moskovitz

Mark Zuckerberg

Věk: 28
Hodnota jmění: $13, 3 miliardy (více než neuvěřitelných Kč 252 miliard!)

Je těžké uvěřit, že je Marku Zuckerbergovi pouhých 28 let. Už toho tolik ve svém životě dokázal! Je výkonným ředitelem společnosti Faceboook, jejichž webová stránka je momentálně druhá nejnavštěvovanější na světě. Často nocí jedno tričko, prý mu to šetří ráno čas a je vegetariánem, přestože mezi jeho "Like" Facebook stránkami naleznete Mc Donald's. Kvůli příbuzným své ženy se začal v roce 2010 učit čínsky, a mezi jeho oblíbené muzikanty patří Daft Punk či Shakira.

Mark Zuckerberg

Nyní se máme díky US Powerball šanci přiblížit k těmto mladým miliardářům a natáhnout naše bankovní účty do maximální kapacity.
Neplýtvejte časem. Mladší už nebudeme ....

Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe

14. října 2013 v 16:33 | MegaLoto
John Lennon pronesl památnou větu:"Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe". Navzdory tomu, co si mnoho lidí představuje, výhra v loterii sice může vyřešit řadu problémů v životě vítěze, ale nemusí nutně přinést štěstí. Přečtěte si níže několik tipů na šťastný život.

Vědci a mudrcové po staletí hledají recept na šťastný život. Peníze jistě pomáhají, ale to není vše. Byly provedeny studie s lidmi, kteří se považují za šťastné a vyplývají z nich jisté osobní postoje, jež se k pocitu štěstí vztahují. Jinými slovy, štěstí je široký pojem, s výhradou jednotlivých variant, ale některé postoje napomáhají k tomu, aby byl každý den šťastným.

Hýbněte kostrou

Kdo cvičí a žije fyzicky aktivnější život, bývá šťastnější. Pohyb uvolňuje v mozku endorfiny, které vyvolávají pocit radosti. Kromě toho, kdo se stará o své tělo, si zvyšuje sebeúctu, sebevědomí a hladinu energie, což vede k celkovému wellness.

Pohyb přináší pocity štěstí
Méně TV
Televizní programy mají velmi často za následek pocity strachu (svět je nebezpečný!), méněcennosti (nejsem důležitý, nejsem štíhlá, blond, svalnatý ... jako celebrity z Hollywoodu), odcizení atd.. Pokud se budete dívat na televizi, vybírejte si raději programy, které vzbuzují pozitivní pocity!
Méně TV - více štěstí


Potřebný odpočinek

Většina z nás si o osmi hodinách spánku může opravdu nechat jen zdát. Fyzické i duševní zdraví je propojeno. Netřeba dodávat, jak moc kvalitní spánek ovlivňuje naši výkonnost po celý den. Kdo spí dobře, vypadá lépe a snáší stresové okamžiky života snadněji. I po malém sobotním šlofíku můžete zaznamenat znatelný rozdíl. Něco na té siestě je, že?

Zasloužený spátek a sny o výhře v loterii


Rozjímání

Neznepokujte se! Nikdo vás nechce honit do meditační skupiny či abyste opakovali ÓM 100 krát za den. Důležité je zpomalit myšlenky, uvolnit mysl a snažit se o stav vnitřního klidu. Výhod je mnoho, včetně zvýšené koncentrace, klidu, snížení stresu, lepšího zdraví a pocitu spokojenosti a štěstí.

Solidarita a vděčnost

Každý z nás může jistě vyjmenovat za co by mohl být vděčný každý den. Akt vděčnosti je velmi pozitivní a měl by stát zvykem v našich každodenních životech. Slovy duchovních mistrů či life koučů - vděčnost je pocit, jež otevírá dveře pro náš lepší život. Měli bychom se zaměřit na to, co je v našich životech dobré a ne na negativní stránky. Pomáhat ostatním je také důležitým faktorem našeho štěstí. Učinit dobrý skutek pro člena rodiny nebo se stát dobrovolníkem v charitativní skupině, výsledkem je vždy osobní spokojenost a štěstí.

Láska a více lásky

Zní to jako klišé, ale není tomu tak. Láska je univerzální pocit sbližující lidi s lidmi, s Universem či s Bohem, záleží na individuální víře či přesvědčení. A není to jen o romantických vztazích, ale hlavně lásce k sama sobě, rodině, přátelům, ale i k přírodě a živým bytostem obecně.

Láska a více lásky

Nakonec je jen na nás pro co se rozhodneme - žít v lásce či ve strachu, z ničeho jiného naše pocity nepramení.

Vyberte si šťastný život a velká výhra v loterii vám pak přinese onusový život plný pohodlí, šanci pomáhat a plnit si své nejbláznivější sny.


Rozhodněte se být šťastný už dnes a štěstí se za to bude usmívat na vás!

Šťastná čísla podle horoskopu

11. října 2013 v 15:16 | MegaLoto
Každý má na sázení svých šťastných čísel vlastní taktiku. Někteří sází neustále stejná čísla, jiní naopak žádný systém nemají a pokaždé hrají jiná čísla či využívají různých herních možností. Jedna z metod sázení čísel se stala velmi populární, bez ohledu na kulturní zázemí, jedná se o sázení čísel podle data narození.

Dvojici z města Wagin, západní Austrálie, se vyplatilo v místní sobotní loterii sázení kombinace čísel jejich dat narození. K jejich milému překvapení se stali vítězi první úrovně a domů si odnesli fantastických $547 000, více než Kč 10 milionů. "Když jsme se dozvěděli ty dobré zprávy, zůstali jsme úplně strnulí. Jako by doma zůstalo rozsvíceno, ale nikdo doma nebyl," prohlásil šokovaný pár. Šťastná dvojice použije část ze své výhry na zaplacení hypotéky a poplacení účtů, zbytek peněz investují, aby mohli v budoucnosti pomoci svým dětem.

Astrologie a loterie

Jiným příkladem výhry v loterii je Wilbert M. z Virginie, USA. Ten si na základě astrologické knihy stanovil šťastná čísla a vyhrál jackpot ve Virginia Lotto. Jackpot vyhráli dva hráči, ale jsme si jisti že se Wilbert se svou polovinou, s $5 350 000 spokojil. Koupil svým rodičům dům, ale jinak se snaží žít svůj život, tak jako před velkou výhrou v loterii.

Z astrologického hlediska záleží jistě na planetárním postavení, jež musí být vhodné pro zrozence znamení, kterému momentálně hvězdy přejí. Významnou roli hrají převážně planety Venuše, Uran a Jupiter či Pluto, dále 2., 5. a 8.dům. Venuše, Uran a Jupiter či Pluto, dále 2., 5. a 8.dům.

Astrologie a loterie

Na co mají tedy planety vlastně vliv?

Jupiter - planeta štěstí, hojnosti, peněz, růstu
Uran - planeta změn, svobody, nezávislosti a nečekaných událostí
Pluto - dědictví, finanční plánování, investice, šetření

2. dům - peníze, dlohodobě stabilní peníze, bezpečí
5. dům - hraní, riskování, utrácení peníze za zábavu, nárůst financí
8. dům - investice, dědictví, šetření, získání peněz

Věříme, že i štěstí hraje velkou roli.

Na stránkách MegaLoto můžete svá šťastná čísla podle horoskopu najít v předpovědi pro vaše znamení zvěrokruhu každý měsíc. Stručná předpověď loto horoskopu zahrnuje oblasti lásky, kariéry a peněz, společně se šťastnými čísly na příslušný měsíc a příznivými dny.

A co je na tom nejlepší? Vaše speciální šťastná loto čísla jsou aktualizována každý měsíc, nechť vám pomohou k velké výhře v loterii!

Již dnes můžete vyzkoušet své štěstí v EuroMillions, hraje se o €43 000 000 (více než MILIARDA KČ) a už zítra se v US Powerball losuje o závratných $133 000 000 (Kč 2,5 MILIARDY).

Hodně štěstí!

Větší a lepší UK Lotto

10. října 2013 v 15:46 | Komunikace
Naši pozornost mají především loterie Mega Millions, EuroMillions a Powerball, ale nyní je čas pro změnu na UK Lotto.

Větší jackpoty

Jedna ze změn, kterou provedli organizátoři UK Lottery je navýšení průměrných hodnot jackpotů, v sobotním losování se bude hrát o £5 milionů a ve středečním o £2,5 milionu. Cena za shodu tří čísel se také zvýší, z £10 na £25.

Na oslavu nových změn se v losováních 5. a 12. října hraje o garantovaný £10 milionový jackpot, což dává hráčům vyhrát více!

Nejnižší cena, tedy shoda tří čísel, je zvýšena o 150%, na £25 z původních £10. Za shodu čtyř čísel budou vítězové odměněni £100, což je navýšení o dvě třetiny (67%) ze £60.

Cena sobotního losování byla navýšena téměř o čtvrtinu (22%), ze £4,1 milionů na rovných £5 milionů. Ve středu se hráči mohou těšit na jackpot o téměř sedminu (14%) vyšší, z £2,2 milionu na £2,5 milionu.

Tyto změny s sebou nicméně přinášejí i navýšení ceny tiketu. Jedná se o první nárůst ceny od založení UK Lottery v roce 1994 a očekávat můžete vyšší jackpoty a ceny za shodu 3 míčků.
Obrovské loterijní míčky plují po řece Temži
UK Lottery

Představení nově upravené UK Lottery proběhlo za doprovodu šesti obrovských loterijních míčků plujících po řece Temži v Londýně! Můžeme si jen představovat, kolik lidí vsadilo čísla 7, 38, 10, 20, 25 a 49 , která byla na obřích míčích vytištěna.

Každý z gigantických loterijních míčů měl uvnitř 2 000 wattové světlo, což vyžadovalo vlastní energetický zdroj a na řece je vezly dva vlečné parníky.

UK Lotto

Oficiálně se jedná o největší loterijní míčky, které byly kdy vytvořeny, výškou se vyrovnají klasickému britskému dvoupatrovému autobusu. Dokonce se musel otevřít i Tower Bridge, aby pod ním mohly proplout.

Obstarejte si svá šťastná čísla do losování o větší jackpoty a nové cenové úrovně, tuto sobotu se losuje o přehoupnutý garantovaný £10 milionový jackpot! Hodně štěstí!!

Banksy - kontroverzní umění za miliony

9. října 2013 v 15:22 | MegaLoto
Obyvatelé Londýna či Brightonu si zvykli, že často vidí po městě práce kontroverzního "street art" umělce známého pod přezdívkou Banksy. Po jeho příjezdu do New Yorku se jeho práce objevuje čím dál tím častěji a vzbuzuje značný rozruch.

Banksy je pseudonym graffiti umělce, politického aktivisty, filmového režiséra a malíře. "Nikdo" ho nikdy neviděl, což mu jistě přidává na popularitě. Jeho satirické umění a subversivní epigramy kombinuje s černým humorem. Jeho technikou je charakteristické použití šablon.
Banksy - street art
Bansky promluvil prostřednictvím britského publicisty o své práci, své anonymitě a plánech o nové práci, tentokrát v New Yorku - a to každý den v měsíci říjnu. Zatím dostál svému slovu, každý den se v newyorksých ulicích objeví něco jiného a nadšenci se předhánějí, kdo to najde dřív. Není se čemu divit, jeho umění bylo již dříve prodáno v aukci za více než milion dolarů.
Banksy - street art

Vtipálek nebo génius


Většina umělců touží po uznání a po vysokém ocenění svých děl, ale pro Banksyho to, jak se zdá, neplatí. Faktem je, že se stal jedním z nepopulárnějších umělců a jeho díla jsou prodávána za obrovské sumy. Jeden ze zlomů nastal, když si Angelina Jolie a Brad Pitt zakoupili něco z jeho prácí za více $400 000.

Banksy neprodává fotografie pouličních graffiti přímo, dražitelé umění nechávají problém s odstraněním díla v rukou vítěze aukce.
"Keep it Spotless" - vydraženo za $1 870 000

Co každému okamžitě vytane na mysli je - jak dlouho si bude schopen udržet anonymitu, když vydělává takové množství peněz a o jeho umění je takový zájem?
Platili by obdivovatelé tolik peněz za jeho umění, i kdyby byla jeho totožnost provalena? Banksy je skálopevně přesvědčen, že si anonymitu udrží a sláva se ho nedotkne.
Banksy - street art
Můžeme si jen představovat, že žije hezkým životem, užívá si svou svobodu a peníze z velkých šeků.
Líbí se i vám práce Banksyho? Třeba se pustíte po velké výhře v loterii také do dražby některého z jeho děl.

Nejlépe si momentálně stojí následující jackpoty:
US Powerball s $108 000 000, více než Kč 2 MILIARDY, již DNES
EuroMillions s €43 000 000, více než Kč 1 MILIARDA, ZÍTRA

Jaká bude vaše reakce na výhru v loterii?

8. října 2013 v 12:17 | MegaLoto
Všichni sníme o obrovské výhře v loterii. Přestože si většina z nás myslí, že zareaguje na výhru s chladou hlavou, pravdou je, že mnozí reagují křikem plným vzrušení.

Výhra jackpotu či některé z velkých loterijních cen je zkušenost, která změní člověku život, i když i ti nejoptimističtější hráči loterijních her hrají svá oblíbená lota po mnoho let.
Nečekané překvapení, když člověk uvidí svá čísla jako perfektní shodu těch vylosovaných, musí být extatický pocit.

Kontrolování každého čísla neustále dokola, není prostě dostačující. Kontrola losu od samotné loterie je nutná. Jakmile je výhra potvrzena, zábava může začít!

Hrajte a vyhrávejte s MegaLoto.cz

Už to chcete vzdát, protože týden co týden nic nevyhráváte? Každý vítěz jackpotu zná onen pocit, a podívejte se na ně teď!


Zajímavých příkladem vítězů jsou Nigel a jeho partnerka Justine. Vyhráli fantastických £56 milionů (Kč 1,69 MILIARDY) v loterii EuroMillions. Nedlouho po jeho výhře ho bývalá žena, která ho ve skutečnosti opustila kvůli jinému muži, soudila o část jeho výhry. Soud vyhrála a odkráčela s parádními £2 miliony (více než Kč 60 milionů) v kapse. Krátce na to se Justine ujistila, že s ní Nigel oženil.

Vítězové EuroMilllions

Další zajímavou reakci na výhru v EuroMillions měla Trish Williamsová, která se svým manželem Keithem, vyhrála milion liber. Na svůj profil Facebooku vyvěsila zprávu: " Ano, je to pravda. Takové štěstí, ale já už měla vše, co jsem potřebovala - mého manžela, syna, vnuka a rodinu."

Jaká by byla VAŠE první reakce na výhru v loterii? Přijali byste tuto informaci klidně nebo to vykřičeli do celého světa?

Stane se z vás po výhře v loterii plážový povaleč?

4. října 2013 v 13:07 | Komunikace
Tyrkysový oceán, bílý písek, bosé nohy, sůl ve vzduchu, šumění vln, přímořská městečka, čerstvé plody moře, živá hudba... tam, kde kravata znamená šortky & šaty. Pokud se také chcete dostat do takové nálady, její realizaci vám pomůže zajistit výhra v sobotním tahu americké loterie Powerball o $86 000 000, tedy více než Kč 1, 6 MILIARDY.Města jsou plná smogu, ruchu a davů, a tak se není co divit, když se lidé rozhodnou pro ničím nerušený život. Vysedávání v přímořských kavárnách či brouzdání malými uličkami a kupování pouličního umění, hlavně žádný stres.

Osobně jsem nejraději blízko nekonečného modrého horizontu, slunce svítí na modré obloze bez mraků a tělo pokryto slaným filmem, se zrnky písku na nohou.

Všechny pláže mají onen výhled na zářící oranžovou kouly padající za obzor, ať jste v Austrálii nebo v Kalifornii. Uklidňující pocit z procházky po pláži, brouzdání se slannou vodou nebo polehávání na pláži, nasávání slunce za čtení knížky. Dokonalá blaženost.


Přiznejme si to, Pina Colada chutná nejlépe, když jsou nohy ponořeny do vyhřátého písečku.
Pláž (podstatné jméno)
Místo relaxace, odpočinku a klidu

Plážový povaleč
Někdo, kdo tráví většinu svého času na pláži


Nejsenzačnější práce na světě

Švédský časopis nedávno inzeroval pozici na profesionálního plážového povaleče. Výmluvně byla pozice nazvána jako "Plážový testovač." Mluvíme tady o nejsenzčnější práci na světě!

Mezi požadavky na tuto práci patřily: Chození na exkurze, testování drinků, ležení na plážových lehátkách, čtení a nechat si dělat masáže! Kandidáti musí umět plavat, ochotni pracovat přesčas (toto musí patřit k testování drinků) a schopnost nedělat nic po delší časová období.

Snaživci nehlašte se. (opravdu výborné)

Pokud si myslíte, že se jedná o žert, mýlíte se. Tato pozice byla vytvořena jako odpověď na požadavek turistické destinace, aby v časopisu získala a jelikož magazín nemá dostatek zaměstnanců, aby je tam poslal, rozhodli se někoho na tuhle špinavou práci najmout.

Údajně bylo odbdrženo stovky žádostí. (bez legrace!)


Žijte za slunečního svitu, plavejte v moři a dýchejte čerstvý vzduch! Zní to jako váš ideální životní styl? Pak hrajte o jackpoty tohoto týdne a nikdy nevíte, třeba z vás bude další plážový povaleč!


Prazvláštní koníčky pro chvíle, když zrovna nehrajete loterijní hry

3. října 2013 v 16:06 | komunikace
Několik věcí je stejně vzrušujících, jako hraní loterijních her. Co by mohlo být zábavnější, než vyhrát miliony Euro? Nicméně, losování se nekonají každou hodinu, a pokud byste se začali nudit, můžete začít s některým z podívných koníčků, na které jsme při našem průzkumu narazili.

Hledání kovů

Nejdříve si musíte obstarat detektor kovů nebo stroj k nalezení pokladů, jak jej někdo také nazývá. A jde se na to! Obujte si pohodlné boty a vydejte se s přístrojem kolem zahrady, na pláž či jakékoliv místo vám přijde vhodné. Začněte s mašinou pohybovat ze strany na stranu a hledejte. Najít můžete mince, šperky nebo dokonce i poklad, samozřejmě mimo spousty harampádí.

Cosplay

Slovo cosplay je zkratka z anglických slov "costume" (kostým) a "play" (hrát). Tato aktivita má svůj původ z Japonska a už od poloviny 90. let se nadšenci oblékají jako postavy z animovaných filmů či mangy. Lidé se nejenom oblékají a líčí jako jejich oblíbené postavy, ale často se i tak chovají. Trend se rozmohl i v jiných asijských zemích, ale například i v USA. Která je vaše oblíbená komiksová postava?

Cosplay

Kryptozoologie

Tento koníček zkoumá živočichy, o kterých neexistují nezvratné důkazy, ale panují o nich legendy či je o nich známo z historek cestovatelů či domorodců. Nejedná se o zrovna nejlehčí koníček, objevit yettiho či olgoje chorchoje není žádná sranda, vyhrát v loterii se oproti tomu zdá velmi snadné...

Bigfoot

Vyšňořování psů

Na další z populárních koníčků narazíme v Číně, barví a stříhají srst psům, aby vypadali jako jiná zvířata. V tomto hobby jsou velké peníze, takže pokud si tyto dovednosti osvojíte, můžete si slušně vydělat za přeměnu labradora v tygra. Fantazii se evidentně meze nekladou!


Tygr nebo pes nebo panda

Ať už si některý z výše uvedených koníčků osvojíte či nikoliv, důležité je se bavit a následovat svou vášeň. Klidně raději sbírejte známky nebo stavte hrady ze sirek, jestli vám to přináší potěšení.

Skvěle se můžete také pobavit při hře o ceny z říjnové tomboly Loteria Nacional Extra, jejíž losování v celkové hodnotě €105 000 000 se koná již tuto sobotu. V sobotu se také hraje v US Powerball o další z nadměrných jackpotů - $86 000 000, více než Kč 1, 6 MILIARDY.

Surfování Trochu Jinak

2. října 2013 v 14:58 | Komunikace
Před několika dny se uskutečnily závody surfování na Huntingdon Beach v Kalifornii. První oficiální závod v tomto sportu se odehrál rovněž v Kalifornii, v roce 1928. Původy tohoto sportu jsou ovšem mnohem starší, kapitán Cook poprvé informovat o surfařích z Polynésie již v roce 1778. Podívejme se, jaké závody se konaly uplynulý víkend.

Na Huffingdon Beach se již po páté uskutečnily populární závody v surfování. Na prkně nepředváděl ale triky ani Kelly Slater nebo Mick Fanning. Jednalo se totiž o surfování v kategorii psů. Ano čtete správně.

Surfování vyžaduje soustředěnost

Čím dál tím populárnější soutěž letos přilákala celkem 2 500 přihlížejících, kteří se pobavili nad výkony 48 přihlášených psů. Závodili psi všech velikostí a druhů, od XL velikostí po ty nejmenší.
Psí surfové závody

Závody byly zahájeny v pátek zahajovacím ceremoniálem, v sobotu pak proběhlo expo, soutěž o nejlepší kostým a lekce jogy pro psy. Také si zájemci mohli psy adoptovat.

Psy měli letos slušivé kostýmy

V neděli pak probíhaly samotné závody v surfování. Každý ze závodících psů musel mít oblečenou záchrannou vestu. Vítězové z jednotlivých kategorií odešli domů s pamětní surfařskou trofejí.

Go pro kamera je i v psích závodech nezbytností

Závody neslouží jenom k pobavení, ale hlavním cílem je vybrat peníze na místní psí charity a útulky. Letos se pořadatelům podařilo získat pro psí kamarády více než $6 000, více než Kč 113 tisíc.

Energii si je třeba schovat na závody

Po velké výhře v loterii by každý jistě rád přispěl na charitu. V jedné z našich předchozích anket jsme se ptali našich hráčů, jaká charita je jejich srdci nejbližší. Přispět na děti a zvířata se zdají být zájmem většiny hlasujících.

S MegaLoto.cz máte také možnost přispět po své výhře na charitu Life for Mothers.
A jakou výhrou můžete přispět na charitu nejdříve?

Již dnes se losuje v US Powerball o USD 70 milionů, více než Kč 1, 3MILIARDY.

Zítra se pak hraje ve španělské La Primitiva o €18 000 000, více než Kč 460 milionů.

A v pátek se bude v super populární loterii EuroMillions losovat o €25 000 000, více než Kč 639 milionů.

Cestování první třídou

1. října 2013 v 15:42 | Komunikace
Všichni víme, jaké to je sedit po mnoho hodin narváni v sedadle, kolem křičí děti a osoba sedící vedle vás, prostě nechce přestat s vyprávěním nudných příběhů. Odkud vane onen podezřelý odér? V tom samém letadle sedí lidé, kteří měli větší štěstí, pojídají gurmánské pochoutky a popíjejí drahé šampaňské. Mluvíme tu o první třídě, výborný způsob cestování pro vítěze v loterii.

Aerolinky v dnešních dnech udělají opravdu hodně, aby zapůsobily na bohaté zákazníky, a tak se předhánějí v tom, kdo nabídne lepší služby.
Emirates

Tato letecká společnost z Dubaje, jež se vždy snaží být o krok napřed, aby potěšila své cestující. Nemusíte se ani stresovat, co se týče příjezdu na letiště, šofér vás vyzvedne a doveze včas k odletu. Za letu můžete odpočívat ve vašem privátním kupé za zašupovacími dveřmi s vlastním mini barem. Pokud jste pasanžérem letu A380, můžete dokonce využít osvěžující sprchy ve spa. To zní skvěle, že?

Emirates
Qantas
Jejich kabiny první třídy byly navrženy Australanem Marcem Newsonem. Cestující mohou spát na pohodlných matracích z ovčí kůže, poté co potěší své chuťové pohárky jídlem z nabídky oslavovaného australského kuchaře Neila Perryho. Pokud nevíte, jak správně skombinovat jídlo s vínem, nedělejte si žádné starosti, someliér, který je za letu přítomen, vám s radostí poradí.

Qantas

Singapore Airlines

Pokud jste pasanžérem letu první třídy singapurských aerolinek, čekají na vás fantastické gurmánské speciality, víno a šampaňské je servírováno v křišťálových sklenicích. Chcete-li se za letu pobavit, vaše prostorné sedadlo se dá lehce proměnit ve vaše vlastní unikátní "kino" s 24 palcovou LCD obrazovkou, kde se lze podívat se na nejnovější světové filmy.

Singapore Airlines

Qatar Airways

Tato letecká společnost nabízí vynikající menu od slavných kuchařů a ve svém privátním kupé můžete odpočívat přikryti peřovými peřinami. Pokud se sami nudíte, můžete se přesunout do společného salónku a pobavit se s vyvolenými spolucestujícími. Na zdraví!

Qatar Airways

Cathay Pacific

Tato společnost z Hong Kongu, Cathay Pacific, nedávno představila novou první třídu. Kromě super technického vybavení k osobní zábavě za letu, vylepšila společnost i celou úroveň spánku, za použití nejlepších látek pro povlečení a pyžam. Barevné schéma je elegantní a vše provedeno v kůži. V kosmetické taštičce obdržíte produkty australské značky Aesop.
Cathay Pacific

Až budete cestovat příště, po velké výhře v loterii, cestujte pohodlně a stylově.
Která výhra vám k tomu může momentálně pomoci nejvíce?

Již DNES se hraje o jackpot MegaMillions - $189 000 000
ZÍTRA máte šanci ve tahu US Powerball - $70 000 000
Posledních pár dní zbývá k tahu říjnové tomboly o celkové ceně €105 000 000