Leden 2014

Čínský rok Koně bude plný blahobytu

30. ledna 2014 v 16:52 | Komunikace
Prinipy čínského horoskopu se od západního zvěrokruhu poněkud liší. Jednotlivá znamení vládnou po celý rok, značný vliv hrají také živly, jin a jang a další symboly. Jelikož Nový čínský rok Koně nastane již 00:15 tento pátek 31. ledna 2014, pojďme se nyní podívat na rok dřevěného Koně blíže.

Čínský horoskop pracuje celkem s 12 znameními (Krysa, Bůvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Kohout, Pes, Prase) a 5 živly (oheň, dřevo, země, voda, kov), což vytváří 60 kombinací, jenž se opakují pouze každých šedesát let. Tento rok je ovlivněn elementem dřeva a skončí 18. února 2015.
Rok Koně
Zrozenci Koně

Kůň je dle čínské mytologie symbolem vitality, ducha, bohatství a štěstí. Kůň miluje svobodu, má spousty energie, je společenský, ale také pracovitý a plný vášně. Obecně mají Koně hodně přátel, jsou ve společnosti oblíbení.

Pokud jste zrozenci vznešeného Koně, tedy narozeni v roce 1918 (Země), 1930 (Kov), 1942 (Voda), 1954 (Dřevo), 1966 (Oheň), 1978 (Země), 1990 (Kov), 2002 (Voda), 2014 (Dřevo), pak toto je váš rok.

Tyto charakteristiky také naznačují v jakém duchu se nový rok ponese.

Rok dřevěného Koně

Rok Koně bude úspěšným nejenom pro zrozence tohoto znamení, ale také pro Psy a Tygry, kteří si s Koněm z celého zvěrokruhu nejvíce rozumí. Čeká je štěstí, cestování a mnoho nových příležitostí.
Element dřeva s sebou přináší růst, expanzi, výzvy, což je ve spojisti s Koněm ještě zesíleno.
Rok přeje lásce, romantice a uzavírání sňatků, manželství spečetěná v tomto roce budou obzvláště šťastná a stabilní.

Doporučuje se nepřeceňovat síly, dostatečně relaxovat a doplnit energii v přírodě.
Připravit bychom se měli na mnoho nových zážitků, příhod, tvořivost a pocit svobody. Opatrně postupujte v oblasti financí, jak se říká: "Důvěřuj, ale prověřuj!".

Čínský horoskop
Bitva o Oscary začala

27. ledna 2014 v 14:21 | Komunikace
Nominace na Oscary byly oznámeny 16. ledna 2014 a výsledky 86. ročníku této významné filmové události uvidíme 2. března 2014. Slavnostním večerem nás provede oblíbená moderátorka a komička Ellen Degeneres, která si tuto poctu vysloužila už podruhé.
Letos se očekává vyvážená bitva hlavně mezi 3 filmy, které si vysloužily nejvyšší počet nominací na zlatou sošku Oscara. Bude nejlepším filmem "American Hustle" (Špinavý trik), "Gravity" (Gravitace) nebo "12 Years a Slave" (12 let v řetězech)?

Gravity


Režisér Alfonso Cuaron vytvořil 3-D film o astronautce (Sandra Bullock), která uvízne ve vesmíru a má potíže s návratem na Zemi. Celý proces filmu trval údajně 4,5 roku a byly dokonce vyvinuty i nové technologie. Scifi filmy často u akademie neuspějí, ale nepředbíhejme událostem a počkejme si na vyhlášení výsledků.


American Hustle

Fiktivní kriminální drama pojednává o spolupráci FBI agenta, vynikajícího podvodníka a jeho partnerce. Film nás zavede do prostředí mafie, politiky a do světa plného intrik, emocí a napětí. Herecké obsazení je více než vynikající. Vyhraje "Špinavý trik"? Nechme se překvapit.


12 Years a Slave

Brutální, ale brilantní. Film je zasazen pro období před občanskou válkou ve Spojených státech, kdy je Solomon Northup, svobodný Afroameričan žijící v New Yorku, unesen a prodán do otroctví. Snímek vypráví o tom, jak byl Solomon nalákán s příslibem rychlých peněz do Washingtonu v roce 1841, ale namísto toho byl zdrogován, zbit a prodán do otroctví. V zajetí na plantáži s bavlnou v Lousianě, strávil celých 12 let svého života. Tento film je také horkým kandidátem na zlatou sošku Oscara?


Nominace MegaLoto.cz za skvělý výkon ve velikostech jackpotů putují:
  • USA Powerball za současný $171 milionový (Kč 3, 43 miliardy) jackpot.
  • Španělské La Primitiva za mimořádných €61 500 000 (Kč 1, 69 miliardy).
  • EuroMillions za famózní výkon s €59 000 000 (Kč 1, 62 miliardy).

Vyhrajte v EuroMillions a rozmazlujte se

24. ledna 2014 v 14:15 | Komunikace
V dnešním tahu EuroMillions se hraje o €51 000 000, více než Kč 1, 4 MILIARDY. To je jistě více než dost, abyste mohli rozmazlit vaší drahou polovičku, den sv. Valentýna je již za dveřmi. MegaLoto.cz pro vás má pár tipů.
Nemáte žádné nápady, jak oslavit letošní den sv. Valentýna? Tyto luxusní prázdninové resorty by měly jako inspirace stačit. Vy a váš partner si budete tuto dovolenou pamatovat po mnoho let.

Ať už chcete den sv. Valentýna strávit na krásném místě, vhodném pro líbanky nebo se jen chcete rozmazlit v letovisku na rajském ostrově či si dopřát zaslouženého odpočinku po výhře jackpotu EuroMillions, následující místa by se vám mohla zamlouvat.

Tyrkysové moře, palmové listy vlají ve vánku, lenošení na bílém písku - to vše nabízí idylické ostrovy Karibiku.

Ale jak si ze všech vybrat? Tuhle těžkou práci jsme učinili za vás. Od ostrova sv. Lucie po Jamajku, tady jsou tipy na dva nejkrásnější z karibských hotelů:

Reefs
Bermudský resort pod názvem Reefs si získal srdce i věrnost mnoha cestovatelů. Tento slunný ostrov má fantastické podnebí, bez spalujícího tropického žáru. Pokud vám nebude stačit pobyt v hotelu s nádhernými lázněmi, jenž patří na seznam prvotřídních světových hotelů po 10 let v řadě, pak můžete prozkoumat samotné Bermudy. Lidé a kultura slibují bohatý zažítek z jídla, návštěv historických míst, úžasné botanické zahrady či přírodních rezervací. Široký výběr je ze sportovního vyžití - od golfu, přes potápění až po plavbu na jachtě.Jade Mountain
Ostrov svaté Lucie je milován pro své panenské pláže, dramatické džungle pokrývající kopce kolem, ale také pro Jade Mountain. Očekávat můžete luxusní ubytování, úžasné bazény, spa a samozřejmě výhled k nezaplacení. Tento okouzlující resort se nachází na nejvyšším bodě ostrova a architektonicky báječně zapadá do neposkvrněné přírody tohoto karibského ostrova. O požitek z exotického jídla se postará šéfkuchař, vítěz mnoha ocenění, Allen Susser. Ideální místo, kde můžete požádat svou drahou o ruku!Pokud tyto báječné prázdninové destinace upoutaly vaši pozornost, neváhejte a vsaďte si svá šťastná čísla do dnešního tahu o €51 000 000 v EuroMillions, přece jen se hraje o závratnou sumu - Kč 1, 4 MILIARDY !!

Letecká doprava budoucnosti

22. ledna 2014 v 13:24 | Komunikace
Už jsme psali o luxusním létání, ale podíváme na projekt futuristického letadla, kterým se doufejme budeme jednou v budoucnosti dopravovat. Tří patrové letadlo, které pojme až 755 pasanžérů a navíc je ekologické?

Španělský designér Oscar Viñals přišel s konceptem futuristického letadla budoucnosti. Hybridní motory by značně snížily emise uhlíku a spotřeba paliva by se také radikálně snížila.

Letadlo, které dostalo název "Sky Whale" (Nebeská velryba), měří dle plánů 77 metrů, rozpětí křídel je úctyhodných 88 metrů, skládá se ze tří pater a pojme neuvěřitelný počet 755 cestujících.

Létání budoucnosti

Koncept představuje tvz. samoopravující se křídla, motory, které se nakloní až do 45 stupňů a umožní tak letadlu přistát na malých drahách kdekoliv na světě, a pokud by letadlo havarovalo, sekce s pasanžéry se oddělí od křídel, což by snížilo ztráty na lidských životech.

Tři patra by definovala tři pasanžérské třídy - turistická, turistická s výhledem na oblohu a první třída s neuvěřitelným luxusem. Cestující, kteří by neměli okna v turistické třídě by se mohli dívat na obrazovky s virtuální realitou, kde mi se mohli dívat na co by si přáli.

Létání budoucnosti

Viñals uvedl, že by byl aeroplán postaven z nových materiálů vyrobených z keramiky či vláknových kompozitů.

Jelikož by letadlo pojmulo 755 pasanžérů, znamenalo by to značnou ekonomickou výhodu pro samotnou leteckou společnost.

Ve svém návrhu španělský designér uvedl, že koncept je budoucností ekologických návrhů letadel pro pravidelnou leteckou přepravu ve 21. století.

My v MegaLoto.cz doufáme, že se dočkáme brzy ekologičtější letecké přepravy a speciálně v takto úžasném provedení.
Létáte rádi? Co vás na létání baví a naopak nebaví? Máte nějakou zábavnou historku z letu? Podělte se s námi o své zážitky a názory.

Jakkoliv extravagantní přepravu, a to kamkoliv na světě, by vám zařídila jistě výhra jackpotu US Powerball, hraje se totiž o $131 milionů dolarů, více než Kč 2, 65 MILIARDY! Neváhejte a vsaďte si svá šťastná čísla ještě dnes !

Kanaďan daruje charitě $40 milionů na počest své ženy

20. ledna 2014 v 13:52 | Komunikace
Často píšeme o vítězích v loterii, a jak jim výhra jackpotu změnila život. Dnešní příběh je o kanadském vítězi, který vyhrál $40 milionů. Tom Christ vyhrál jackpot díky hře loterie o herním systému 6/49 a má losy předplaceny, což znamená, že může hrát výběr svých čísel až rok dopředu. Ale nyní k Tomovo příběhu.

Často slyším o loterijních vítězích, kteří pocítí onu dobročinnost a darují část své výhry charitě. A to nezapomeňme zmínit, že většina loterií automaticky daruje část peněz z prodeje losů na charity a veřejné projekty. Ale o takto štědrém výherci se jen tak neslyší.

Darovat peníze

Tom Crist se již odebral do důchdu, ale v jeho lukrativní kariéře se mu dobře dařilo, zabezpečil své děti, a tak neměl s rozhodnutím darovat peníze na charitu žádné pochybnosti. Tom o svém daru prohlásil: "Rakovina je pro mě velká věc, jelikož na ni moje žena před dvěma lety zemřela".

Tom se tak rozhodl vzdát své ženě poctu a darovat peníze právě na charitu. Možná má jeho štědrost co do činění i s tím, že je Tom Kanaďan, ti jsou známí svým notorickým přispíváním. Jedna dvojice vyhrála $11, 2 milionu v roce 2010. Pár si ponechal pouhá 2% pro případ nutnosti a samozřejmě na další loterijní losy.
Nezapomeňte, že i s MegaLoto.cz máte možnost přispět svou výhrou charitě pod názvem Life For Mothers, každé Euro se počítá !

Po výhře v některé z loterií z nabídky MegaLoto.cz budete zajisté moci učinit velký rozdíl nejenom ve svém vlastním životě!Štastná čísla podle znamení

17. ledna 2014 v 10:57 | Komunikace
Astrologie provázela lidstvo téměř ve všech starověkých kulturách, a to až do dnes. Kromě horoskopu o různých oblastech lidského života, nám sděluje také čeho se vyvarovat a v čem nám naopak hvězdy přejí. Nás, hráče loterijních her, zajímají především šťastná čísla podle znamení. Pojďme se podívat na historii a principy horoskopu.
Za první astrology se považují babylónští kněží, kteří rozdělili roční dráhu Slunce zvěrokruhem mezi dvanáct souhvězdí. První horoskopy jsou připisovány právě jim. Nejstarší dochovaný horoskop se pak datuje z roku 410 před naším letopočtem a patřil synovi babylonského panovníka Šuma Usa (narodil se ve znamení Býka). Vysoce vypracovanou astrologií se mohli pochlubit také Egypťané. Horoskop ale nebyl určen v té době pro širší veřejnost.

loto horoskopy a štastná čísla podle znamení
Horoskop se zvěrokruhem, podobný tomu dnešnímu, se objevil kolem 5. století před naším letopočtem v Mezopotámii. Horoskopy jsou tu pro to, aby nám pomáhaly předejít či využívat jistých situací způsobených pohyby planet, život nám neurčují! Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu má svou vládnoucí planetu a také specifické charakteristiky.

Znamení Berana ovládá planeta Mars a osoby v tomto znamení zvěrokruhu jsou typičtí pro svou odvážnost, bezúhonost a rozhodnost. Venuše je planeta znamení Býka a mezi hlavní charakteristiky patří tpělivost, bouřlivost a tvrdohlavost.Blížencům vládne Merkur, díky němu jsou tito zrozenci inteligentní, bystří a komunikativní. Rak ovládaný Měsícem je výrazně citově založený, vnímavý a nade vše miluje svou rodinu. Ohnivému znamení Lva vládne Slunce a dodává zrozencům Lva odvahu, hrdost ale také sebestřednost.

loto horoskopy a štastná čísla podle znamení

Pilné a metodické Panně vládne Merkur, vzdušným diplomatickým a nerozhodným Vahám pak Venuše. Vytrvalým Štírům, kteří neradi dělají kompromisy, vládnou planety Mars a Pluto. Jupiter zas vládne společenskému Střelci, který je typický svým zanícením a optimismem. Ctižádostivému Kozorohovi vládne Saturn, stejně tak i originálnímu a přátelskému Vodnáři, kde se k němu přidává ještě Uran. Dvanáctým ze znamení zvěrokruhu jsou obětavé a přecitlivělé Ryby.

MegaLoto.cz pro své loto hráče aktualizuje loto horoskop v oblastech lásky, peněz a práce, včetně šťastných čísel, každý měsíc. Pokud chcete zkusit hrát vaše šťastná čísla v loterijní hře, stačí kliknout na řadu loto míčků a budete převedeni přímo na herní pole.

Nejdražší restaurace světa

16. ledna 2014 v 15:21 | Komunikace
Patříte-li ke gurmánům, pak vás jistě nadchne seznam nejdražších restaurací světa podle ealuxe.com. Vždy je dobré zkusit něco nového a jako budoucí vítěz v loterii si poté, co bude váš jackpot bezpečně uložen v bance, budete moci dovolit navštívit i tyto mimořádné restaurace. Vychutnáte si zaručeně každé sousto, už kvůli závratných cenám.


1. Masa, New York - $450

Restaurace Masa byla založena v roce 2004 a najdete ji ve 4. patře Time Warner Center v New Yorku. Nutná je rezervace předem, jelikož restaurace pojme pouze 26 hostů. Majitelem a šéfkuchařem v jedné osobě je Masayoshi Takayama, který se postará o nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové pohárky. Jídlo dle vašeho přání vás vyjde na $450 na osobu, cena je bez pití a spropitného. A nezapomeňte si vypnout váš mobil, telefonování není v restauraci dovoleno.

Masa, New York

2. Argawa, Tokio - $368


Aragawa není rozhodně vyhlášena pro svůj interiér a v roce 2006 si podle časopisu Forbes vysloužila první místo mezi nejdražšími restauracemi světa. V této restauraci neexistuje menu. Kuchař sestaví každý den rozdílnou nabídku, ze které si zákazníci vybírají. Argawa je slavná především pro hovězí Kobe, nejdelikátnější hovězí na světě. Údajně i vegetariáni se zde nechali zlákat.

Argawa, Tokyo
3. Ithaa, Maledivy - $300

V tomto případě se ani neptáme, proč stojí jídlo $300. Restaurace se nachází celých pět metrů pod mořem. Strop byl vyroben ze silného skla, a tak se při jídle můžete nechat unášet báječným podmořským světem. V restauraci je pouhých 14 míst, proto si udělejte rezervaci s předstihem.

Ithaa, Maldive

4. French Laundry, Napa Valley - $270

Známý šéfkuchař, Thomas Keller, používá k vaření jen ty nejlepší ingredience, jenž jsou dovezeny z různých koutů světa. Na menu najdete perly a ústřice. Kvůli vyhlášeným specialitám si musíte zamluvit svůj stůl v této kalifornské restauraci alespoň dva měsíce dopředu.

French Laundry, NapaValley

5. Solo per due, Umbria - $250

Pokud dáváte přednost stolování v privátním prostředí, pak tato nejmenší restaurace na světe je přesně pro vás. Najdete zde pouhý jeden stůl. To znamená žádné froty, žádné čekání, žádný ruch. Pokrmy v této římské restauraci jsou samozřejmě připraveny pouze z těch nejčerstvějších surovin a k jídlu je servírováno nejlepší italské víno.

Solo per due, Umbria

Štěstí na druhou

15. ledna 2014 v 15:06 | Komunikace
Vždy rádi čteme o hezkých příbězích vítězů v loterii. V tomto článku si můžete přečíst neuvěřitelné příběhy hráčů, kteří překonali veškeré zákony pravděpodobnosti a vyhráli v loterii DVAKRÁT!
Dnes se koná několik losování mezinárodních loterií, nezapomeňte si koupit losy do vaší oblíbené loterie - kdo ví? Možná, že příští zajímavý, vzrušující, nezvyklý či dojemný příběh bude právě ten váš!

Velká výhra v loterii

Náš první příběh o neuvěřitelné výhře jackpotu je o Derekovi Ladnerovi, kterému se podařilo v roce 2007 překonat pravděpodobnost výhrou v UK Lotto. Tento 57-letý muž si díky své momentální zapomnětlivosti pamatuje jistě onen den, jako nejlukrativnější ve svém životě. Derek si koupil dva losy s totožnými čísly do stejného losování UK Lotto. Pan Ladner se svou manželkou nárokovali svou cenu, což byl jejich podíl z £2 395 710, který si rozdělilo pět vítězů. Asi o týden později si Derek uvědomil, že má druhý vítězný los a mají tedy nárok na dva podíly z jacpotu. Jejich původní podíl £479 142 se rázem zdvojnásobil. Mluvčí Camelot, organizátorů UK Lotto, potvrdil, že toto je poprvé v historii této britské loterie, kdy někdo vyhrál v jednom losování dvakrát.

Derek Ladner vyhrál v loterii dvakrát!

Nestává se každý den, kdy se člověk vzbudí ze sna s předtuchou. Mary snila o výhře v loterii a dokonce si ze snu pamatovala vítězná loto čísla a velký šek. 85-letá Mary Wollens se vydala do obchodu a vsadila čísla ze svého snu. Další den si povzbuzená touto předtuchou šla koupit los se stejnými čísly do toho samého losování. Něco nepředstavitelného se stalo pravdou, Mary vyhrála. Domů si tak odnesla dvě třetiny jackpotu, namísto jedné.

Mary Wollens vyhrála v loteii dvakrát!

Co si myslíte o příbězích vítězů, jako jsou tyto? Je to štěstí nebo osud?

Zkuste i vy své štěstí v loterijních hrách z nabídky MegaLoto.cz. Dnes se koná losování US Powerball o masivních USD 93 000 000, více než Kč 1, 86 miliardy. Dnes večer se konají dále losování SuperLotto Plus, Oz Powerball, Mega Sena, France Loto a UK Lotto.


Hodně štěstí ve hře !!

Plánujete podnikat?

14. ledna 2014 v 14:11 | Komunikace
Pokud jste aktivní člověk, pak vyhrajete-li v loterii, existuje vysoká pravděpodobnost, že zůstanete činnými i po vaší výhře. A máte-li podnikatelského ducha, pak založení vlastního podniku může být výbornou alternativnou, jak investovat své bohatství a realizovat se.

V tomto článku přinášíme několik nápadů, jak začít s vlastním podnikáním. Koneckonců po výhře v loterii má člověk konečně protředky na splněních svých snů, a to i z profesního hlediska.
Velké tajemství k zahájení nového podniku je onen velký nápad. Je třeba zjistit, kde je prostor na trhu a s čím přijít. Tento článek je inspirován článkem publikovaným na www.exame.abril.com.br.


Gadgety
Google brýle


Vsaďte na technologii. Hodinky, které komunikují s vaším tabletem, zrcadla s integrovanými displeji, focení pouhým mrknutím oka s Google brýlemi atd. Jako smart telefony ovládly současný trh, nositelné gadgety budou podle všeho dominovat světovému trhu velice brzy.

Zdraví
Obecným trendem je býti zdravý, žít zdravě, jíst zdravě. Každý typ aplikace k podpoře zdraví je na vzestupu, a to především ty, jenž souvisí s tělesným pohybem, příjmem a výdajem kalorií.

Okružní plavby
Oceánské plavby

O tuto formu cestování je v posledních letech zvýšený zájem, otevřel se tak nový prostor pro tento druh cestování a s ním i nové příležitosti pro podnikání.

Mikro - pivovarnictví
Spotřeba speciálních druhů piv roste a ručně připravená piva dle nejrůznějších britských či kontinentálních receptů - to je poptávka současných konzumentů.

Online kurzy
Stále větší oblibě se dostává online kurzům. Výhodou je studování z pohodlí domova, ve volném čase a je vynikající zejména pro ty, kteří pracují a chtějí dál studovat a vzdělávat se, či se specializovat v konrétním oboru.
Online
Internetové obchody
Internetové obchody, "e-commerce", je nutné brát jako běžnou součást dnešního životního stylu. Od knih po automobily, oblečení, vybavení domácnosti - to vše lze zakoupit online a spotřeba rok od roku roste. Ideální je najít dosud nevyužitý prostor na trhu.

3D tisk
Už v minulosti jsme psali o úspěšných výsledcích s 3D tiskárnami. Vytisknuto bylo již vše od bot, doplňků, čokolády, pizzy, oblečení, nábytku ... limitem je pouze fantazie.
šaty z 3D tiskárny

Nyní, kdy jsme prozkoumali trh pro inovativní nápady, je třeba najít potřebný kapitál k jejich uskutečnění. Výhra v některé z loterií z nabídky MegaLoto.cz by k tomu jistě pomohla. Využijte zítřejšího losování US Powerball, kde se hraje o $93 milionů, více než Kč 1, 86 miliardy nebo již dnes máte možnost být, díky SuperEnaLotto, o €24 800 000 (Kč 679 milionů) blíže ke splnění vašich snů.

Nejdražší sportovní události světa

13. ledna 2014 v 15:01 | komunikace
Vzrušení ze hry nastává pořádně teprve tehdy, když začne aréna plná fandícího davu sportovních nadšenců křičet, mávat a zpívat radostí. Obzvláště napínavé je sledování finálních zápasů, kdy víme, že se jedná o poslední a rozhodující zápas, to pak proudí vzduchech nezaměnitelná energie. Vstupenky na tyto finálové zápasy mohou být poměrně drahé, ale jako budoucí vítěz v loteriisi s tímto nemusíte dělat starosti.

Masters

Turnaj Masters
Masters je nejdražší golfovou událostí roku! Vstupenky na celé čtyři dny turnaje stojí $4 486 (téměř Kč 90 tisíc), jednodenní vstupenka stojí od $1 215 do $1 786, záleží na dni. Během konání Masters si člověk může vyzkoušet jedno kolo hry, a to za $1 118 - což je stejně jako čtyřdenní vstupenka na golfový PGA šampionát v Kentucky!

Superbowl 2014

Superbowl 2014
Cena lepších vstupenek na nadcházející Superbowl byla zdvojnásobena z $1 250 na $2 600, ale organizátoři přislíbili snížení levnějších vstupenek z $600 na $500 - pouhá kapka v moři, srovnáme-li ceny z loňského roku, kdy některé z nich dosáhly na $5 000 a výše (Kč 100 tisíc). O diváky nemusí mít pořadatelé strach, i přes vysoké ceny se jedná o nejsledovanější událost amerického fotbalu.

Wimbledon

Finále Wimbledonu
Dva nejlepší tenisté světa si zahrají finálový zápas v červenci. Ceny vstupenek se v loňském roce vyšplhaly na své historické maximum. Z původní ceny £130 (Kč 4 283) na částku vyšší než £40 000 (více než Kč 1,3 milionu). V loňském finále byla suma jistě neocenitelná, britští diváci se totiž dočkali prvního britského vítěze od dob Freda Perryho z roku 1936.
MS ve fotbale 2014
MS ve fotbale 2014
Vstupenky na tak populární fotbalovou událost jsou vždy drahé a tento rok tomu nebude jinak. Běžná vstupenka stojí £110 (Kč 3 600) a vstupenka na finále pak £670 (Kč 22 tisíc). A to mluvíme o nominální hodnotě vstupenek, představte si, kam se ceny vyšplhají v druhotném prodeji. Brazilští taxikáři prý také využívají této mimořádné sportovní události a cesta s nimi vás přijde na třikrát více, než je běžná sazba za taxi.

Mayweather Vs. Alvarez

Floyd Mayweather Vs. Canelo Alvarez
Tento zápas byl nejočekávanější událostí v boxu snad za celé století a uskutečnil se vloni v září. Nejdražší vstupenka, která byla prodána, dosáhla z původní hodnoty $2 000 (Kč 40 tisíc) na masivních $30 000 (Kč 602 tisíc)!

Hřiště pro miliardáře

10. ledna 2014 v 14:17 | komunikace
Replika trati Formule 1 z Monaka na jachtě? Šílenost? Téměř realita. Design superjachty pod názvem "The Streets of Monaco" (Ulice Monaka) zahrnuje kromě trati Formule 1 také slavný Hotel de Paris, Port Hercule či La Rascasse. Má vlastní přistávací plochu pro vrtulník, mini ponorku, plavecké bazény a mnohem více.

£244 milionový projekt trval šest měsíců, je zatím ve fázi projektu, ale už teď je o toto hřiště pro miliardáře, podle jednoho z jeho tvůrců Roba McPhersona, velký zájem ze strany veřejnosti. Ten i jeho spolupracovníci jsou velice hrdí na svůj mimořádný projekt.

Hřiště pro miliardáře

Loď měří 155 metrů, pojme 70 člennou posádku a 16 hostů. Ti si samozřejmě užijí luxusního ubytování o třech podlažích, která jsou propojena soukromým výtahem, k dispozici je úžasná koupelna, kancelář, malá zahrada, soukromá terasa s výřivkou.

Interiér jachty

Ve venkovní části pak naleznete Monte Carlo kasino, závodní dráhu, plavecké bazény, tenisové kurty, kino a slavný Hotel de Paris.

Venkovní prostor jachty

Na jachtě nebude chybět ani vodopád. Jednat se bude prakticky o město plovoucí na vodě. Projekt zatím nemá veřejného investora, ale tým designérů věří, že je jen otázkou času, kdy se tato fenomální super jachta bude plavit po vodách oceánu.

Plavíte se rádi po mořích či oceánech? Pořídili byste si po výhře v loterii jachtu nebo hausbót?


K uskutečnění vašich snů by vám jistě pomohla výhra některého z jackpotů z aktuální nabídky MegaLoto.cz. Již zítra se v US Powerball losuje o masivních $ 80 milionů, Kč 1,6 MILIARDY, v La Primitiva o € 51 000 000, v Kč 1, 396 MILIARDY.

Jackpot USA Powerball nazadržitelně roste!

10. ledna 2014 v 11:19 | komunikace
Americká loterie Powerball patří rozhodně k těm nejpopulárnějším loteriím z nabídky MegaLoto.cz. Ve středečním tahu se nikomu nepodařilo vyhrát vysněný jackpot, což znamená, že jackpot narostl o dalších deset milionů dolarů a máte jej tak šanci pokořit se svými šťastnými čísly, a to již tuto sobotu, hraje se o báječných $80 000 000, více než závratných Kč 1,6 MILIARDY!

Loterijní hry provázejí lidstvo po doslova už tisíce let. Věděli jste například, že Velká zeď v Číně byla financována z loterijní hry pořádané tehdejší vládou? Tyto typy loterií často financovaly komunitní projekty po staletí, v dnešní době byly nahrazeny moderními verzemi loto her, kasiny či Keno. Keno provozovala už dynastie Han (205 - 187 před naším letopočtem) a právě z ní se ze značné části financovala Velká čínská zeď.

První známky o evropské loterii pocházejí se starého Říma (27 před naším letopočtem), kde loto hry patřily k pobavení při slavnostních večeřích, ale také se zisk používal k opravám města Říma.
US Powerball sice pochází z roku 1988, ale na svědomí má již dlouho řadu milionářů. Tato loterie využívá k losování dvou osudí, ze kterých se losují čísla. Z prvního 5 bílých míčků a z druhé osudí jedno červné Powerball číslo.

Nechte se vést vaší intuicí a zvolte si svá čísla správně do sobotního tahu US Powerball - k mání je více než masivních Kč 1,6 MILIARDY.
Hrajte o 80 milionů dolarů s MegaLoto.cz

Jackpot US Powerball šplhá již od vánočního losování, kdy naposledy vyhrál Kevin Carlson z Missourri a odnesl si domů hotovostní cenu v hodnotě $39 875 184,78! Přehoupne se jackpot v sobotním losování anebo jej vyhrajete právě VY?
Powerball státy USA


Čas jsou peníze

7. ledna 2014 v 14:28 | Komunikace
Z toho, jaké člověk nosí hodinky, se dá již mnoho říci. Pro některé vítěze v loterii se jedná o velice důležitý doplněk, jelikož udává styl, dodává na eleganci a symbolizuje určitý společenský status. Někdo se raději prohání ve Ferrari, jiní si raději pořídí kvalitní značkové hodinky a věřte, že některé z nich stojí více, než zmiňované sportovní auto.

V tomto článku se podíváme blíže na některé z nejdražší hodinek na světě, třeba vás to inspiruje po výhře v loterii, buď ke koupi vynikajícího dárku anebo způsobu, jak se potěšit.
Patek Phillippe

Patek Caliber 89

Tyto elegantní hodinky byly vytvořeny v roce 1989 ke 150. výročí společnosti, jedná se údajně o nejkomplikovanější hodinky na světě. 5 let trval jen průzkum a vývoj a další 4 roky jejich výroba. Celkem byly vyrobeny 4 kusy, jeden v bílém zlatě, jeden ve žlutém zlatě, další v růžovém a poslední v platině. Cena je závratná - $5 120 000, zaplatíte tedy více než za 3 Bugatti Veyrons!

Louis Moinet

Louis Moinet Tourbillon Moon

Cena těchto hodinek činí €3 466 000 a obsahují opravdový kus měsíce, který dopadl na zemi. Meteorit dostal název Dhofar 459, což signalizuje stáří tohoto kousku měsíce, 459 tisíc let. Zatím bylo na naší planetě objeveno asi 130 kusů meteoritu, jedná se tedy o opravdu unikátní kousek z limitované edice společnosti Louis Moinet.

Vacheron Constantin

Vacheron Constantin Tour de I'lle

Tyto hodinky, jak jinak, než z limitované edice o 7 kusech, byly vyrobeny v roce 2005. Hodinky se skládají z 834 individuálních součástí a dokončení trvalo více než 10 000 hodin. Výrobcům mohlo být za usilovnou práci odměnou nejvyšší ocenění Grand Prix d'Horlogerie v Ženevě v roce 2005. Cena činí €2 950 000.

Patek Philippe

Patek Philippe Sky Moon Tourbillon 6002G
Další výtvor z dílny švýcarského výrobce luxusních hodinek. Pokud byste hledali něco vyjímečného, pak platinové hodinky Sky-Moon Tourbillon budou pro vás ty pravé. Cena činí €1 390 000 a je velice těžké tyto hodinky najít. Opět se jedná o jedny z nejkomplikovějších hodinek na světě, ukazují například fáze měsíce. Další ukázka vrcholného hodinářství.

Výše uvedené hodinky stojí zajisté pořádné sumy peněz, ale vezmeme-li v úvahu jackpot loterie EuroMillions, částky nejsou již tak závratné.

V dneším losování EuroMillions se totiž hraje o celých €127 000 000, více než Kč 3, 49 miliardy!!

Panství ideální pro vítěze v loterii

3. ledna 2014 v 11:14 | Komunikace
V loňském roce jsme byli svědky výher masivních jackpotů. Loterie MegaMillions v prosinci téměř překonala svůj vlastní rekord a byl vyhrán jackpot v hodnotě $648 milionů dolarů. Organizátoři EuroMillions potěšili své hráče Super Losováním EuroMillions celkem třikrát v roce 2013 a to nezapomeňme zmínit výhru z 25. června, kdy dva šťastlivci, jeden z Irska a druhý z Belgie, vyhráli závratných €187 937 614. Ani US Powerball nezůstal s gigantickými výhrami pozadu, 7. srpna se tři hráči podělili o neuvěřitelných $448 milionů dolarů.

Všichni sníme, že se ocitneme v kůži výše zmíněných vítězů loterijních jackpotů. Nový rok je před námi a s ním i mnoho dalších šancí stát se milionářem. Pojďme se podívat, jak bychom si mohli polepšit s bydlením.
The Spelling Mansion

Panství Spellingových - $85 milionů
Zámek ve francouzském stylu nechal postavit známý televizní producent Aaron Spelling v roce 1988. Nachází se ve slunné Kalifornii na pozemku o rozloze 5 250 m². Dostatek místa a soukromí pro celou rodinu zajistí 123 pokojů. Dále se v panství nachází promítací místnost, fitko či kuželkářská dráha. Nechybí tenisové kurty, bazén, garáže a parkovací prostor pro 100 vozů.

The Hala Ranch

Hala Ranch, Aspen - $135 milionů
Panství se nachází v nádherné krajině Aspenu (stát Colorado) na pozemku o rozloze 380 000m². Celkem má 15 pokojů se 16 koupelnami, výtahy, raketballový kurt, stáje, tenisové kurty, saunu, komerční kuchyň, vyhřívaný bazén a dokonce vlastní vodopád - vše provedeno v nejluxusnějším designu.

Maison de L'Amitie

Maison de L'Amitie, Palm Beach - $150 milionů
Donald Trump chytře odkoupil toto panství v roce 2004 z bankrotu za $41,2 milionů. Na 7 432 m² pozemku u oceánu naleznete hlavní dům o 18 ložnicích, dům pro hosty, tenisové kurty a 30 metrový plavecký bazén.

The Pinnacle

Pinnacle - $155 milionů
Většina nákladů poputuje nejspíš na vyhřívání tohoto panství o 10 ložnicích, podlahové vytápění je v každé části domu, včetně příjezdové cesty. Nechybí výřivé vany, venkovní a vnitřní bazén, masážní místnost či vinný sklep s více než 8 tisíci lahvemi nejlepších vín. Nemovitost se nachází u Yellowstone klubu, kde se často schází pouze elitní miliardáři.

Hearst Castle

Hrad Hearst - $190 milionů
Nádherné pantství o 29 ložnicích bylo vystavěno v roce 1919! Má tři bazény, několik tenisových kurtů, kino, noční klub - perfektní místo k pořádání večírků.