Únor 2014

EuroMillions slaví 10. výročí

14. února 2014 v 13:18 | Komunikace
EuroMillions slaví své 10. výročí působnosti! 13. února 2014 jsme oslavili desetileté výročí vůbec prvního losování EuroMillions, které se uskutečnilo v romantické Paříži. Za uplynulých 10let učinila tato nejpopulárnější evropská loterie z mnoha lidí milionáře a změnila jim tak úplně život.
10. narozeniny EuroMillions
Formát této loterie je snadný, hráč si vybírá 5 hlavních čísel od 1 do 50 a dále 2 "hvězdná" čísla ze skupiny o 11 číslech. Aby hráč vyhrál jackpot, musí uhodnout všech 7 čísel.

Správně tipovalo správná vítězná čísla 275 hráčů, nejvíce štěstí mají zatím hráči z Francie. Avšak miliony dalších šťastlivců si odneslo domů značné ceny z nižších úrovní cen EuroMillions.

Vítězi největší částky byli manželé Bayfordovi ze Suffolku, Anglie. Tato dvojice si domů odnesla 10. srpna 2012 závratnou sumu, celých €190 milionů. Hned za nimi se drží s výhrou €185 milionů Colin a Chris Weirovi, kteří se svým bohatství učinili mnoho dobrých skutků, naposledy zaplatili operaci čtyřleté holčičce, která může nyní díky Weirovým chodit.

Organizátoři EuroMillions občas rádi rozmazlí své hráče a uspořádají tzv. Super Losování, kdy jackpot začíná na úžasných €100 milionech (přes Kč 2,75 MILIARDY). Na nejbližší Super Losování EuroMillions se můžeme těšit již poměrněbrzy - v pátek 7. března!

V pátečním losování EuroMillions, máte možnost vyhrát €25 000 000, téměř Kč 688 milionů.
MegaLoto.cz přeje loterii EuroMillions dalších mnoho úspěšných let působnosti a hodně vítězů milionových jackpotů!

Den svatého Valentýna a spousta romantiky

14. února 2014 v 13:01 | Komunikace
Dnes se na mnoha místech naší planety slaví svátek zamilovaných - Den svatého Valentýna. Jako budoucí vítěz masivního loterijního jackpotu jistě budete chtít potěšit a maximálně rozmazlit vaši drahou polovičku. Ideálně strávíte tento nejromantičtější den v roce na vyjímečném místě a my jsme vám ušetřili práci s hledáním oné báječné destinace.
Pojďme se podívat na některé z nejkrásnějších destinací naší planety.

Bora Bora

Tento panenský ostrov se nachází v souostroví Francouzské Polynésie, v jižním Pacifiku. Jedná se o doslova ráj na zemi. Ostrov se nachází uvnitř korálového útesu, lemovaný je plážemi s bílými pískem a ve vnitrozemí naleznete džungli s neuvěřitelně bohatou flórou a faunou. Kromě romantického povalování na pláži a pojídání čerstvých plodů moře se lze i výborně sportovně vyžít, od jízdy na kajaku, vodního lyžování, potápění, paraglidingu po pěší túry po ostrově.
Bora Bora

Cancún

Mexické lázeňské město se nachází na jihovýchodním pobřeží Mexika. Toto město je populární díky svému tropickému podnebí s mořským vánkem, průzračným vodám Karibiku, nekonečným plážím, ale také pro blízké archeologické skvosty dochované po mayjské civilizaci. Cancún nabízí svým turistům řadu luxusních resortů, značné je i sportovní vyžití, populární jsou exkurze do muzea tequily či plavby za západu slunce.
Canún, Mexiko

Kjóto

Starobylé město na ostrově Honšú, které bylo založeno již v 8. století, je obklopeno horami a patří k seznamu kulturního dědictví UNESCO. Ve městě je 1600 budhistických chrámů, 400 šintoistických svatyní, úžasné japonské zahrady, královský palác a mnoho dalších historických míst. Po celodenním objevování japonských památek jistě rádi ochutnáte ze široké nabídky místní kuchyně.

Kjóto, Japonsko
Po výhře některého jackpotů z aktuální nabídky MegaLoto.cz není žádná destinace příšliš vzdálená a žádný luxus nedostupný. A který z jackpotů si vede momentálně nejlépe?


Začněte vydělávat peníze na internetu

5. února 2014 v 13:43 | Komunikace
MegaLoto.cz má svůj vlastní affiliate program, který se nazývá LottaRewards.com. Affiliate program, jinými slovy partnerský marketing či provizní systém, je marketingovým programem každé větší internetové společnosti. Affiliaté propagují produkty firmy prostřednictvím svých vlastních webových stránek, blogů ale i offline.
LottaRewards.com nabízí provize z propagace loterií z nabídky MegaLoto.cz. Přijetí do programu je zdarma, po schválení žádosti. Pak už se jen musí dát affiliate do propagace a může začít s vyděláváním velice štědrých provizí.
Systém propagace s LottaRewards.com - affiliate programem MegaLoto.cz

Nástroje na propagaci loterijních produktů zajistí svým affiliatům tým LottaRewards.com. Mezi marketingové nástroje patří dynamické a statické bannery, herní pole, pole s výsledky losování, textové odkazy, offline propagační letáky a pomoc při zakládání kampaní či asistence s SEO.

Tým LottaRewards.com také zasílá každý měsíc zpravodaj, ve kterém informuje své partnery o novinkách, soutěžích a promo akcích, aby se mohli přidat a vyvinout maximální úsilí při propagaci.

Důležitá je také prezence na sociálních sítích (Facebook, Google Plus, Twitter atd.) a to nejenom pro získávání nových zákazníků, ale také kvůli větší informovanosti a interakci mezi samotnými affiliaty. Affiliate program LottaRewars.commůžete následovat nyní i v českém jazyce na stránkách Facebooku.

Snadný způsob jak vydělávat peníze na internetu
Vydělávejte na internetuVýhod ohledně vydělávání peněz online je mnoho. Na internetu máte možnost oslovit najednou značné množství lidí, to znamená i mimo území, kde se momentálně nacházíte. V posteli, na pláži nebo doma na zahradě?

Výhodou je také časová svoboda a nezávislost, jelikož si práci určujete sami a záleží je na vás, kdy vás baví pracovat. Musíte být akorát blízko připojení, tedy online. Dále nezáleží na vašem vzdělání, věku či praxi, jelikož se affiliate sám učí propagační činnosti a po pravdě, veškeré základní principy online marketingu se dají na internetu snadno dohledat anebo proč si neudělat kurz?

Příjem z minimální činnosti, kdy se ani nemusíte namáhat s vymýšlením a vytvářením vlastního produktu, je totiž již vytvořen. Nezdá se to jako ideální způsob, jak si přivydělat peníze anebo naopak nápad, jak začít pracovat a vydělávat v novém odvětví?

Příležitostí je pro každého více než dost, stačí chtít, být motivován a být sám sobě pánem!
Affiliate program LottaRewards.com

Buffett a Gates - miliardáři & filantropové

5. února 2014 v 11:18 | Komunikace
Pouhým pár lidem se podařilo dosáhnout tak nadměrného bohatství a naprosté finanční nezávislosti jako právě Warrenu Buffetovi a Billu Gatesovi. Šanci se jim přiblížit máte díky dnešnímu losování US Powerball, hraje se totiž o $215 milionů dolarů, tedy přes Kč 4, 38 MILIARDY. Nechte se inpirovat bohatstvím a dobročinností.
Warren se narodil roku 1930 a už jako šestiletý kluk začal prodávat plechovky s Coca Colou, nakoupil je v obchodě, přirazil si k ceně pár centů a rozvážel je po okolí. V 11 letech si koupil svoje první tři akcie a ve 14 letech se začal zajímat o obchod s nemovitostmi. Koupil si v rodné Nebrasce několik hektarů půdy a začal je pronajímat místním farmářům. Warren se vypracoval na úspěšného investora, obchodníka a filantropa, což je jeho největší radost.

Bill Gates & Warren Buffett
Warren Buffett a Bill Gates
William Henry Gates se narodil v roce 1955 ve městě Seattle. Už od střední školy projevoval zájem o programování a počítače. Poté pokračoval ve studiích na Hardvardu. V roce 1975, tedy ve 20 letech, založil společnost Micro-Soft, kterou není třeba nikomu představovat.

V roce 1997 založil Gates se svou manželkou nadaci "Bill & Melinda Gates Foundation" se zaměřením především na zlepšení zdraví, snížení extrémní chudoby a v Americe na rozšíření příležitostí ke vzdělání a přístupu k informační technologii.

Warren Buffet v roce 2006 prohlásil, že chce věnovat této nadaci celých 83% svého jmění, nadaci již věnoval $30,7 milardy, čímž si vysloužil rekord největší dotace, který byla kdy darována.
V roce 2010 vyzval Gates nejbohatší lidi světa, aby darovali po své smrti 50% svého bohatství na dobročinné účely.V dnešním tahu US Powerball máte šanci vyhrát neuvěřitelnou sumu, celých $215 milionů dolarů, tedy přes Kč 4, 38 MILIARDY a v pátek v Mega Millions další závratnou částku - $107 000 000. To už stojí si za to vsadit!