Den svatého Valentýna a spousta romantiky

14. února 2014 v 13:01 | Komunikace
Dnes se na mnoha místech naší planety slaví svátek zamilovaných - Den svatého Valentýna. Jako budoucí vítěz masivního loterijního jackpotu jistě budete chtít potěšit a maximálně rozmazlit vaši drahou polovičku. Ideálně strávíte tento nejromantičtější den v roce na vyjímečném místě a my jsme vám ušetřili práci s hledáním oné báječné destinace.
Pojďme se podívat na některé z nejkrásnějších destinací naší planety.

Bora Bora

Tento panenský ostrov se nachází v souostroví Francouzské Polynésie, v jižním Pacifiku. Jedná se o doslova ráj na zemi. Ostrov se nachází uvnitř korálového útesu, lemovaný je plážemi s bílými pískem a ve vnitrozemí naleznete džungli s neuvěřitelně bohatou flórou a faunou. Kromě romantického povalování na pláži a pojídání čerstvých plodů moře se lze i výborně sportovně vyžít, od jízdy na kajaku, vodního lyžování, potápění, paraglidingu po pěší túry po ostrově.
Bora Bora

Cancún

Mexické lázeňské město se nachází na jihovýchodním pobřeží Mexika. Toto město je populární díky svému tropickému podnebí s mořským vánkem, průzračným vodám Karibiku, nekonečným plážím, ale také pro blízké archeologické skvosty dochované po mayjské civilizaci. Cancún nabízí svým turistům řadu luxusních resortů, značné je i sportovní vyžití, populární jsou exkurze do muzea tequily či plavby za západu slunce.
Canún, Mexiko

Kjóto

Starobylé město na ostrově Honšú, které bylo založeno již v 8. století, je obklopeno horami a patří k seznamu kulturního dědictví UNESCO. Ve městě je 1600 budhistických chrámů, 400 šintoistických svatyní, úžasné japonské zahrady, královský palác a mnoho dalších historických míst. Po celodenním objevování japonských památek jistě rádi ochutnáte ze široké nabídky místní kuchyně.

Kjóto, Japonsko
Po výhře některého jackpotů z aktuální nabídky MegaLoto.cz není žádná destinace příšliš vzdálená a žádný luxus nedostupný. A který z jackpotů si vede momentálně nejlépe?

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama