Začněte vydělávat peníze na internetu

5. února 2014 v 13:43 | Komunikace
MegaLoto.cz má svůj vlastní affiliate program, který se nazývá LottaRewards.com. Affiliate program, jinými slovy partnerský marketing či provizní systém, je marketingovým programem každé větší internetové společnosti. Affiliaté propagují produkty firmy prostřednictvím svých vlastních webových stránek, blogů ale i offline.
LottaRewards.com nabízí provize z propagace loterií z nabídky MegaLoto.cz. Přijetí do programu je zdarma, po schválení žádosti. Pak už se jen musí dát affiliate do propagace a může začít s vyděláváním velice štědrých provizí.
Systém propagace s LottaRewards.com - affiliate programem MegaLoto.cz

Nástroje na propagaci loterijních produktů zajistí svým affiliatům tým LottaRewards.com. Mezi marketingové nástroje patří dynamické a statické bannery, herní pole, pole s výsledky losování, textové odkazy, offline propagační letáky a pomoc při zakládání kampaní či asistence s SEO.

Tým LottaRewards.com také zasílá každý měsíc zpravodaj, ve kterém informuje své partnery o novinkách, soutěžích a promo akcích, aby se mohli přidat a vyvinout maximální úsilí při propagaci.

Důležitá je také prezence na sociálních sítích (Facebook, Google Plus, Twitter atd.) a to nejenom pro získávání nových zákazníků, ale také kvůli větší informovanosti a interakci mezi samotnými affiliaty. Affiliate program LottaRewars.commůžete následovat nyní i v českém jazyce na stránkách Facebooku.

Snadný způsob jak vydělávat peníze na internetu
Vydělávejte na internetuVýhod ohledně vydělávání peněz online je mnoho. Na internetu máte možnost oslovit najednou značné množství lidí, to znamená i mimo území, kde se momentálně nacházíte. V posteli, na pláži nebo doma na zahradě?

Výhodou je také časová svoboda a nezávislost, jelikož si práci určujete sami a záleží je na vás, kdy vás baví pracovat. Musíte být akorát blízko připojení, tedy online. Dále nezáleží na vašem vzdělání, věku či praxi, jelikož se affiliate sám učí propagační činnosti a po pravdě, veškeré základní principy online marketingu se dají na internetu snadno dohledat anebo proč si neudělat kurz?

Příjem z minimální činnosti, kdy se ani nemusíte namáhat s vymýšlením a vytvářením vlastního produktu, je totiž již vytvořen. Nezdá se to jako ideální způsob, jak si přivydělat peníze anebo naopak nápad, jak začít pracovat a vydělávat v novém odvětví?

Příležitostí je pro každého více než dost, stačí chtít, být motivován a být sám sobě pánem!
Affiliate program LottaRewards.com
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama