Březen 2014

Fantazii se meze po výhře v loterii nekladou

26. března 2014 v 17:08 | Komunikace
Po výhře velkého jackpotu si jistě můžete dovolit popustit uzdu své fantazii a uskutečnit i ty nejbláznivější představy. Proč nejezdit v Batmanově autě, nebydlet v netradičním domě či jej nezařídit prapodivným nábytkem. Máme pro vás, jako budoucího vítěze v loterii, pár nápadů.

Horský gauč
Horský gauč
Tato velice kreativní pohovka vytváří iluzi scenérie hor a vodopádu. Za nápadem stojí G. Pesce a jistě osvěží obývací pokoj každého, kdo chce mít doma svůj kousek přírody.

Sofa z trávy
Sofa z trávníku
V roce vyrostlo ve Velké Británii několik nadměrných, až 10 metrů dlouhých travnatých sedaček, a průměrné rodině trvalo několik desítek hodin týdně k jejich údržbě. Posezení na svěží trávě není ale vůbec špatný nápad, že?

Kaktusové posezení
Kaktusové posezení
Vtipný kus nábytku - díky látce vypadají "kaktusy" velmi realisticky. Posezení je prý pohodlné a rozhodně rozpýlí každou návštěvu.

Beetle sofa

Pro milovníky brouků
Patříte mezi milovníky "Brouka"? Pak toto unikátní sofa bude jistě vítaným doplňkem vašeho domu. Sedadla jsou pohodlná, na výběr je z několika barev a světla jsou dokonce funkční.
V loterii EuroJackpot se tento pátek hraje o €47 milionů Euro, více než 1,3 miliardy korun. S tím se dají uskutečnit i velice bláznivé nápady.

Džungle v obýváku
Přineste džungli k sobě domů
Máte rádi zvířata? Pak italský designér Roccheti navrhl několik zajímavých kaučů, od posezení na krávě, tygrovi či pumě, až po římské Colloseum.