Fantazii se meze po výhře v loterii nekladou

26. března 2014 v 17:08 | Komunikace
Po výhře velkého jackpotu si jistě můžete dovolit popustit uzdu své fantazii a uskutečnit i ty nejbláznivější představy. Proč nejezdit v Batmanově autě, nebydlet v netradičním domě či jej nezařídit prapodivným nábytkem. Máme pro vás, jako budoucího vítěze v loterii, pár nápadů.

Horský gauč
Horský gauč
Tato velice kreativní pohovka vytváří iluzi scenérie hor a vodopádu. Za nápadem stojí G. Pesce a jistě osvěží obývací pokoj každého, kdo chce mít doma svůj kousek přírody.

Sofa z trávy
Sofa z trávníku
V roce vyrostlo ve Velké Británii několik nadměrných, až 10 metrů dlouhých travnatých sedaček, a průměrné rodině trvalo několik desítek hodin týdně k jejich údržbě. Posezení na svěží trávě není ale vůbec špatný nápad, že?

Kaktusové posezení
Kaktusové posezení
Vtipný kus nábytku - díky látce vypadají "kaktusy" velmi realisticky. Posezení je prý pohodlné a rozhodně rozpýlí každou návštěvu.

Beetle sofa

Pro milovníky brouků
Patříte mezi milovníky "Brouka"? Pak toto unikátní sofa bude jistě vítaným doplňkem vašeho domu. Sedadla jsou pohodlná, na výběr je z několika barev a světla jsou dokonce funkční.
V loterii EuroJackpot se tento pátek hraje o €47 milionů Euro, více než 1,3 miliardy korun. S tím se dají uskutečnit i velice bláznivé nápady.

Džungle v obýváku
Přineste džungli k sobě domů
Máte rádi zvířata? Pak italský designér Roccheti navrhl několik zajímavých kaučů, od posezení na krávě, tygrovi či pumě, až po římské Colloseum.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama