Listopad 2014

Vyhráli v loterii a s hraním pokračují

11. listopadu 2014 v 15:16
Více než dva roky nazpět vyhrála v UK Lotto opravdu moc milá dvojice, George s Beryl ze Southportu. V únoru roku 2012 měli velké štěstí, když vyhráli v losování UK Lotto.

Dvojice si zakoupila vítězný los UK Lotto přes náhodný tip a díky neuvěřitelnému štěstí se těmto milým manželům změnil život navždy. Poté, co si vyzvedli svou výhru v UK Lotto, podarovali nejdříve své děti, každý dostal čtvrt milionu britských liber. Každému z devíti vnoučat pak dali deset tisíc liber a dále pomohli svým vlastním sourozencům.

George prozdradil, že opravdu poctivě plánovali, jak s výhrou naložit a svou výhru si pamatuje, jako kdyby se to všechno stalo včera. Po tak velké životní změně si člověk nejspíš pamatuje každý okamžik.

Jakmile se podělili o své loterijní vítěztví, podnikli výlet snů do Austrálie za Georgovo přítelem ze školy. Také se rozhodli zakoupit nový dům, jak to dělá mnoho z vítězů v loterii a dále něco s peněz investovali.

77-letí manželé budou příští rok oslavovat diamantovou svatbu a díky velké výhře v loterii si budou moci dopřát pořádnou oslavu pro sebe a své blízké.

Beryl prozradila, že napříč tomu, že už vyhráli pěkně velkou cenu v UK Lotto, stále pravidelně tuto populární loterii s dobrými šancemi na výhru hraje. A jaké mají vítězové poselství pro budoucí vítěze v loterii? Má-li někdo už takové štěstí, aby vyhrál v loterii, měl by s výhrou nakládat opatrně, aby vydržela do konce života.

Každý sní o velké výhře v loterii, ale vždy je milé si přečíst článek, kdy vítězství nepřeroste vítězům přes hlavu a svou výhru další inspirují.